Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

safirek
12. led 2010

Ahoj holky,

Miso, my jdeme taky 19. a taky dostaneme očkování Hexu. A chci si k Dr. ještě tento týden zavolat jak je to s tím očkováním proti pneumokokům. Chtěla bych malý dát Synflorix, je testovaný v ČR.

Misicko, ty si to teda vybíráš! ☹ Snad už ti bude brzy dobře a malou budeš mít u sebe!!! 😉 😉

renat2
12. led 2010

misi: co mi říkala doktorka, tak zadarmo je. sice jsou s tím prý docea obštrukce, ale to je mezi dr. a pojišťovnama (reps. pojišťovna to bude prolícet zpětně), ale zadarmo to je.
Určitě dostanete hexu, ta je ve 3M a uvidíte zda ten prevenar...(se mnou to domlouvala už při 6N prohlídce).

safirek
12. led 2010

Jani, koukala jsem do alba a bříško už máš parádní, sluší! 🙂

Wini, tak to je fajn, že už nemusíš píchat 🙂

My jsme včera zkoušeli jak bude malá pít z flašky. Chvilku to zkoumala, ale přišla na to a vyzunkla mlíčko jako nic. Odstříkala jsem teda jen 60ml na zkoušku a v pohodě, ještě jsem ji dokrmovala normálně z prsu. Tak dneska zase zkusím... Je to ale makačka, ale nechce se mi pořizovat odsávačka, když to bude jen párkrát.
A asi koupím malý fenyklový čajík. Je taková zahleněná a mlíko to prý zhoršuje. Tak třeba ji ten čajík toho zbaví. Jsem zvědavá jak se na to bude tvářit 🙂

winii
autor
12. led 2010

mám chvilku malá spí

misi zadarmo to je jen nevím jak ten synflorix, prevenar určitě, jak píše renat doktoři s tím maj akorát papírování navíc, nejdřív si to musej za svoje peníze nakoupit ty prevenary a pak jim to teprv pojišťovna proplatí, my dneska dostaneme hexu a ten prevenar nevím jestli ho bude už dr. mít snad jo

renat tak ať se ti dobře učí, vy pojedete i s Kubíčkem na zkoušky tak třeba budou hodnější na tebe 😉

holky co vaříte, já jsem chtěla dělat kuře, ale zapoměla jsem si ho vyndat z mrazáku tak bude zítra, dneska se asi odbydem co dům dal 😀

vodickova.jana
12. led 2010

Ahojky holky....

Míšo to je fakt děs viď....lituju vás. Tak hlavně fakt dodržuj klid aby to bylo co nejdříve v pořádku.

Tak prevenar je už zadarmo jo....já jsem o tom někde slyšela, ale myslela jsem si že to asi není pravda... 🙂

Saf jj, břicho už mi nějak pěkně roste...a i ta váha... 😀 Neúmim si představit to břicho v dubnu.... 😅

safirek
12. led 2010

Wini, Synflorix by měl být taky zadarmo. Já bych radši dala malý ten, už kvůli tomu testování, že je to na naše podmínky. Prevenar byl testovanej v USA.

Taky nevím co dneska vařit. Mám jen kuřecí vývar... Jsem si říkala, že bych udělala jen toasty...

Renat, ty tu zkoušku určitě v pohodě dáš! Jsi šikovná. Kubíka si bereš sebou, nebo ti ho bude manžel hlídat venku?

misa1982
12. led 2010

Jinak jeste pujdu s Martou ale nevim kdy na 5letou preventivni prohlidku a taky dostane injekci ale to bude neco on je strasnej citlivka takze bude asi rvat jak tur 😕 🙄 asi poverim tatinka at s nim jde ....

safirek
12. led 2010

Jani, ted už to poroste rychle! 🙂 A z váhy si nic nedělej, hlavně, že jste oba zdraví!!!! 😉

misa1982
12. led 2010

No uvidim co mi rekne doktor toho 19 jinak jsem se s nim o tom predbezne bavila kdyz jsem tam byla s malym na prohlidce v sesti tydnech od te doby jsme u doktora nebyly...a taky se bojim toho aby nemel maly po ockovani horecky(Tomášek)

safirek
12. led 2010

Misi, toho jak bude malá očkování snášet se taky bojím, snad to bude ok.

misa1982
12. led 2010

Dala jsem do alba par fotek 😵 😵

safirek
12. led 2010

Miso, pěkný fotky 🙂 Se mi nejvíc líbí jak je Tomášek v lehátku a Martínek u něj leží na zemi 🙂

renat2
12. led 2010

Saf: jo jo Kubíček pojede s náma, ale ude s taťkou čekat asi na chodbě, myslím, že by se netvářili moc dobře, kdybych ho ta měla a začal třeba brečet...

misa1982
12. led 2010

To jsem Martu prekvapila usinal u televize.... 🙂 🙂

renat2
12. led 2010

misi: jukla jsem na fotky, moc hezké 😉

vodickova.jana
12. led 2010

Taky jsem jukla na fotky Míšo...oba dva kluci se vám fakt povedli... 😉

ardila
12. led 2010

Ahoj, tak jen hlásím, že cukrovku nemám a zas letím dál,pa 🙂

renat2
12. led 2010

Ardi: gratuluji.

Tak já čekám, jak dnes dopadly ty státnice, ale spolužačka se nějak neozývá...když jsme spolu mluvily, šla předposlední holčina, to už by měli vědět...no tak uvidíme, ale myslím, že to má. Já se doučila ten okrh , večer zopáknu,a zítra na další...

a objednala jsem na mmb spoustu věcí, pro sebe, snad mi něco bude a vyberu něco...musí to být decentní...

winii
autor
12. led 2010

tak jsme zpátky od doktorů, dneska to teda bylo hektické 😝

na kyčlích dobrý, už nemusíme dávat široké balení tak je to fajn, jinak tam byla holčička, která tak strašně plakala, že tam rozbrečela všechny děti a zachvilku se to tam nedalo poslouchat hrozně to trhalo uši 😅 😀

na prohlídce tak všechno oki malá má 5600g a 60 cm, hlavičku 40cm, takže pěkně rosteme 🙂 dostali jsme hexu i prevenar,potom začal hned hysterák, tak jsem dala čajíček, dudlík a byl klid prdolka moje

ardi gratuluju k necukrovce

misa1982 koukla jsem taky na fotečky a fakt se vám kluci moc povedli jeden hezčí než druhej, fakt z budou moc pěkný kluci 😵 , Tomášek má pěkný číro

pipiii
12. led 2010

ahojik holky, jdu sem jen nachvilku, Tak zatim stale neni jiste zda Prevenar, Synflorix bude zdarma☹ dneska opet bezel titulek rano v televizi na nove ze to pojistovny prestavaji proplacet!!! byla jsme dnes u doktorky a rikala ze je v tom silenej bordel, ze nic neni jiste atd... takze tezko rict jak to vubec dopadne☹ me z toho trefi fakt. Jinak ja mam strevni chripku:-/

winii
autor
12. led 2010

pipii my zatím máme dneska první dávku zadarmo, ale nevím jak to bude dál, jestli si taky ty další nebudem muset platit, je to fakt na bednu, jejky střevní chřipku, tak to si chůdě co Amálka ta drží beruška, ať se z toho brzy dostaneš 😉

renat2
12. led 2010

☹ tak jsem nějak mimo...spolužačka to za 3 dala, jenže ona má fakt štěstí...ale dvě vyhodily...no nevím. A my prý tam máme mít úplně někoho jiného, předseda nějaký profesor z německa..ani nás nezná a je prý pes, hlavně na literaturu /a to je moje nejslabší stránka/ ach jo....vždyckly vežeru tu nejhorší komisi, pedagogika a psychologie toho byly důkazem....ale nakonec jsem to dala, tak uvidíme.
No necháme se překvapit...

misicka455
12. led 2010

Já žádnej dren neměla 😒 Holky mám stach abych nemusela znovu pod kudlu, ale kdyby byl moc velkej tak by mě doktorka poslala už ne?

ardila
12. led 2010

Ahoj, tak jsem po náročeném dnu na chvíly tu.. Ale ne nadlouho, až dorazí Honza jdeme na pohár.. oslavit tu necukrovku Dneska jsem vyřídila ta okna i úvěr, zítra už to přijdou zaměřit a hned dám zálohu, aby se začlo hned vyrábět, tak by měla být nejpozději první týden v březnu, což je v pohodě, hned jsem klidnější..
Jinak na kontrole vše ok, utz nedělala, za 3 týdny jdu na ten velký, CS pořád 0, od minule + 1kg, což dr. nechápala, když byly vánoce
Renat a kdy jdeš ty? Ty to zvládneš, neboj!!

renat2
12. led 2010

Ardi: 9.2. to je za pár 😒
pořádně tu necukrovku oslav. A gratulace ke kontrole!!

misicka455
12. led 2010

Jé Ardi tak to je super, že cukrovku nemáš 😉

winii
autor
12. led 2010

tak máme reakci na očkování, Gabísek má teplotu 38 brouček ☹ , tak jsem jí dala panadol a už spinká, byla rozpálená jak kamínka, snad jí to sleze a zítra bude vše oki

dneska máme s manželem párty doma, děláme si náhradního silvestra, jak jsem ho strávila v nemocnici tak si to vynahrazujem už se nám chladí šampíčko 😀

misa1982
13. led 2010

Ahoj misi me daly ten dren prave proto aby se mi neudelal ta srazenina....Jinak se mame dobre malej je hodnej a Martínek je ve skolce....

winii
autor
13. led 2010

Dobré ráno

teda to byla noc, malá se vzbudila ve 4 hod, tak jsem jí změřila teplotku a pořád měla 38, tak znovu ten panadol sirup, ale hrůza to do ní dostat pořád to plivala a zvedal se jí kufr( musím koupit čípky, to bude lepší), pak jsem ji dala najíst, spapala to a zachvilku v postýlce hodila šavli, takže všechno převlíkat sušit, pak jsem už moc nespala, měla jsem o ní strach, aby třeba neblinkala ve spánku, od tam tý události už mám strach, no a před chvilkou se mi vzbudila tak máme jen 37, snad už jí to nevylítne

já dneska musím už vyžehlit 😝 se mi to tady za tu dobu pěkně na skládalo, vůbec se mi do toho nechce, ale dneska radši ani nepůjdem ven, tak bude na to čas

holky já měla dneska šílený sny mě honila sestřička s injekcema, jsem se vzbudila spocená fůj 😝 😀

vodickova.jana
13. led 2010

Ahojky holky...

Ardi tak super že taky nemáš cukrovku....doufám že sis dala pořádný pohár... 😀

Win tak snad to bude už jen lepší....myslim že ty teploty po očkování jsou bohužel docela časté,ale zase to rychle přejde neboj... 😉

No mě se zase zdálo o tom že sem byla na silvestra v práci...potřebovaly mě tam, a byla jsem úplně mimo....nevěděla jsem kde co je, co mám dělat no hrůza... 😀

Miško ty lež, snad jsou ty doktoři natolik chytrý že ví co dělají. A už tě to aspoň bolí míň???

Kiki....co kočárek??? My ho nakonec v pátek objednávat nebudem, protože Jirka má hodně práce, takže sjedem na UTZ a pak hned zase zpátky do Pískua Jirka pofrčí zase do práce....takže do Budějek do babycentra pojedem až někdy v únoru... 😒

Jo a dneska mi přišla konečně první slevovová knížka z DM na program babybonus... 🙂 Tak půjdu nakupovta aspon něco tam... 🙂