Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

kulinka29
10. bře 2010

Ještě jsem se chtěla zeptat....to bude poprvé co tvoje mamka uvidí Honzíka?

kiki3
10. bře 2010

Ahoj holky,ja jsem ted naka zpomalena nebo co,skoro nic nestiham 😀 kubik posledni dobou trochu zlobi,moc nechce byt sam,tak skoro nic neudelam,a spinka kloudne jen kdyz jdeme na prochajdu...doufam ze je to jen takovy obdobi.... 😀
ardi cetla jsem jak dopadne kontrola,a neboj ,me taky rekli ze bude mit 3,5 kg,ze i s tim budu mit mozna problem,ze jsem mrnava(159cm)...no a mel 3,180 a slo to jako po masle 😀 a pokojicek je moc hezky,to se bude simonkovi bydlet.... 😵
jani ja mela monitor asi od 36tt
kuli,tak uz tu lucinka brzy bude,co?? 😵 😵 verim ze to vysetreni bolelo,u porodu to bylo desny,kdyz me vysetrovali zevnitr a merili jak jsem otevre¨na 😖
miso,koukam ze mate smolny dny,vetsinou to tak je,ze se vys...e vsechno najednou 😅
win,tak at je gabca brzy fit 😉
machy,tak si pekne uzij maminku,to ja nevim co bych bez ni delala v tech zacatcich me desne pomohla...ja mam vyhodu ze bydli deset minut ode me...a koukam ze jste meli celkem fajn noc-jen tak dal 😵

kiki3
10. bře 2010

no jooo,honzicek ma 2 tydny,to teda cumim...ach jo,holky,clovek si to vazne nestaci uzivat co??a to jsme s nima v jednom kuse a stejne to nestaci.... 😅

kulinka29
10. bře 2010

Kiki ahoj...tak Kubík zlobí 🙂 ,ono se to určitě zpraví.
Já jsem na to taky koukala jak blázen....a to se mě ženský tady ptaj.."co dělá mamina v čechách s děckem doma 3 roky?".Oni tu můžou být doma jen 3 měsíce a pak musí do práce 😒

kiki3
10. bře 2010

no ja jak byla v irsku,tak tam jsou doma 6 mesicu a taky supadej zpatky do prace.....to si neumim moc predstavit....ze ti dite vychovava nejaka cizi zenska..... 😒

renat2
10. bře 2010

Ahoj holky, tak dnes jsem se sem dostala až teď 🙂
Jdu dočíst...

renat2
10. bře 2010

Kuli: teda to je paráda...teda asi to bolelo...ale pomůže to. Taky dávám Lucince max. dva dny ale třeba už to přijde zítra. S tou prací je to podobné skoro všude v zahraničí, nikde není tak dlouhá mateřská (rodičák), ženský chodí do práce hodně brzy.

renat2
10. bře 2010

Machy: smekám s látkováním🙂 ale máš to vymakaný a to praní je dobrý, když to jde jednou za 4dny, v podstatě prádlo peru jednou za dva dny...

misi: když se něco s... tak všechno, co? Snad už to bylo to poslední.

winii: to je super, že je Gabče líp, uvidíš, co řekne dr. Očkování kdyžtak odložíte.

renat2
10. bře 2010

NO a my...byli jsme na kontrole a dobrý, ATB máme brát do pátku, to jsem zěvadvá jak, protože Kuba je naprosto bojkotuje. Vše na lžičce si vezme, ale jak mu dám tenhle sirup, vyplivne to 😒 😠 no ale snad se mu tam dostane aspoň něco.

teď papkal poprvý brokolici (já too ochutnala a nic moc teda, resp. první lžička je fakt hnusná, pak to jde), ale on to snědl jakoby nic, dokonce si myslím, že mu to chutná víc jak mrkev....i když u něj nikdo neví, je to dobrý strávník 🙂

ardila
10. bře 2010

Ahoj holky, tady je dneska tak krásně 🙂 Byla jsem s pejskama na procházce a bylo vidět, jak si to sluníčko užívaj, uplně natahovaly krky a slunily se 🙂 Asi půjdem odpoledne ještě jednou na delší procházku.
Včera jsme položili koberec, dneska tam nastěhujeme nábytek 🙂
Machy, ty jo, ty už látkuješ takhle od začátku, to jsi dobrá. Já ještě látkovky vůbec nekupovala, počítám, že začneme až později. Dostala jsem dost jednorázovek, tak to využiju.. Můžeš mi napsat, jaký pleny máš?
Kuli, budu na tebe moc myslet a držet pěsti, ať to máš rychle a bez problémů za sebou, už to bude brzy, jé 🙂

renat2
10. bře 2010

Jinak včera tance zas super, už nejsem tak zdrcená 🙂 a můžu se i dnes hýbat 😀 😀 😀 fakt si to zas užívám. Kluci doma dobrý, opět byli připraveni do hajan (vykoupáno, v pyžámku) 🙂
A na konci dubna tu bude 3H seminář, tak už se těším.

renat2
10. bře 2010

Tak a končím se samomluvou a jdu uklízet, Kuba spí 🙂

safirek
10. bře 2010

Ahojky,

Kuli, jak je? Odpočla sis?

Wini, jsem ráda, že je Gabči líp. Zítra budeš brigádničit, jo? 🙂 Aspoň budeš mít na chvilku změnu, to je fajn.

Kiki, taky mám někdy ten pocit, že malá tak rychle roste, že si ji nestihnu pořádně užít. 😅 Hrozně to utíká ty dny.

Renat, malej je šikovnej, že mu ta brokolice chutná 😵 V pátek jdete znovu na kontrolu nebo už jen doberete atb a kontrola nebude?

Ardi, tak pěknou procházku odpoledne. Tady je to dneska bez sluníčka, docela hnusně je a dost zima.

Natálka dneska vyžaduje pozornost jinak je taková podrážděná. Už v noci zase špatně spala, tak nevím co to. Sedím u ní na zemi a hrajeme si, žvatlá si a brble, ale běda jak se vzdálím 😀

kulinka29
10. bře 2010

ahoj saf: jé já bych tě hned zastoupila a s malou si hrála 🙂
Winii jde zítra brigádničit? 😲 To jsem asi něco překoukla.Já jsem si pěkně schrupla a teď jsem uklidila jídelnu a jdu si vybehnout schody...to mě doporučil dr.,taky doporučil sex...ale po tom dnešním vyšetření,nevím jestli na to budu mít...bolí mě celý spodek 😒

kulinka29
10. bře 2010

saf, prohlížela jsem si tvoje albíčka...natálka je nádherná, tobě to moc sluší,připadáš mi strašně mladičká a nevím jestli jsi taky řešila to sladké...ale ty rozhodně žádnou dietu nepotřebuješ,vždyť jsi jako papír 🙂

kulinka29
10. bře 2010

Renat: teď zas já trpím samomluvou 🙂 Tak to je fajn,že už je to lepší.A Kubíkovi chutnala brokolička 🙂 Já jí mam taky moc ráda.Určitě se už těšíte ven na procházky viď.

safirek
10. bře 2010

Kuli, jsi mi připomněla sebe před porodem s tím uklízením a schodama 😀
Myslím, že jak psaly i holky Lucinka už bude brzy na světě. Možná tomu i dr. pomohl, i když to bylo nepříjemný 😉 Na sex jsem teda neměla poslení dny vůbec náladu a manžel taky ne 😅

A děkuju za pochvalu, se úplně červenám, ale mám pořád 6kg nahoře oproti před těhotenstvím a chci to dát dolů. A mladičká už taky nejsem, letos v únoru mi bylo 25 🙂

Natálka se teď houpe v sedačce a vesele si u toho prdí 😀

kulinka29
10. bře 2010

jé tak to jsi mladičká maminka...to mě je už o pár let víc.Ale zase jsem už rozumější 🙂
6kg je v pohodě...to po troškách schodíš....zrovna mě přepadla chuť na ovocné knedlíky 🙂 , ach jo...tak si je udělám,ale až po porodu.
Strašně dlouho jsem měla vybraný jméno Natálka pro malou...pak ho dali sousedi a taky kamarádi...tak jsem to vzdala.Kdypak vám přijede tatínek?
Tak já jdu začít dělat večeři....protože od 6 pak koukám na to prostřeno 😉

renat2
10. bře 2010

Ahoj...uff dnes nějak nestíhám, J. jel ještě na Vysočinu kvůli účtu, tak jsem doma taky sami.

Holky, děkuji, snad je angína za náma a doufám, že další očkování bude maximálně s teplotou...
Saf.: na kontrolu už nemusím, jen dobrat ATB do pátku (aby byly 10dní), raději už nasadím probio kapky, ono ATB trochu rozhází trávění apod. (už teď mi K. hodně blinká), tak ať ještě nemá nějakou reakci z nich.

Kuli: ty máš nové foto, ze svatby...musím vzít brýle a omrknout 😀 😀
To víš, že se těšíme na procházky, zítra už na chvilku půjdeme, doma je to fakt na palici.
a knedlíky si dej 🙂

safirek
10. bře 2010

Kuli, nová fotečka v pasu - pěkná 🙂
U nás přišel s Natálkou manžel, je jich tu teď v okolí docela dost, tak počítám, že v první třídě asi nebude jediná s tímhle jménem 🙂 Mě se líbila Aneta nebo Anna.
Vrátí se v pátek, ale každej den si voláme a docela to utíká.
Copak vaříš dobrýho?

renat2
10. bře 2010

Kuli co vaříš?? Já až k. vytuhne taky jdu. Mám k večeři kuskus s hroznovým vínem a kuřecí...jsem to vzala nějak vážně 🙂 😀 😀 jsem zvědavá, zda se mě nějaké to kilo pustí 😀 😀

safirek
10. bře 2010

Renat, tak to je dobře, že už tam nemusíte. Aspoň nehrozí, že by ještě v čekárně něco chytil. Kapičky určitě neuškodí 😉
Chtěla jsem se tě zeptat, tu "rakev" na auto jsi objednávala někde na netu?

renat2
10. bře 2010

Saf. jojo na netu, pošlu odkaz...

(akorát docela sranda, jen co jsem ji objednala, mluvil J. s kolegou z práce, že má jednu navíc, úplně novou...)

safirek
10. bře 2010

Renat, ten kuskus s vínem zní zajímavě 🙂
Určitě to postupně dolů půjde 😉

Včera jsem ze sebe měla radost. Dokonce jsem si i zacvičila a koukala jsem u toho na "Ano, šéfe" 🙂 Tak dneska musím zase.

renat2
10. bře 2010

Tak tady jsem objednávala, my máme přesně tento, akorát stříbrný, teda šedivý 😀 😀

http://www.autoboxy-nosice.com/index.php?show=p...

renat2
10. bře 2010

Saf: já kuskus miluju, na všechny způsoby, do salátů, jako příloha, naslano, nasladko...navíc příprava je opravdu skoro bez práce...

Tak jsme musela KUbovi zapnout fén, jinak by asi neusnul...přes den mu to nějak nejde /samotnému/

safirek
10. bře 2010

Díky, myslím, že u nás by se to taky využilo 😉 Pak to proberem s Honzou.

renat2
10. bře 2010

Saf: není zač...určitě se to využije, kor s mimčem...a už jsme teď bez nervů, kam všechno budeme balit, až pojedeme na dovči. Kufr je sice velký, ale zabere ho víceméně kočárek, něco se dá na přední sedačku...něco můžu jakoby pod nohy...ale stejně.

Já jsem teda měla a mám obavy, protože když jsme jěli dva roky zpátky do Itálie na lyže, chytla nás ta Ema (vítr, sněžení apod), v Rakousku na dálnici a tam normálně vítra ta víka urval....ale to je mimořádná situace.

safirek
10. bře 2010

Je to určitě šikovný, ono se to nezdá, ale těch věcí je dost. Když jsme jeli posledně pryč, tak se to H. snažil do kufru naskládat tak, aby v případě nehody se to nevysypalo z kufru na Natálku. A takhle mi to přijde fajn.