Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

renat2
13. bře 2010

Jani: já ho pila od 36tt 🙂

renat2
14. bře 2010

Dobré ráno holky

Tak jsem tu a asi zas napíšu nějaké plky....no pořád řešít to jídlo, že?? Nebo jak jsem doma měla paní n a vaničkování!!

Takže vzkaz pro viky, nebo jak si říká - nechápu, proč si mě tady čtete a pak to řešíte na FB, nevím, kde na to berete čas, no vaše věc!!! Jen nechápu, že Vás to baví a proč jste si mě vybrala. Neznáme se, tak nevím, co o mě máte co psát a řešit.
Jestli vás to potěší, na plavání chodit nebudeme, takže vás připravím o zábavu a nenasmějete se!!!! V případě, že se rozhodnu jinak, budeme chodit v trojici, takže dle mých počtů bychom zas byly v převaze my

Utápějte se ve svých problémech, protože to co předvádítě, o ničem jiném nesvědčí!!

renat2
14. bře 2010

Jinak se omlouvám Vám ostatním. BOhužel se stalo něco, co mě opravdu nasr.... nebudu popisovat, každopádně se těším, až bude nový web a diskuse bude zamčená.

Do té doby toho asi raději moc psát nebudu, aby z těch plků někdo neblil!!!!

vodickova.jana
14. bře 2010

Ahojky holky.... 🙂

Renat, to tě teda docela chápu....nevim proč cizí lidi řeší věci do kterých jim vůbec nic není.....to je ubohý a sama ta osoba bude asi trochu víc hloupoučká....a nevychovaná.... 😠 A to je ještě dost mírné.... 😒
A za další od toho tyhle diskuze jsou, aby se maminy radily a předávaly své zkušenosti...

A dík za info o tom maliníku, musim si skočit do lékárny a koupit si ho. A začnu ho hned pít, taky od 35tt.

ardila
14. bře 2010

Renat, tohle je neuvěřitelný 😠 Tahle diskuze je nějaká prokletá, už aby bylo zamčeno.. Nevíte od kdy to má být?

safirek
14. bře 2010

Ahojky,

už aby se to tu mohlo zamykat!
Nechápu, proč se někdo pořád naváží do cizích věcí. 😠

My byli dneska na tom plavání a malá moc spokojená. Jen voda mohla být trochu teplejší, ale jinak super 😵

renat2
14. bře 2010

Jsem kdyžtak v nové verzi 🙂

misicka455
14. bře 2010

Ahojky holky,tak my vykoupaly malou a manžel mi zase odjel domů.Zítra bychom se měly snad dozvědět datum toho Verčiného zákroku, tak snad to bude co nejdřív a my taky povalímedomů.

ardila
14. bře 2010

Holky, tak můžeme být už jen na nové verzi, ne? Sice to pak smažou, ale to neva, já bych se klidně přesunula už tam. Přijdu tam za váma večer, ještě mam nějakou práci v pokojíčku 🙂

safirek
14. bře 2010

Ardi, jsem pro, klidně můžeme chodit jen tam.

Misi, a jak je Verunce, je to lepší? Držím palce, ať jste brzy doma a máte klid. 😉

pipiii
14. bře 2010

ahojik holciny!!!! 😵 😵

teeda holky, to to leti, kazdou chvili tu budou mrnouskove!!! 🙂

ardilko, ty mas mega mega bricho 😀 tvarove mi to dost pripomina me 😀😀😀 musi to byt uz silene, ze :-X za chvilku budes MAMIIIIINA!!!!!! 😵 😵 😵 😵

pipiii
14. bře 2010

ted jsme se dozvedela ze KULI ma uz Lucinku!!!! tak to prejuuuu Lucince i mamince hodne zdravicka!!!!!!jeeeee 😵 😵 😵

ardila
15. bře 2010

Ahoj pipuš, tebe jsem dlouho neviděla. Jak je? Nechceš za náma přijít na tu novou verzi, jsme tam zamčené? 🙂

misicka455
15. bře 2010

Ahojky, zkusím vás najít na té nové verzi ještě jsme neměla čas tam ani kouknout.

Jinak zatím nic nevím doktor tu byl,ale termín neměl. Prý během dne tak jsme jak na trní. VEru zatím v poho jen se asi o nás zase pokouší nějaké nachlazení tak doufám, že to nic nebude a my budeme moct na ten zákrok, ale spíš to vypadá na druhou polovinu tohoto týdne 😒

pipiii
15. bře 2010

ardi, ja jsem psala renat at me pusti do te nove verze, asi ji to nedoslo :-Orada bych se tam mrkla... 😉

ardila
15. bře 2010

Pipi, tak už by ses tam měla dostat..

pipiii
15. bře 2010

ardi a prd kelisova ☹ porad tam nemuzu ...asi nejaky antipipiovsky zabezpeceni 😀 😀

ardila
15. bře 2010

Renat psala, že tě pouští, tak nevim.. Třeba to ještě neudělala, tak to zkus za chvilku. Prý jí nic nepřišlo od tebe..

pipiii
15. bře 2010

mam to ulozene v odeslanych zpravach a psala jsem ji i ted :-O

pipiii
15. bře 2010

4. bře 2010 v 09:47

pipiii

Příjemci: renat2

cus bus.....muzes me sem nejak pustit? nekdy bych se za vami rada podivala

vodickova.jana
15. bře 2010

Ahoj holky tak já jdu teda do nový diskuze, ju....

kulinka29
16. bře 2010

ahoj holky...jdu vás moc pozdravit,ale vy jste mi někam utekly? 😲
Tak já písnu zítra Renat...a ona mi napoví.
Jsme v pořádku doma od včera.....později napíšu víc 🙂

kulinka29
16. bře 2010

tak nevím kde vás najít ☹

renat2
16. bře 2010

Kuli. ahojky 😉

tady diskuse :

https://beta.modrykonik.cz/diskuse/tema/my-a-na...

hned tě to tam asi nepustí, musíš se přihlásit 🙂 jako tady (se stejým jménem a heslem)

ardila
19. bře 2010

Ahoj holky, tak už nám to běží v novém. Jen se budem muset znova zamknout.
Včera mi Renat přeposílala sms od Mišičky, tak vám to jdu přetlumočit: " Ahojky, zase se nedostanu na net, tak píši co nového. Verča už má po operaci a dopadla docela dobře.Zítra by jsme šly domu, ale to by jsme nemohly být my. Nejíme a máme zelenou stolici, tak to musíme dovyšetřit. Máme objednanýho gastroentologa, tak snad dojde už zítra a pak se uvidí, na jaké vyšetření nás ještě pošle."

Jinak Renat psala, že si užívaj sluníčko, lyžujou.. Sraz jsme nakonec zrušily, vlezla na mě nějaká choroba, bolí mě v krku, měla jsem teplotu.. Renat psala, že je to očista před porodem, tak snad jo a nebude to už dlouho trvat 🙂

cukrik580
20. bře 2010

ahojky babulky...myslite, ze by ste ma do tej novej diskusie mohli vziat zo sebou.??nie som tu s vami casto...zatial nemame mimiska...ale pozorne sledujem kazdy den, co mate noveho, vsetko krasne aj smutne...ked ja nemam teraz tolko toho casu ako volakedy...ale dufam, ze uz konecne coskoro...ach jaj...stale sa nedari...ale uz tretikrat za sebou MS dorazila nacas...prave vcera...tak na jednej strane som bola sklamana, ale na druhej strane som sa hrozne potesila...ze jupi...co som drzala tu dietku, tak som zhodila styri a pol kila...tak pan boh zaplat aspon to...a to som to uz potom nejak extra ani nedodrziavala...ale som si povedala, ze sa na to este dam...a budem dodrziavat...lebo ma to tak tesi, ked citim ten vysledok...aj ked len maly...ale tak aj to je nieco... 🙂 tak sa zatial teda lucim a dufam, ze ma teda vezmete so sebou 🙂 dakujem...vas cukrik 😀 😀 😀

ardila
20. bře 2010

Ahoj, měla by ses tam dostat, mezi členama jsi 🙂

cukrik580
22. bře 2010

ahojcek...dakujem velmi pekne...ale mne stale vypisuje toto:Stránka je momentálně z technických důvodů nedostupná ☹. tak sa tam asi tak skoro nedostanem ☹ ☹

cukrik580
2. říj 2012

ahojte babyyyy 🙂

cukrik580
12. čer 2013

@ardila
@renat2
@kulinka29
@vodickova.jana
@pipiii
@misicka455
babyyyyyy, my budeme mat konecne baaaaaabo 😀 a tie, ktore vas mam na fb, tak psssssst, este je to tajne 😀