Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

renat2
22. únor 2010

Ahoj Misi 🙂 Tak fakt zuby, jo?? Tak ať Vás moc netrápí, teda T. 🙂určitě je ta mrzutost z toho.
Koukám, že i Vás už jsme přerostli 😲 jak to délky, tak to váhy... 😲 😲 kam te náš prďola poroste.... 😲

misa1982
22. únor 2010

Ahoj renat a kolik vazite a merite?No on byl nemocnej tak moc nepribral.....mas doma poradneho chlapa pozor at te nesni! 🙂

renat2
22. únor 2010

misi: no děsím se každým dnem, máme 7kg a 72cm 😀 Si dělá zásoby 😀
Jen má pořád období, kdy se nezabavíc skoro sám.. 😒 ☹ přijde mi, že hračky ho přestaly bavit...protiva (ale u nás to zuby nejsou, teda aspoň jsem v puse nicneobjevila)

kulinka29
22. únor 2010

Ahojky..teda Kiki,doufám,že budu mít taky takového andílka a bude mi v noci hezky spinkat 😉
Renat:ani jsem moc neslavila...trošku něco dělám a hned mám dost 😒 ...příští pondělí mám první termín,tak už bych to docela brala 😉 Ale začínám mít pořádnej strach....
Ardi: tak ty mě chceš přeci jen předběhnout 😉 😎 Vždyť už máš 35tt....to už je hezký číslo 😉 Tak se držte a koukej domluvit Šimonkovi,že teď je na řadě ještě Lucinka 😉

misa1982
22. únor 2010

Ty jo tak to je macek!No jo je vetsi tak musi byt i tezsii...Nasemu se libi na brisku a kdyz uz ho to prestane bavit tak se prevali na zada ja mam vyhodu ze s malym si povida nebo i hraje Martin ale T.ma s hracek nejradeji latkovou plinku bez te neda ani ranu to vlastne hracka neni ale pro nej asi jo a pak si hraje s hrazdickou navesela jsem mu tam plno veci co muze kousat vsechno strka do pusy jsem mu rikala chudak plinka kdyby mohla mluvit porad ji morduje a D.mu vcera rikal ze ma dat pozor at ji nesni ze by kakal bavlnky! 🙂 🙂

misa1982
22. únor 2010

Ahoj kuli uz to mas zapar!se tresim az tady budu cist ze je mala na svete...mas na nekoho cislo?

renat2
22. únor 2010

Kuli: to věřím, myšlenky jsou asi někde jinde než u slavení 🙂 Pak to všechno zvládnete najednou 😀
Takže příští týden už je reálná šance, že bude miminko?? To se těším na tu krásnou zprávičku..
I když ještě možná už teď někdy je machytka, ne? Snad dá někdo vědět...nebo se třeba ještě ukáže 😉

Misi: Já ještě zkusila koupit taky hrazdičku (mám v albu), je jak na polohu na zádech (klasika), tak na bříšku (bude trénovat). Našeho to na bříšku zas vůbec nebaví...Plínu měl taky oblíbenou, usínal s ní, cumlal jí, blbnul, ale prostě teď úplně obrátit obrátil ☹ vztekloun jeden a jak se dnes v noci (zřejmě) škrábnul na té tváři, tak to mě fakt nas..... Ale doufám, že je to jen přechodné.

misa1982
22. únor 2010

kuli jeste je tady machynka ta te urcite predbehne jak se asi ma?ma uz 39tt a Honzik tady bude co nevidet mate na ni nekdo cislo?

renat2
22. únor 2010

dudlík samozřejmě stále nic, takže se ani neuklidní 🙄

misa1982
22. únor 2010

renat urcite bude lip venku bude cim dal lepsi pocasi snad....a ten dudlik uz si nevezme uz je velkej naseho dudlik uklidnuje ale vetsinu dne ho nema jen kdyz je mrzutej,jak byl nemocnej tak se ani moc nesmal a me ten jeho usmev strasne chybel jsem rikala ze je hned lip kdyz se zase smeje a povida si to mam i ja lepsi naladu!

kulinka29
22. únor 2010

jojo, holky já vím...že je tu ještě Machytka.Taky na ní myslím,jestli už náhodou nemá prcka u sebe 😉 Myslím,že na mě číslo má...tak se určitě ozve.Já mám číslo na Renat a Ardilku..tak hezký den holky, já jdu kouknout do němčiny,pak už na to mít čas nebudu.

misicka455
22. únor 2010

Ahojky holky, tak mi byly včera poprvé venku s kočárem a bylo to prima 😉 Dneska jedem do poradny tak doufám, že nás doktorka nesprdne , že málo přibíráme malá mi zase za poslední tři dny nějak odmitá jíst 😒 Teda jí , ale málo už jsme z toho na budku ☹

misa1982
22. únor 2010

renat a ta hrazdicka ho nezabavi?jinak je hezka!

misa1982
22. únor 2010

Ahojky misicka:pak napis jak jste dopadly v poradne snad to bude v pohode!

renat2
22. únor 2010

misi: ta hrazdička teprve dorazí, počítám dnes nebo zítra, hned to zkusíme.
Taky už si myslím, že dudlík mít nebude, flašku taky moc nevezme, ale trochu čajíku mu do té pusi přece jen steče....

jdu nás vypravit, pak se od našich zas ozvu 🙂

vodickova.jana
22. únor 2010

Ahoj holky....já jsem taky koukala na hokej, i když abych řekla pravdu takový fanda zase nejsem....možná proto jsem o pžestávce po druhý třetině usnula.... 😀 😀 Ale docela jsem čekala že prohrajem....i když hráli kluci moc dobře.... 😉

Ardi ty poslíčky ti nezávidím....já je ještě nemám ale moc se na ně netěším.... 😅 Říkám si že už bych byla ráda, abych měla ten porod za sebou.... 😀 😀

Renat krásný hračky...

machytka
22. únor 2010

Ahojte všichni,hlásím stále 2v1,dnes jdu do porodky,tak uvidíme,jestli se darebák rozhodnul otočit...já už nevydržím u pc,protože mám všecko oteklé,už to chci mít za sebou a těším se,že oplasknu,tlak mi taky poslední měsíc stojí na 140/110-blee,ale všichni jsou jaksi v klidu,nikdo neřeší,že mám v pátek termín,tak už dneska asi zasáhnu,ať mi někdo konečně řekne,jak to bude.Jdeme na 11hod,tak pak dám info.A číslo kdyby něco mám na Kulinku a Kiki,tak nebojte,určo se ozvu🙂))Papa

kulinka29
22. únor 2010

machytko...to jsem ráda,že ses ozvala 😉 Držím moc pěsti,aby byl maličkej správně natočenej.
No s tím tlakem to mám taky tak....na poslední KO 140/90 (ty máš teda víc) a nikdo nic neřeší....moc se těším na radostnou zprávičku o Honzíkovi,tak se drž mamino 😉

ardila
22. únor 2010

Ahoj holky,
tak já měla dneska ráno další docela hnusný poslíčky, doteď jsem je mívala tak jednou za 10 dní a najednou dvakrát za 12 hodin.. Ale volala jsem k dr. a nemusí to znamenat nic jinýho než že se porod blíží a bude za několik týdnů a klidně můžu rodit v termínu nebo i po 😝 No a nebo taky brzo, po telefonu těžko říct, víc se snad dozvím zítra. Každopádně cvičit nemam chodit a mam ležet, takže ani s úklidem moc nepohnu a nechám to radši na Honzovi nebo zítra po kontrole.. A jinak podle toho, co jsem jí popsala, to na tu zátku prý vypadá..
Machy, zrovna jsem si říkala, jestli už nemáš Honzíka u sebe.. tak ještě ne, ale už to brzy bude 🙂 Tak držím pěsti, ať je hezky otočený a ať tě moc netrápí..
Jani, třeba je ani mít nebudeš, někdo je nemá, já už je mam druhý měsíc a nic moc teda, v tu chvíli si říkám, že si ten porod fakt nedokážu představit.. Ale ono to nějak půjde 🙂

renat2
22. únor 2010

HA misi, tak u nás to taky vypadá na ten zoubek, s mamkou jsme mu prozkoumali celou ústní dutinu, uvidíme, jestli tam ěnco najde dr., nebo zda něco řekne, jdeme za týden.

Machy: uff to jsem ráda, že jsi v pořádku, drž se holka, nemáš to jednoduché, tlak, otoky...věřím, že už to chceš mít za sebou. Dej kdyžtak vědět jen co a jak v porodce.

Ardi: já je pak taky mívala tak 2x až 3x za den, ale třeba tři dny po sobě a pak zas týden nic...je to individuální, uvidíme, co řekne zítra dr.

To je paráda, že už to je taky na spadnutí...

ardila
22. únor 2010

Renat, no kéž by teď zas týden nebylo nic 😀 Dneska radši odpočívám a zítra ráno uvidim.. I kdyby nic, tak mě to aspoň popohnalo a mam skoro vypráno a komplet zbaleno do porodky 🙂
Tady je dneska krásně sluníčko 🙂

misa1982
22. únor 2010

Renat a co jste zjistily?Jako prvni vetsinou lezou jednicky dole....tak se podivej jestli tam nema nejaky naznak....nas maly strasne rad kouse moje prsty! 🙂

kulinka29
22. únor 2010

koukám holky,že tu řešíte zoubky..my zase poslíčky 😉
Ardi: zítra máš KO?Já taky měla nejdřív poslíčky jednou za týden a teď je mám každý den (tak po 3až 5 hodinách), vždycky jdu do vany a pak je to ok.Říkal dr. že čím častěji,tím se blíží porod.Tak uvidíš zítra na KO.
Jo a moje kámoška byla 16.2. v 38tt na KO a dr. jí řekl,že se absolutně ještě nic nechystá a druhý den porodila...to je vtipný že 😉

ardila
22. únor 2010

Kuli, no co tak čtu, tak to tak bývá, u těch co se mi nechystá se najednou rodí a u těch co to vypadá, že už, pak ještě pár týdnů nic 😝 Takže já tu budu vysedávat do dubna 😀

kulinka29
22. únor 2010

Ardi: mám stejný pocit 😉

safirek
22. únor 2010

Ahoj holky, jsme u Honzy rodičů, tak si tu tu všichni užívají Natálky a ta je strašně spokojená, že má kolem sebe tolik lidí. A ani bysme to snad nebyli my, kdyby cesta byla úplně v klidu, 10 km před cílem jsme píchli kolo 😠

Jen jsem to tu v rychlosti pročetla.
Renat, hračky jsou krásný. Taky bych ještě vybírala.
Machy, tak co dneska v porodnici??
Kuli, Ardi ať vás ty poslíčci moc dlouho netrápí.
Kuli, a ty jsi měla včera narozeniny, tak přeju vše nejlepší, hlavně krásný a zdravý miminko.
Miso, tak už se klubou zoubky... U nás to tak taky vypadá. Malá má pořád pěstičku v pusině, strašně slintá a přijde mi, že i dásničky má nateklejší.

Mějte se tu zatím krásně, papa

machytka
22. únor 2010

Ahojte,jsem zpátky z kontroly,čekala jsem tam od 10:30,blee

machytka
22. únor 2010

takže:byl monitor,pak vyšetření,doktor,že jsem už otevřená a cesty připravené,tak mu říkám,že ať zjistí,jak je malej otočenej,tak se úplně zděsil,že otočenej není,že je prdkou už zase dol,tak mi nabrali krev,zítra v 9ráno jdu na předoperační a ve středu císař....takže tak,musí se to dřív,než začnu rodit/to taky můžu za hodinu,že?🙂)/Hlavně,že všichni měli dost času.A váha je 3,70

machytka
22. únor 2010

tak jsem z toho zaskočená,jdu dochystat ještě tašku🙂)

kulinka29
22. únor 2010

machytko: nevím,ale já budu reagovat tak,že je to super zpráva,že budeš mít už ve středu Honzíka u sebe.Určitě sis přála,aby byl malej otočenej.....ale netrap se tím,nejdůležitější je,aby byl maličkej v pořádku.To prostě nikdo neví...jestli bude rodit normálně.Nějak tomu nemůžu uvěřit.....moc na tebe myslím a budu ve středu držet všechny palce 🙂