Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

misa1982
24. únor 2010

renat jak dlouko ti pije Kubik?Ja mam pocit ze Tomášek ji malo davam mu s obou ale pije tak 5minut a pak kdyz mu chci dat jeste tak zacne brecet a odtahovat se i kdyz pije jen 5minut tak vypada spokojeny tak nevim....pres den ji co 4hodiny vetsinou,Tomášek to bere hopem ty zuby jak jsem psala tak i doktor rikal je mu lezou dva naraz.......a pri kojeni uz to nekdy citim ze tam neco ma....jinak se mi dela posledni dobou nejak hodne mlika tak odstrikavam a davam do mrazaku,mela jsem tam zamrazene 5flasek a ty jsem odnesla sestricce byla rada a na druhy den uz tam byla pro mlicko nejaka mamina tak uz poslouzilo....A co hrazdicka osvedcila se?

renat2
24. únor 2010

misi: hrazdička ještě nepřišla 😠 😠 😠 přitom peníze už jim musely dojít, posálala jsem v neděli, byla to KB u obou, takže je v podnělí měly mít, koukala jsem na odeslané balíčky, pro nás ještě nic 😠 😠 ale snad brzo dorazí. te´d morduje svou oblíbenou žirafu.

Jéé to neřeš, jak jsou větší, tak jim jde sání lépe a jsou dřív napapaný. Mně jí taky tak 4-5 minut, už asi měsíc (pokud teda nechce dudat 😀 😀 😀 a je najedený, přes den už taky 3-4 hodiny vydrží (v noci toho možná využívá, jak spí s náma, ale navdá 😉 On pil hezky od začátku, takže to neřeším. u vás to bude podle mě to samé.
Opravdu dse neboj, kdyby mu to nestačilo, plakal by.

renat2
24. únor 2010

A jinak má trochu rýmu, asi spíš tu zadí, chrochtá a jen málo se mi podaří odsát...snad to nějak dáme dohromady, protože nevím, jak pak s očkováním ☹ uvidíme.

No já se teď vzdaluji, paní by tu měla být za chvíli, jsme domluveny na desátou, nebo lehce po, tak jdu zkontrolovat teplov koupelně, baterky do foťáku apod. vodníček náš 😀

misa1982
24. únor 2010

Tak pak hot info a foto 🙂 🙂

renat2
24. únor 2010

Tak to máme za sebou, náš čvachta samozřejmě nezklamal, ve vodě se mu prostě líbí 😀 Dostali jsme pochvalu, jak to zvládáme, že je šikovný, přestože bycl trochu kvůli s. indisponován (nebylo to jen plavčo, ale i kontrola psychomotor. vývoje, ukázka úchopů, cvičení venku apod.)
Jinak ve vaně taky dobrý, máme 3 cviky, když to dělala paní, tak super, já když to zkoušela, taky už byl asi unavený (teď spí, jen co jsem ho oblékla, brouknul si, hodně to unaví, kor tak malé děti). Fotky nemám, nefotila jsem, rozptylovalo by ho to.
Ale jinak z toho mám fakt dobrý pocit!!! Za 3 týdny máme ještě lekci doma a pak už asi bazén..uvidíme, zda nás pustí v 5,5 M nebo až v 6M a pak si to doplaveme.

Jo a jinak, ta mateřská je schválena na loňskou úroveň, ted to jde ještě do senátu....

misa1982
24. únor 2010

No vidis K.je sikulka nas taky ted spi tak pujdu dovarit a pak si asi taky pujdu lehnout....aspon na hodku.Dneska mame rajiskou a plnene papriky a knedlik a odpoledne asi udelam livance Marta je ma rad!

kulinka29
24. únor 2010

ahoj holky....já se hlásím z KO,všechno je ok,malá hlavou dolů,plodovky dost,porodní cesty měkké...ale prý ještě rodit nebudu.
Renat:tak jak jste plavali?Musím to jít dočíst.
A na Machytku moc moc myslím.
Jani: ono tu je sice draho (ale pro nás pro čechy víš), jinak jsou tady k těm cenám přizpůsobeny výplaty...takže tu berou třeba 10x víc než průměrný člověk v ČR...a když tu vydělávaj oba...tak se maj jak prasata v žitě 😉

vodickova.jana
24. únor 2010

Ahoj holky, tak jsem zpátky z města....

Takže k naší KO.....malej je naštěstí hlavičkou dolů. Tak snad už mu to vydrží... 🙂 jen doktor říkal, že zatim je v zadní poloze...(nevim přesně jak to říkal) což je pro něj trochu horší při porodu, že se musí víc rotovat.Ale prej se třeba ještě dorotuje v bříšku sám. no ale hlavně že je hlavou dolů... 😀 Jinak hned jak koukal jeslti je hlavou dolů tak říkal..."že má hlovu jako putimský rybník... 😀 " ale když jí měřil tak odpovídá 33tt, takže se mu tak velká prej asi jen zdála... 😀 , že to docela odpovídá. No a když jsem se ptala na velikost, tak říkal že to nerad měří, že to není přesný a pak se maminky divěj když se narodí o dost větší nebo menší...že jsou potom zbytečně vystresovanýž když je odhad na větší mimi. Takže něco poměřil, řekl že odpovídá úplně přesně (prej je úplně vzorový mimčo) a říkal že si teda tipuje, že bude mít tak kolem 50cm a něco málo přes 3 kilča. Tak jsem zvědavá. Ale že by byl velkej tak to na to prej moc nevypadá...tak snad tak moc nenaroste za ty 2 měsíce... 😀 😀 No a jediný co říkal že hlavičku už má trochu níž...takže se mám stále šetřit... 🙂

Tak já jdu vařit rýži...včera jsem dělala ptáčky. Jo a Renat jsem zvědavá na info o koupandu... 😀 😀

kulinka29
24. únor 2010

Jani tak to je super...gratuluju ke KO a putimský rybník mě rozesmál 😀
Jé ptáčky...před pár dny jsem na ně myslela 🙂

renat2
24. únor 2010

kuli: hezky si to vystihla, "prasata v žitě" je mé oblíbené přirovnání. GRatulace ke kontrole, jsem ráda, že je vše v pořádku 🙂

Jani: i tobě gratulace ke kontrole. To je paráda, že je vše v pořádku. těch poloh je několik, taky jsem neměla tu úplně nejvhodnějš.í A proto mi šly bolesti do kříže, ale ono to je v konečné fázi asi jedno.
S tím měřením to dr vystihl dobře, pak se maminy zbytečně stresují. Štěpa bude určitě akorát... 🙂

Info o plavču výše...až bdueme plavat sami, tak vyfotím..

renat2
24. únor 2010

misi: jéé lívance, tos neměla říkat, abych vám odpoledne nezvonila u dvěří 😀 😀

Jinak jsem zapomněla, to plavání i cvičení "na suchu" je doprovázeno básničkama, říkadlama...je to fakt super.
(musím se trochu pochlubit, i za to jsme dostali pochvalu, je prý vidět, že si s K. hodně povídáme, říkáme básničky apod., protože hned jak začala něco říkat, věnoval ji pozornost).

kulinka29
24. únor 2010

Renat: a tak jestli jsem to dobře pochopila,tak k vám domů bude chodit nějaká paní na tohle plavání jů?To jsou jako nějaké speciální cviky?Ptám se asi hloupě že.
Jo holky,koukala jsem,že vám vrátili tu mateřskou....ale to vy už asi víte že
http://www.novinky.cz/domaci/193033-poslanci-sc...
A taky tu dlouho nebyla murynka a pipii 😒

renat2
24. únor 2010

kuli: murynka a pipii už sem nechodí, teda do únorovek, pipii snad vůbec na koníka. Rozhodly se tak...kvůli nějakým problémům...

Jinak ano je to paní, co chodí domů a dělá tak 2-3 lekce plavání doma ve vaničce (vaně - mnám je vanička malá 🙂 a připravuje tak mimčo na klasické plavání v bazénu (ukazuje jak s mimčem zacházet, apod.). Začíná se brzo, po zhojení pupů pahýlku, což my jsme ale nemohli kvůli s. Jinak přijde asi ještě jednou a pak rovnou do bazénu 🙂

kulinka29
24. únor 2010

aha,tak teď už to chápu 😉 Tak už se těším na fotečky z bazénu...taky bych pak chtěla chodit s mimčem plavat.
Jé to jsem ani nevěděla....o mury a pipii...jsem měla strach,jestli jsou v pořádku.

misa1982
24. únor 2010

Holkam gratuluje ke kontrole!
Renat se klidne stav a dame treba i kavu 🙂 ale je to trochu daleko...kolik to je km do Bruntálu?
Nas Tomik se ted tak nadlabnul ze ma skitu 🙂 🙂
minuly tyden jsem delala studeny dort piskoty zakysana smetana slehacka kiwi a zelatina a predtim misa rezy no a pak mam hubnout ze.... 🙂

renat2
24. únor 2010

kuli: určitě, pokud to bude možné, choď...zabavíš ho, protáhne se...🙂

hi misi 😀 😀 dle mých propočtů si mslím, že je to tak 200km 😀 😀 takže kafíčko asi fakt necháme, až bude cesta na Praděd 🙂 (i když já kafe nepiju)

misa1982
24. únor 2010

renat,si delam legraci vim ze je to dalka az pojedete na Praded tak mi musis dav vedet a zajdem nekam posedet!Ja kdyz kouknu s okna tak vidim Praded dneska moc videt neni je pod mrakem...

vodickova.jana
24. únor 2010

Tak jsem tu zase....ještě jsem vám zapomněla napsat, že když sem přišla tak tam byla žákyňka a měřila mi tlak elektrickým tlakoměrem...a naměřila mi 150/105... 😨 tak jsem na to koukala a poprosila jí aby mě přeměřila tím rtutovým a to jsem měla 130/90. Docela síla, fakt jsem se lekla. A zase jsem měla bílkovinu na jeden křížek. Ale otoky mi ted zmizely, ani kotníky nemám večer moc oteklé. tak snad to bude ok.

Renat tak super, že koupání dopadlo dobře.... 😉 Určitě se to Kubčovi moc líbilo... 😀

Kuli taky gratuluju ke KO. 😵 Já věřim že se tam mají švýcaři dobře...jen mě překvapuje co všechno tam platíte... 😨

Míšo...ty mi dělaš chutě.... 😀 😀 Asi taky něco upeču. Ale musim si koupit ingredience.... 😀 😀 Ale ve městě jsem si koupila 2 koláčky tak si je pak dám ke Caru.... 🙂

vodickova.jana
24. únor 2010

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Tak holky můj novej břuchanec.... 😀 Ale když jsem porovnala fotku z úplnýho začátku těhu a ted ze dneška tak vypadám jak kdybych přibrala ne 11 ale 21kg. Asi budu muset nastoupit na větší dietku až malýho dokojím.... 😅

renat2
24. únor 2010

Janiiiiii, toje krásný bříško, takový fakt klučíkovský 🙂 moc ti sluší. a nepřijde mi, ž máš asi těch 11kg, navíc je vidět, že fakt máš vvše skoro v bříšku, ne??

misi: taky jsme to myslela ve srandě 🙂 na Praděd se chstaáme, jak to půjde, někdy květen, červen...jak bude počasí, dáme vědět.

Tý jo co ta machytka 🙂 ani nevím, kdo sem má napsar, snad už to má za sebou a honzík je už na světě.

Jinak jsem nebyli ještě ani venku a už asi ani nebudem...sice to vypadalo, že se vypravíme, ale pak Kuba zalomil a já s ním a Kuba si teď sosnul a ještě spí (jsem decentně nechala zapnuté topení, tak si musel asi doplnit tekutiny...). Ho to plavání zmohlo...no když si vezmu, jak jsem občas já byla hotová z bazénu, tak se nedivím.. 😀 😀

kulinka29
24. únor 2010

Jani:tak to jsem tě špatně pochopila,jo to jo...tady maj naprosto vše co jde zpoplatněný 😒
Holky já jsem zase pekla bábovku...jsem fakt praštěná,protože jsem jí pekla i v sobotu,no jsem zvědavá kdo to bude jíst 😉 A Ardilka mě pěkně nakazila...protože jsem začala drhnout celý byt.
Jani:tak ten první tlak je teda hustej...snad to máš v pořádku.Mě dneska ani neměřil,protože říkal,že jsem ten typ..co má před KO strach..takže to nemá smysl.
Spíš sem nakukuju co Machytka a pořád nic....číslo má na mě,ale zatím nic.
Jani a bříško máš krásný.Jak píše Renat...ani bych neřekla,že máš +11kg....vypadáš dobře.

kulinka29
24. únor 2010

míšo ty jsi mi asi udělala ty chutě....já bych si dala míša řezy,když na mě to je moc těžká buchta 😒

kulinka29
24. únor 2010

ježiš já jsem vám zapoměla napsat,proč jsem vlastně tu bábovku zase pekla....mě strašně baví ty bábovky vyklápět z té formy...tak doufám,že se z toho nestane úchylka,protože bych si pak mohla otevřít pekařství 😎

kiki3
24. únor 2010

Holkyyyy!!!!
mame dalsi miminkooo!!!Tak Honzik je na svete, meri 51 cm a vazi 4 kila,porod cisarem, nakonec vse v poradku!!machy vas moc pozdravuje!poslala i mmsku,je hrozne krasnej!!!takovej uzlicek....tak prejeme moc a moc zdravi!!

ardila
24. únor 2010

Jé, tak nakouknu a hned taková zpráva 🙂 Jupííí, machytce moc gratuluju a Honzíčka vítám na světě 🙂
Kikuš, vložíš tu mmsku?

kulinka29
24. únor 2010

hezká novinka....machytko moc gratuluju 😉 a už se těším na fotečku Honzíka

murynka
24. únor 2010

machy moc moc gratuluji 😵 😵 😵 honzík má krásné míry!!!!

holky já na koníka chodím ale málo není čas 😀 spíše jsem tu večer když malou uložím a to tu nikdo není ted jí má venku tchýně ale na mě leze chřipka.. ☹ ☹

ardi páni tobě se to také blíží i kulince holky naskakuje vám to pěkně a co maminky???

my dnes byli na naušničkách plakala jsem s malou bylo to strašný ☹ ale je to kočka 😵 😵 rosteme váží 5kg měří 59cm 🙂 a za chvíli oslavíme 4 měsíc 😵 😵

murynka
24. únor 2010

jo a míša-pipii ta sem kuli nechodí vůbec je spíše na skypu také nemá moc čas máme akční děti 😀 😀

kulinka29
24. únor 2010

murynko já chápu....jen jsem chtěla vědět,že jste v pořádku 😉
Tak se z toho brzo dostaň....a pozdravuj Sofinku.

renat2
24. únor 2010

Macha gratuluji, to je kus chlapa!!! 🙂 užívej si to, těšíme se na více informací.

Kiki nešla by vložit ta mms, jen třeba na chvilku..?? Jé už se vlastně ptala ardilka..