Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

vodickova.jana
12. čer 2013

@cukrik580 No super...moc moc gratuluji, že jste se také konečně dočkali...🙂 Tak držím pěsti at je vše v pořádku a do 40.týdne to krásně a bez problému dotáhnete..🙂 My čekáme už koncem září..🙂 děs běs jak to utíká.A jak se jinka máš???

ardila
12. čer 2013

@cukrik580 Moc gratuluju. A držím palce, ať je vše ok.
@vodickova.jana Tobě taky gratuluju k holčičce 🙂
Jak se jinak všichni máte? Já na koně skoro nechodím. Nemám čas, buď jsem se Šimonem nebo pracuju, jinak nic moc nezvládám. Další mrně zatím neplánujeme, ale možná brzo začneme, pokud se mi podaří sehnat někoho, kdo mi pomůže se šitím a já budu moct aspoň částečně na mateřskou a ne jen pořád makat.

pipiii
12. čer 2013

@cukrik580 je jeste hoodne brzy na gratulace, ale moc preji at je vse v poradku!!🙂

pipiii
12. čer 2013

ja sem vlastne vubec nechodim:D ale mam reklamu na beremese a prislo mi upozorneni na muj profil 🙂 Jinak my druhe neplanujeme, to jedno nam nejak staci a nyni ziji hodne praci 🙂
@ardila Jsi sikula, musis tomu venovat opravdu hodne casu a hlavne lidem se to fakt libi takze super 🙂
@vodickova.jana Jani, moc gratuluji a hlavne to zdravicko 🙂

cukrik580
13. čer 2013

@pipiii
@ardila
@vodickova.jana
dakujem za gratulacie, momentalne mam problemik 😀 vecer mi byva hrozne zle, ze sa mi ani dychat nechce...a rano nemozem spavat... 😀 dufam, ze to prejde..
a janiiii, gratulujem k emke, nech je vsetko v poriadku 😉

vodickova.jana
13. čer 2013

@ardila no ale apon ti obchod jde ne....si šikulka...musí to být zátěž...a co Šíma půjde do školky???

vodickova.jana
13. čer 2013

a taky děkuji..🙂 já se mám zatim docela dobře, čera mi teda dr. na KO řekl, at se šetřím, že se mi zase zkracuje čípek...to jsem měla se Štěpkou taky...ale ono to moc nejde se s dítětem šetřit..🙂

ardila
13. čer 2013

Holky, díky. Je to náročný, ale baví mě to a můžu pracovat kdy chci a mít čas na Šímu. Jj, od září jde do školky, teď chodí 2x týdne do miniškolky.
@pipiii Ty jsi taky šikula, jak ses chytla s focením. Práce máš dost ne?
@cukrik580 Buď ráda, že jen večer, mně bylo zle 4 měsíce od rána do večera pořád, fuj 😝 😀

cukrik580
13. čer 2013

@ardila uz mi bolo aj dnes doobeda 😀

pipiii
13. čer 2013

@ardila prace je dost, jen cas neni a tim padem toho beru malo... nevim jakt o stihat upravovat :(