Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

safirek
2. bře 2010

Ahojky,

Misicko, držím pěsti, ať je vše ok a cesta v pohodě.

Wini, nám jsou ty velikosti jak u čeho. Když něco vybírám, tak spíš od oka a radši kapku větší. My máme něco ještě 0-3m 😅 , něco 62,68.

Kuli, však spi, tělo asi sbírá energii do zásoby 🙂

Renat, je vidět, že máte rozumnou dr. 😉

U nás noc v pohodě, vstávali jsme jen 2x!!! 🙂 😵 Dneska odpoledne jdeme na druhou hexu, jen se mi teď od rána zdá, že to v malé trochu chrčí, tak jestli má rýmu... no uvidíme, co doktorka až ji zkoukne. Jinak krásně svítí sluníčko už od rána 🙂
Natálka je taky přetáčí (ale to už nějakou dobu) ze zad na bříško jí to jde a naopak jak kdy, někdy se nedaří a to se pak vzteká. Taky se chytá za stehýnka a přitahuje se do sedu. Včera se chytla za hračky, co měla zavěšený na hrazdičce a přitahovala se za ně, jsem myslela, že to na sebe strhne 😅 😀 😀

kulinka29
2. bře 2010

je tak koukám,že dávaj vždycky navečer seriál "Julie Lescautová " ...to já hrozně žeru,tak na ní dneska mrknu.
Renat: a co zoubek?Klube se teda?

renat2
2. bře 2010

kuli: o víkendu měl nateklé dásně a já cítila, že tam něco je, ale dr. včera nic 😀 😀 tak nevím 😀 😀 Když měl chladítko tak ho to uklidnilo...no možná to bylo v počáteční fázi a zas to na chvíli přestalo...hihi

Dnes ještě vydržíme, zítra jdu nakoupit zásoby a budeme vařit 🙂 Jsem zvědavá, jak se bude tvářit..

winii
autor
2. bře 2010

Ahoooooooj už mi chvilku zase jede, Gabča kouká na krtečka tak mám chvilku času 😀

winii
autor
2. bře 2010

ahoj kuli jéé si mi připoměla, že jsem ještě nesnídala tak si jdu pro jogurt

dneska mám v plánu ostříhat Dafinku už se na to těším je zarostalá jak čert, vezmu Gabču do kočárku a já si v klidu ostříhám

winii
autor
2. bře 2010

renat já taky začala dávát příkrmy minulej víkend a můžu říct, že když doma uvaříš je to 100x chutnější než z té skleničky 😉

renat2
2. bře 2010

Julie L. taky můžu 😉

Saf.: ty jo, 0-3M jo?? To snad není možný, že vám to je...
Noc super, u nás taky celkem dobrý, kojili jsme asi 3x-4x 🙂
doktorka Natálku zkoukne, určitě to bude dobrý, třeba je jen trochu zahleněná ze suššího vzduchu...

Teď holky přemýšlím, když ty příkrmy budou procházet, co hory?? Chci zatím vařit doma, ale mohu to teda nějak zavařit??? Zkusím něco najít.
Nebo koupit???

Dnes mám poprvé zas ty břišní tance, tak se těším...(doufám, že to ustojím 😀

renat2
2. bře 2010

winii: já si taky myslím, že uvařené doma je to 100%tně lepší...navíc v létě budeme mít i svoje zásoby zeleniny a ovoce, tak ho nechci naučit zatím na skleničku.
Jak se Gabča na mrkvičku tváří??

kulinka29
2. bře 2010

Renat tak uvidíme co se z toho vyklube 😉
Teda Winii: to já bych se o snídani neošidila, ta je pro mě nejdůležitější...já jsem zvyklá pak odpoledne tak od 16hod. už nejíst.
Saf: to musí být super pozorovat malou viď.
Včera jsem mluvila s kámoškou...ta má měsíční esterku a říkala,že jí dává ve 20hod. spát a na první kojo se probudí ve 2....tak to bych taky brala.Tak pořád Lůce domlouvám,aby bylo hodný miminko 🙂

renat2
2. bře 2010

kuli: my už ve 2 jíme podruhý někdy potřetí 😀 😀 😀 Jak je dnes u vás? Co plánuješ? Doufám, že odpočívat 🙂
Snídaně je základ...(takže winii, doufám, že sten jogurt snědla 😀

winii
autor
2. bře 2010

Renat 100% to můžeš zavařit, já si vždycky navařím a máme to na 3dny, pač ty skleničky jsou taky na 3dny, 1.den dáš a pak máš do 48hodin to spotřebovat takže oki

týjo břišní tance tak to bude mazéééc si to užívej já teďka moc hopsat nemůžu(trampolínky) kvůli té noze 😖

jo koupila jsem Gabče novej čaj od Hippu Jablíčko s meduňkou a jé výbornej moc mi chutná 😀 a Gabče taky, na léto bude úplně super takovej osvěžující 😉

safirek
2. bře 2010

Wini, taky chci dneska stříhat psa 😀 Už to má takový delší a moc se mi nelíbí, ale nechám to až odpoledne

winii
autor
2. bře 2010

jojo holky už ho mám v sobě 😀

nahraju vám sem Gabču a její první jídlo mrkvičku ju 😉

renat2
2. bře 2010

winii: a jak to vypadá s tebou, co noha? Už jsou hodnoty dobré?
Tak zavařím 🙂 jen musím ehnat malé skleničky, a stejně si myslím, že to budeme ze začátku ještě vyhazovat, dá dvě lžičky a bude mu to stačit.
Ještě se asi win zeptám, asi musím s těma příkrmama zkoušet i vodu, čaj apod. co?? prostě tekutiny...viď? Jsem zvědavá, jak se popere s tou flaškou 😀

NA břišní t. se těším, už mi to chybělo a doufám, žemi zas trochu pomůže zpenit ty moje špíčky ( spíš špeky 😀 😀

renat2
2. bře 2010

Psíka nemáme, ale mohla bych ostříhat sebe 😀 😀 když je dneska ten stříhací den.

Winii: nahraj!! Jukneme se.

Kubík už zas spinká, asi to očkování...ale jinak mu nic není, ale teda nejedl... 😒 ale on to dožene. 😉

winii
autor
2. bře 2010

saf Dafina už je jak santusák pak vám hodím fotku před a po až to bude hotový 😀

renat noha no, hodnoty jsou ještě naprd hrozně mi to kleslo na 1,4(správně má být 2,5-3) a to tu dietu fakt dodržuju a vůbec s doktorama nevíme čím to bylo,takže ve čt jdu znova a uvidíme snad si nebudu muset zase píchat injekce 😝

renat s tím pitím no podele mého selského rozumu 😀 by si mu asi měla dávat vodičku nebo čaj, ale asi až toho bude papat víc takhle když si vezme pár lžiček mu bude stačit tvoje mlíčko na zapitý

jo s flaskama nezávidím 😅 my taky bojovali, ale Kubča to vzládne je to šikulka

winii
autor
2. bře 2010

tak holky tady máte video jak Gabča papá a nevšímejte si těch keců jasný! 😀 to je hrůza když se slyším 😅 😀

https://www.youtube.com/watch?v=VM58BhsB4_k
renat2
2. bře 2010

win: díky,selský rozum je to nejlepší!!!! My teda čajík, vodu apod. zkoušíme, ale je to tragédie, jen pár kapek, které mu natečou do pusy a on se náhodně zpolkne 😀 😀 ale aspoň u té lahve (jedné jediné) nebrečí...

to mi ani neříkej, to je záhada, čím to může být??je mi jasný, že to nepodceńuješ a dietu dodržuješ...snad na to přijdou a k injekcím nedojde.

renat2
2. bře 2010

Týý winii, to je super, krásně papá. Kolik ti tohu už sní? První lžička klasika, škelby asi jako u všech, ale zdá se mi, že ji chutná 🙂 když jsem viděla, jak to některé děti plivou...tohle je bomba, je šikulka.

winii
autor
2. bře 2010

jj selský rozum kdyby se tady sním řídili všechny maminky tak by ten koník byl úplně v pohodě

tak hlavně, že Kubča aspoň nějakou bere, je to na dobré cestě 😉

s těma hodnota je to naprd, přemejšlela jsem, jestli to nemůže být stresem, ale, že by mi stres snížíl hodnotu o jednu celou to mi nejde do hlavy, tak snad už to půjde nahoru a bude to oki, léčbu mám plánovanou do června, ale jak to tak vidím tak to bude asi na dýl 😢

winii
autor
2. bře 2010

jééé renat díky, mě zase přišlo, že jí nechutná vůbec, ale snědla dohromady asi celé 3 lžičky dneska už jíme skoro celou skleničku, už jsem jí dělala i brambor s mrkví a brokolici s bramoborem a teďka chci přidat už i kuřecí masíčko, docela už jí to jde akorát jak má malou pusinu tak jí tam toho moc nemůžu nacapat takže jíme asi půl hodinu a musím přihřívat pač to má vždycky studený

winii
autor
2. bře 2010

no a taky jí učím že když jí dávám do pusy tu lžičku tak pořád říkám ham a už teďka když řeknu ham tak začíná otvírat pusinku

renat2
2. bře 2010

A ještě na rozveselení se selský rozumem...mi to připomnělo školní léta, kdy jsem byla tupá na vzorečky, matiky, fyzika byly utrpením. Při zkoušení jsem odpovědi začínala..."podívejte se, podle mého selského rozumu...." (a vyučující už věděli, že já nevím 😀 😀 asi..ale někdy to vyšlo!!!

Stres je příčinou taky mnoha problémů..ale u tohohle zrovna nevím. Neumím posoudit. Hele a ta antikoncepce?? VYsadili ti jí??? A co nějaká homeopatika?? Nepomohli by?, Ale to chce samozřejmě probat pořídně s ošetřujícím dr., homeopatkou atd.

safirek
2. bře 2010

Wini, Gábinka pěkně papá 🙂

renat2
2. bře 2010

Mn opravdu přijde, že ji chutná (nebo možná tedy lépe řečeno jí to nevadí), opravdu jsem viděla děti, které odpovídali těm občasným popisům, kdy se začíná z mrkví, mrkev všude okolo, jen ne v pusince 🙂
No tje opravdu šikulka..začala si tedy s mrkví?? Pak mrkev brambor?? Pak si dala zas jednodruhouvou zeleninku, nebo rovkou tu brokolici a brambor?? S masíčkem jí to určitě pojede ještě víc. Si říkám, že mrkev, brambor a maso asi budu jíst i já 😀

winii
autor
2. bře 2010

renat tak si tě živě představuju u tý tabule a jak říkáš tu větu a chlámu se tu na celé kolo 😀 😀 Gabča na mě kouká jak na pako, si musí říkat

no chci zkusit právě ten ječmen a řasu víš jak jsem ti psala, sice je to zelený, ale mluvila jsem s tím doktorem co už to dělá strašně dlouho a měl tak právě taky takovej případ jako jsem já a když to ten dotyčný bral tak se mu hodnoty ustálily tak uvidíme co z toho bude

winii
autor
2. bře 2010

saf díky 😵

renat no já jsem to nijak nedramatizovala 😅 prdla jsem jí mrkev, měli ty 3dny, reakce žádná, tak jsem jí do toho přidala brambor, to taky v poho a z brambory jsem nidky neslyšela, že by byla reakce, takže jsem pak přidala brokolici a teďka nás čeká to masíčko, ještě chci tam dát trošku jablíčka tak uvídíme jak jí pojede

renat2
2. bře 2010

winii 😀 😀 😀 😀

Za zkoušku nic nedáš, pokud to schválil dr., třeba se to opravdu srovná, budu moc držet paclce.

Teda skončila olympiáda a vTV zas prd...K. spí, asi půjdu něco dělat, ať rozhýbu to svý tělo...

renat2
2. bře 2010

Ještě koukám po autosedačkách, do vajíčka se za chvíli nevejde 😒

kulinka29
2. bře 2010

Winii: tak to je super,mě taky teda připadá,že to Gábince chutná...vždyť se i olízla 😉 Jejku to je správný,to musím večer ukázat manželovi......
A jak píšeš o tom ječmeni a řase....tak to určitě zkus,muj R. měl taky zdravotní problémy a tohle docela dlouho bral (tak 3 roky) i když to taky docela stojí že.....
Holky ještě se chci zeptat....když vám přišlo domů rozhodnutí třeba o mateřské nebo rodičáku...tak to chodí doporučeně asi že.Nebo doporučeně do vlastních rukou....já že o to taky budu žádat,tak abych pak v čechách někoho zplnomocnila.