Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

renat2
9. led 2010

Ted dal z jednoho 105 🙂

kiki3
9. led 2010

ahoj holky,stihla jsem dat fotecky,ale ted uz zas musim letet,kubik se ozyva 😀

safirek
9. led 2010

Ahojky,

Kiki, koukala jsem na fotečky a malej je krásnej! 😵
A taky Misicka přidala dvě fotečky Verunky. 😵

Renat, to jsem ráda, že se to zase rozběhlo 🙂 Odkaz mi nešel otevřít, ale asi vím, jak to vypadá, už jsem na tu flaštičku někde koukala.

Pořád přemýšlím, jestli zkusit dát malé odstříkaný mlíčko z lahvičky. Chtěla bych příští týden jít s kámoškama posedět, na večeři. Bylo by to tak na 4 hodky, ale bez jídla to asi nevydrží. Tak bych chtěla zkusit, jak se bude tvářit na flašku, ale bojím se, aby pak chtěla ještě pít z prsu... 😅
Asi to zkusím, myslím, že to moc řeším 😀

U nás je plno sněhu, ale zatím další nepadá. Tak se těším odpoledne na procházku, se zase pes vyřádí 😀

safirek
9. led 2010

Ardi, my jsme brali postýlku na aukru.

murynka
9. led 2010

ahojky

kiki je krásnej 😵 😵 😵

saf naše jednu dobu pila jak z lahvičky tak z prsu 😉 to samé až budeš dávat příkrmy tak to dáváš z lahvičky a i kojíš 😅 ale zkus to den předem nějaké mimi odmítají flaštičku musí se vyzkoušet více dudlíčků aby ty jsi nebyla na večeři a ona hladověla 😀 😀

safirek
9. led 2010

Mury, jo, chtěla jsem to během týdne párkrát zkusit. Aby tady s ní manža potom nemusel "bojovat" 😀 Flaštičky mám doma dvě, tak uvidíme...

kulinka29
9. led 2010

ahoj holky....byla jsem dřív na diskuzi s aguš a poprosila jsem jí jestli by nás nedala do snažilek nebo spol. termínu...aby jsme nebyly ve volné diskuzi...tak doufám,že se na mě kvuli tomu nezlobíte 😒
Holky jak poznáte kolik ml vám vypije mimčo z prsa???
Jdu zkouknout dětičky a pak odpočívat...mám toho dost,byli jsme nakupovat,protože jsme byli totálně vyjezený 😉

kulinka29
9. led 2010

ježiš holky to jsou nádherný miminka 🙂 🙂 Verunka je moc hezká, vážně jako maminka...a Kubík je sekáč,jestli bude po mamince,tak bude mít spousty nápadnic.Úplně závidím...ale samozřejmě že jen v dobrém.Už se moc těším na tu mou malou.
Jestli budu mít tem CŘ, tak říkal dr. že poslední týden v únoru a manžel musí poslední 2 týdny jet na služebku...takže jsem z toho trochu vedle ☹

renat2
9. led 2010

saf díky

určitě zkus lahvičku dřív, věřím, že si ji vezme, to jen ten náš chkap prostrě to prso nedá....kromě teda lahve evokující prso...
ted se i ukázkově po.... šel pod sprchu 😀 😀 tak ho to třeba tlačilo a nepotřeboval tolik..

kuli: já vážím, jinak to nepoznáš (z prsa), zvážím před kojením, nejlépe v čisté plínce a pak po kojení, rozdíl je hodnota kolik vypil 😉

kulinka29
9. led 2010

Ardi: my máme postýlku z aukce www.ricardo.ch...a je super.Matraci máme samozřejmě novou.
Tak pak napiš jak dopadla ta cukrovka.

renat2
9. led 2010

kiki: Kubíček je krásný, má pěkné vlásky, aso po tobě, co??
misi: Verunka je taky nádherná 😉

kulinka29
9. led 2010

no jasně Renat,to mě nedošlo....a to jsem toho v laborkách tolik navážila 🙂
a jakou máš váhu?nejakou speciální pro mimča?

renat2
9. led 2010

jsem myslela, že chceš vědět mojí váhu 😀 😀 😀 😀

mám kojeneckou, ETU

vodickova.jana
9. led 2010

Ahojky holky....já vás hledám.....ale našla jsem vás.... 😀
Dneska jsem dělala poprvé žampiónovou omáčku a musim se pochválit je výborná... 😉

A my budem postýlku objednávat z německa....vyjde to o hodně levnějc a je se všim všudy....(matrace, peřinka, polštářek, povlečení, mantinely...) a pak se dá rozložit pro větší dítě.

renat2
9. led 2010

dala jsem ji do alba

vodickova.jana
9. led 2010

Kiki tak jsem jukla na synáčka a fakt se vám moc povedl...je kouzelný.... 😉

A pak dej vědět co kočárek.....asi ho totiž objednáme, tak ho do pátku testni to jedem do ČB.... 🙂

renat2
9. led 2010

My půjdem užívat sněhu...s kočárkem se moc chodit nedá, tak jsme vymyslela, že u nás hnedd u baráku je hřiště, tam ho frknu a já si projedu stopu (je to 400m)...a budu běžkovat 🙂 na kočárek uvidím. Kdykoliv zkontroluji a budu se trochu hýbat 🙂 ale dneska jdu postavit zatím sněhuláka, běžky mám u našich a musím je namazat apod.

ardila
9. led 2010

Ahoj holky,
Renat, to jsem ráda, že je to s kojením lepší 🙂 No my tu taky máme postýlku po Honzovi, ale nelíbí se mi a je taková nestabilní, tak to radši ne.. Šimon bude spát v postýlce, bude i ve svém pokoji a já budu mít postel i tam, takže budu chodit já za ním a ne on za náma.. Ani v ložnici nemáme na postýlku místo, tak není co řešit..
Mury, díky za odkaz, mají tam jednu mojí vyhlídnutou za dobrou cenu, tak jí asi objednám..
Kuli, výsledky budu mít v úterý na kontrole, tak pak dám vědět..
Jani, já zrovna nevěděla co dneska vařit a ta žampionová omáčka zní dobře, díky za tip 🙂 Honza šel na běžky, tak dneska dělám až večeři..
Renat, jsou na běžkách někde v Krkonoších, ručičky, Dvoračky a tak a tak jsem mu volala, jestli hledaj kešky a prej je tam nechávaj, protože to jsou naše kočárkový 😀 Takže doufám, že pak vyjde společný výlet s prckama v létě, jak jsme se domlouvaly..
Kiki, Míšo, tak jsem se pokochala fotečkama, máte nádherný dětičky 🙂 Až budete mít chvilku, tak jsem zvědavá, jak všechno probíhalo a tak.. Hlavně co malá Verunka, snad je vše ok..
Já se teď chystám do Liberce objet elektra, už mam teda pračku asi vybranou, ale kouknu ještě jinde a zítra pro nějakou zajedem..

renat2
9. led 2010

ardi: taky řešení, my máme ložnici velkou, tak není co řešit. Ta postýlka po mě je skoro jak nová, já v ní totiž prý nechtěla být, resp. vůbec nebyla...takže je fakt jak koupená. Ale je jasné, že pokud je nestabilní ta po HOnozvi není co řešit. Já koukal na ten odkaz a případně bych vybrala a ceny taky dobrý, tak pak dej vědět jaká je favoritem.

No to si piš, já se na ten výlet těším, hned jak to půjde, dej vědět (vy budete přece jen mladší, my se přizpůsobíme), my chceme jet nějak na jaře nebo na zač. léta, jak to prostě vyjde do LBC do ZOO, tak třeba dáme menší procházku i tam 🙂
(ty kešky potřebujeme trochu naučit, znáš to, když ti to někdo ukáže, je to lepší🙂

renat2
9. led 2010

ardi: opatrně a autě

kulinka29
9. led 2010

Renat 😀 😀 😀
tak já na ní mrknu,a kolik tě stála.
Jani ta omáčka zní dobře.....taky mám doma zampiony a s čím jsi to dala...s houskovým knedlíkem?To se mi nechce dělat 😒
Ardi mi taky nemáme postýlku v ložnici...nevejde se tam,tak má malá koutek v obyváku (sice máme ještě jídelnu,ale tu nechci kvůli tomu rušit)...a tchýně na mě koukala,jako že jsem ta nejzlejší mamina na světě....že nebudu mít malou u sebe v ložnici.Ale v obyváku máme rozkládací gauč,tak budu taky pendlovat a chci aby se taky manžel vyspal.

kulinka29
9. led 2010

vůbec nemám představu co ty "kešky" jsou....hledání nějakých pokladů???

renat2
9. led 2010

Kuli: já ji kupovala od kamarádky za 700,- neměla jsme ji dopředu, koupila jsem ji asi po týdnu, prostě pro jistotu, a vyplatila se, byla a jsem jistější. Někdo jezdí třeba vážik k doktorce před a po kojení, ale tu já mám celkem daleko. Navíc takhle si kontroluji přírůstky doma (i váhu se s. a bez s.) 🙂

renat2
9. led 2010

kuli: v podstatě si to vystihla, podle souřadnic se hledá "poklad" ale víc by k tomu řekla ardila, ta už to má zmáklé...já právě dostala k 25. nar. GPSku a tu na to potřebuješ...je to pro nás zpestření, jak hodně cestujeme, chodíme, tak prostě sem tam zkusíme něco najít.

kulinka29
9. led 2010

aha,tak to je zajímavý....a někde (na netu) je napsáno kde jsou jaké poklady?

renat2
9. led 2010

jo jo, zkusím hodit odkaz

vodickova.jana
9. led 2010

Kuli jo s houskovým, knedlíkem...ale s tim jsem se ted nedělala, přece jenom mám ležet a u toho bych stravila zase nějaký čas..takže jsme ho koupily....

renat2
9. led 2010

kuli: poslala jsem do IP co mi tenkrát posílala ardila, až budeš mít třeba volnější chvíli, můžeš na to juknouot

a já se jdu chvilku učit, než se kluci vzbudí a půjdeme ven na toho sněhuláka

ardila
9. led 2010

Renat, určitě kdykoliv pojedete někam směrem k nám a když to půjde, tak se přidáme.. Do ZOO bych vyrazila taky, sice si to Šimonek ještě neužije, ale já jo 😀 A vedle jsou Lidové sady, tam je to fajn na procházky s kočárkama, máma tam se mnou chodila pořád.. A jsou tam i nějaké kešky 🙂
Kuli, tak Renat už tě informovala, kdyby tě zajímalo něco bližšího, tak se ptej 🙂
Renat, postýlku už mam delší dobu vybranou tuhle, už jsem asi i odkaz dávala, ale nikde jsem jí nenašla za tak dobrou cenu jako na odkazu od Mury 🙂 http://www.batoleshop.cz/detail.php?zbozi=719310
A do obýváku zvažuju tuhle kolíbku, co myslíte? http://matysek.mimishop.cz/detail.php?zbozi=540806

kulinka29
9. led 2010

Ardi ta postýlka je hezká a s kolíbkou dobrý nápad....a i dobrá cena.
Ardi,ty budeš kupovat tu kojeneckou váhu?
Já asi už vím co to jsou ty kešky....sbírala je moje kolegyně z práce (ještě když jsme bydleli v ČR)...jsou i nějaké tady ve švajcu,nebo to je jen český?