Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

safirek
17. únor 2010

Píšu píšu na něco zmáčknu a všechno se mi smazalo.
Tak začínám znovu...
Vedle sousedi vrtají, tak jsou z toho Natálka i pes celí špatní.

Wini, knížka vypadá zajímavě. Chci se vydat do knihovny pro něco, co je malá na světě, tak jsem nic nepřečetla...

Misicko, na vás se ty nemoci sypou, to snad není možný ☹ ☹

Renat, na procházky chodíme jak kdy, většinou na hodinu a půl až tři. Záleží na počasí a Natálčině náladě. A oblíkám body s krátkým, tričko s dlouhým, tepláčky, ponožky, fleesovou kombinézku, čepku a teplou mikinku nebo lehčí bundičku. V kočáru je ve fusaku a přikrytá dekou.

Kuli, teda, to se vedoucí pobavil 😀 😀 😀

My jsme dneska měli zas noc na houby. Nějak mě bolí hlava, tak se těším odpoledne na procházku.
Koupila jsem si barvu na zeď a chtěla bych něco nakreslit do předsíně, mám vybraný 2 motivy, tak ještě nevím kterej vyberu. Něco ve stylu, jak teď bývají ty nalepovací obrázky... Jsem se do toho chtěla pustit, ale počkám, až vedle v bytě skončí s tím vrtáním. Ať pořád nemusím odbíhat za malou...

kulinka29
17. únor 2010

Saf: budu ráda,když pak svůj výtvor vyfotíš.Já taky pořád nad něčím přemýšlím....ale já nemám žádné umělecké vlohy...tak spíš něco koupit.No nevím.Zamilovala jsem se do jednoho obrazu...je trochu dražší,tak v sobotu pro něj chceme v pátek jet...jestli ho ještě budou mít.Naposledy jsem ho viděla před vánocema.
Zrovna tu byla sousedka a přinesla mi kousek dortíku 😉 ...tak se jdu do něho pustit.A říkala,že mluvila s mým manželem a že příští týden až bude pryč....takže abych věděla,že tady kdykoliv pro mě jsou.Tak jsem ráda 😉

safirek
17. únor 2010

Kuli, to je od sousedky hezký! To potěší 🙂
Snad se mi to podaří. Já jsem chodila na výtvarku, dokonce jsme měli výstavu i u nás v muzeu, ale to už je 3 roky nazpět. Tak budu mít nejistou ruku. No přinejhorším to zas přemaluju bílou 😅 Jestli se to povede, tak určitě vyfotím

misa1982
17. únor 2010

Ahoj holky,misicko hodne sil a pevne nervy,jak koukam tak co nevidet tady budou dalsi miminka jarnatka!Jinak u nas vsechno v pohode vcera jsem byla s malym na kontrole ockovani TBC a mame to krasne zahojene a v patek jdem s klukama na ockovani....o vikendu jedem k nasim tak se tesim.Jinak jsem vcera delala cistku ve vecech a zjistila jsem ze Tomašek uz ma skoro vsechno male nejak vyrostl nebo co....tak budu brat od nasich dalsi varku obleceni a to male co jsem vyradila nekomu dam nebo mozna jeste necham kdyby jsme si chtely za nekolik let jeste poridit mimi...no co clovek nikdy nevi ale mohla by to byt ta holcicka konecne ale to je jeste daleka budoucnost treba uz dalsi nebude cas ukaze....no nic jdu varit dneska udelam bramboraky!Jinak malemu oblikam body dlouhy rukav dupacky,svetr,kombinezu cepicku,dam do kocaru fusak a deka.

safirek
17. únor 2010

Miso, ahoj 🙂
Bramboráky, mňam 🙂
Si akorát dělám obídek, nesnídala jsem, tak si dám rovnou oběd. Budu mít smažený nudle s kuřecím a zeleninkou. Už mám hlad.
Miso, tak že by ještě 3. dítko? 😵
My budeme oblečení po Natálce prodávat. Neutrální věci půjčím ségře, ta čeká začátkem dubna chlapečka.

misa1982
17. únor 2010

ahoj safirek:jak rikam cas ukaze mozna jo nebo taky ne....

renat2
17. únor 2010

Tak snad ještě něco napíšu, než mi to zas klekne ☹

Kuli: to je milé od sousedky, určitě to potěší a víš, že kdyby něco, máš se na koho obrátit, ale samozřejmě Lucinka je šikulka a ví, že musí na tatínka počkat 😉 dortík si dej.

Saf.: tak ať hlava povolí. A ty noci..snad se zlepší. U nás taky nic moc, další den nemá náladu, je ubrečený, už nevím...Přijde i, že ho nic nebaví, ale pak je unavený a nemůže zabrat. Takže ho mám zas pořád na sobě, dokud neusne. Ale vypadá, že mu nic není, horečky nemá, už jsem koukalai na zuby, prdí hezky, prostě asi nějaké období. Večer to samé, 3 dny usíná tak, že ho musím pevně zavinout do tetra osušky, houpak na míči a občas fén....ale pak zas noc není tak špatná, i když kojení co dvě hodiny...

safirek
17. únor 2010

Ony ty miminka mají asi taky někdy nálady jak my dospělí. Akorát my mámy bysme se přetrhly, abysme přišly na to co jim chybí...
Natálka někdy taky chce být zavinutá, jindy se zase vzteká a chce spíš volnost. Tak pořád zkouším, co se jí bude zrovna líbit. Teď si hraje na dece a směje se tu na mě, prdelka. 🙂

renat2
17. únor 2010

Saf: to máš pravdu 🙂 já si někdy připadám jak blázen, zavinuju, nezavinuji, dávám na deku, houpu, křesílko, kočárek, hračky, co se bude líbit..abych zjistila, co mu schází (Samozřejmě po zákldních potřbách, kdy je najeden, přebalen, odkrknutý a stejně je jak kakabus 😝 😵 Teď se najedl a je v křesílku se žirafou.
Notebook zas zázračně jde, ale raději s tím zajdu, ať mi to zas neklekne večer. A zkusím se podívat po Lamazákovi Emilovi, 😀

misa1982
17. únor 2010

Za dva dny mame 4mesice,holky taky vase deti sleduji s takovym nadsenim televizi?

vodickova.jana
17. únor 2010

Ahoj holky...

Saf na hory jedem do Krkonoš, máme tam chalupu....docela blízko Trutnova.

Mišičko, to už je fakt hrozný...je mi malý Verunky tak moc líto čím vším si musí projít.... 😢 Je to fakt nespravedlivý... ☹ Tak držíme všechny palečky ať to je co nejdříve lepší a i ten bacil at vás moc netrápí.... 😉

Jinak holkám už se to blíží.... 🙂 🙂 To je hrůza jak to utíká....a já budu takový zakončení.... 😀 😀 😀
No zatim mi je docela dobře, jen mi ted poslední týden začaly otékat nohy, večer mám lýtka úplně tvrdý...ale zatim to nijak nebolí ani netáhne...no ale mám před sebou ještě 2 měsíce. Jo a taky mám už vyšší tlak (nebo spíš na horní hranici) táta má doma tonometr tak jsem měla 140/90 a to před těhu jsme měla spíš trochu nižší...do toho 22týdne tak 130/85 a ted se mi zase zvednul....jak jste to měly vy s tlakem??? Taky se vám trochu zvýšil nebo ne??? Já jsem četla že těhotenství tlak právě spíš trochu snižuje než zvyšuje.....ještě když jsem měla předtim v moči stopu bílkoviny (teda na poslední KO prej ne) no a ted ty otoky....tak si je docela hlídám, i když ty jsou normální....prej je blbý když postupujou nahoru do břicha a na ruce a to já zatim nemám....no ale stejně....

safirek
17. únor 2010

Miso, jojo, taky by chtěla koukat do telky i počítače, ale nenechávám ji na to koukat. Když jí otáčím, tak se pak vzteká 😀

Renat, tak co, našla jsi Emila? 😀

Jani, já měla tlak spíš nižší, tak jsem si i jednou denně dávala slabší kafčo. Ale třeba moje ségra je teď 31tt a má tlak vysokej, tak bude mít od čt do pá nonstop tlakoměr a když to bude blbý, tak si bude muset poležet v nemocnici.
Nechceš si radši zajít k dr. aby ti ten tlak zkontroloval?

misa1982
17. únor 2010

Ja maleho nechavam mkoukat s Martinem na pohadky a myslim ze mu to nemuze uskodit dokonce u toho povida docela nahlas....

kulinka29
17. únor 2010

jani jenom reaguju na tvůj tlak.Já měla minulý týden na KO 140/90....a dr říkal,že to ještě jde.
Určitě jestli máš možnost tak si ho přeměř....ale takové ty domácí tlakoměry nejsou úplně 100%.Ale to ty víš.
A jestli jsi neměla ani bílkovinu v moči...tak to bude dobrý.Kdyby bylo něco špatně,tak by tě dr. jen tak nenechal.

kulinka29
17. únor 2010

ale jestli máš pochybnosti....tak radši zavolej dr.Nevím kdy máš další KO a aby jsi se zbytečně nestresovala.

misicka455
17. únor 2010

Holky představte si , že dneska zvonek a jakejsi pojištovák z české pojištovny jestly nehci pojistit malou By mě zajímalo kde na nás přišly kdo jim dal údaje. Jsem docela nasraná , jelikož v porodnici jsem nic nepodepisovala a svoje údaje nikomu nedávala 😠

renat2
17. únor 2010

JSem zpět a mám notebook, jupí, bylo to v konektoru v kablu a měli nějaký starší, takže mi spadl kámen ze srdce.

saf.: měli všechno od LAmazeho, ale Emila ne 😠 😠 tak juknu ještě na ten net, ale nechce se mi kouskovat objednávky, pak to vezmu všechno najednou.

Jani: ty budeš taková třešnička na dortu se Štěpánkem 😀 Ty otoky jsou v pořádku, ale řekni to dr, ať se na to podívá, ale to ty určitě všechno víš. a hlavně odpočívej a nohy hodně nahoře. Ten tlak, já měla celé těhotěnství dobrý, ale jednou mi to tak yvylítlo na 140/90, pak ho dr. přeměřila, byl nepatrně nižší, tak to neřešila. Ono to může být i celkovým stavem, mohlo se ti podvědomě chctít třeba na wc, poku to bylo jednou , neřešila bych to. Jak píše Kulinka, dr. si to pohlídá.

K. taky kouká občas na TV...jsou tam barevné obrýzky, hýbe se to, a mluví...to je pro něj ideál.

aknel2002
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vodickova.jana
17. únor 2010

No holky právě že mi ho tu měří ta mamča, a jsem doma v klidu a mám ho už na hranici. A táta nemá digitoš lae normální manžetu a stetoskop (uši)...no právě mám strach aby mi nelez nahoru a já pak nemusela do nemocnice když ho mám i doma takový... 😒 No uvidíme....ty otoky jsou v pohodě, když přes noc splasknou tak je to dobrý... 😉 Tak díky za rady.... 😉

vodickova.jana
17. únor 2010

Jo a jinak na KO jdu příští týden ve středu, a ted mě mamča zase měřila a měla jsem 130/90...tak se tý devadesátky asi nezbavim.... 🙂

misicka455
17. únor 2010

Jani mě dr. říkala, že ty otoky nesmí být víš než lýtka to je pak špatně. Ale raději se na to zeptej 😉

kulinka29
17. únor 2010

Jani já myslím,že ten tlak 130/90 je v pohodě....já ho mám takhle celý těhu a všechno je v pořádku.Jestli máš KO příští středu (jako já)....tak si myslím,že to je akorát.Ale jestli ti je třeba nějak špatně k tomu a ty otoky se horšej....tak radši zavolej dr.

safirek
17. únor 2010

Misicko, u nás nikdo nic nenabízel. Nevyplňovala jsi třeba v porodnici tu kartičku z Baby boxu? Prý z toho hodně berou tel a adresy

Renat, fajn, že noťas je ok 😉

Dneska mi ten den tak utekl, že ani nevím jak 😀 Jsem si přes den hrála s tím obrázkem, před chvílí jsme přišly z procházky, byly jsme ještě pro plíny a vyběhat psíka a už je zas večer.

vodickova.jana
17. únor 2010

no mám oteklý jen lýtka a kotníky...a dneska jsem seděla víc s nohama nahoře a nohy mi nenatekly.... 🙂 takže to jsou jen normální těhu otoky... 😉 jinak mi je dobře...ale jak je člověk v tom zdravotnictví tak už všechno vidim asi trochu jinak než laik....tak holky dík za podporu a dobrou noc...

renat2
18. únor 2010

Dobré ráno!

Jani: n o jasně, vidíš to jinak, ale jsem ráda, že otoky lepší, takže šup zas nohy nahoru 🙂

My noc klasika, po dvou hodinách, někdy po hodině, už jsme si zvykla 😀 jendou nás prostě sní 😀 😀
Teď sedí u TV a koukáme na hokej, to je něco pro něj, hýbe se to, je to barevné, rychlé....ale za chvíli jdeme cvičit 😉

renat2
18. únor 2010

Tak jsme zpět, dnes ted plakal, máme nový cvik, tak si musí zvyknout. Jinak u nás je dnes teplo, auto ukazoval 3 nad nulou, takže to možná ješt ěpovyleze, dnes půjdeme na dlouho ven 🙂 I když včera jsme byli asi 3,5 hod. taky.

safirek
18. únor 2010

Dobrý ráno,

my dneska noc o chloupeček lepší 😀 Mám podezření u Natálky na zoubky, pořád si cpe pěst do pusinky, pofňukává, včera večer už to bylo docela dost, tak jsem jí dala trošku Panadol sirupu, utišila jsem ji a pak usnula. Tak jsem zvědavá, jestli se zoubek vyklube nebo ne 🙂

U nás je taky docela teplo, ale zatím tak zataženo, takže nic moc.

safirek
18. únor 2010

Kuli, dala jsem do alba to moje včerejší malování na zeď, tak mrkni 😀 pak to smáznu

renat2
18. únor 2010

Saf: ahoj, taky jsem jukla, je to krásné, jsi šikovná. Úplně to ten roh rozzářilo 😉 Tak super, že noc lepší. Myslíš už zoubky?Má tam něco vidět?? No je to možné. A sirup si dala, měla teplotu?
Kuba má ruce neustále v puse a strašně slintá, ale nic tam není vidět.

Ono zataženo má být, ale to teplo už je lepší...

vodickova.jana
18. únor 2010

Ahoj holky, tak se jdu s váma pozdravit, ua chvilku vyrážíme tak se sem do neděle nedostanu. Tak se mějte pěkně, užívejte si jakžtakž trochu teplejšího počasí .... 😉

Jo a Saf to malování na tý zdi je fakt krásný....tos ty sama jo?????Jseš šikulka.... 😀 😀 Tak holky pa pa