Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

renat2
18. únor 2010

Jani: užijte si to a dávej na sebe a na Štěpánka pozor 😉

misicka455
18. únor 2010

Ahojky, tak jsem dneska chtěla jít poprvé s malou ven, ale je tam inverze jak prase a ke všemu je dneska velká zátěž na kardiaky tak to musí počkat na jindy ☹

safirek
18. únor 2010

Holky děkuju za pochvalu. Bylo to jen tak od ruky... 🙂

Jani, tak si pěkně užij hory! 🙂

Renat, teplotku neměla, ale celej den tak poplakávala, bylo vidět, že ji něco fakt bolí, tak jsem jí dala ten jahodovej sirup od Panadolu a pomohl, pak pěkně usnula. Vidět zatím nic není, dásně se mi zdají takový víc červený, snad i trochu nateklý, ale možná je to tím, jak si tam cpe pořád tu ručičku.

kulinka29
18. únor 2010

ahoj holky
Saf: to je fakt hezký, jsi šikulka 🙂
Já jsem dnes spala tak 3 hodiny a teď když jsem chtěla dospávat...tak se malá začala tak vrtět..že už to nejde.
Na oběd jdu ke kamarádce, tak jsem ráda,že nemusím vařit.Ještě jdu na poštu a koupit něco dobrého k čaji po obídku.Tak se mějte hezky.
Jo holky a u nás se už otepluje...ráno bylo už +9....tak snad to k vám taky brzo dorazí.

renat2
18. únor 2010

Já napsala příspěvek a on tady není ☹ 😠 😠 😠 Tak znova.

saf: tak to by se mohlo něco vyklubat, uvidíš. Top KUba se spíš vztekal...tak to u nás bude asi něco jiného (mám hypotézy, že ho už škrtí 3ky plíny, takk už jsem mu dnes dala 4ky a možná nesnese punčocháče.

Kuli: tak si zkus lehnout během dne, tak často jak to půjde.
A děkujeme za hezké zprávy, 9st. bych brala 🙂 Tak nám to sem pošlete. a dobrou chuť k obědu, to je paráda, když se nemusí vařit.

renat2
18. únor 2010

Mně už zas padají do pusy Tofifee 😢 😢 😢 ale fakt skoro samy 😀 😀 😀 😀

winii
autor
18. únor 2010

Ahoj holky

já se teďka vrátila z hematologie a nedopadla jsem nejlíp mám nízkou hodnotu tak mě zase strašili injekcema, že si budu muset píchat, no nakonec teda, že mi zvýšili dávku prášku a za týden na kontrolu když to nebude dobrý tak mě zase čeká píchání a když to bude okej tak ne se na to vykašlu

malá teďka spí tak mám klid jo jinak včera šla usnula už v půl osmý a vzdudila se v 6hod ráno nechala maminku vyspat po hospůdce

renat2
18. únor 2010

winii: 😲 😲 😲 ach jo, ty se toho snad nikdy nezbavíš. Ať prášky zaberou a injekce nejsou potřeba. Víš, co na to má třeba vliv? nebo se to neví?

Hospůdka, jo?? Takže ty si nám flámovala 😀 😀 Máš to dobře zařízený.Já bych doma musela nechat mlíkárny a to nehrozí 😀 😀 😀

renat2
18. únor 2010

Kuba teď taky spí, už od devíti, usnul v autě...tak jsme ho nechala v autosedačce, asi ho to unavilo. Aspoň tady něco dodělám, a pak snad stihnu i uklidit.

winii
autor
18. únor 2010

ahoj renat no já si zapoměla v neděli vzít prášek, ale to prej tu hodotu tak nesníží tak nevím co to mohlo být, na dietu jsem důsledná nic co nemůžu tak nejím

jj byla jsem s kámoškou v pizzérce a dala si lambrusco mňam přišla jsem o půlnoci a moc krásně jsem pokecali už to byla potřeba no a v pátek jdu zase se švagrovkou já jsem hrozná co 😅 😀 , ale jak nekojím tak je to paráda a malá celou noc spí takže manžel jí v poho hlídá protože spí taky 😀

renat2
18. únor 2010

winii: no máš v to výhodu a my tiše závidíme 😀 😀 tak to je fakt záhada, taky si myslím, že jeden práek takovou paseku asi neudělá. Budeme držet palce, ať kontrolA PAK DOPADNE DOBŘE.

winii
autor
18. únor 2010

taky se dočkáte neboj a to pak bude jízda 😀 😀 renat já si cestou domů koupila koblížky a jdu na ně 😅 a dieta je v čoudu 😀

renat2
18. únor 2010

winii: to bude jízda, porazí mě dvojka vína 😀 😀

winii
autor
18. únor 2010

to si jako piš renat, že tě to porazí 😀 pač já měla docela slušně natrénovanou hladinku před otěhu, a tedka když jsem prvně byla pít tak to se mnou pěkně zamávalo a to jsem měla asi jenom dvě piva 😅 😀

misa1982
18. únor 2010

Ahoj holky u nas celkem v pohode,zjistila jsem ze maly nechce zadnou flasku ale nevzdavam to treba se umoudri za par mesicu,chtela jsem mu dat cajik a nic koukal na me jak blazen a pak zacal rvat....je zavislak na prsu...Taky se tesim az vyrazim do ulic ale driv jak v lete to asi nebude a myslim ze me porazi jen to kdyz si cichnu k vinu 😀 😀 Holky co kojite mate MS?Ja ji mela jen prvni mesic co jsem zacla brat prasky a od te doby mam klid a jsem rada!Maly ted taky spi usnul u hrazdicky.Dneska udelam zapecene testoviny se mi nic nechce....A jinak u me taky zadna dieta nehrozi jsem za sladkym jak diva!

renat2
18. únor 2010

winii: dovedu si to představit, proto si dnes konečně dopřeli decku vína, cíza 🙂 ať to pak není fakt rána 😀 😀
Misi: nenche ani tu TT ??? A zkusila si to lžičkou??
Jina já ms ještě od porodu neměla.

Kuba spal do 11 😲 to vědět, tak jdu fakt uklízet, bych to stihla. Jinak asi mám důvod, proč se vztekal, jsou to punčocháče, nesnese je!!

Tam my jdeme hcivlku blbout a pak vyrížíme do ulic. 😀 papa

winii
autor
18. únor 2010

my už jsme se taky teďka vzbudily, ale ven nemůžem pač nemám kočár přivezu si ho až dneska od našich v jednu mě tu mamka vyzvedne a jedeme k nim, zítra se těším, že už konečně vyjedeme se svojím kočárkem do ulic

Gabča miluje punčocháče už jí ani nic jinýho nedávám dupačky sme dávali jen první měsíc, teď už je to velká holka 😀

se máte, že vám MS ještě nechodí, mě chodí a nepravidělně a je pěkná silná dřív jsem skoro ani nevěděla že jí mám a teď 😝 hrůůůůůůůůůza

misi to je vopruz co když se musí bejt doma, my už jsem zavřený do včerejška je to šílený jak v blázinci tak snad zítra bude líp a budete moc s Veru vyrazit do ulic 😉

misa já dneska nevařím nic 😅 jsem lína jako prase, mažovi jsem koupila párky 😀

safirek
18. únor 2010

Wini, ještě jsou v albu
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Snad ti prášky zaberou a obejdeš se bez injekcí. 😉

Miso, MS jsem dostala hned po šestinedělí a byla zatím první a poslední. A o sladkým radši nemluvím, není den, že bych něco nesnědla 😅
Jaký jsi dávala čajík? My máme fenyklovej, a taky ho nechce.

Jsem tu teď měla kamarádku na pokec 😵

misa1982
18. únor 2010

Ja mam taky fenyklovej ono moc na vyber neni jsou jeste mali....

safirek
18. únor 2010

To jo, ovocnej by byl asi lepší, ale ten je myslím až od víc měsíců.
Koupila jsem jí ho už před víc jak měsícem, když byla taková zahleněná, myslela jsem, že by jí to spíš ty hleníky protáhlo, ale nechtěla ho. Občas ho zkouším dát, že by měla trošku změnu, ale nic.
Zítra slavíte 4 měsíce, viď 😵

safirek
18. únor 2010

Jsem akorát chtěla jít ven, ale než jsem vyvenčila pejska, tak mi malá usnula v postýlce. Tak jsem aspoň zapla pračku a až se probrere, tak si s ní trochu pohraju a vyrazíme.

kulinka29
18. únor 2010

ahoj holky....tak na obědě to bylo fajn 😉 No a manžel přišel domů a že má pro mě překvapení....tak jsem myslela,že jsme vyhráli ve sportce,ale ono ne 😒 ....všichni kolegové v práci mu zakázali jet na služebku a byli za šéfem....takže R. zůstává doma.Asi si dokážete představit jak jsem ráda 😉 ale určitě budu teď jako naschvál co nejdýl přenášet.
Holky to je hrůza...já mám tak suchou pokožku (hlavně na nohách) se namažu a hned jsem zase suchá...a strašně to svědí a pálí.Připadá mi to nějaký divný....ale vyrážku nemám žádnou 😒

ardila
18. únor 2010

Ahoj holky, já si pořád nějak nemůžu zvyknout, že jsme tady a ne ve snažilkách, tak vás hledám tam a když na vás tady nenarazím nahoře, tak vás přehlídnu 😒 No a nebo se mi stává, že něco napíšu a pak po delší době zjistí, že to tu není.. ☹
Maminy, nemáte tip na nějakou dobrou knížku - návod použití na prcka? 🙂 Nějaká o prvním roce života, co a jak a tak.. Dík. Objednala jsem teda anglickou What to expect the first year, ta je prý super, ale tou než se prokoušu.. radši bych i něco českého.
Kuli, to je super, že manžel bude doma 🙂
Já jsem si dneska upekla bábovku a krásně tu voní, tak jí asi nenechám až na snídani a dám si trochu už teď..

ardila
18. únor 2010

Kuli a tu suchou pokožku mam taky, ať mažu, jak mažu..je to šílený, taky mě to svědí 😝

safirek
18. únor 2010

Ardi, ahoj, taky často hledám ještě starou diskuzi ve snažilkách.
Knížku nemám žádnou, bohatě mi stačila ta brožura Happy Baby co byla v porodnici v tom Baby boxu. Myslím, že je to tam jednoduše a přehledně napsaný, v porodce jsem ji celou přelouskala a doma jsem do ní ze začátku i často nahlížela.

kulinka29
18. únor 2010

Ardi:tak to je fajn...už jsem se bála jestli to třeba neznamená nějakou nemoc jater či co.
Bábovku budu píct zítra...už se na ní taky těším. A prosim tě až seženeš nějakou dobrej tip na tu knížku,tak mi dej vedět....taky bych něco takového chtěla.

kulinka29
19. únor 2010

ahoj holky...včera poslední dneska první 😉 Kdepak jste všichni?
Já byla nakoupit,protože chci upéct tu bábovku.Ardi jak se ti povedla?
A teď jdu kouknout na němčinu...pak už tolik času nebude 😉

ardila
19. únor 2010

Ahoj, já mam dneska Honzu doma, tak jdeme na procházku s pejskama, vyzvednout monitor dechu a snad konečně vybrat koberec..
Kuli, bábovka je výborná, musim se držet, abych jí nesežrala celou 🙂

safirek
19. únor 2010

Ahojky, tady to dneska nějak vázne 🙂
Já pomalu chystám věci na ten týden co jedem pryč. Abych na nic nezapomněla, s malou vlastně takhle budeme cestovat poprvé, tak jsem zvědavá, ale těším se.

renat2
20. únor 2010

Ahoj, teda jde jste? My jsme doma sami, taťka jel lyžovat. Ráno jsme měli první venkovné preminéru s klokankouo, šli jsme jen do lékárny (5min) pro odsávačku nas vysavač (zdálo se mi, že má rýmu, ale je to asi ta zadní, ale měli jsme obyč) a to se mi nechtělo vyndavat kočárek. A dobrý, K. koukal, co se děje, ani nemuk 🙂 ale narvat ho tam v kombinéze, to byla síla.
Včera jsme byli v Hradci na KO 🙂 a spokojenost, víc napíšu až bude diskuse kdyžtak zamčena 🙂

Saf.: Tak jsem sehnala alespoň páva emila a ještě za super cenu 🙂 A vzala jsem k tomu samozřejmě i hračky, které sice užije až tam za 2 měsíce, ale nevadí.

Kuli: tak jak dopadla bábovka? S tou služebkou to je paráda, určitě budeš klidnější 🙂