Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

renat2
3. bře 2010

Jinak se musím pochlubit, sehnala jsem od paní na mmb super lyžařský kalhoty (už je mám doma, a jsou v super stavu, ani bych neřekla, že jsou nošené), Alpine Pro, hodí se mi k té soupravě (bundě), tak paráda a za cenu 449,- i s poštovným... 🙂 Tak mám vyřešeno oblečení na lyže, má se ještě ochladit sněžit, tak asi i lyžovat budeme 😵

renat2
3. bře 2010

Teď ještě musím sehnat jednodílné plavky....až budeme chodit s Kubou na plavčo, do dvoudílných si netroufnu..navíc bych je měla pořád dole (kuba se vždy chytne, zatáhne a hotovo 😀

winii
autor
3. bře 2010

renat já taky budu radši když bude uzamčená pak se můžem uvolnit a mluvit v pohodě aniž bysme měli strest, že nás bude číst někdo známý 😉

renat tak to je dobrej kup ty kalhoty, já bych taky někam vypadla už se fakt těším až bude hezky

hodím do albíčka ty fotečky tak juknětě

safirek
3. bře 2010

Ahoj holky,

taky jsem pro uzamčení diskuze.

Kiki, Kubík pěkně roste 😵 A neboj, očkování určitě zvládnete v pohodě.

Ardi, do ikee bych se taky ráda podívala, škoda, že je to tak daleko. Zkusím se tam aspoň podívat až budeme v Brně, ale to se pak zas bojím, že bych moc nakupovala a pak se nevejdem do auta 😀

Renat, teda, jak to, že tak zlobí s tím jídlem 😕
A kalhoty super, taky mám radost, když se zadaří dobrej nákup 😉

My měli noc fajn. Zase jsme vstávali jen 2x a teď si tu vedle mě povídá a pokukuje po psovi, zlatíčko moje. Včera jsem přidala jednu fotku do alba, tak můžete kouknout.

winii
autor
3. bře 2010

tady to je

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

pc zase blbne asi ho hodím z okna grrrr 😠

winii
autor
3. bře 2010

přišla poštacka z balíčkama z MMB už se těším až jí pak oblíknu do toho jo a taky jsem si tam včera našla maminku od nás a má krásný věci tak čekám až se mi ozve, že bych si je vyzvedla osobně a nemusela platiti poštovné

safirek
3. bře 2010

Wini, tak to byla Dafina pěkně zarostlá 😀 Ale povedla se ti 😉
Oni vždycky tak prokouknou a hned vypadají líp.

renat2
3. bře 2010

Saf: super fotečka, Natálka vypadá spokojeně, Kuba absolutně miluje být takhle ve vzduchu 🙂
Já to tak neberu, myslím, že s jídlem to chválně nedělá, ale snaží se tím dát možná něco najevo...je to pro mě impulz konečně se rozhoupat s příkrmy. Brečí hlady, mlíko nechce (nestačí mu, nedává mu tolik energie)...potřebuji něco jiného...

Noc super 🙂 určitě to bylo přechodné..

Winii: věřím, ono opravdu doma by to bylo na zbláznění. Až bude tepleji, bude líp. jedete na tu společnou dovolenou s podzimkama??
(jinak my naplánovali letní dovču - Kašperské hory, to už bude Kuba tůrovat v krosničce 🙂

renat2
3. bře 2010

winii: to opravdu prokoukla, jo zlatý český ručičky, jsi dobrá, že sis troufla sama...

winii
autor
3. bře 2010

saf Natynka už je taky veliká teda, je to kočička

jj Dafinka ta už byla jak houmelesák 😀 teď je to moje zlatíčko, vždycky když jí ostříhám tak jí pak říkáme hedvábí, protože je fakt tak heboučká

Gabču sem dala chrnět je vzhůru od půl sedmý a už byla protivná tak snad bude chvilku spát, potřebuju si umejt vlasy a dát kůru proti padání a to chvilku trvá

safirek
3. bře 2010

Renat, schválně to určitě nedělá. A už jsi zkoušela dát nějaký příkrm, nebo zatím ne? Jsem zvědavá jak se na to bude tvářit 🙂

My pojedeme na hory možná na Velikonoce, pokud bude mít Honza volno v práci a nebude nikde pryč. Se strašně těším na chatu, když to vyjde. A jestli bude krásně teplo, tak to bude paráda.

winii
autor
3. bře 2010

renat ještě nevím, kámoška má ten víkend svatbu, tak se jestli to vyjde tak se tam na chvilku ukážu je to od nás kousek do 10km

my máme zase naplánovaný Broumovsko, Adršpach a tak, už jsem si tam psala na jeden penzion milion požadavků 😅 ale jsou vybavený a připravený na děti, chceme jet jen tak na 4dny víc ne přece jenom ještě bude Gabča malá a nevím jak to bude sní tak to bude stačit a hlavně všude chtěli jen týdenní pobyty a tady jim to nevadí záleží na tobe jak dlouho tam budeš

winii
autor
3. bře 2010

renat já jsem si dělala kurz na stříhání psů takže, jinak bych to nezvládla 😀

renat2
3. bře 2010

Holky, zkouším v té zkušební verzi uděla tu souromou skupinu....

winii
autor
3. bře 2010

jo tak pak napiš jak to šlo a to už tam můžem i psát a zkoušet to když je to jenom zkušební 😕

winii
autor
3. bře 2010

tak malá už to zalomila hurááá, doufám, že vydrží aspoň hodinku, musím na ty vlasy a nechese mi

jo taky jsem se už konečně pustila do dietky tak jsem zvědavá jaký budou výsledky 😅

safirek
3. bře 2010

taky jsem zvědavá jak to půjde. Nic jsem nezkoušela, jen jsem četla, co tam bude všechno za změny a přijde mi to docela šikovný.

safirek
3. bře 2010

Wini, tak držím palce, ať dietka funguje 😉
Taky se snažím víc hlídat v jídle. Ne, že bych držela dietu, to jak se znám bych nevydržela, ale omezuju aspoň ty sladkosti a snažím se o menší porce. Ale dokud kojím, tak to nehrotím.

Já akorát čekám na technika od kabelovky. Nejde nám settopbox, tak se na to přijde mrknout a měl by tu každou chvíli být.

kulinka29
3. bře 2010

ahoj holky...noc stála za prd,každou hodinu se mi opakujou bolesti,ale víc nic.Je mi tak nějak divně (na zvracení) a jem dost melancholická....tak si pujdu radši zase lehnout.Hezký den 😉

safirek
3. bře 2010

Kuli, tak se opatruj 🙂

misa1982
3. bře 2010

Ahoj holky,taky jsem pro zaheslovani diskuze....
Renat:vis co mi delal maly asi 3dny po ockovani ...vubec se nehlasil na jidlo byl protivnej a kdyz jsem mu chtela dat najist tak si parkrat sosnul a pak kdyz jsem ho dala k prsu tak zacal neskutecne rvat!A uz nic nesnedl byla jsem s toho na nervy ze nechtel jist....Dneska jsem malemu byla koupit lzicku takovou malou mekou silikonovou sice ji jeste nepouzijem ale v nedeli ma svatek,a zjistila jsem ze tady nic nemaji ja rikam ze je to tu zapadakov budu objednavat s internetu divala jsem se na misky ktere udrzi jidlo dele teple nalije se tam horka voda tak se na to casem chystam a taky na nekapajici hrnecek Tommee Tippee od nich to pak asi vsechno nakoupim ja vim ze je jeste brzo ale tesim se az budem prikrmovat!Jinak u nas celkem v pohode maly si hraje s hrazdickou....a sviti tady slunicko

renat2
3. bře 2010

Holky, můžete to tam zkusit, snad to najdete...

Já musím letět, jdu s Kubou asi raději k dr., už se mi to nezdá, mám pocit, že brečí hlady, ale prso nechce (takže nejí, nepíje), z nouze jsem mu dala výživu, zkusila jsem to, něco možná spolknul...ale nic moc... 😢 😢

ardila
3. bře 2010

Ahoj, teda tady už to od rána frčí 🙂 Já jsem dneska taky vstávala brzo, od půl 8 jsem čekala zedníka, jsem pěkně utahaná, v noci jsem nemohla spát, tak hned jak odejde, tak jdu chrnět 🙂 Ale hodně příjemně mě překvapil cenou, radši jsem počítala víc a nakonec je to skoro o půlku míň, to je jak kdybych vyhrála 10tis. 😅 No takže bude i na dokoupení nábytku do obýváku, tak mam radost.
Renat, komoda je zatím v krabici, o víkendu ještě musíme vymalovat, pak budeme zařizovat, tak to pak všechno nafotim, ložnici i pokojíček a někam to šoupnu..
Teda to je neuvěřitelný, jak už to letí, některým mimčům bude už 5 měsíců, to snad není možný 😲
Jé kuli, tak snad se ty bolesti vrátí a už nezmizí 🙂 Teda ne že bych ti přála bolest, ale Lucinku jo 🙂 A teď čtu, že už se zas objevily, tak snad už to bude ono a budeš mít Lucinku brzo u sebe, držim palce 🙂
Pro uzamčení diskuze jsem taky 🙂

misa1982
3. bře 2010

Renat jejda....pak napis jak jste dopadly snad to bude dobre.

kulinka29
3. bře 2010

ahoj holky...pro zamčení diskuze jsem taky 😉
Tak jsem ještě zvládla nákup..ale měla jsem co dělat,abych došla.Koupila jsem Lůce ještě hřebínek a kartáč na vlasy (to nám chybělo)...tak už se nemusí parádit v bříšku a může vykouknout 😉
Ardi tak to je super....jak to všechno hezky zvládáte.Chtěla jsem se zeptat, Šimonek bude hned od začátku spinkat ve své místnosti?Taky pujdu odpolko spát....bolesti mám každou hodinu,ale nic víc se neděje.
Renat: tak držím palečky,a pak písni jak jste dopadli.
A co MIšička a Machytka?

kulinka29
3. bře 2010

jo Renat po obědě mrknu na toho novýho koníka 😉

renat2
3. bře 2010

Tak jsme zpět, ještěže jsem dala už na isntinkt....máme angínu 😢 😢 nepapá proto, že ho polykání bolí...mohl to mít v sobě a nemuselo to prý propuknut, ale očkováním se oslabuje imunita...takže se s táím nedokáže vyrovnat. Máme ATB a Brufen, snad brzo zabere, no a musíme co nejvíc zkoušet nacpat do něj tekutiny...prďolka malinkej..

misi: taky budu kupovat jen TOmmee Tippee, jsem spokojena s tou lahvičkou, z thoo aspoň něco do pusinky vezme...takže juknu, co mají. zatím máme dvě lžičky, jednou jsem zkoušela tu přesnídávku, bylo to to jediné, cp jsem tu měla...a snad dobrý...

ardila
3. bře 2010

Jé Renat, teprve teď jsem si přečetla poslední příspěvek, snad je vše ok, dej vědět.
Kuli, jj, Šimon bude od začátku ve svém pokoji, ale počítám, že já tam budu hodně s ním.. Budu mít vedle postýlky postel. A ložnici máme hned vedle, takže i kdybych spala tam, tak jsem od něj tak 5 metrů, tak uvidim.
Tak ty bolesti by už mohly něco znamenat, když se opakujou.. Já bych řekla, že Lucinka se brzo ukáže 🙂

misa1982
3. bře 2010

Renat bobek malej snad mu to zabere co nejdriv doktorka vam napsala ATB?Jinak Tomme Tippee toho tam maji hodne uz mam vybrano ale jeste neobjednavam ale urcite vezmu lzicky a ty misky a pak nejaky ten netekouci hrnecek to bude palka ale uz to budu mit doma.

renat2
3. bře 2010

Tak mi usnul asi tvrdě v sedačce...bobešek.
Kuli: tak že by? Já s tímhle zkušenosti nemám, ale třeba se intervaly zkrátí...to by bylo fajn, další miminko..

Taky doufám, že se machytka v nějaké chvíle volna utrhne a popíše nám pocity, dojmy apod. 🙂

Jinak jsme koukala, winii a saf zkusili spojení v té nové verzi a snad to jde...tak paráda 🙂 A doufám, že jsem přidala všechny, šla jsem několik stránek dozadu a kontrolovala. kdyby ne, dejte mi palicí přes IP nebo diskusi 😀 😀

Jdu udělat něco k jídlu a KUbíkovi čajík, až se vzbudí....