Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

ardila
3. bře 2010

Tak jsem zas propásla příspěvek od Renat.. Chudáček Kubík.. no hlavně, že se na to tak rychle přišlo a určitě bude brzo ok. Ale na tom novém koníku vše, co se napíše nebo uloží v té zkušební verzi, tak pak zmizí, ne? Tak bych počkala až to bude fungovat a zatím byla tady.. Nebo jsem to nepochopila a jen to zkoušíte?

misa1982
3. bře 2010

adri:taky jsem nejak mimio.... 🙂 🙂

kulinka29
3. bře 2010

je Renat tak jste nemocný 😒 ,chudák prďolka malej...tak ať jste brzo fit.
Ardi: já se ptala,protože my to máme taky tak a bála jsem se,že mě někdo za to odsoudí,že malá nebude spát s náma v ložnici.A plánujete třeba monitor dechu....?
Já si dala polívku a špagety....a tak si jdu dát 20 🙂 🙂
Jé holky za měsíc jsou velikonoce a dneska jsem viděla v krámě nálepky na vajíčka...tak se na to docela těším...už snad budu s prďou doma a přijedou i tchánovci na velikonoce 🙂

ardila
3. bře 2010

Kuli, monitor dechu máme.. A zadarmo 🙂 Nanny se vyrábí v Jablonci ve firmě, kde dělá kamarád (jak jsme zjistili, tak on to dokonce vyvíjel) a dal nám nový vzorek na otestování 🙂
Proč by tě někdo odsuzoval? A i kdyby, tak na to kašli.. (Mně dost lidí odsuzuje za to, že jenom uvažuju o tom, že bych se po půl roce částečně zapojila do práce). Já myslím, že to že máš prcka u sebe v ložnici je spíš pohodlnější pro tebe, když kojíš a jemu, když spí to bude jedno, hlavně když bude zvyklej hned od mala.. Já bych radši spala normálně v ložnici, ale počítám, že to tak fungovat nebude a že stejně vytuhnu vždycky u něj 🙂

misa1982
3. bře 2010

Holky je to vase vec ale myslim ze pokud budou deti mainke tak vam to neda a budete bud spat s nema nebo budete stehovat postylku co nejbliz k sobe vsak to poznate...ja nechavala maleho spat samotneho v pokoji az kolem roku....ale to uvidite sami az se vam miminka narodi...doufam ze za muj nazor nebude nekdo nastvany ...

ardila
3. bře 2010

Míšo, vždyť jo, já psala, že si myslím, že na začátku budu stejně spát u něj.. Nám se postýlka vedle postele nevejde, máme nudlovou ložnici 🙂 A jestli bude v ložnici nebo hned vedle v pokoji, to už je jedno, budou otevřené dveře a postýlka hned naproti naší posteli, možná ani ne 5 metrů..

misa1982
3. bře 2010

U me nikdy neslo o pohodlnost kdyz kojim ale spis o to ze jsem se bala poslouchala jestli mu neco neni a tak ale jak rikam kazdy to pozna az kdyz ma mimi doma.

ardila
3. bře 2010

No já když si vzpomenu, když jsme si přivezli domů první z našich čubek, jak jsem se budila, protože se mi nezdálo, jak dýchá a tak.. tak já budu asi dobrej magor a budu stejně pořád u postýlky 😀 Ale zas s tim monitorem dechu snad budu klidnější, uvidíme, fakt si nedokážu představit jaký to bude mít doma mimčo..

misa1982
3. bře 2010

Aha ja to pochopila tak ze chces nechat maleho spat samotneho v druhe mistnosti...budu cist pozorneji....

kulinka29
3. bře 2010

ne ne míšo,vůbec ne.Já jsem ráda i za jiný názor. My to pořád měníme...jednou ložnice, jednou samostatný pokoj....tak vyzkoušíme obě varianty a uvidí se.Třeba máš pravdu...že až budu mít toho drobečka doma...tak rychle změním názor 😉

kulinka29
3. bře 2010

Ardi: nápodobně...já se taky bojím,že se už nikdy nevyspím...že budu pořád jen koukat jestli dýchá a tak.Jsem na to dost prdlá ☹

misa1982
3. bře 2010

adri:abych ti napsala pravdu tak nez jsme koupily monitor dechu (tyden po tom co jsme prijely s porodnice)jsem skoro vubec nespala hlidala jsem ho porad!A muzu rict ze monitor me fakt hodne uklidnil i kdyz jednou houkal plany poplach to jsem mela malem infarkt....je to dobra vec!

kulinka29
3. bře 2010

taky jsme ho pořídili....teda manžel stávkuje a nechce ho používat,že prý to není zdravý,že to určitě vysilá nějaké záření či co....ale já jsem ráda,že ho máme doma

misa1982
3. bře 2010

Holky podle meho nazoru a skusenosti je nejhorsi sestinedeli nez si clovek zvikne nez se zabehne nejakej rezim atd...ale pak uz je to v pohode nechci vas desit to ne ale je to velka zmena a hlavne hodne odpocivejte kaslete na neporadek a co nejvic spete kdyz bude spat mimi spete ze zacatku i vy pomaha to ja byla ze zacatku poradne unavena....a navstevi jsem fak odsunula az tak po sestinedeli ale je to kazdeho vec nechci delat chytrou!Ja byla strasne naladova a ubrecena kdyz jsem prijela s porodnice...

ardila
3. bře 2010

Kuli, to nic nevysílá, jsou tam jen nějaký snímače pohybu nebo co.. A ještě je tom pod matrací, to fakt nezdravý být nemůže.

misa1982
3. bře 2010

kuli:ja myslim ze kdyz to pouzivaji v nemocnici i pro nedonosene miminka ktere uz nejsou v inkubatoru tak to nejak moc nevyzaruje a obcas se divam na porad Sama doma a tam rikaly ze to neni nebezpecne.

winii
autor
3. bře 2010

renat jejky chudák Kubíček a hnedka angína ☹ tak ať je mu brzy dobře kulíškovi 😵 to očkování je v tohle naprd, nám to taky rozjelo tu střevní chřipajznu, tak hlavně, že si dala na intuici a šla, tak nikdy nezklame 😉

my monitor nemáme, ani jsem nad tím nijak neuvažovala, občas i teďka ještě malou v noci pozoruju jestli dýchá 😅 a to mám postýlku hned vedle postele, pač u nás to ani jinak nešlo, vím, že u druhého ten monitor koupím určitě, jak sme byli v té nemocnici tak tam jsem ho měli a já jsem byla klidnější

kulinka29
3. bře 2010

no tak vůbec nevím jestli to je dobře....že hned 1.dubna přijedou tchánovci 🙂 Ale už jsme je pozvali...no snad budu ok.
Tak musím dát večer přečíst vaše odpovědi manželovi...aby se uklidnil,že to není škodlivý,on je tady na to hroznej.
A taky jsem mu Winii ukazovala jak Gábinka papá...tak koukal 🙂
Je Winii poslala by jsi mě prosím do IP na tebe mejla....já mám teda na Renat,ale ta odfrčí na hory a já (resp. manžel) bych pak někomu chtěla poslat fotku Lucinky....aby jsme se předvedly 🙂

renat2
3. bře 2010

Holky díky!! Trpím s ním s bobečkem...Ale musím se pochlubit, aspoň se napapal!!! A dal skoro 100ml, sice očitec, za křiku jsem odstříkala mlíčko a po lžičkách mu ho dávala, ale všechno to dal, tak jsem ráda, ono ho prostě bolí sát...holt budeme chvilku "lžičkovat" - aspoň se to naučí na mrkvičku 😉 teď jsem mu dala sirupy a spinká.

winii: a jo máš pravdu, Gabča to tenkrát taky měla po očkování, že se ji to rozjelo, viď? No je to blbý, oslabí jim to imunito a je to hned.

misi: jojo máme ATB..nedá se nic dělat. On je to šikulka a zvládnem to.

Zkušební verze je od slova zkusit 😀 😀 tak jsem to zkoušely 😀 😀 Je to jen proto, abychom zjostily, jak to funguje, nevím, zda se to pak smaže/nesmaže, uvidíme!!! Jsem byla zvědavá.

Koukám, že probíráte spaní, tak do toho zasahovat neudu, my jsme úplně jiný případ 😀 😀 😀

renat2
3. bře 2010

O monitoru jsem psala, neměli jsme ho a nemáme...monitor jsem já 😀

Kuli: doufám, že se do hor dá Kubík dohromady...🙂 ale já pevně doufám, že se Lucinka narodí, než odjedeme, ať se taky stihnu pokochat..Vypadá to nadějně...
Anebo se pak budu hooodně těšit domů,a bych vás viděla.

winii
autor
3. bře 2010

kuli máš IP budu se mooooc těšit na fotečky 😵

Gabča už papá krásně 😵 otvírá krásně pusinku a baští jak víno,dneska jsem meli teda kuřecí maso s mrkvičkou, brambůrkem a jablíčkem a snědla celou dávku

teď čekáme až přijede manžel a pojedeme pryč a zastavíme se u našich, se těším potřebuju vypadnou a pak nakoupit jsme vyžraný hrůza 😝 😀

kulinka29
3. bře 2010

Winii: díky 😉
Holky tak mě teď dorazila MMS....ale to vám asi taky.Ale radši to sem napíšu:
Ahoj tety konikovky,na svet jsem vykoukl dnes,24.2.2010,merim 51cm a vazim 4kg.Porod cisarem,nakonec vse v poradku.Zdravi Machytka-Katka.
A fotku Honzíka jsem dala do albíčka 🙂
No a já zase parádně poslíčkuju každou hodinu...
Renat: vy jedete i s Kubíkem na hory?

kulinka29
3. bře 2010

no doufám,že Machytka s Honzíkem je už v pořádku doma....asi toho je moc,tak se snad brzo ukáže 🙂

kulinka29
3. bře 2010

holky ještě jsem se chtěla zeptat...nevíte jestli se dá ještě někde koupit takový ty písmenka do polívky (jako byli za nás)???

vodickova.jana
3. bře 2010

Ahojda holky....tak jsem konečně zasedal k PC...a koukám že jste pořádně kecaly...to budu mít co dočítat. 😀 😀

Já byla dneska dopo s manžílkem u doktorky, cukrovka se mu hodně zlepšila....tak snad to nějakou dobu vydrží... 😕 😵 a pak jsme si zašli rovnou na obídek...

No a odpo jsme chytla nějakou uklízecí mánii...to bude asi tím sluníčkem...tak jsme umyla okna, setřela všechen prach uklidila celou halu...a ted chvilku oddechnu a pak jdu ještě vyluxovat. Potom pro prádlo do pračky a pro dnešek budu končit... 😀 😀 No a celý víkend tu bude sádrokartonář a bude se předělávat ložnice...takže v pátek musíme rozebrat postel a zbytek nábytku. A pak se konečně vrhnem do nové ložničky... 🙂

vodickova.jana
3. bře 2010

tak začínám dočítat a budu psát postupně... 🙂

Ardi tak to jste měli štěstí na tu komodu, tak to jste rádi viď. Tak to budete mít za chvilinku už hotové... 😉

Kiki vám gratuluji k včerejší poradně....a i k prvnímu úsměvu... 😉 A na kočárek se už fakt těšim až ho poprvé vyzkouším...snad bude ok. 🙂

Renat, tak snad se to s Kubíkem brzo zlepší... 😉 jinak já bych byla klidně pro uzamknutí...aspon nemusíme mít strach kdo nám sem všechno leze.... 😉

Winn no pěkně Dafča prokoukla... 😀 😀

vodickova.jana
3. bře 2010

Renat, teď čtu že Kubík má angínu...tak to je mi líto, ještě že si šla k té doktorce hned... 😒 Tak snad vám léky brzo zaberou a bude mu líp chudáčkovi... ☹

Koukám že Kulinka má pravidelný bolesti...no jsem zvědavá co se dočtu na další stránce.... 😀

vodickova.jana
3. bře 2010

Kuli já kdybych měla malýho kam dát, tak bych ho měla taky v jeho pokojíčku, měla tam postel a spala s ním. A pak za dýl bych ho tam nechala už samotného. Jenže bohužel u nás to zatim nejde. Sice máme pokojík kde máme PC a je tu jedna postel, je to takový pokojík pro hosty... 😀 Jenže kdybych sem dala postýlku tam se tu zase nehnem, je to malý pokojíček a je tu velká šatní skříň...jojo je to složity. Ale máme ještě nedodělanej jeden větší pokoj, tak až budou penízky tak snad za nějakou dobu tam bude ložnice a z tý naší malý ložničky bude děcák...V tom naše horním bytě je fakt blbý že tu jsou sice 4 místnosti (bez kuchyně) ale mimo obýváku a tý nedodělaný jsou všechny takový menší.

kulinka29
3. bře 2010

jani tak to je bezva,že je na tom manžílek s cukrovkou líp 😉
Teda ty si dáváš do těla....já bych taky potřebovala umýt okna....ale nechám to až po porodu.
Jinak my máme přesně takovou místnost jak píšeš....kde je PC a gauč rozkládací...taková pracovna a místnost pro hosty...tak tady bude asi malá spát a je to hned vedle ložnice.....no tak uvidíme jak to bude klapat,kdyžtak malou nastěhujeme do ložnice.

kulinka29
3. bře 2010

jak píšeš...stejně tu budu asi s ní a budu spát na gauči....manžel má hodně náročnou práci a musí se pořád vzdělávat...a rozhodně se ještě nechcem vracet do čech, myslím kdyby měl o práci přijít...tak chci aby se pořádně vyspal,tak beru ohledy i na něj.