Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

winii
autor
8. bře 2010

kuli ono to vždycky tak hezky kouká viď, manžel vždycky říká pojď k taťkovi 😀 a už je to v něm

kulinka29
8. bře 2010

jo jo přesně tak Winii... 🙂

renat2
8. bře 2010

winii: dopláceli?? To je blbost?? Nebylo to něco jiného? Není to uzákoněné (vrácení na loňskou úroveň), takže to budˇudělal někdo chybu, paní kecá, nebo to bylo něco jiného....nevíš, na jaké to bylo diskusi?

Vy máte tu přenosnou houpačku FP? Tu klasiku, co?? No koukal ajsem na ní, jenže nám by byla už malá ..
dík za vysvětlení toho Emulipsu, j ájsem v tomhle hodně skeptická, co se týče tablet na podporu hubnutí...ale přeji, ať pomohou.
Jsi dobrá, že odoláváš...já budu muset taky, ale tď už fakt...

Saf.: nevadí, nakonec jsme an to řpišly 😉

misicka455
8. bře 2010

Ahojky holky, tak dneska žadné zlepšení malá musela být přes noc na kapačce a dneska mi taky zvrací Mám dneska nějakou depku nějak to na mě sedlo. Ach jo 😠

kulinka29
8. bře 2010

holky jdu něco dělat...jinak tu zase vysedím důlek 😉

winii
autor
8. bře 2010

kuli je to pěkné, že se může po těch 6hod domů, ale fakt je lepší proto mimi tam bejt určo aspoň ty 3 dny, tam jste pod dohledem a vždycky se můžeš zeptat co a jak, doma by si akortá měla nervy, kdyby něco se ti nezdálo, pak tu samozřejmně budem pro tebe my ,,zkušené matky" 😀

safirek
8. bře 2010

Musím zaklepat - Natálka je zatím odolná proti rýmám a tak. Je fakt, že s ní hodně chodím ven a je i otužilejší. Docela jsem se divila, když jsme před 14 dny měli rýmu já i H. a malá to nechytla.

Wini, tak ať to podchytíš včas 😉 Kašle hodně?

renat2
8. bře 2010

kuli: taky jsme byli jen na TBC (očkování) asi týden po narození.

winii: 😲 😲 snad nebude Gabča nemocná...ono toho lítá teď hodně, ale určitě to zvládnete. S tím očkováním by to bylo lepší...I když ono si nevybereš, Kuba byl v pořádku a stejně...ale pak by se to mohlo hodně rozjet a to nemá cenu riskovat, no uvidíš, jak jí bude.

Kuba morduje Emila a žirafu 🙂

winii: pouštíš Krtečka na DVD? Nebou kouká na nějakého plyšáka??

safirek
8. bře 2010

Misicko, ahoj. Chjo, chudinky, si obě vytrpíte ☹
Zkus se z toho aspoň vypsat, jestli to pomůže 😔 Musí to být hrozný.

renat2
8. bře 2010

misi: super, že je malá lepší!!

Saf: jestli kojíš, malá by to neměla chytnout. Já jak měla po státnicích ty průdušky, tak to taky nechytil, naštěstí!!!!
Taky chodíme hodně ven, ale nevím, zda to má nějaký vliv, nemocný je stejně 😠 😠 i když to bylo k očkování (Synflorix) tak je to asi něco jiného.

renat2
8. bře 2010

Misi: jé já jsem střevo, já se přehlédla a četla, že dnes "malé zlepšení", tak jsem měla radost a ono to tak není. Chudinka malá, snad to bude lepší, Musí to být hrozný nápor na psychiku, držte se obě a ty si zkus odpočinout.

safirek
8. bře 2010

jsem zkoukla v rychlosti houpačky a většinou jsou od 1 roku a ještě jsem tam našla jednu dřevěnou ve tvaru koníka na zavěšení, ta se mi líbí 🙂

winii
autor
8. bře 2010

renat já už přesně nevím kde to bylo, něco tam psala o doplatku, ale mohlo to bejt třeba, že jí to špatně poslali nebo já nevím jen sem se chtěla zeptat, jak to dopadlo a zatím nijak tak to asi nebylo ono co psala

renat ten emulips jsou kapičky, není to přímo na hubnutí, ale na trávení a upravení zažívání a to hubnutí je jako vedlej ší účinnek 😵, já mám dobrou zkušenost s meridou, po ní jsem dala 10kg jako fík, ale za cenu, toho, že mi vadilo jíst, prostě jsem měla úplnej odpor k jídlu

ta houpačka je ta senrozická jak jsem jí měla v albu, mám jí od ségry, kdybych jí měla kupovat tak nebudu, ale Nikča se v ní houpala ještě v roce a půl, tak snad nám chvíli vydrží teda jestli jí to bude bavit

safirek
8. bře 2010

Myslím, že čerstvej vzduch venku dělá dost. A u vás to bylo asi tím očkováním.
Kojím pořád. Ale už se i těším, jak bude reagovat na mrkvičku. Ale ještě je čas.

renat2
8. bře 2010

Saf: hoď kdyžtak odkaz, prosím 🙂

winii: to nevadí, jen mi to přišlo divné 🙂 😉
Aha tak díky za vysvětlení, pak dej vědět, jak to jde..🙂Já zkušenost žádnou nemám, ale tohle nezní zas až tak špatně...
Jo tak to je ta houpajda, co jsem myslela, do kolika je kg?? Tam už by se Kuba asi nevešel, čouhali by mu nohy apod.

winii
autor
8. bře 2010

misicko to je nám moc líto ☹ chuděrka Verunka, posíláme pohlazení na dálku a budem na vás moc a moc myslet ať už jí je konečně dobře, s tou depkou se ani nedivím, vždyť je to nápor na psychiku jak blázen 😔

saf zatím je to sem tam občas, nic velkýho, ale bojím se právě aby to tím očkováním se víc nerozjelo

renat občas jí na chvilku pustím na DVD krtka, pač to co dávaj v telce fakt vidět nemusí 😅 ona se tím na chvilku zabaví a já si můžu něco udělat a nebo si sváma psát, vím, že by se to asi nemělo, ale je to opravdu jen tam na 15minut a jednou za čas

renat2
8. bře 2010

Saf: to jo, to určitě, taky si myslím, že být hodně venku je potřeba, ale nám to prostě nepomohlo...docela mě to štve (ta nemoc, ATB, takhle malý, ale nenadělám nic). 🙂

Mrkvička určitě Naty zachutná 🙂
My už jsme na mrkvi s brambůrkem a paráda...a Kuba je spokojenější, takže i já (i když dle někoho jsem matka, co chce snad svému dítěti ublížit, když mu dá tak brzo příkrmy, aleneřeším to 😀 ...bylo to opravdu asi větší energet. potřebou...tak proč ho trápit.

renat2
8. bře 2010

Winii: hele mělo nemělo, náš koukal na hokej 🙂 a jak ho to bavilo. Krtka má taky oblíbeného, má ho mluvícího, samolepky na přebalováku, ale DVD nemáme, ale třeba by ho to mohlo zabavit, když tu postavičku "zná"...musím se po nějakém DVD podívat.

renat2
8. bře 2010

Saf: díky, ten dřevěný koník je bezvadný 🙂 🙂

winii
autor
8. bře 2010

renat píšou do 9kg, ale když maj víc tak v poho, ségry Nikča má 11kg a uhoupe jí to krásně, akorát musí dávát nohy nahoru 😀

winii
autor
8. bře 2010

renat koukni sem já tady objednávám jsou tam veškerý z večerníčků i krteček 😉

http://www.zemepohadek.cz/ mám už tahle hodně DVD a super

winii
autor
8. bře 2010

saf ta dřevěná nemá chybu je super a to jde i na zahradu jako klasická houpačka, nebo jen do bytu 😕

safirek
8. bře 2010

Wini, píšou tam, že se dá doma i venku.

Teda, malá dneska dlouho spí. A já tu vykládám, jak bude za 30 minut vzhůru 😅 😀

safirek
8. bře 2010

už je vzhůru, tak se jí jdu věnovat, berušce 🙂

vodickova.jana
8. bře 2010

Ahojky holky....dneska nějak nemám čas se sem dostat.... 😀 a koukám že jste toho zase mooooc napovídaly... 😀 😀 To budu mít co dočítat.... 🙂
My se před chvilkou vrátili od veterinářem,ale Exina srabík si moc do těch uší koukat nenechal...takže ho slečna (studentka veteriny) moc stejně nezkoukla....ale je to lepší, což víme i bez ní.Máme dokapak ATB kapičky a pak říkala proplachovat tak 2x týdně tím roztokem co mu to těd proplachujem ob den. Jako prevenci.... 🙂 No dneska to stálo naštěstí necleý 200,- 😉

tak vás jdu dočíst...

vodickova.jana
8. bře 2010

Jééééžíííšššš a málem bych zapomněla na to nejdůležitější...Gábinko všechno nejlepší k svátečku.... 😀 Posíláme se Štěpkou pusinku.... 😉

renat2
8. bře 2010

☹ ☹ HOLKY,

renat2
8. bře 2010

se mi to odeslalo...teď jsem koukala na zprávy, jak někde na Sokolovsku přivezli do nemocnice 4M chlapečka Jakoubka...má praskou lebeční kost, podlitiny, zlomeniny...hrůza...samozřejmě pohádkám rodičům nikdo nevěří..jak to může někdo dělat?? Z tohhle mi je vždy tak smutno...když se tohle děje...Matce 18, otcovi 22, ať si každý myslí, co chce, pustí se do mě, ale tohle je následek toho, když má "dítě dítě"....

vodickova.jana
8. bře 2010

Tak budu psát zase postupně, protože jinak to zapomenu.... 🙂

renat neboj budu dokumentovat....tim si mi připomněla že musim nabít foťák... 🙂 No jsem na to zvědavá. Akorát musime pro tu smetanovou dojet, protože včera už nám nezbyli peníze (respektivě manželovi).

Ardi a od tebe se taky těšim na fotečku až to budete mít hotové... 🙂

Kuli jak píšeš o tom monitoru dechu tak mě dneska taky došel.... 🙂 Tak jsem ho hned vyzkoušela, jak moc to vříská...a docela to jde. Čekala jsem větší jekot.... 😀 A vypadá fakt moc hezky....no za 850,- i s poštovným jsem měla fakt štígro.... 😀

Teď čtu že jste probíraly klokanky....no já už doma jendu mám, koupila jí moje mamina. A myslím že na krátkodobý nošení je to v pohodě... 🙂 A hlavně některý dětičky v tom nechtějí ani být... 😕