Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

kiki3
28. led 2010

jeee renat,tak to mate dalsi pokrok!moc gratuluju 😀 je vazne sikula 😵

misa1982
28. led 2010

renat gratulace ,u nas uz to taky probehlo jsme o neco starsi...je krasne pozorovat jak se uci nove veci dela to cloveku velkou radost ,kazdy den necim prekvapi 😉 🙂

renat2
28. led 2010

Tak jsme se najedli a poblili 😀 😀 asi toho bylo moc 🙂 na to jeho bříško 😀

kiki: ahoj, jé to je super zpráva o Mišičce, koukám, že ten FCB je pěkná "drbárna" nemyslím to zle 😀 😀 ale já pořád odolávám, se svým skypem jsem totálně spokojení... 😀

To je dobře že Kubíkovi rýmy trochu povolila. No to víš, s mamkou ve velké posteli se spí líp 🙂

Misi: je to hezké, pozorovat jak se fakt vyvíjejí, hned to musím jít zapsat 🙂 je to brouček.

Zkusím udělat to rajče.

renat2
28. led 2010

děkujeme, je to šikula 🙂

my monitor nemáme 😒

misa1982
28. led 2010

renat,my jsme ten monitor kuovaly hlavne kvuli tem problemeum co mel kdyz se narodil a mam o neco klidnejsi spanek kdyz teda zrovna nema rymu....jednou v noci to zaclo houkat jsem se silene lekla vzbudilo to samozrejme jenom me David a Tomášek spaly jako by se nic nedelo,nevzbudilo je to pritom to dela poradny kraval no a rvalo to protoze dosly baterky ale ja mela malem infarkt!A doporucuji to tak do pul roku protoze pak zacne ditko vic cestovat po postylce a houka to skoro porad prej.....

renat2
28. led 2010

misi: tak u vás to je jasné. To bych ho taky koupila. 😉

kiki3
28. led 2010

a my ten monitor kupovali se svagrovou napul-ona ma holcicku narozenou v cervnu,tak ho mela pul roku,a ted jsme na rade my... 😉 tak jsem byla rada ze nemusim platit celou cenu...ale vec je to dobra....miso,nam taky zacal houkat-v jednu noc dvakrat...malem jsem mela zastavu srdce...ale pak jsme zjistili ze to blbe snimalo,protoze kubik spatne lezel a jeste v tlusty zavinovacce...a jeste jak byl lehouckej-ani ne tri kila.....ale byl to mazec,celou noc uz jsem pak nespala 😅

safirek
28. led 2010

Ahojky,

Misicka už je doma, tak to je super! Snad už budou mít trochu klid a budou si užívat rodinnou pohodičku.

Renat, taky jsem fotky nestihla, tak pak kouknu na rajče 🙂

Monitor dechu máme taky a ze začátku jsem za něj byla ráda. Je fakt, že jsem s klidem spala. Asi dvakrát se mi zapnul a to jsem vylítla z postele jak střela, ale byl to jen planej poplach.
Nevím jak dlouho ho budu ještě používat, malá už se dost otáčí v postýlce. Kolikrát se divím, že to monitor ještě stíhá snímat 😀

Kuli, máš pěkný bříško. 😵

renat2
28. led 2010

Tak jsme to stihla:

http://renat2.rajce.idnes.cz/

přístupové údaje jsou stejné, album je to: ksichtíky Kuba
(pokud jste někdo zapomněla, písněte IP)
Omlouvámse, je jich moc....

kiki: tak to potom jo, to je dobré řešení, když se ta cena dala napůl. já bych se asi bála právě toho falešného pískání, ale je pravda, že to je pro klid duše a to převažuje...

saf: ahojky..tak čtu, že Natálka je pěkně čilá, co?? je to šikulka...

kiki3
28. led 2010

teda renat,takovych hezkych fotek,to me pripomina ze musime vic fotit 😉 ...no je to vazne fesak...krasnej po mamce no 😵 ten bude mit napadnic 😉
saf zdravim 😉

safirek
28. led 2010

Renat, ty jo, spousta fotek 😵 Kubík je krásnej!
Taky mě hrozně baví tu naši lumpici fotit, horší je pak, když vybírám, který fotky dám vyvolat 😀

Kiki, ahojky 🙂

renat2
28. led 2010

holky děkuji moc, jste statečné, že jste se tím prokousaly... 😀 😀
A děkujeme za chválu🙂

saf.: já taky chci už nějaké dát vyvolat, to vybírání nechci ani vidět. já pak chci ale dělat ruční scrapbook, než klasické album, tak uvidíme, jak se zadaří 🙂

kiki: někdy je na focení nálada, někdy si spíš sobecky užívám těch jeho ksichtíků sama, na živo, než přes foťák..ale památky musí být 🙂

safirek
28. led 2010

Já už jsem vyvolat dávala, ale skoro všechny jsem rozdala a navíc už je zase spousta nových... Chci taky ještě vyvolat fotky z dovolených atd, mám to všechno jen na CD a kdyby to pak nešlo otevřít, tak o všechno přijdu a to by mě mrzelo.

Kiki, my jsme monitor brali od známých, taky za půlku. Oni už další neplánují a my si ho necháme, na případný druhý 🙂

safirek
28. led 2010

Holky, nevíte, jestli si dovolenou musíte vybrat, ať už před rodičákem nebo po, a nebo jestli je i možnost si to nechat proplatit.
Dneska mi došel papír z práce, mám ještě 5 dní dovči z 2008 a potom několik dní z 2009 a 2010. Tak bych si nejradši tu za 08 a 09 nechala proplatit a ten zbytek si pak vybrat po rodičáku.

renat2
28. led 2010

Saf.: mě ji proplatili, ale asi to záleží na zaměstnavateli, taťak si ji musel vybrat.
zku stam zavolat...

My fotky zálohujeme ještě na pevný disk (externí)..musím je tam taky nahrát.

ardila
28. led 2010

Ahoj, než dočtu, tak jen reakce na otázku saf.. Zrovna jsem se o tu dovču zajímala, protože mi zbývá a nevím, kdy jí vybrat, protože mi bude končit smlouva.. A dočetla jsem se, že ta povinnost proplácet dovolenou byla zrušená, takže zaměstnavetel nemá povinnost ti jí proplatit (to je jen na jeho dobré vůli) a tak když jí nevybereš, tak ti nejspíš propadne.. Ale jinak si jí prý můžeš vybírat současně s rodičákem a mít tak víc peněz, ale to jen psaly holky dubnovky, to nevím jistě, někde si to zjisti.. Nebo můžeš i po rodičáku, když ti bude trvat prac.poměr. Ale to proplácení vím určitě, že bylo jako povinnost zrušené ☹

safirek
28. led 2010

Ardi, díky moc za info.
Tak to mě ji určitě neproplatí! Tam byl vždycky hroznej problém, když si to někdo nestihl vybrat a museli to proplácet. Tak si asi něco vyberu teď a tu za 2010 až po skončení rodičáku.

ardila
28. led 2010

Pipi, s tím pudrováním mezi kontakcema jsi mě pobavila 😀 No je fakt, že na fotce po porodu si vypadala, jak nějaká nastrčená modelka a ne jako ta, co fakt rodila.. A je super, že malá je hodnější 🙂
Kuli, krásný bříško 🙂 Ty se neboj, tobě nic obr nenaroste, vždyť jsi skoro na konci.. Za to já.. už teď je obří a to mam před sebou ještě dva měsíce 😝
Tak renatky fotky jsem nestihla.. ale viděla jsem, že Verunka od Mišičky už je doma a dala pár fotek, to je paráda 🙂 A koukám, že Kubíka uvidim na rajčeti, tak pak kouknu..
Já byla ráno u zubaře, už asi po 8mé v těhu a příště jdu až po šestinedělí, tak aspoň, že tak. No a dneska volali, že máme připravený kočárek, jupí 🙂 Jen se tam dostaneme asi až přespříští týden.
No jdu se konečně najíst, dvě hodiny po zubařovi jsou vždycky šílený, už mam hroznej hlad. A pak budu pracovat. Mam teda dovolenou, ale chci sepsat všechno pro tu holčinu, co jí to předávám, abych s ní pak měla málo práce.. Venku je stejně zima a hromady sněhu, tak budu sedět doma..
A zítra se jedeme fotit 🙂

safirek
28. led 2010

Teď jsem dočetla co psala Pipiii, teda ty jsi fakt číslo 😀 😀 😀 mě by něco takovýho snad ani nenapadlo 😀

Ardi, ty si toho zubaře teda užíváš ☹ Snad už pak budeš mít pokoj.

My půjdeme za chvílu ven, přestalo sněžit a potřebuju, aby se pes vyběhal.

renat2
28. led 2010

Ardi: ty si byla zas u zubaře?? ty si s tím teda uživáš, co??
budete mít fotky hned?? už se těšíme na pupíky🙂

saf: my větráme u okna, snad ho uvozím...tady taky nesněží, ale zas začalo foukat, tak to ještě dnes hrotit nebudu, a stihnu uklidit a naučit se, půjdeme zítra...když bude počasí. naštěstí v kočáru i doma mi hezky spí...

já vypada na por. sále jak můra...v noci, vzbuzená, nenamalovaná.... 😀 😀 u mě ale nebyl čas 😎

ardila
28. led 2010

Renat, no jo, už zas, ale už to aspoň nebolelo 🙂
Fotky hned nebudou, ani nevím, jak dlouho to bude trvat, zítra si tam vybereme 20 z toho všeho, co nafotí a ty nám pak upraví a někdy si to tam budem muset vyzvednout.. Tak uvidíme, kdy..
No mě by teda nenapadlo se při porodu malovat 😅

vodickova.jana
28. led 2010

Ahoj holky....teda dneska jste se nějak rozjely.... 🙂
Já mám už od včerejška rýmu, dneska je to ještě horší. ´Bud mám nos ucpanej, a když si nakapu a uvolní se mi tak mi z něj zase pořád teče .... 😠 Vypadám jak soptík s červeným nosem.... 😀

Kuli teda pěkně ti to bříško narostlo,ale je fakt hezoučký.... 😉

Já jsem vám slíbila fotku ale nějka jsem se ráno zapoměla vyfotit.... 😅 tak zítra snad nezapomenu.... 😉

A o focená mi ani nemluvte, až bude Štěpka venku tak budu mít asi milion fotek. Když si vezmu kolik fotek mám neteře....manžel vždycky nemůže když mě vidí s foťákem... 😀 😀

Pippi ty seš fakt číslo, upřimně já si myslim že až budu rodit tak nebudu mít pomyšlení na to si upravovat ten můj ksichtík. Takže mě nikdo nebude smět fotit.... 😵

renat2
28. led 2010

Jani: nezapomen 😉 ať vidíme Štěpánkův bejvák 😀
Koukám, že rýma nám tady kolí malý velký, ať si brzo fit 🙂

kulinka29
28. led 2010

holky...teda vy jste se rozkecaly,ale to je dobře.
Jani:já mám taky už druhý den rýmu.Ale za chvíli jdu ven...je tu jeden čech na služebce i s rodinou (má 2let.Terezku a 5let. Pepu) tak jdu s nima ven na procházku.
Renat: tak jsem zvědavá na to tvoje prádlo 😀 Já taky zrovna peru.
Holky kdyby jste někdo chtěl prodat monitor dechu...tak napište,já bych ho koupila 😉 Koukala jsem tady,ale jsou tak drahý..ach jo 😒

renat2
28. led 2010

kuli: vypráno a spokojenost. nejdřív mi přišllo, že je tam toho strašně málo, ale fakt dobrý. a krásně voní, tak přírodně, fakt jiné než z chem, prášků.... 🙂
zkus juknout na použité monitory třeba na mmb, pokud holky nebudou prodávat...

kulinka29
28. led 2010

jo a zapoměla jsem se pochlubit...včera jsme si udělali s R. krásný romantický večer (po delší době tedy...bohužel) a bylo to super....sice jsem se pak bála, aby se nějak kvůli tomu nerozjel porod,ale vše ok. 😎 😎 😎

kulinka29
28. led 2010

Renat: tak vidíš, já taky nesnáším jak voní prádlo od normálních prášků (třeba Ariel....to je humus),ale tohle je v pohodě.
No vidíš, to mě nenapadlo...jdu mrknout,díky za tip. 😉

renat2
28. led 2010

kuli: 😵 😵

renat2
28. led 2010

tak už spí jako dudek, takže jíá se loučím, povinnosti volají, zkusím nakouknout ještě večer...

hezký den

cukrik580
28. led 2010

ahojte baby...tak mam konecne chvilku, tak som sa rozhodla napisat vam...konecne som sa rozhodla povedat svojmu gynekologovi, ze chceme babaatko...aby o tom vedel...takze ma dokladnejsie pozrel a co ja viem co, tomu sa on rozumie...a povedal, ze som zdrava ako buk a jediny problem vidi v tom, ze by som mala schudnut...akoby som to bez neho nevedela...robil mi este dake rozsirene testy, tak si mam v pondelok zavolat, tak mam malu dusicku a zaroven od pondelku zacinam drzat taku fajnu dietku, ktoru drzala aj moja sesternicka a ta pri nej schudla za rok aj kustik 46 kilov...to drzala len dva mesiace a stale chudne...tak som zvedava...no a budeme to sledovat troska a uvidime, ak sa nam do roka nepodari, tak nas oboch odsleduje viac a posle niekam dalej... 🙂 tak uvidime...a este som mu hovorila o tej mojej ms...ze si chodi ako chce, akoze vedel o tom, len aby som mu to pripomenula a naposledy som mala 49 dnovy cyklus, tak aby vedel a moje vnutro sa asi zlaklo, lebo prvykrat v zivote som dostala ms presne na termin...baby fakt, ja som v zivote nemala ms podla planu...az teraz prvykrat...mozno je to znamenie 🙂 a mam tehotnu sesternicu 🙂 pravdepodobne zacina 8 tyzden...ale neviem na isto...vcera bola u lekara a este som s nou nehovorila, tak neviem, ale tak to vychadza podla ms 🙂 tak som sa vykecala, dufam, ze sa nam konecne zadari...a aj ja budem unorovka...len skoda, ze az po roku 🙂 pozdravujem vsetky deticky, mamicky, oteckov a vsetkych...zelam vam vela zdravicka, lebo je vzacne, vela stasticka, lebo je krasne a vela lasocky, lebo je vzacna a je jej malo a posielame vam pusinky 🙂