Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

safirek
8. bře 2010

Jo, a přišla mi dneska ta klokanka, tak jsem ji s malou odzkoušela zatím jen doma a moc se jí tam líbilo 😵 Spokojená, že má rozhled a ještě se za chůze pohupuje 😀 🙂

renat2
8. bře 2010

Saf: a jakou máš klokanku?
Jak si se zbavila tý závoslosti na sladké?? No jestli to přijde samo, tak doufám, že brzo 😀 😀
Voják, aha, to jsme nevěděla...no je to asi složitější. Máme taky v rodině, takže vím , o čem mluvíš.

misa1982
8. bře 2010

Ahoj holky,teda tady se povida....taky se chystam koupit klokanku ale zatim nevim jakou,jinak se mame dobre nic moc noveho se nedeje....

safirek
8. bře 2010

Přešlo to samo. Dám si něco sladkýho, ale už to nemusím mít tak často 😉 😀 😀
Je to Babyland klokanka, pak dám foto. Brala jsem ji na MMB za pár korun. Ještě jsem zvědavá jak se bude malá tvářit venku 🙂

renat2
8. bře 2010

Ardi: díky, když budu něco potřebovat zkusím tu EMS taky.

safirek
8. bře 2010

Miso ahojky.
Mě se třeba hodně líbí ty nosítka Beco, ale jsou docela drahý a když jsem nevěděla jak se v tom bude malá cítit, tak jsem do toho nechtěla cpát peníze.

misa1982
8. bře 2010

Ale urcite se budu divat po klokance aspon do 13kg...na leto se bude hodit... 🙂

winii
autor
8. bře 2010

Krásný den holky 😉

tak nejprve Gábinka vám všem moc a moc děkuje a posílá vám velkou sladkou pusinku 😵 muc muck

včera jsme se na ten karneval už nedostali, přijely k našim známý a tak jsem kecaly a kecaly až bylo pozdě, nevadí další rok to jistí 😀

kuli já budu ráda, když mi pošle tvůj manža mejlíky idkyž tu ještě bude renatka 😉 , jé mák ten já nerada 😝 ve škole nás ho nutily a mě se tím strašně zprotivil, sním ho fakt jenom abych neurazila návštěvu když daj něco s mákem

dneska razíme do města něco pořídit Gábince, dostali jsme od tchánovců 5000,- 😲 prej jí máme něco koupit + zbytek na účet nebo spořko, tepr budem zakládat, tak koukám na nějaké výhodné, nejlíp zatím vychází ING konto

gulášek se mi včera táááák poved manžel mi pořád opakoval, že je fakt famózní, dneska máme výročí od seznámení 9let 😲 fakt to letí tak asi zajdem na večeři jestli vyjde hlídání

my máme kloknku od Chicca Go jen tak na přenášení to stačí, stejnka jsem jí tam začala dávat až teď když pořádně drží hlavu, jo a taky Gabča se pokouší o lezení, 😲 nadzvedne prdel a pošoupne se

winii
autor
8. bře 2010

ardi mě třeba břicho nekleslo vůbec, nebo aspon si toho nejsem vědomá, u mě to bylo všechno tak narychlo, že sem si takové věci ani neregistrovala

saf taky se mi líbí beco, ale zas za tolik peněz bysme to nevyužily tolik tohle stačí co máme doma, na ty chvilkové pochůzky

winii
autor
8. bře 2010

jo dneska mi přišel emulips tak jsem zvědavá jak to bude fungovat, nemáte s tím některá zkušenosti 😕

winii
autor
8. bře 2010

holkýýýýýýýýýýýýýý kde ste já tu jsem a vy všichni zmizíte teda potvory 😀

nevíte jak to dopadlo s tou mateřskou???

safirek
8. bře 2010

Wini, ahoj, jsem tu 🙂

s mateřskou taky nevím, pořád se to měnilo ze dne na den, tak už v tom mám hokej.
O Emulipsu jsem slyšela, nebo spíš četla na něj názory na netu, a těžko říct, někdo chválí jinej nadává. Osobně o nikom nevím, kdo by ho zkoušel.

ardila
8. bře 2010

Ty jo, já si pořád říkala, je to dobrý, břicho mi ještě nekleslo, vydržíme do berana 😀 No tak uvidíme..
My klokanku kupovat nebudem, prý není vhodná min. do 9 měsíců, je to zátěž pro mimi na páteř a klouby, jen tak tam visí.. Myslím, že se vyplatí investovat do ergonomickýho nosítka, teda nám určitě, protože myslím, že budeme nosit dost. Budeme kupovat asi manducu, ale ještě to někde vyzkoušíme v prodejně, co nám jak bude sedět. Beco se mi taky líbí, ale to už je drahý až moc.
Win, s mateřskou zatím nijak, ale co jsem slyšela, tak jestli to neprojde senátem a u prezidenta, tak sice mají dost hlasů to přehlasovat, ale nejspíš to nestihnou do voleb a nebude nic. A prezident nedávno byl v tv a dost jasně naznačil, že to nepodepíše ☹ Takže já bych s tím zvýšením nepočítala..

safirek
8. bře 2010

S tím lezením nám to Natálka dělá taky, asi poslední týden to zkouší. Natáhne ručky dopředu, nadzvedne zadek a snaží se hnout kolínkama, ale nejde jí to a pak se vzteká 😀

A s tou klokankou si myslím, že na krátkou vzdálenost a aby malá měla změnu, že to bude fajn. Třeba když se půjdeme provětrat se psem kousek od baráku, tak to bude fajn.

machytka
8. bře 2010

win.jsem tu,ale jen nakukuju,jak to tady jede...malej od 10spí,za chvíli budem kojit,ještě dochystávám kočárek,dneska půjdem tak na 15min.ven:-))...poprvé:-))
A Renat:povedlo se mi ho kojit i z toho druhého prsa,on je jak přísavka,jak se přicucne,tak pije a pije....pocintal celou deku,protože toho mlíka bylo tolik,že to nestíhal polykat.A taky,jak jsem kojila s kloboukem,tak druhé prso nic,teď bez toho jak kojím z jednoho,tak to druhé normálně teče,jsem se ráno děsila,od čeho jsem mokrá🙂)
Tak jdu na ten kočík

machytka
8. bře 2010

win a s mateřskou snad zatím nic,ne??Chtěli to hodit na loňskou,ale tuším,že to nějak neprojde......

safirek
8. bře 2010

Machy, tak pěknou první procházku 🙂
Dneska je hezky, sluníčko, i když poletuje snížek.

ardila
8. bře 2010

Saf, když tam bude chvilku, tak ok, ale my to třeba chceme i na výlety a to už bych klokanku neriskla.. Ale na 20 minut občas, to jo..
Machy, užijte si první prochajdu 🙂 Máte u vás hezky? Tady teda nic moc, sluníčko se někam schovalo..
Já jdu umýt okna, pak opět za paní úvěrářkou 😠 a cvičit, tak abych to všechno stihla, zatim pa, ozvu se zítra po kontrole, dneska už asi ne, musíme položit ten koberec (mimochodem se nám ani jednomu nelíbí, nechápem proč jsme ho koupili 😅 ale uklidňujem se tím, že byl levnej a že stejně bude zničenej, tak ho brzo vyhodíme 🙂 )

safirek
8. bře 2010

Ardi, jasný. kdyby jsme to třeba přes léto chtěli využít víc, tak bych koupila lepší, zádíčka má jen jedny 😉 Třeba nás to chytne, uvidím.
Máš toho dneska hodně, tak hezkej den a hodně trpělivosti v bance 🙂

renat2
8. bře 2010

Téda to se rozjelo..já musela prodělat kolotoč, přebalit, nakrmit, pohrát 🙂 teď tu kecá v kočárku. Už je to dlouhý, jdme týden zavření doma, už bych šla taky ven, ale až dobereme ATB. Ve středu jdeme na KO.

Machy: tak paráda, že to jde z obou, to je super, Ono to půjde, muselo se to zaběhnout. A užijte si první procházku.

winii: no zdarec!! Tý brďo to má Gabča dobrý věno, na začátek 😀 😀 😀 s tou mateřksou je to jak píše ardila.
Na co je ten |Emulips, nebo co?,Já o tom vůbec neslyšela.

s lezením...sice jsme myslela, že je K. lenoch, ale už to zkouší taky, dokonce si skrčí nožičku a ajkoby se odrazí 🙂 ale u nás to je asi tím cvičením

Jinak kokanka/nosítko apod. .. všude se to probírá horem dolem. My třeba máme klasickou klokanku, obyčenou , něco na styl chicca...byl v tom jednou,asi 10 minut, když jsme šli do lékárky, a nechtělo se mi tahat kočár...máme ji 5 minut.
Jinak si myslím, že občas to neuškodí...Na hory si teď buduu ale půjčovat od jedné holčiny manducu, chceme na výlet na rozhledu a dolů na sáňkách 🙂 možná je manduca, ergo a pod šetrnější (ale stejně bych v tom díte nenosila dlouho), ale přijdou mi to vyhozené penízo PRO TOHO, kdo opravdu dá do klokanky dítě jednou za čas na pár minut.

O vhodnosti klokanky apod. si myslím taky své, myslím, že je úplně jedno, zda je to manduca, klokanka, ergo a bůh ví co ještě existuje na trhu, přirozená poloha dítěte je hodně dlouho na zádech (břísku), takže v té by mělo být co nejdýl. Samozřejmě to není reálné...podle toho bych se pak rozhodovala. Takže chápu Ardi, která chce manducu. Kdyby se KUba narodil teď nějak, asi bych o ní tak uvažovala, kvůli ježdění a výletování, ale my už na letní výlety budmee moci být v klasické krosničce...

renat2
8. bře 2010

ardi: s kobercem to neřeš, opravdu bude třeba počůraný, poblinkaný apod. a za čas ho budete měnit....
V bance přeji mnoho sil.

renat2
8. bře 2010

Jo a jinak dnes zařvaly ty lázeňský trojhránky ☹ 😖

renat2
8. bře 2010

Jen ještě upozorňuji, nějaké díte na nošení není...v listopadovkách si jedna mamka koupila manducu a dítě jí to bojkotuje...ale chce to zkusit.

renat2
8. bře 2010

a teď zas přijdu já a nikdo nikde 😀 😀 😀 😀 😀 😀

safirek
8. bře 2010

Já tu jsem, nebo spíš to tu mám pořád zapnutý a nakukuju. Natálka usnula, tak jsem vyběhla se psem za barák.

renat2
8. bře 2010

😀 😀 😀

my taky usínáme, pořád je hodně spavý

safirek
8. bře 2010

Dneska to tu frčí to je pravda.

S těma nosítkama to každej vidí jinak, tak ať si to každej rozhodne dle sebe 😉 myslím, že se některý věci zbytečně moc řeší a stejně na to má každej svůj názor 🙂 osobně se u většiny věcí řídím tím, že nejlepší je zlatá střední cesta a že od všeho trochu neuškodí. 😉 😀

safirek
8. bře 2010

Musím malou pochválit, protože dřív přes den nechtěla skoro spát a teď jak je víc aktivní, tak už si dopoledne i odpo zdřímne. Ale je to jak kdy, většinou kolem tý půlhodinky. I v kočáru, když je dýl, tak už pak kouká a nespí.

renat2
8. bře 2010

Saf: přesně, každý si musí najít tu svou cestu a ví, co využije, co ne.Někdy je třeba ta zkušenosta ono to je tak u všeho...
Já už teď mám taky píár věcí, co bych nekoupila, naopak co bych koupila apod.
Navíc u nějakých věcí mi přijde, že to je jen tah obchodníků...vydělat co nejvíc a připravit rodiče o peníze 😀 😀

renat2
8. bře 2010

Mluvila jsem zcela obecně.