Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

safirek
8. led 2010

Nejhorší asi je, když nevíme proč řve. To mám pak strach, jestli ji něco nebolí, a taky pak brečím, protože je mi jí líto. Ale zatím to bylo akorát tím, že nemohla usnout a nebo si odříhnout. A musím zaklepat, že zatím se to stalo jen párkrát.

pipiii
8. led 2010

saf, nejdrive mi ji je lito, delam pecicky a nevim co vsechno a rikam si co ji boli a potom mi to uz je uplne jedno kdyz clovek udela vse a nic nepomaha, tak jsme k ni nelitostna .... ale porad jsme dost silna, kdyz vidim kubu, jak po chvili s ni nemuze....

kulinka29
8. led 2010

teda pipii to je mi vážně líto.... 😒

safirek
8. led 2010

Pipi, a nezkoušela jsi se poradit s doktorkou?

Musím nás pomalu nachystat, jdeme naproti H. k práci a pak něco málo nakoupit. Tak zatím papa

alca85
8. led 2010

prepáčte, že sa Vám tu miešam, ale chcem povzbudiť pipiii......moja malinká tiež tak šialene (hystericky) plakávala až sa ľudia zastavovali pri okne, že čo to je.....no ako keby sme ju týrali.....ale v treťom mesiaci sa to začalo zlepšovať a od štvrtého je úplný kľud a je z nej to najlepšie dieťa.....to máš ale dobre, že ti zaspí v kočíku, lebo ja som ju celé dni musela nosiť na rukách a potom v babyvaku.....tak držím palce, aby vám toto obdobie rýchlo prešlo.......... 🙂

pipiii
8. led 2010

alca...diky moc....☹ moje kamaradka ma podobnou situaci, tak me to vzdy uklidni.,.☹ a take si rikam co sousedi atd:-/. Tu nasi neuklidni noseni na rukou .... na zacatku jo, ale ted uz vubec, skacu s ni treba na balone a to se ji chvili libi.... jo a aby toho nebylo malo, tak posledni 3 koupani hystericky prorvala, pritom se ji to vzdy libilo☹

vodickova.jana
8. led 2010

Ahojky holky...tak máme novou diskuzu, jen nevím proč zrovna ve volné diskuzi??? No ale hlavně že jí máme....

U nás docela sněžilo ale ted už zase nic.... 🙂

Pippi fakt tě lituju....Kubajs je taky takový vztekloun většinou řve, zabaví se jen na chvilinku a pak zase....vždycky mi to stačilo když jsme ho smamkou hlídaly celý den, když byla ségra ve škole....a představa že bych s ním byla tak doma každý den...a to je mu už 9 měsíců....hrůza...jde úplně vidět že je to jen hysterický pláč bez slziček...musí to být fakt k zbláznění.... 😖

Kuli a co manža??,Ozval se už???

renat2
8. led 2010

Ajni: je to obranná reakce...organismus ví, že musíš být silná pro Tomáška..proto nemmůžeš sedět v koutě a nic nedělat, bylo by to horší. Ono pár záchvatů pláče asi ještě bude, ale ty všechno překonáš...
Se školou to mamka udělala dobře, asi by nikdo nedoufal, že bys na to měla náladu...doděláš já za rok.
(a ted to trochu zlehčím, třeba taky za rok ještě budu sice nechtíc student...pokud státnice, ev. diplomka nedopadnou🙂

No holky my byli u dr. Malý váží se s. 6170, to je paráda, za 3 týdny má přírůstek 800g, ale stejně nám dala nutrilon 😢 protože já včera poctivě vážil a aon dá opravdu tak 50-60ml, jednou dal 100ml a tačí mu to, druhé prso už někdy ani nechce. Nemocný prý není, tak vůbec nevím...ale je to prostě málo, měl by vypít víc. Jenže on mi flašku nevezme...zkoušeli jsme x druhů, saviček..nemá ani dudlík. dneska jsme koupila ještě jednu ty peníze jen lítají, a když nějakou vezme, myslím, že tuhle.
Je jako prso, doslova, má antikolikový systém, ukazatel teploty, takže zahřeje i to prso s bradavkou (není to klasická savička) na teplotu, že připomíná tělesnou...no nevím.
Je fakt, že prsa se mi nalévají míň...od neděle, teď se to teda trošičku zlepšilo, ale stejně...zatím chci zkoušet nutroš jen na noc. Kojení rozhodně nechci zatím vzdát.
Pořád doufám, že to je laktační krize, co překonáme, nebo že prostě KUbík nepotřebuje tolik pít (protože jinak stolici, poč. plínky má v pohodě, vypadá taky dobře, směje se, prostě nic nenasvědčuje tomu, že by strádal). protože když vypije 40 z jednoho a nabízím druhý, už ho nechce a vydrží teď u dvě hodiny...tak nevím.
nojsem z toho špatná...ale vím, že se dějou horší věci. Zatím držím...

pipii: ty a amálka budete v TV? tak aŤ je natáčení zábava.Hvězdy.

připojuji se k alče, Kuba sice brečí málo, někdy spíš jen mrzutě pofňukává specielny když už má dlouho s.), někdy řve, nebudu říkat, že ne, ale v baby vaku se vždycky uklidní!! Vždy. ale je fakt, že na kadžýho funguje jinak.

renat2
8. led 2010

Jo a zapomněla jsem, máme napsané RHB ☹ jak má tu s. je k té jedné straně a už je to mírně vidět i na hlavičce, přestiže mu ji dávám na druhou, má otočenou matraci pořád na tu, co má mít, hračky na jedné straně...ale raději prý máme cvičit... Tak jdeme paní, co dělá i Vojtovku...sice teda moc nemám s tou metodou zkušenost, ale zkusíme.

Pipii: hlavně, že se Kubovi nic nestalo

renat2
8. led 2010

Omlouvám se za román.

misicka455
8. led 2010

Ahojky koukam,ze mame novou diskuzi moc jsem nedocitala,ale nejak jsem pochopila,ze Anjinku opustil navzdy jeji manzel je mi to moc lito musis byt silna holka malej te potrebuje.

misicka455
8. led 2010

Holky a co Kiki uz ma odrozeno? Zatim pisu z mobilu odpo se pripojim na pc a napisu info o nas.

renat2
8. led 2010

misi: ahoj 🙂 už jste doma? ještě jednou gratuluji k Verunce...a jaký to bylo.

pochopila si správně, bohužel.

Musím letět, kojit, jak jinak...

ardila
8. led 2010

Ahoj holky,
Míšo, ráda tě vidím a těšim se na info. Kiki už má Kubíka, narodil se 5.1. ve 3:50 🙂
Já byla dneska na té cukrovce, nebylo to tak strašný, i když jsem chvíli měla na mále, abych to nevyhodila 😝 Horší bylo to čekání 2 hodiny, málem jsem tam usnula, protože jsem v noci vůbec nemohla spát.. Ale dospala jsem to hned jak jsem přišla.. Jsem nějaká nachcípaná, takže dneska v pelechu strávím asi i zbytek dne..
Pipi, to máš teda veselo ☹ Snad jí to brzo přejde..
Moc jsem nedočítala, tak možná večer, teď jdu se psama a pak do tepla do postele, je tu pěkná kosa

vodickova.jana
8. led 2010

Ardi tys byla na cukrovce teprve ted???? Já byla už minulý týden.... 🙂 Já jsem měla dobrý že jsem šla za holkama na oddělení a tam ty dvě hodky přečkala... 😉

vodickova.jana
8. led 2010

Jo a vítám Mišku...málem bych zapomněla... 😀

ardila
8. led 2010

Jani, jj, byla jsem až teď.. Původně jsem měla jít jen ke své dr. po sladké snídani, ale v půlce prosince jsem tam přišla a řekli mi, že mají nové nařízení a musí všechny posílat na OGTT a to dělají jen v pátek a do konce roku už byl jen jeden termín a to jsme šli na 3D, tak jsem se s dr. dohodla, že to bude stačit dneska.. Doufám, že to bude ok, já si neumim představit být bez sladkýho..
Achjo, rozbila se mi pračka, asi nemá smysl už jí opravovat, je stará, hodně žere, tak musim koupit novou..

kulinka29
8. led 2010

ahoj holky, ahoj mišičko....už jste doma?Už se těším na fotky 😉
R. volal před chvílí...takže dobrý.Ale chci aby od pondělí jezdil vlakem.
Holky už vím tu druhou otázku 😉 Kdyby se náhodou stalo,že by se placenta vytáhla a já mohla rodit normálně...mám už začít pít ten maliníkový čaj?
Ardi tak to já ležela včera...taky jsem nějaká nastydlá 😒

kiki3
8. led 2010

ahoj holky tak jsme doma,az bude cas napisu vic,snad vecer 😉
nemohla jsem vas najit a az pak si precetla co se stalo.... 😔 ajni,strasne moc me mrzi co se stalo, nejak pres slzy nevidim na monitor...ani nevim co mam napsat,promin...posilam strasne moc sily...uz to tu nechci moc rozjitrovat, ale ver ze na tebe a tomaska moc myslime... ☹ ...

kulinka29
8. led 2010

jé a kiki je tu už taky, tak holky vítejte a pochlubte se miminkama 😉

ardila
8. led 2010

Ahoj kiki, to už jste doma? To je teda fofr 🙂 Doufám, že brzo budou nějaké fotečky..
Kuli, já myslím, že maliník se má pít až od 36tt, někde jsem to teď četla..

aguaverde
8. led 2010

na žádost kulinky jsem vás přesunula 😉

murynka
8. led 2010

agu ty jedna 😀 😀 u nás se neukážeš ju ☹

a já to zase hledám jak blázen 😝 😝 fakt 🙄 🙄 🙄

murynka
8. led 2010

renat ty jo to je váha 😀 😀 super že nabírá 😵 😵

to kojení no je to blbý snad to zvládnete moc držím palce 😉 u mě to bylo také tak míň míň až došlo..oplakala jsem to ale ted jsem štastná protože vím že to na tom nestojí malé mlíčko chutná přibírá a já jsme spokojená a netrápím se.....už jsme si zvykla na lahvičky a jde to...sice to leze do peněz ale s tím jsme počítali 😉 no myslím na tebe at se to spraví pij gravimilk,meltu zkus homeo.....a třeba to pomůže 🙂

misi vítám tě zpátky 😵 😵 😵 krásná holčička 😵 😵

kiki ty už jsi doma 😨 super a co zážitky atd 😀

ardila
8. led 2010

Teda, vás najít.. proč tak cestujeme? 🙂
Holky, jaký máte postýlky? Hodily byste nějaký odkazy? Nemůžu nic vybrat a už jsem chtěla objednat..
Ale pračku mam vybranou a zítra pro ní jedem 🙂

murynka
8. led 2010

ardi nevím 🙄 🙄 🙄

http://www.batoleshop.cz/katalog.php?typ=571

tady super postýlky za super cenu 😉 my máme tady odsad za 2tis, a v krámech byla kolem 5tis ta samá 😉

safirek
8. led 2010

Jej, tak jsme zase přesunutý. Jsem hledala a našla 🙂

Misicko, Kiki ahojky. Jak je? Co miminečka? 😵 😵

Renat, malý má krásnou váhu 🙂 Jen moc nechápu, proč vám Dr. nutí ten Nutrilon, když přibírá 😕
U nás zatím kojení v pohodě (musím zaklepat), za dva týdny půjdeme na kontrolu, tak jsem zvědavá jak malá nabrala. Piju kojící čaj a Caro s mlíkem (tak litr denně).
Snad se ti to zase rozběhne a bude to ok 😉

renat2
9. led 2010

Ahoj sláva!!! Mám nalité prso, už v noci dobrý, baštil po \3-4hodinách (jinak jsme jedli co hodinu v těch posledních dnech)...nechci to zakřiknout, ale snad se to zlepšilo, ťuk ťuk, ještě uvidím, kolik bude pít, ale v noci ho vysosl 🙂

Saf.: já to taky nechápu, má přírůstek suprový, dnes nebo zítra budeme sundavat s., tak uvidím přírůstek na mé váze od pondělí, hlídím to. To začala ta prsa stagnovat...nutrilon jsme zkusili na noc (po každém kojení mě ani nehne) ale stejně nic, i když aspon jsme aso objevili flašku, u které neřve a do tý pusy ji strčí....

je to tahle:
http://www.kocarek.cz/kocarky-TommeeTippee-Tomm...

fakt vypadá jak prso..no je to chlap 😀

ardi: my máme postýlku po mně 🙂 a stejně spí hodně s náma...když jsme kojili, co hodinu, tak by me ani nehlo vstávat ještě k postýlce....

doufím, že nám holky kiki a misi brzy ukážou svoje zlatíčka

jinak u nás sněhu hsabaděkj a pořád padá

renat2
9. led 2010

af.: nutrilon nám dala právě proto, že pije při kojení mílo, 50, 60ml, jednou vypij tu stovku...

jinak já to beru tak, že já třeba mám taky období, kdy jím jak nevázaná a pak kdy jím málo...takže třeba mu těch 60, nebo prostě to co vypije, stačí, ale chce to hůídat, to je jasné...