Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

safirek
11. únor 2010

Renat, těch hraček je tolik krásných... bych si s nima hrála sama 😀

renat2
11. únor 2010

To máš pravdu, no juknu tam a myslím, že tam pár korun nechám 😉

safirek
11. únor 2010

Tak jsme ke slonovi vybrali blešku Anežku 😀 , už se těším až hračky dorazí. 😵

kulinka29
11. únor 2010

ahoj holky...od rána nám nešel net,dost hustě tu sněží,tak asi kvůli tomu 😒
Jinak holky děkuju ke KO a tobě Ardi taky za uklidnění 😉 .No večer jsem koukala na ten graf od dr a je tam napsáno 3060g (+-450g) a to mi na KO vůbec neřekl....ale nějak to neřeším,pořád je lepší když bude mít 4 kila než aby měla málo a musela do inkubátoru.
Renat: tak já taky marodím,asi angína...hrůza.Teď bych na porod neměla ani trochu síly.
Saf: to slůňátko je nádherný...to se bude Nat líbit.

renat2
11. únor 2010

Já ještě koukala na páva Emila 😀 no sendu is na to večer.

Kuli: ať si brzo zdravá,...já to vidím bledě, už mě bolí celé tělo 😒 mám zvýšenou teplotu...ale J. už je z práce, tak bude s Kubou, abych to na něj neprskla.
Tak hodně u Vás sněží? No to asi přijde i k nám, co vím, tak taky hlásí, že ještě hooodně připadne.

kulinka29
11. únor 2010

Renat...páv Emil je taky super. No hustě sněží od včera a pořád...v noci se nedalo spát,protože pořád jezdili a vyhrnovali.....tak si taky asi ještě užijete.ALe co vím,tak u vás (v cz) je daleko víc sněhu než tady.
Taky jdu do pelechu s čajíkem....a němčinou 😒

renat2
11. únor 2010

kuli: tak ypůjdu do pelechu s čajem, ale bez němčiny 😀 😀 konečně.
jo jo tady je hodně sněhu a to jsme fakt nízko, tolik sněhu tu nebylo ani nepamatuji.
Tak šup do peřin, kurýruj se a odpočívej!!!

ardila
11. únor 2010

Ahoj holky, tak u nás výjímečně nesněží, tak jsem aspoň ráno vyjela.. Předposlední pracovní den mam za sebou, tak už jen zítra 🙂 A objednala jsem vest.skříň, ale bude až 8.3., doufala jsem, že bude dřív.. No ale v tom týdnu by to mělo být komplet včetně oken, tak pak o víkendu budem konečně moct zařídit prckovi pokoj..
My od Lamaze máme losa Edu, ten je boží a žirafu Aminu 😀 A to je zatím skoro vše, co máme z hraček, na ty se chystám po výplatě..
A Honza včera přišel s tím, že uvažuje, že by si hledal jinou práci, měli tam nějaké organizační změny a hodně k horšímu, dost lidí odchází.. Tak bych byla docela ráda, kdyby si našel zas něco tady a nemusel jezdit do Prahy, aspoň by si toho mrňouska užil a ne aby jezdil domů, když už bude spát.. Ale teď je to s prací blbý, tak uvidíme, jak to dopadne..
Já si jdu na chvilku asi zdřímnout 🙂

winii
autor
11. únor 2010

Tak jsme zpátky ještě jsme dali procházku a kávu u ségry 😵

malá spala 3hodinky paráda, takže na KO máme 6030g a 62cm 😵 u injekcí řvala jak tur, zatím teplotu nemá a i si hraje tak snad to bude oki

mi máme od Lamaze světlušku Fredie a tu Gabča přímo žere, takže ještě plánuju koupit něco podobnýho

saf díky za odkaz maj tam pěkný hračky taky kouknu večer, Lamaze fakt dělá dobrý hračky

ardi teda tak to budete mít jen tak tak co, ale zase ti to aspoň uteče se bude něco dít tak to poletí

safirek
11. únor 2010

Wini, jsi mě včera inspirovala tím kousátkem 😀

Ardi, budeš mít nějakou rozlučku v práci?
S prací je to teď všude blbý, ale kdyby se mu podařilo najít něco blíž, tak by to bylo super!
Je to škoda, když je člověk v práci spokojenej, a pak jsou takový změny na houby...

ardila
11. únor 2010

Saf, nebudu, tím, že pracuju z domova a kancelář je v Praze, tak stejně s nima jsem kontaktu jen po telefonu, tak jedině nějakou telefonickou 😀 A hlavně se stejně uplně neloučim, budu pořád poradce na telefonu a brzo se vrátim, tak se to ani nebere jako nějaký loučení..
Win, jj, aspoň mi to pěkně uteče 🙂 Hlavně aby nevylezl dřív no..

renat2
12. únor 2010

Dobré ráno, holky jsem na odstřel. Rozjela se m chřipka - klouby, hlava, no síla...
Do toho mě včera Kuba tak nešetrně šťouchnul do oka, že jsem tu jak jednooký Žizka, s obkladem, moc ho neotevřu a moc bolí. Takže asi to vypadá na pohotovost 😒 i když nevím, zda mi to pomůže, ale aspoň třeba nějakou uklidňující mastičku, kapky...ať to trochu poleví. ach jo, mně se to fakt drží, prsty, oko...co to bude do třetice?? (protože prý vždycky takovýhle věci chodí po 3).
Naštěstí J. jel jen na chvilku do práce a může být doma.

winii: jak dopadlo očkování? doufám, že teplota nevylezla.

kulinka29
12. únor 2010

dobrý ráno holky....tak já jsem se dnes vyspala jako šípková růženka...tak jsem ráda 😉
Renat teda: určitě si zajdi s tím okem,daj ti nějaké kapičky a bude líp.A prsty dělaj co?
Ani jsem se nezeptala,kdy se chystáš na tu obhajobu diplomky?

kulinka29
12. únor 2010

Ardi: tak vám to všechno hezky vychází viď.Určitě to stihnete neboj..než se Šimonek narodí.
No a s tou prací by to bylo super.....aspoň by nemusel být manžel? (přítel) tak hodně na cestách.Tak držím pěsti.
Jo holky a 27.2. jdu na prohlídku porodnice (manžel v práci řekl,že na tu služebku nepojede....tak jsem šťastná),tak to bude asi sranda....27.2 prohlídka a 1.3 mám první termín podle utz 😎

winii
autor
12. únor 2010

Dobré ráno všem i když pro mě moc dobré není ☹

Gabča byla ráno protivka tak jsem jí změřila teplotu a máme zase 38 já se na to vy.... to nikdy nemůžem být bez 😔 takže samozřejmně nechce jíst tak aspoň čaj sem do ní dostala no snad to srazíme a už nevyleze

winii
autor
12. únor 2010

renat teda jauva jauva to musí bolet jak čert mě stačí nepatrně když si omylem třeba tam píchnu a bolest, snad ti na tý pohotovosti daj něco po čem to budeš mít lepší, snad to do té 3 nedojde 😅

misa1982
12. únor 2010

Ahoj holky u nas tyden na nic,maly je byl od uterka nemocnej kasel teploty davala jsem mu sirup Hedelix ten mu nastesti zabral....muzu ho prej i ja kdyz kojim...vcera ve 4hodiny rano se vzbudil a zacal neskutecne brecet tekly mu i slzicky takze ho neco bolelo tak jsem s nim pochodovala hodinu po byte delala masaz briska nahraty polstarek nakonec jsem mu dala cipek Nurofen za pul hodiny usnul pak byl v pohode ale kolem desate dopoledne zase rev a uplne to same tak jsem ho oblekla a letela s nik k doktorovi tam jsme cekaly snad hodinu ja uz jsem byla nervoznin doktor ho vysetril a rikal ze to vypada na koliku doporucil nam kapky BabyCalm na brisko a jsou opravdu super!tak jsme prisly domu znova brecel dala jsem mu cipek najist a ty kapky a dala ho spat spal 2hodiny a od te doby jsme nastesti v pohode!Tak doufam ze uz to bude jen dobre....

winii
autor
12. únor 2010

ahoj miso teda vy si to taky teďka vybíráte tak hlavně, že se asi přišlo na příčinu a Tomáškovi to zabralo 😵 snad už bude dobře

my dneska nejdem ani ven teďka jsem jí měřila tak nám teplotka trošku klesla, ale je na ní vidět, že jí není dobře

safirek
12. únor 2010

Holky ☹ teda tady se to nějak rozmarodilo! ☹

Wini, ať je Gábince brzy líp! Snad už teplota nevyleze!

Miso, tak ještě, že jste šli k dr.! Jen nechápu, jak tě tam mohl nechat hodinu čekat s miminkem... 😠 Nás třeba doktorka vždycky bere hned, když je tam víc lidí!

Kuli, fajn, že bude manžel na prohlídku s tebou! 😵 Já jsem ani prohlídku neměla, stačilo mi, když jsme tam jezdili na monitor 🙂

Renat, radši si k dr. zajdi. Jestli tě tam třeba Kubík škrábl nehtíkem, tak ať tam nemáš nějaký zánět. Místo, aby sis teď užívala klid bez učení, tak jsi nemocná ☹

My noc docela dobrou, vstávala jsem 4x k malý, ale po koju hned usnula, tak se to dalo 🙂

renat2
12. únor 2010

Ahoj, omluvám se, nedočítám - jen narychlo...musím odpočívat a oko nenamáhat. Ráno jsem volala k dr. a ta ať hned přijedu. No takže výsledek je, že K. je šikulka, škrábnul mi nehtíkem rohovku ☹ a bolet to může i týden, dva 😒
Mám kapky, mast, obvaz...Žizka hadr!!

safirek
12. únor 2010

Renat, ať se ti očko rychle zahojí!

vodickova.jana
12. únor 2010

Ahoj holky....já byla dneska u kamarádky co má měsíční Klárku...to je malá beruška....když jsem si jí chovala tak jsem si říkala že si neumím ani představit že už možná za 2 měsíce budu mít taky takový malinky uzlíček u sebe..... 🙂

Jinak koukám Renat máš fakt smůlu, musí to bolet jako čert.... 😖 tak snad ti ta mast a kapky zaberou co nejdřív... 😉

Winn vy se taky nemáte co??? Aůe snad už bude Gabče líp.... 😉

safirek
13. únor 2010

Dobrý poledne, my jsme si dneska do 10-ti pospali všichni 3.
Nátalka noc klasickou, vstávala jsem k ní po hodině a půl. Už mi to ani nepřijde... 😀

Se těším dneska na procházku, zatím je tam docela hezky, sice plno sněhu, ale trošku svítí sluníčko. 🙂

renat2
13. únor 2010

Ahoj...žiju 😀 ale jsem jak zpráskaný pes. K tomu všemu se mi ta chřipka pěkně rozjela, spadlo mi to na průdušky...takže paráda 😒 ☹ ani jsem nespala s klukama v ložnici, abych tam neprskala bacily...jen jsem chodila na kojení (saf.: mimichodem taky vstávačka cca po hodině a půl, někdy po 2 😒
Oko dobrý, respektive kapky a mast ho znecitlivý a moc to nebolí a když j přikryté, není namáhané, tak to jde. Jinak to ale bolí pekelně. Samozřejmě PC, TV apod. jsou tabu...tady jsem na chvilku,. jen abych napsala 😔 ale bude líp 😀 😀

winii: jak je Gabče? doufám, že už nemá teploty.
saf: užij si procházku 🙂
Jani: za chvíli ten uzlíček opravdu bude u tebe, a bude jen a jen váš...

vodickova.jana
13. únor 2010

Ahojky holčiny....já jsem jela dneska k našim , tak vám píšu od mamky z notase... 🙂 Jsem tu do čtvrtka a pak razíme rovnou na hory....takže budu až do příští neděle pryč, tak mi ten únor pěkně uteče... 😀 😀

Renat tak jsem ráda, že to oko je trochu lepší snad to brzo přejde úplně... 😉

Jinak koukám že jste skoro nic nenapsaly, tak jsem o nic nepřišla...tak se mějte a dobrou klidnou noc.....

cukrik580
14. únor 2010

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

ahojte baby, ak by niekto chcel, pridala som nejake fotecky 🙂

vodickova.jana
15. únor 2010

Ahojky holky....tak jsem myslela že když jsem tu včera nebyla tak budu mít co dočítat a ona tu byla jen Janča... 🙂

Dneska jsem se byla objednat u zubařky, tak sem budu muset jet ještě v půlce března.... 😒 Sice se mi do Lysý už moc nechtělo jenže ta moje zubařka toho má nějak hodně... 😕 Ale je to druhá prohlídka v těhu, tak jsem si říkala že když mi nebude dobře tak to zrušim... 🙂

Jani na fotky jsem koukla, pěkný věcičky... 😉 A bratránek taky...

cukrik580
15. únor 2010

ahoj jani 🙂 no je hrozne zlaty...teraz uz ma pomaly osem mesiacov, tam na tej poslednej fotke mal dva 🙂 dakujem inak , no nikto tu nebol 🙂 maju vsetci ine starosti...ja idem o chvilu do prace 🙂

winii
autor
15. únor 2010

Ahoj holky, koukám, že nikde nikdo 😕 😀

já mám teďka pohodičku Gabča spinká a já si dávám kávičku a zákusek 😅 a to chci hubnout jo 😀

Jani já jdu taky v březnu k zubákovi, ale poslední dvě prohlídky mi nic nedělala tak doufám, že to bude zase 🙂

cukrik krásné věci 😵 a bratránek je slaďoučký 😵

renat2
15. únor 2010

Ahoj..teda tady to žije 😝 😀
winii: jen si dej, já do sebe nacpala teď Toffifee a ne jedno 😖
cukik: hezké věci 🙂 a prcek je roztomilý.
Jani: užijte si to na horách a dávej na sebe a na Štěpánka pozor.

Jinak u mě dobrý, chřipka ustupuje a oko po ATB (v kapkách) dobrý, takže snad obrat k lepšímu. Už vydžím i déle koukat na TV, PC, tak se co nejdřív musím vrhnout na tu diplomku.