Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

renat2
8. bře 2010

saf.. to víš, že jo, jsou to vždy přechodná období. Teď už se opravdu víc hýbou a unaví se rychleji...

renat2
8. bře 2010

Teď jsem se úplně zhrozila, za chvíli jsou Velikonoce 😲
U nás je vždy pouť, tak s Kubou vyrazíme, na labutě 😀 😀 😀

jo a přemýšlím nad nějakou houpačkou...musím to vykoumat, stacionární hračky ho fakt moc neberou, podle mě bude akční...jsou hopsadla mezi futra, ale to nechci...tak nějak síť , zabezpečit to...Ještě juknu na net jestli někde něco není

safirek
8. bře 2010

Renat, to máš pravdu!
Nemám třeba ráda zbytečnosti co nevyužiju a hodně toho teď těm maminám cpou tím stylem, že bez toho přece dítě nemůžou vychovat a bla bla...
My teda co máme, tak jsme zatím využili všechno, ale je fakt, že ze začátku mě krotil manžel, měla jsem tendence nakupovat a nakupovat. On je takovej realista a i když jsem se rozčilovala, tak měl prostě pravdu. 😀

safirek
8. bře 2010

Jéé, tak houpačku budeme taky dělat, sice byt máme pomenší, ale na tu houpajdu tu máme fajn prostor. Máme dlouhou předsíň, tak bude mezi mezi obývákem a předsíní a Natali bude moct "lítat" 😀 Honza už to koumal, jak to přidělat.

renat2
8. bře 2010

saf: přesně, je toho na trhu strašně moc, a někdy fakt zbytečnosti...ale to si každý musí rozhodnout sám.
Ti chlapi to vidí jinak, co?? u nás mě taky krotil J., resp. řekl, že tohle jo a tohle je zas zbytečné, přece jen se zkušenosti hodí a ty on má...
Prostě mi to dnes přijde hodně o materialismu...

A na pobavení, co se týče třeba hraček, tak K. má nejraději mojí ruku, chytá prsty apod. což ale neznamená, že jsme krkouni a nekoupíme mu žádnou hračku 😀 😀 😀 😀 😀

renat2
8. bře 2010

saf. a jakou máte houpačku?? to jste kupovali??? nebo vyráběli???

safirek
8. bře 2010

Jojo, ruka je nejlepší kamarád 😀

Zatím žádnou nemáme, ale Honza má představu, a přemýšlel, jak to přidělat, aby to vydrželo. Tohle nechávám na něm, ať nějakou vybere. Možná že ji i udělá, je na tohle šikovnej, jen musí mít čas.

renat2
8. bře 2010

tak to se pak kdyžtak rádi podíváme, ať načerpáme inspiraci

kulinka29
8. bře 2010

tak jsem si schrupla a j líp 🙂
Teda teď to tady žije poslední dny
Ardi:tak my máme to nosítko Beco...ale přiznám,že bylo drahý (4tisíce)...ale my jsme sportovní,tak proto jsme ho koupili a pro mě je přirozenější vyjít ven s nosítkem než s kočárem.No uvidíme..a hlavně je to první nosítko které je do 20kg.
Ty jo,tak mě začaly pořádně bolet i prsa....už jsem Lůce říkala,že si má zbalit kufry a že až přijede večer táta z práce,tak že už chci jet do porodnice 🙂

safirek
8. bře 2010

určitě, až bude nafotím 🙂 Zatím ale ještě nesedí, tak je čas. 🙂

safirek
8. bře 2010

Ani nevím jaký jsou na výběr, nekoukala jsem.

safirek
8. bře 2010

Kuli, tak přeju, ať tě Lucinka poslechne 😀 Takhle jsme Natálce domlouvali oba dva a nic 😀

renat2
8. bře 2010

Kuli: tady všichni čekají, až tady bude ta zpráva 🙂 že je Lucinka na světě 😉 ono to přijde a tuším, že brzo...(i když mé sny a tušení asi nic moc, ale jednou to vyjde 😀 😀

renat2
8. bře 2010

saf: aha ty myslíš asi pak klasickou houpajdu, kde bude sedět...to já myslela ještě něco jiného, kde by mohl být už teď, a trochu ho houpat...jenže to právě nevím, jak vymyslet.

kulinka29
8. bře 2010

renat a to budete kupovat tu houpačku?Máš nějaký obrázek?
Myslím,že se na mě Lůca stejně vyprdne 😉 Ale to čekání je fakt hrůza...zvlášť pro mě,když mám ráda mít hezky všechno naplánovaný na hodinu 🙂

renat2
8. bře 2010

kuli: koukám taky trochu netrpělivá, co?? Já bych mohla vyprávět, to ej vlastnost, která se mě drží, všechno bych nejraději měla hned. I když ohledne porodu to zas tak hrozné nebylo, to se mi podařilo vytěsnit...

No to já právě nevím, tu houpačku, já nic takového neviděla, musím ještě juknout. Vím, že mají taková hopsadla mezi futra, jsou to jako lezecký popruhy...něco podobného, ale to nechci, podlehla jsem varování, že to opravdu není dobré na záda.

safirek
8. bře 2010

Renat, aha, to jsme se nepochopily 😀 Já myslela nějakou tu klasickou mezi dveře na zavěšení.

Kuli, to jo, to čekání je dlouhý.

winii
autor
8. bře 2010

tak jsem zpět nidko tu nebyl tak jsem si aspoň uklidila a zase to tu fčelo beze mě ☹ 😀

Gabča kouká na krtečka

renat to jo věno je to jako prase, se bude mít 😀 my jí tam občas něco dáme

my máme houpajdu od fisher price a jsem spokojená gabče se tam moc líbí

k té mateřské já právě četla na jedný diskuzi už nevím kde, že nějaký holce doplácely 😕

renat emulips je na podporu trávení a hubnese u toho a můžou to i kojící maminky je to prý výborný na podporu mlíčka 😉

winii
autor
8. bře 2010

renat já bych taky sežrala něco sladkého, ale zatím statečně odolávám, včera byli u nás samý dobroty 😠 radši jsem utekla na procházku 😀

kulinka29
8. bře 2010

ty jo holky,už nemluvte o sladkostech....já bych snědla úúúúplně všechno,ach jo.Ještě že doma nic není,to bych byla za chvíli ne Kulinka,ale koule 😉

safirek
8. bře 2010

Jsme na tom všechny stejně s tím sladkým 😀 😀

winii
autor
8. bře 2010

jo malá začíná pěkně kuckat 😒 a ve čtvrtek jdeme na očkování hexa a prvenar, asi se domluvím s dr. jestli to nepřeložíme na jindy, aby se z toho ještě něco nevyklubalo jako u Kubíka od renat

safirek
8. bře 2010

I když mě sice honí mlsná, ale už to není ten pocit, že tu čokoládu MUSÍM mít 😀
Taky mě trochu straší vidina postavy v plavkách 😀

winii
autor
8. bře 2010

sladké mámeníííííí 😀 já už si domů taky radši nic nekupuju, jinak bych byla óóóóóóóbr koule 😝

kulinka29
8. bře 2010

holky a když se mimčo narodí...tak během těch první dnů v porodnici ho taky proti něčemu očkují?nebo ne.

safirek
8. bře 2010

Juj, Wini, snad se to nerozběhne v něco horšího 😒

safirek
8. bře 2010

Kuli, akorát proti TBC a to jsme dostali až poslední den, když jsme šli domů.

kulinka29
8. bře 2010

no my kdyz doma nic nemame,tak je klid.Ale kdyz si koupim (nebo dostanu) neco sladkeho...tak to hned sezeru,proste nevydrzim kolem toho jen chodit 🙂

winii
autor
8. bře 2010

kuli nevím jak u vás ve švajcu, ale u nás se očkuje jen to TBC, teda doufám, že to tak je, že jo holky 😕 😅 😀

saf no doufám, že snad ne už jí radši dávám hedelix na kašel

kulinka29
8. bře 2010

já chci jít co nejdřív domů...nejradši po těch 6 hod.,ale R. mi to nedovolil.,tak proto se ptám.