Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

vodickova.jana
25. únor 2010

No já dneska teda taky poklízím...zrovna jsem převlíkla povlečení v ložnici a luxovala matrace....ale musim dělat pomalu, pak cítím že si musim chvilku odpočinout... 🙂

kulinka29
25. únor 2010

Jani,tak jsme tě taky nakazily 🙂 Já taky dělám pomalu,vždy mi začne tvrdnout břicho..tak pak sedím a odpočívám.
Moc jsem včera nepochopila murynku...když psala,že na koníka nemá čas.Byla jsem se dneska podívat v jedné diskuzi na holčinu se kterou jsem byla v diskuzi úplně na začítku....a murynka tam je skoro každý den....tak nevím, asi jí tady nebavíme 😖

renat2
25. únor 2010
kulinka29
25. únor 2010

doufám teda,že to nevyznělo ošklivě,protože jsem to tak nemyslela...jen mě to překvapilo 😉

renat2
25. únor 2010

kuli: já si toho taky všimla... 😉 asi si tam s holkama rozumí víc, rozhodla se tak... 🙂
HLavní je, že jsou v pořádku.

renat2
25. únor 2010

Jinak já dnes mluvila po telefonu s winii, nějak nestíhá, ale mají se dobře a vše je v pořádku 🙂 Gabča už se prý otáčí na bříško...(snad se nebude winii zlobit, že jsem to práskla 😀 😀

kulinka29
25. únor 2010

no já jsem šla kouknout na aguš (aguaverde)..protože jsme byli spolu v diskuzi a chtěla jsem vidět jak se má se Sofinkou (ona má taky Sofinku) a právě jsem tam viděla murynku.No ale mě je to jedno, nechci dělat nějaké nepříjemnosti...je to přeci každého věc.
No jo ...koukám,že se s tou mateřskou nedokážou dohodnout 😒

renat2
25. únor 2010

kulI: my víme jak to myslíš...je to záhadné, asi všichni si všímáme, že přispívá...opravdu asi její věc, rozumí si s holkama víc... (opovažte se ještě někdo zdrhnout 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 (doufám, že všichni teď chápu, podle počtu smajlíků, že to myslím ve srandě 🙂 😉

kulinka29
25. únor 2010

jé tak to je fajn...Gábinka je šikulka.
Tak já jdu pokračovat v úklidu...ještě mě čeká ta trouba 😒

renat2
25. únor 2010

Jéé já teď jukla do kalendáře a mám už už v úterý břišní tance 🙂 a kluci budou doma válčit sami 😀

kulinka29
25. únor 2010

Tak a uklizeno 😉 Ještě zítra vytřu a vymyju pořádně ledničku a je hotovo.Takový jarní úklid 😉
Renat: ty se máš,aspoň přijdeš mezi lidi viď.Mě začíná od duna němčina...tak se taky těším.
Jdu do vany a pak chystat večeři 😉

vodickova.jana
25. únor 2010

No tak já ted dovytřela....chvilku dám oddech a pak ještě musim udělat zapékané špagetky... 🙂

No Renat mě to ani nepřekvapuje, sice jsem byla ráda když to vypadalo že to dopadne,ale hold uvidíme. Bud penízky budou nebo ne.... 😉

misa1982
25. únor 2010

Ahoj holky,teda reknu vam ze jsou s tou materskou uz trapni jeden den rikaji tohla a za par hodin uz to zase neplati me se to sice netyka ale i tak je to smesne co tam predvadeji...!!!!!!!!!!!!! 😠 😠

renat2
25. únor 2010

misi: je to Kocourkov, nebaví mě to. Tohle mi na tom vadí nejvíc, že dělají z lidí blbečky...

ardila
25. únor 2010

Ahoj holky, tak jsem zas celý den někde lítala, byla jsem navštívit skorosousedku medvide tady z koníka, občas k nám taky zašla a jejího nádhernýho 3týdenního mrňouska Honzíka 🙂 Já nikdy neviděla tak malý mimi z blízka, to je neuvěřitelný, jak je to malinkatý 🙂 Vůbec si neumim představit, že budu mít taky takovýho prďolku a nějak se bojim, že nebudu vědět, co s ním, jak ho zvedat, držet a tak, ale každej říká, že to přijde samo, tak snad jo 😅 No a pak jsem byla pořádně vylítat psy, jen jsem teda stála na zahradě a půl hodiny jim házela lítací talíř a docela se zničili a jsou hodný..
No a Honzík od Machytky je taky moc krásnej 🙂

misicka455
25. únor 2010

Ahojky holky, nakukuji a super MAchytka má krasného klučína moc moc velká gratulace.

Malá je dneska na zabití asi prdíci a já ji mám pořád na krku jinak než na mím břiše neusne asi jí to dělá dobře jak si zahřivá své bříško o moje.
Jinak jak se udělalo venku líp tak nejvíc času travíme trajděním po venku 😉

Ardi neboj každá si tím prošla, ale každej den s mimčem si budeš jistější a jistější až ti to ani nepřijde 😉

renat2
25. únor 2010

Kuli: nepřeháněj to, tobě se to tam musí opravdu lesknout...
No já lidi potřebuji to je fakt, jse prostě živel (a "huba otevřená"), dnes tu byla kamarádka ze cvičení s o měsíc mladším klučinou (než Kuba), tak jsme drandili po městě (bylo kráááásně), za tu dobu jsme potkali hodně mých známých a já se samozřejmě zakecala...(no okomentovala to vtipně😀 😀 ale zná mě, tak ví 😀 😀 😀

Ardi: neboj, ta ženská to v sobě má, hend na to přijdeš 🙂

kulinka29
25. únor 2010

no holky...manžel přišel domů a řekl mi proč uklizím,že to stejně nikdo neocení....teda pěkně mě na...... 😒
Ale já mám dobrý pocit.....trošku mě bolí břicho,tak jdu opět do vany a pak na růžovku.Tak dobrou.

winii
autor
26. únor 2010

Ahoj holky jdu vás všechny pozdravit 🙂

nejdříve velikáááááááááá gartulace pro machytku moc gratulujeme a přejeme moc a moc zdravíčka a Honzíček je nádherný miminko a vůbec teda nevypadá na to, že by měl mít 4kg je krásnej 😵

holky já vůbec nestíhám uááááááá 😀 pořád nějaká návštěva, pak se věnovat Gabče a už je večer, no a taky se mi hrozně seká pc takže než se sem dostanu tak jsem nasraná a radši to vypnu

Gabča je zvíře, už se mi přetáčí na břísko a posouváse po zemi nohama se točí takže tam kam jí dám tak za chvilku je úplně někde jinde

už zase musím běžet malá řve a mám tu švagrovou 😅 😀

ardila
26. únor 2010

Ahoj win, tak to máš fajn, aspoň se nenudíš 🙂
Kam nám zmizela kulinka? Zas nějaký problém? ☹

kulinka29
26. únor 2010

ahoj holky....konečně mám trochu času,měla jsem tu návštěvu s malýma dětma a teď jsem počítala škody co tu napáchali 😉
Jinak mám smazané celé albíčko...včetně textu...nevím co jsem co komu udělala 😒 ....už jsem to obrečela,protože text ani fotky nemám nikde uložený.Tak musím zase nějakou vyštrachat a dát aspoň nějakou do profilu.
Jinak jsme v pořádku....co dneska děláte?

kulinka29
26. únor 2010

ještě jsem vám zapoměla říct,že ta kamarádka co tu byla...tak říkala,že mi spadlo bříško.No a dneska poslíčkuju už od rána..... 😉

ardila
26. únor 2010

Ahoj kuli, to je teda divný s tím albem 😲 Zkus napsat někomu z adminů, co se stalo, to nejspíš byla jen nějaká chyba..
No co jsem četla, tak při první těhu bříško klesá 2-4 týdny před porodem, tak bych se ještě moc neradovala.. Mně kleslo trochu, ale pořád je dost nahoře řekla bych, ale já prd poznám 😅
Odpoledne jdeme na prohlídku porodky, tak jsem na to zvědavá..

kulinka29
26. únor 2010

jé ardi,tak já si myslela,že už to každým dnem přijdem.... 😉 My jdeme na prohlídku porodky zítra.Tak pak napiš jaký to bylo.
No asi je možná chyba u mě...protože z netu se mi vymazali všechny oblíbené www stránky a pořád my vyskakujou nějaké viry....tak R. mi to dá večer snad do pořádku 😉

ardila
26. únor 2010

Kuli, třeba jo, ono to, že to tak je většinou, neznamená, že to tak je vždycky, že 🙂 Držim palce, ať je to co nejdřív..

vodickova.jana
26. únor 2010

Ahojky holky....tak jsem konečně doma. Venku je pěkně hnusně, prší .... 😠
Byla jsem ráno s kamarádkou na dětské burze, jenže jsme čekaly přes hodku než jsme se dostaly dovnitř.... 😠 pouštěly tam po skupinkách, takže to bylo na dlouho. Ale i tak jsem tam nakoupila nějaký oblečeníčko. Jsem zvědavá kdo to bude všechno nosit... 😀 😀 Měly tam i hračky, jenže ty pěkný vykoupila ta první skupinka, ale fakt dost věcí. Pořádá to u nás mateřský centrum jednou za půl roku.
No a pak jsem ještě musela do práce, dát tam lístek na peníze a rovnou i papíry na mateřskou...a jsem nějaká mrtvá.. 😔

Tak vás jdu dočíst...

vodickova.jana
26. únor 2010

Tak dočteno moc jste toho nenakecaly.... 😀

Winn vítám tě po dlouhé době... 😉 jak čtu tak se taky moc nezastavíš co????

Kuli já jsme si říkala co se stalo, že tu nic nemáš ...žádnou fotku....no snad se to nějak dá dát do pořádku.... 😉

kulinka29
26. únor 2010

holky tak chyba je u mě....můj PC kleknul....snad z něho R. něco zachrání.

misicka455
26. únor 2010

Ahojky holky, tak my chtěly jít dneska ven, ale prší a prší tak asi nikam nepůjdem. ☹ ☹

renat2
26. únor 2010

Ahoj, jdu pozdravit :.) dřív jsem se sem nedostala. Dpoledne nákupy, pak vaření, hraní, bylo ošklivo, tak sem šli ven až po půl3, do 4...pak K. nepsal, takže teď padl za vlast, jednou jsem tam teda už byla, ale asi prdíky.

Dneska jsem se mále počůrala smíchy. K. se smál tak radostně, šťastně, jak Krteček, dělali jsme blbosti, opravdu to byl zážitek. 🙂

Jinak na hory jedeme asi 17. na pět dní, takže paráda. 😀