Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

renat2
14. led 2010

Saf: mi povídej, jsem měla k večeři jahodové knedlíky, takhle ta kila asi dolů nepůjdou 😒
Je to možné, Kuba občas taky potřebuje jen malinko na žízeň (když je třeba sucho v ložnici apod.

kiki: utíkejte se čvachtat, my zas máme "jen" omývačku...no ale co to už vydržíme. A neboj Kubík do 56 brzo doroste 🙂

renat2
14. led 2010

Tak mi holky psala winii, je s Gabčou v nemocnici, tak asi jeli přímo na pohotovost. Určitě nám pak řekne víc. snad bude Gábinka brzo v pořádku.

kiki3
14. led 2010

posilame gabince pusu na brzke uzdraveni!snad bude co nejdrive v poradku!

safirek
14. led 2010

Snad bude Gábince brzy dobře a není to nic vážnýho.

vodickova.jana
15. led 2010

Ahojík holky moje.... 😀

Ty jo co to čtu....Winn byla s Gábinkou v nemocnici...tak snad jí tam pomůžou kočičce... 😨

No já jedu dneska odpo do Budějek na ten 4D UTZ...tak se moc těšim. Už jsem Štěpku neviděla 6 týdnů... 🙂 Jen doufám že to půjde hezky vidět a že bude hezky natočený.... 😉

kiki3
15. led 2010

ahojky!
win,tak co gabi?? 😕doufam ze vam je lepe!!
jani tak preju at se vam to dnes vydariiii 😵 😵

ardila
15. led 2010

Ahoj,
koukám, že žádné dobré zprávy, doufám, že Gábince je už líp..
Jani, tak držím palce, ať vám to neprochrní jako ten náš 🙂
Kikuš, tak co Kubík? Je hodnej? Nemáš nějaké nové fotky?
Já jsem dneska pěkná lemra, do 12ti jsem spala a nic se mi nechce.. Ale aspoň trochu poklidit bych měla 😝

renat2
15. led 2010

Ahoj holky, tak já jsem dnes sebrala a odvahu a vyrazila na procházku...no nebyl to dobrý nápad, je to skoro o zničení kočárku..fakt děs, ale aspoň jsme se u známé v restauraci najedla.
Winii zatím nepsala, tak o holkách nevím...ale snad je už Gábinka lepší.

renat2
15. led 2010

Ardi: jen spi, co to jde, pak už to moc nepůjde 😉

ardila
15. led 2010

Renat, to tam máte tolik sněhu nebo co? Tady ho moc není..
No já teď jedu nakoupit, pak se projdu se psama a možná si chvíli zdřímnu, ale večer musim uklízet a basta 🙂
Až budeš mít nějaké info od win, tak dej vědět..

renat2
15. led 2010

ardi: no ani nemluv....fakt máme závěje...

Tak mám pozdravivat od winii, Gabča je od rána bez teplot, dělali ji nějaké testy, ale naštěstí vše negativní...Pokud bude vše O.K. a teploty nebudou, mohly by jít v neděli domů.

ardila
15. led 2010

Renat, díky za zprávu o holkách, to jsem ráda 🙂
No ono je fakt všude víc sněhu než na horách, u nás to je v pohodě..
Přihodila jsem dnešní pupek, zase trochu poporostl.. A jako ta 30ka mě trochu děsí, strašně to letí, na jednu stranu se hrozně těším, až bude prcek s náma, na druhou stranu mi přijde, že nic nestíháme, že není nic připravený a tak.. Vždyť jsem nedávno byla na začátku 🙂

vodickova.jana
15. led 2010

Ahoj holky, tak jsme se vrátili před chvilkou z Budějek. Byli jsme ještě v kině na Avatarovi...a bylo to fakt super.... 🙂 Kdo má rád takový trochu fantasy filmy tak mu to moc doporučuju... 😉

A UTZ byl taky skvělý. Ale jak jsem myslela, ten náš parchantík se nechtěl moc natočit, takže obličej jsme občas zahlídli z profilu a to tam cpal furt ručičky.... 😀 Ale ze předu se nám neukázal ani jednou....ale zatim vypadá docela pěkně, tak to snad nebude nějakej ufounek... 😀 Pořád se tam mlel, kopal mě....no byla to paráda ho takhle vidět.... 🙂 jen škoda že i přesto že jsem se točila na bok a zpátky tak se k nám tim ksichtíkem ne a ne hnout... 😀

vodickova.jana
15. led 2010

a čtu že Gábinka je už bez teplot tak to je super.... 😉

vodickova.jana
15. led 2010

Ardi pěkný bříško-......a takový menší dotaz...ty nosíš ještě normoš kalhoty....???To já ty moje do boku bych možná zapla ale už by mě to dost škrtilo hlavně v sedu.... 😵

kiki3
15. led 2010

Ahojky,
ardi,no fakt spi dokud muzes!! 😀 ja tomu taky neverila a vzdycky jsem nad tim mavla rukou,ale ted to vidim...vzdycky kdyz si myslim ze usnul ze muzu jit chvili chrnet,tak zacne rev 😝 a v noci taky nic moc,trva mu desne dlouho nez zabere...
no a koukla jsem na brisko,simonek krasne roste 🙂a taky koukam ze mas normos kalhoty!! 😕ja zadny neoblikla asi od 3. mesice 😀
jee,tak gabce je lip,to je super,mam radost!! 😵
jani,tak jste si utz uzili,to je fajn,stejne je to zazrak vid?ja kdyz mrknu na fotky ze 3D,a ted nazivo tak tam ta podoba fakt je! 😉
renat,ja byla dnes s kocarem a docela to slo 😅 byla jsem v tescu,tyy jo,tech slev,nechala jsem tam 500 za hadyrky kubovi,ale uz vetsi,vse od sesti mesicu,hlavne pyzamka a bodycka,tech neni nikdy dost,my je mame radi 😵 no a koukala jsem na slevy prikrmu, mlicek a kasi,super ceny....ale copk vim co a kdy budu potrebovat?tak jsem to zatim nechala....

ardila
16. led 2010

Ahoj holky,
kiki, beru tě za slovo a zatopím a jdu si schrupnout 🙂
No kalhoty oblíknu asi dvoje, ale nosím je výjimečně.. Já jsem něco zhubla přes zadek a boky, tak mi jsou, na začátku těhu mi byly veliký 🙂 Ale většinou nosim těhu gatě, takhle v zimě je to super, že mi netáhne na záda.. Tyhle si vezmu jen když peru oboje těhu a nebo když fotim pupek 🙂
Jani, nám Šimon taky moc obličej ukázat nechtěl.. Ale i tak to bylo krásný.. A Štěpánek bude krásnej kluk, žádnej ufonek, to je jasný 🙂 Máš fotku?
Tak jdu chrnět, vstávala jsem dneska docela brzo, už před 10tou 😀 Vezla jsem Honzu na Bedřichov na běžky, tak jsem vzala hafany a šla se projít, pak jsem uvařila oběd, tak už mam nárok si pospat 🙂

renat2
16. led 2010

Ahojky holky, jdu jen pozdravit, s Kubou šla sestra a švára, tak se učím...ale dnes mám teda pocit, že se mi všechno slilo dohromady a nic si nepamatuji...snad je to normální stav.

Jani: to je super, že UTZ vyšel a máš nějakou fotečku?? Jen se pochlub, Štěpánek bude určitě krasavec 😉

Kiki: no to jsme ráda, že si v tescu pořídila, je tam toho fakt moc, já možná ještě pošlu pro něco sestru, bych to tam vykoupila. Mají slevy opravdu na vše, my koupili jen hadříky, a nápoje od Hippu (které ale piju já 😀 😀jen občas udělám malýmu a má to třeba na škytku (někdy vezme trošku někdy ne)

Ardi: jen si jdi lehnut, taky bych šla, ale nejde to, i když KUba je poslední dobou zas ukázkový, v noci paráda, kojení v půl8, pak až skoro v jednu, ve 4 a v 7 🙂 pak se třeba na chvilu vzbudí, hrajame si, ale usne třeba do desíti 🙂 paráda, snad mu to vydrží ťuk tuk ťuk.

a já zas valím...

renat2
16. led 2010

Jéé fotky Ťěpánka z UTz už jsou, je to fešák 😉

vodickova.jana
16. led 2010

No Renat ty seš teda rychlík.... 😀 😀 😀
Jj zatim to je asi celej tatínek..... 😀 😀 😀 Jsem zvědavá až se narodí jak i bude podobnej... 😵

safirek
16. led 2010

Ahoj holky,

Jani, pěkný fotečky z utz.
U nás Natálka byla celej taťka, když se narodila, ale docela se v tom obličeji mění jak roste 🙂

Ardi, pěkný pupík.
Jsem těhotenský rifle nerada nosila, sjížděl mi z břicha ten pás a pořád jsem si to musela popohatovat, tak mi to lezlo na nervy.

Kiki, s tím spaním to Natali dělala taky. Usnula, tak jsem si chtěla lehnout a sotva jsem začala zabírat, tak se pláčem vzbudila. Jsem pak byla vždycky ještě unavenější než když jsem si šla lehnout.

Renat, tak ať ti učení pěkně jde a myslím, že před zkouškou ten pocit "mám ve všem zmatek a nic si nepamatuju" je normální. Ty to dáš v pohodě!

Jsem ráda, že už je Gábince od Wini líp a snad je zítra pustí domů.

safirek
16. led 2010

Včera malou hlídal 5 hodin tatínek a zvládnul to v pohodě, jen malá prý byla protivná a chvílema už nevěděl co s ní, ale poradil si. Byla jsem posedět s kámoškama a bylo to super! Bylo vidět, že už jsme to všechny tak nějak potřebovaly, na chvilku změnu 😉

A dneska jsme ještě byli nakoupit v Tescu, tak jsem malé koupila talířky a misku, až budeme dělat kašičky. A taky jsem dvě kaše koupila, jsou od 6. měsíce a trvanlivost mají až do 2011, tak se pak budou hodit, myslím 🙂

vodickova.jana
17. led 2010

Ahoj holky tak kde jste kdo???? Tady je nějak mrtvo.... 😕

Já půjdu za chvilku do tesca, taky konečně něco koupit... 😉

vodickova.jana
17. led 2010

No koukám že dneska trpim samomluvou....

tak jen trak pro sebe.....vrátila jsem se z tesca, něco málo nakoupila, ale moc toho zas nebylo....nesmim to přehánět... 😀

ardila
17. led 2010

Ahoj, nám blbne net, tak jsem se sem nedostala.. snad už to bude ok.
Všichni říkají, že v Tescu jsou slevy, ale já už jsem si zakázala kupovat oblečení, tak tam radši ani nejedu 🙂 Musím teď proškrtat seznam, ale myslím, že už máme skoro všechno. Ještě udělám velkou objednávku na lekarna.cz, příští měsíc koupím košilky a podprdy do porodky, chůvičky, monitor dechu, dokoupím nějaký látkovky a mělo by to být komplet.. Ale stejně mi pořád připadá, že jako nejsem připravená a hrozně mi toho chybí 🙂
No jdu mejt nádobí, dneska jsem se zatim jen válela a spala..

winii
autor
17. led 2010

Ahoj holky zdravím vás všechny a děkuji, že ste na nás mysleli 😵

dneska jsme se vrátily z nemocnice, Gabča už je fajn, měla v sobě nějak vir a to očkování to rozdráždilo,no a já jsem to dneska od ní chytla, od brzkého rána zvracím a mám tak šílenej průjem, že snad na záhodě budu i spát, je mi šíleně, nemůžu a ni skoro chodit, co to je za hajzla teda ten virus fuj, chudák Gabča jeslti takhle trpěla 😖 snad už to budem mít všechno vybraný a bude už jenom fajn, tak já letím zase na záchod papa 😝 😀

pipiii
17. led 2010

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

holky tu mam dalsi fotecky a je tam fotecka pro porovnani jak vypadal kuba a ted amalka😀

mam take neco z tesca ale mamina sem pojede az buhvi kdy:-/.

jani, super fotecky Stepanka🙂 ty nozicky jsou kraasne🙂 😵

vodickova.jana
17. led 2010

No holky konečně..... 😀 😀

Ardi jen pospávej....už se ti to bíží tak to naspi co to půjde.... 😉

Winn ani nevíš jak jsem ráda že už jste doma....tak to zvládni a snad ti bude brzo lépe... 😉

Pippi no jsou si fakt docela podobní.... 🙂 jsem zvědavá po kom bude to naše dítko.... 😵

ardila
17. led 2010

Holky, ještě jsem se chtěla zeptat.. nástup na mateřskou se počítá podle termín, co je podle poslední ms nebo podle utz?

safirek
17. led 2010

Ahoj Ardi, záleží jak se domluvíš s doktorkou. Většinou se tě zeptaj, co je pro tebe finančně lepší, jestli nastoupit dřív nebo později.