Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

renat2
20. únor 2010

tak jsem nechala v hračkách 1200,- 😲 😲 😲

renat2
20. únor 2010

Tak jsem dala úlovky do alba 🙂 kdo chce, může juknout. Vybírala bych pořád.. 😒

cukrik580
20. únor 2010

renat, krasne hracicky si nakupila Kubko musi mat radost 🙂

wydata
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kulinka29
20. únor 2010

ahoj holky....tady je dneska krásně,sluníčko svítí.
Renat:jsem moc ráda,že R.nikam nejede 😉 A bábovka...je výborná,akorát se musím krotit,protože zítra přijde návštěva,aby vůbec něco zbylo 😒
Ráno jsme byli na nákupech....tak jsme si koupili super obraz do obýváku,taky ještě nějakou výzdobu nad postýlku Lůce...no peníze jen lítali.
Renat:hračky jsou nádherný 😉
Jdu odpočívat....mám dost 😲

renat2
20. únor 2010

cukrik: díky.

Kuli: tady se udělalo taky krásně, azuro, sluníčko (asi ve 3hod), dlouho jsme jezdili, byla by škoda toho nevyužít. U nás už to je asi předzvěts jara 😀 jupííí 🙂
Na tu bábovku mám úplnou chuť, i když J. peče každý týden dortík 😀 takže se taky máme 🙂
Až bude čas, určitě vyfoť obraz i výzdobu, teda Lucinka se bude mít 😉 O penězích mi nemluv, nakonec jsme ještě něco objednala 😒 a ta částka ještě poposkočila. Ale ono se to neztratí.

renat2
20. únor 2010

Nikde nikdo ☹ a já mám povídavou 😀 Tak jdu diskutovat s K. 😀 😀 😀 se zas dovím věcí 😀

vodickova.jana
20. únor 2010

Ahoj holky.... tak mi před hodkou dorazili domů....musela jsem všechno vybalit, protože nás naši ještě v Lysý napakovali věcma.... 😀 😀 a Štěpánek od nich dostal peníze....tak bude mít na kočárek a ještě zbydou slušný penízky na ostatní věcičky... 🙂

Ardi já dostala od manži k vánocům hezkou knížku, teda aspoň mě se moc líbila....je fakt pěkně napsaná, není tam přehršel zbytečných informací ...no prostě mě fakt zaujala... 😀 😀

http://www.vasut.cz/zdravi/detail.asp?kniha=557

kiki3
20. únor 2010

Ahoj holky,dlouho jsem tu nebyla,ted jsem nejak nestihala....kubik vyzaduje hrozne moc moji pozornost a L. je porad v praci....pres den mi vubec nespi,tak o pul 8 vstavame,spi tak hodku odpolko v kocarku a pak usina az tak v 9 vecer v postylce....ma nejaky obdobi kdy se chce porad chovat nebo byt u prsa... a skloubit to s domacnosti nic moc 🙂 ...ale v noci spi celou noc-od 9 do pul 6,takze noci jsou u nas super....on se vyspi v noci a pres den uz vubec nepotrebuje...takze ja vecer padam kolem devate s nim 😀 ...ani jsem moc nedocitala,jen tak letmo....tak snad je u vsech vse v poradku!!holky vam uz se to bliziii 😵 nemuzu se dockat dalsich mimiskuuuu 😵 😵 😵

kiki3
20. únor 2010

a machy uz je 39tt 😵

ardila
20. únor 2010

Dobrý večer 🙂
já se bála, jak se budu na mateřské nudit a pořád je co dělat, že se sem skoro nedostanu 🙂 Poslední dny je mi fakt dobře, tak jsem to využila a včera jsme se po dlouhé době pořádně prošli s hafanama. Dneska u nás byli lyžníci, taková každoroční soutěž ve sjezdu a ve skoku na historických lyžích v historickém oblečení.. Byla to sranda, jen kdyby nemusela pořád tak čůrat 😝 Chtěla jsem hodit odkaz na fotky, ale nějak se mi nedaří je nahrát na rajče.. no když se zadaří, tak dodám.
Kiki, tak to se nenudíš 🙂 A domácnost se nezblázní 🙂
Renat, parádní hračky, ještě taky budu muset nějaký dokoupit, tak se těšim.. Ale já s nákupama můžu pokračovat až v březnu, protože teď musíme sfouknout tu rekonstrukci a všechno to doplatit..
Jani, díky za tip na knížku, mrknu v knihkupectví, zatím jsem objednala nějakou na mimibazaru za levno, tak uvidím, jestli nebude stačit.

ardila
20. únor 2010

Kiki, no jo, letí to, za chvilku to máme za sebou všechny 🙂 Já mam tušení, že bude prcek za měsíc venku, tak jsem zvědavá, jestli to tak bude 🙂
Jo a máme monitor dechu zadarmo, vyrábí se v Jbc a dělá tam kamarád a dal nám nový tip na testování, takže jen vyplníme jeden dotazník a můžeme si ho nechat. A ještě jsem v aukci vyhrála levně odsávačku od Medely, tak to mam taky radost. Teď ještě chůvičky, to zas máme kamaráda ve Philipsu, tak budou s velkou slevou a až na drobnosti máme vše..

kiki3
20. únor 2010

ardi,tak jsem zvedava jsetli to uhodnes,ze stepanka uz za mesic budes mit u sebe 😉 ten monitor to je super a chuvicky se slevou se taky hodi 😉 taky je chci koupit...
zitra jedem poprve na velky vylet..jedem do olomouce kouknout po obchodaku.jedu s mamkou tak se moc tesim...luky jede na tri dny na sluzebku...ted skoro neni doma,to je hruza 😒

ardila
20. únor 2010

Kiki, Šimonka 🙂
To mi budem mít podobný, Honza taky doma moc nebude, vrací se pozdě, doufám, že bude moct jeden den v týdnu pracovat v Jablonci do 4..

kiki3
20. únor 2010

jeziiiis ardi (a jani 😅 )ja se moc omlouvam 😅 uz jsem asi dneska unavena,uz hodku pretahuju 😀 fakt prominte nejak jsem to popletla 😖 ...
no ja myslim ze to ma spoustu zenskych ze ty jejich chlapi doma moc nepobudou...ale nekdo ty penizky vydelat musi 😒 snad to bude lepsi a L. si kubika aspon trochu uzije!

ardila
20. únor 2010

Kiki, v pohodě, ono je to podobný 😀
Já se jdu připravit, Honza je v Liberci na plese a já si ho jedu vyzvednout.. Původně jsem chtěla jít taky, ale když jsem si představila, kolik práce by mi dalo se upravit do přijatelné podoby, tak jsem to vzdala 😅
Tak dobrou

ardila
20. únor 2010

Tady jsou fotky, nejlepší jsou ke konci ze skoků 🙂 http://bitmani.rajce.idnes.cz/Lyznici/
Tak pa

renat2
21. únor 2010

Kuli: Všechno nejlepší k narozeninám 😵 😵 😵 😵

renat2
21. únor 2010

kiki: tobě vydrží K. tak dlouho v noci bez jídla?? |To senám ještě nestalo a asi nestane, když je dobrá konstalace hvězd, kojme 2x, ale to je hooodně málo, standart je tak \4x..možná toho i využívá 😀 😀 jak spí u nás v posteli 😀 ale nevadí. Přes den mi spí docela hodně, v kočárku i 3 hodiny...každý to má nastavené jiné...

ardi: fotky parádní, vy se koukám nenudíte 😀 😀 je super, že v této docela uspěchané době se najde tolik lidí, co si vyšetří čas a jdou dělat bláznoviny. \Fakt skvělé....
Teda ty vaše výhodné nákupy taky dobrý...

vodickova.jana
21. únor 2010

Ahoj holky....

Kiki Šimonek nebo Štěpánek....ono je to podobný, hlavně že mi s Ardi víme .... 😀 😀 😀

a teda to spaní ti fakt závidim.... 😉

Já jsem se rozhodla že ten monitor dechu asi pořizovat nebudem....leda že bych narazilana netu na nějaký ta výhodnou cenu... 🙂

renat2
21. únor 2010

😠 😠 😠 pořád mi mažou to album s hračkama, vždyť to je taky výbava, absolutně nechápu, proč bych to tam nemohla mít...tak jsem si napsala o vysvětlení.

Jani: my monitor taky nemáme, už jsme to psala, kdyby byl nějaký i malinký problémek, koupila bych ho.

ardila
21. únor 2010

Holky, tak začínám být trochu nervózní, myslím, že mi odešla hlenová zátka 😲 No nic, jdu si dobalit tašku.. Píšou, že může odejít i ty 3 týdny před porodem, ale víme, jak to bylo u murynky, že 😅 .. No třeba to není ono, ale co by to bylo.. Takovej velkej kus hlenu 😝

renat2
21. únor 2010

Tak už jsme na to řpišly, byl tam odkaz na mmb, a to nemůže být...tak aspoň, že se to vysvětlilo.

Ardi: Může to být ještě těhotenský hlen, co se ho tělo chtělo zbavit, nebo i kus zátky...každopádně jak píšeš, může odejít hodně dlouho před porodem. 😉

ardila
21. únor 2010

Renat, no uvidíme, ono to nějak dopadne.. I kdyby to bylo brzo, tak už není tak brzo 🙂

kulinka29
21. únor 2010

ahojky....Renat moc děkuju za přáníčko 😉

ardila
21. únor 2010

No tak jsem měla ještě docela hustý poslíky, když mi napřed nezabrala ani sprcha, tak už jsem si myslela, že se pojedem kouknout do Jablonce, ale nakonec to přešlo.. No už to asi nebude taková sranda, budu ze všeho vyplašená 🙂 Se bojim, abych poznala, že už to je ono nebo abych naopak nejezdila zbytečně..
ahoj kuli 🙂

kiki3
21. únor 2010

ahoj holky!!
jojo,kubik mi takhle spinka celou noc bez kojeni... 😉 pres den ale kojo co 2 hodky no...ale zase jsem vyspala 😵
kuliii,jeste to stiham a preju vsechno nej nej nej k narozeninaaaam 😵 😵 😵
jani,no jo,nejak jsem ty jmena popletla,jeste ze se pripomenete 😉
Ardi,bud v pohode,klido muzes prenaset! 😉 sestrence odesla zatka v 31tt a vyvolavali ji porod po terminu,takze fakt to ma kazdy jinak....a ted uz by zas tak brzy nebylo,oni i ty mimca jsou kazdy jiny,ŠIMONEK 😀 si sam urci kdy uz ho to vevnitr prestane bavit 😉
mimochodem- goooooooool 😀 koukam na hokej 😉 jsem tu sama samotinka,luky na sluzebce,kubik spinka tak fandim 😉

renat2
21. únor 2010

Ardi: můžu tě uklidnit, až to bude opravdu ONO, tak to poznáš 🙂 Myslím, že si Šimonek ale ještě počká, jen ať se pěkně dopeče. 🙂

Kiki: tak to si šťastná to žena, že spinká celou noc, opravdu jen tiše závidím.
taky čučím na hokej...

kuli: nemáš zač 😵 jak jste slavili??

renat2
22. únor 2010

Dobré ráno,

tak hokej včera docela dobrý, ale škoda - měli na to, přesilovky budou hodně mrzet.

JInak v noci se náš KUba škrbnul na tváři, trdlo, vůbec nevím jakým nehtem (má je ostříhané), musí mít obrovskou sílu...My dnes jdeme k našim, musí něco udělat na té DP a maka kdyžtak K. zabaví.

U nás to vypadá na další krásný slnečný den 😵 😵

misa1982
22. únor 2010

Ahoj holky u nas celkem v pohode jenom T.je trochu vic protivnej asi kvuli tem zubum...i doktor v patek rikal je mu uz se prorezavaji zuby!?a dva?!ockovani v pohode dostal dve za mesic jdeme znovu nastesti byl bez teplot!vazime 6,500kg a merime 65cm a Martin to zvladl taky v pohode ten meri 113cm a vazi 20kg.Jinak u nas taky kojeni co 2-3hodiny vcera nechtel moc pit pres den pil jen s jednoho druhe me bolelo tak jsem si ho odstrikala a mela jsem necelou stovku s toho jednoho takze mlika mam asi dost.Jinak Renat te uklidnim u nas taky nehrozi ze by jsme spaly celou noc a hrozit dlouho nebude dokud nebudu davat na veceri ruzne kasicky atd...