Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

renat2
6. bře 2010

Jani: ještě mě napadlo...vzpomněla jsem si, že můžeš jet a Štěpa může být na zádech v korbičce (ono i s protažením být pořád v tom vajíčku...nevím, ..). Ale nevím, jestli to jde u všech vozů a kořárků...vím, že ta jěla kamrádak, jeli na sever Německa a malou měla v korbičce, ale měla nějaké pásy...ale rovnou říkám, nevím, zda tak měla už kočárek nebo jak to bylo možné...a jestli muselo být něco v autě.

kuli: souhlas, nepřu se 🙂 S náma letělo asi 3m-4m miminko a v pohodě, trochu brečelo, ale jinak nic..

renat2
6. bře 2010

kuli: takže ani u nás jaro nebude, předpokládám, že to od vás dorazí... 😉 ale nevadí...ono to jaro přijde!!

renat2
6. bře 2010

ardi: super 🙂

kulinka29
6. bře 2010

Renat: jasně, vždyť každý mimčo jiné...to se taklhe nedá viď 🙂 Ona si pak Janička rozhodne sama jak to bude nejlepší 😉
No jestli k vám dorazí to co se tady děje dnes....tak si připravte pořádné vyhrnováky na sníh 😀

renat2
6. bře 2010

JInak my pojedeme kolem 830 do toho Bibione...an it o asi nebude sranda a to Kuba bude skoro roční...

kulinka29
6. bře 2010

jé Renat a kdy tam pojedete (myslím měsíc).....by jste to mohli vzít nějak přes nás 🙂

ardila
6. bře 2010

No monitor se má dávat pod matraci, jen pod prostěradlem by to asi bylo dost tvrdý, ale mam ještě na matraci takovou tu ochrannou podložku od emitexu, tak na začátek to možná dám pod to..
Renat, aspoň, že se ti děda omluvit, ne jako ten včera, co do mě vrazil a odjel 😠
Jani, to Španělsko bych určitě brala, hlavně když tam můžete být ve svém, to je paráda. Cestu zvládnete, já bych teda asi spíš byla pro auto a třeba tu cestu naplánovala na dvě části s přespáním někde na cestě. Zase si můžete kdykoliv zastavit a tak.. Do letadla by se mi asi s tak malým prckem nechtělo.. Ale uvidíte, jak bude zvládat cestu autem. Já bych taky ráda někam vyrazila, třeba na Krk, ale plánovali jsme až příští rok, no ale jestli to půjde, tak bych radši už letos, mam hroznou chuť někam jet 🙂

renat2
6. bře 2010

kuli: přesně 😉 až bude trochu znát, jak se Štěpa chová, jak reaguje, rozhodnou se.

No tak to jdu asi zas vyndat sněhule 😀 😀

renat2
6. bře 2010

kuli: v září, jako jsme byli loni, tak nějak 1-2 týden, neboj, k vám to pak taky někdy naplánujeme (myslím to vážně 😀 😀 😝 😝

renat2
6. bře 2010

Jdu si dát čaj a něco dobrého 😉

ardila
6. bře 2010

Renat, ono není moc korbiček, co jsou schválené i jako autosedačka, to pak si jedině takovou půjčit, myslím, že je má Jané, Bebe confort, ale u toho kočárku co má Jana pochybuju. My sice máme drahej kočárek, ale korbičku do auta použít nemůžem, tak bych si půjčovala asi od kamarádky Jané, kdybysme letos někam jeli..

renat2
6. bře 2010

JInak Kuli však víš, že jsme akční, u nás není problém, řekne se a my jedeme 😀 😀 pokud by to šlo, Kuba byl v pohodě atd. 😀 😀

renat2
6. bře 2010

Ardi: aha, super, děkuji za doplnění, to je prásvě to, co jsem nevěděla, že ta korbička musí být asi uzpůsobena a schválena. Tak jsem zas o něco chytřejší 😉 😀

kulinka29
6. bře 2010

Renat: to doufám,že to myslíš vážně 🙂
Ardi: nám taky v červnu v čechách naboural starej dědula auto...a odjel si jako by se nechumelilo.Sice oprava jen za 5000Kč.....ale tohle bych asi neudělala, já bych nedokázala odjet a hlavně to mohlo jít z jeho pojištění,tak to nechápu.Ale asi by stratil nějaké body či co a mohl by pak mít to pojištění dražší 😒
Já bych taky někam jela....třeba do čech 🙂

kulinka29
6. bře 2010

taky jdu na něco sladkého...teď bych ho konzumovala ve velkém 🙂

kulinka29
6. bře 2010

tak pořád myslím na tu Mišičku...ale snad jsou v pořádku.

renat2
6. bře 2010

kuli: už je to schváleno i od pána domu 😀

Jdu misce napsat 🙂 pak dám vědět.

kulinka29
6. bře 2010

myslíš jako cesta k nám?Tak to je super.....já už se moc těším 🙂

renat2
6. bře 2010

kuli: jasan 😀 a byl nadšený. Zatím je na cestě k Vám něco jiného 😎

renat2
6. bře 2010

Ještě pobavím, než si napsala o tom sněhu, tak jsem akorát objednala plavky do bazénu (až budeme chodit s Kubou na plavčo) 😀 😀 😀 tak nevím, zda fakt nemám vzít ty sněhule 😀 😀 😀
Plavky jsou kdyžtak v albu...

kulinka29
6. bře 2010

Renat: plavky jsou hezky 🙂 .....no to je hrůza, ráno kalamita a teď začíná vykukovat sluníčko 🙂
Renat a v jakým tt jsi vlastně rodila?

renat2
6. bře 2010

Kuli: dík...snad trochu schovají ty špeky 😠 😠
Cože sluníčko?? To by byla paráda.
Já rodila 39+2 🙂

renat2
6. bře 2010

Kdy začínáš 40.týden?

kulinka29
6. bře 2010

v pondělí 🙂
Tak já se jud chystat....jdu naproti R. k posilce a pak jdem ještě něco dokoupit.

renat2
6. bře 2010

Taky jdu něco dělat 🙂

vodickova.jana
6. bře 2010

No kdybych měla tu korbičku do auto, bylo by to super to je jasný. Ségra má kočár za 25000,- ..peg perego, tak se jí asi optám jeslti netuší zda to jde dát do auta místo autosedačky.... 🙂 díky za radu holky... 🙂
Ale je fakt že než se Štěpka narodí nemá cenu to zatim řešit...je jasný, že pokud se mu nebude v autě líbit tak nikam nepojedem....

ASrdi ted si mi připomněla že si taky musim koupit nějaký chránič matrace do postýlky, úplně bych na něj zapomněla... 😕 Na kolik vás vyšel ten od emitexu..???

safirek
6. bře 2010

Tak jsme se vrátily z procházky, se divím, že jsme po cestě nezapadly 😀 Venku jsme skoro nepotkaly ani živáčka. Ale bodlo nám to i v té zimě, já jsem se vyvětrala a Natali krásně prospala. Jsme se zastavily v obchodě a vybrala jsem něco pro kamarádky holčičku, nějaký hadříky až za nima pojedeme. 😵

Pořád Natálce nakukuju do pusinky, má ty dásničky dost oteklý, ale zoubek zatím žádnej. A taky má poslední 2 dny trošku průjmík, tak jsem zvědavá co z toho vyleze.

Ani jsem nevěděla, že se dají nějaký korbičky použít místo autosedačky 😕

Jsem zvědavá co Misicka, jestli se ozve.

renat2
6. bře 2010

Saf: to je super, že jste se vyvětraly, my od středy sedíme doma ☹ ale nedá se nic dělat.
Ten zoubek (resp. dásně) máme taky tak, třeba dva dny je má nateklé, ale nic...

Misicka zatín nenapsala 😔 hned bych napsala.

JInak nevím, jestli jste postřehli, teď ukazovali v TV, jak v Německu zachránili nejmenší mimi, narodilo se někdy v 24tt a mělo asi 280g...a teď už má 4kg, neuvěřitelné....

safirek
6. bře 2010

Jo, taky jsem na to koukala ve zprávách - je to skoro zázrak! Jen by mě zajímalo, jak to miminko poroste dál, jestli nebude mít později nějaký zdravotní problémy. Bylo neskutečně maličký.

Snad je Misicka s Verunkou v pořádku.

misicka455
6. bře 2010

Holky díky, že na nás myslíte a díky Renat za sms.
Dneska mi manžel dovezl net jelikož je to tu na dlouho tak ve zkratce 😉

. Od uterý co jsme byly na kontole si nás nechali v nemocnici stím, že se Verči něco na srdíčku zhoršilo ke všemu měla ještě šílenej pokles červených krvinek. Nakonec přišly stím, že dostane transfuzi (už zase) a druhej den se jí udělá katetrizační vyšetření s angioplastikou (což je zákrok kdy se nějakou tepnou na noze zavede jakási hadička a pustí se kontrastní látka do těla a dělá se rtg srdíčka a mněří se tam nějaké hodnoty, to druhé je , že se tou stejnou tepnou zavede jakejsi balonek do nějakého místa a ten se nafukuje v místě zužení aorty aby se nějak zvětšila a začala tam proudit krev -toť je teďka největší problém Verunky,jelikož nemá zdravé srdíčko a ještě ji tam neproudí moc krve tak to strašně zatěžuje srdíčko a to není dobře).No nakonec ve středu přišla DR. a že ten zákrok dělat nebudou , že díky té anemii se mohly výsledky zkreslit a poslala nás znovu na echo srdce, ale bohužel vše bylo stejné. Ve čtvrtek neměly místo na sále tak, že nás vezmou v pátek. Jenže verča ve čtvrtek v noci začala mít vysoké horečky, takže došel ráno doktor, že se zákrok nekoná a , že nás z kardia překladají na pediatrii a že se musí přijít na kloub horečče, takže následovaly zase krevní testy, braní stolice, konzilium Orl atd... nakonec nám našly v krvi zvíšenej jakejsi cosi a že má Veru někde zánět, včera se k tomu dostal průjem takže to vypadá asi na střevní chřipku. Takže musíme počkat až přejde průjem a pak zase budeme čekat na volno na sále jelikož je tu více pacientů než místa na sále. Dokonce i neakutní případy posilají domů neb nemají místo. Takže se teď bude čekat na zákrok a pak se bude čekat jak ten zákrok dopadne. Bohužel tím nic pro nás nekončí a už teď víme, že v budoucnu nás min. dvě operace ješte čekají .