Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

machytka
4. bře 2010

Holky a s tím monitorem,mě řekli,že je to vitální miminko a nepotřebuje ho.V sobotu v noci na vedlejším pokoji poplach.Jenže než já se vykodrcala s tím břichem z postele,tak už druhá spolubydlící volala na sestry,že mimčo nedýchá a druhá ho oživovala.Byli tam během 2vteřin,chytli malýho,hlavou dolů,běželi ho napojit na kyslík,mezitím se rozdýchal a začal plakat,tak ho tam chvíli nechali,sestra došla mamince vynadat,že poskytla první pomoc špatně,že měla radši běžet za sestrama a nedávat um,dých.,přitom co jedna dýchala,druhá volala pomoc......prostě mamina z tohho byla na infarkt,že pokud by se něco stalo,že by to byla její vina/tak to vyznělo od sestry/.Pak jí malýho dovezli na pokoj a do rána dobrý,pak byla vizita,Honzík v pořádku a domlouvali jsme se na propuštění,pak šel na řadu ten od té sousedky z pokoje a jen co ho doktorka poslechla,tak okamžitě na JIP,infůzi,testy....no děs a hrůza,chudák paní.Takže já jsem šťastná,jak blecha,že ten monitor mám,sice to furt zapomínám vypínat,ale jsem fakt klidnější.
A jak jste psaly s tou postýlkou,první noc jsme ho měli u nás v ložnici-postýlka má kolečka,ale teď je v pokojíčku ve vedlejší místnosti,já na něj v pohodě vidím.

machytka
4. bře 2010

a taky jsme kvůli kojení koupili digitální váhu/kuchyňskou/do 10kg.Byl problém ji sehnat,všude byly jen do 5kg,abych byla klidnější,že nehubne,protože jak je velký,tak to není moc poznat

machytka
4. bře 2010

teď jsem ho otočila na druhej bok,ať není oleženej a jak má ty pidi vlásky,tak má jako malinké dredíky🙂)To je nejlepší televize na světě🙂))

machytka
4. bře 2010

holky,jak si přeměním ty těhu týdny na dítě??? 😀

renat2
4. bře 2010

Machy: to víš, že jo doma je doma, některé sestry v por. a na novoroz. jsou semetriky, mají problém samy se sebou....
a co řekl dr., tím se řiď, koj, když si malý řekne...

jojo potřebovala bych dostat fotky z mobilu..zkusíme to jak psala saf. přes bluetuth, nebo jak se to píše...na manželův PC, kdyžtak bych se pak ozvala, ale zatím to je v pořádku, nespěchá...i když mám tam jednu z první mrkvičkou, ale to dodám kdyžtak taky později

renat2
4. bře 2010

machy: v nastavení 🙂 dáš si tam Honzíka (mám dítě/místo "jsem těhotná"..nebo jak to tam je)

renat2
4. bře 2010

S tím monitorem - když pak je takovýhle zážitek, tak to člověka asi hodně ovlivní...tý paní mi je líto...a doufám, že je vše v pořádku. Je to hrůza..a ta sestra si ty řeči fakt mohla odpustit...to tý mamče asi nepřidalo.
A oni tedy měli monitor? ten začal houkat??

To věřím, je to program na 24 hodin denně, co?? 😀

machytka
4. bře 2010

Renat:díky,už to mám🙂)

ardila
4. bře 2010

Tak zedník je pryč a já zírám, napřed jsem byla překvapená nízkou cenou, pak slevou.. a teď jsem zjistila, že cena je včetně opravy fasády, kterou bude dělat na jaře.. To jsem počítala, že bude ještě jednou tolik 😲 No takže mam fakt najednou 10tis. navíc, to je paráda 🙂
Takže je blbost objednávat teď digitální televizi, jo? 😀

vodickova.jana
4. bře 2010

Ahoj Machy...tak jsem ráda že ses tu ukázala... 🙂 Ještě jednou blahopřeji ke krásnýmu kloučkovi... 😉 Porod si mělaasi docela dobrý ne...až na pár maličkostí, a z toho oddělení si nic nedělej....u nás je to taky tak. Některý sestry jsou hold na pěst. A nejĺepší je že každá ti řekne něco jinýho, a chce abys to dělala tak jak chce ona....ale jiná sestra chce pravý opak...no děs běs....na to se v porodnici vůbec netěším... 😒

Ardi tak to jsou milá překvapení ne??? 😀

A já jsem nakonec ráda že jsem ten monitor za tech 800,- sehnala...když to čtu tak budu fakt klidnější.... 😝 člověk nikdy neví co se stane...třeba to co sestalo Gábince od Winny... ☹

kulinka29
4. bře 2010

holky: nevíte někdo něco o mišičce s verunkou?

renat2
5. bře 2010

Dobré ráno 🙂

Tak u nás sněží 😀 takže zima je zpátky, jsme zvědavá, jak dlouho to vydrží, ale co, aspoň bude na horách dobře 🙂

My máme doma taťku, tak budeme užívat 🙂 KUba zas o trochu lepší, tak snad bude brzo úplně v pořádku.
Hezký den!

kulinka29
5. bře 2010

ahoj holky....tak já dneska od 4 vzhůru 😲 ...trápí mě zánět močáku.Takže hned teplá vana,teplý čaj a postel.
U nás se taky Renat ochladilo...takže jaro si dává na čas.
Doufám,že Mišička s Verunkou jsou v pořádku...pořád na ně musím myslet.

safirek
5. bře 2010

Ahojky, tady přes noc napadal poprašek, ale teď nesněží 🙂
Noc super, vstávali jsme zas jen 2x, tak už se Natálka polepšila (snad to nezakřiknu).

Renat, tak si užívejte tátu 😉

My toho našeho dneska uvidíme tak na 2hodinky a pak zas jede, tak snad až v neděli to bude trochu na dýl, než zase v pondělí odfrčí.

vodickova.jana
5. bře 2010

Ahojky holky....no u nás taky poletuje snížek....a je docela zima. Jsme myslela že už bude pomalu jaro, a ono zase nic. Hrůza.Ale aspoň svítí sluníčko... 🙂
Taky by mě zajímalo co je s Verunkou....snad je v pořádku... 😉

No a já budu muset dneska zase trochu pokldit, zítra přijde ten sádrokartonář, tak aby tu nebyl bordel.I když oni ho stejně hned udělají... 😀

vodickova.jana
5. bře 2010

No holky...teda to počasí je fakt děsný....před chvilkou se hrozně zatáhlo a pěkně tu chumelí .....ale fakt dost. Já se z toho snad už picnu.... 😀 😀 Já už chci JARÓÓÓÓÓ!!!!

kulinka29
5. bře 2010

jani u nás je taky ošklivě...chvílí svítí a pak se zatáhne 😒 Ale hlavně že je pátek a zase si trošku užiju manžílka.
Holky dneska jsem četla tohle:
http://www.dlouhacesta.cz/cz/leve-menu/nase-det...
Ach jo,je to hrozný co se děje....mám teď nervy nadranc,aby bylo vše v pořádku 😒

renat2
5. bře 2010

U nás počasí to samé, jednou sluníčko, jedou chumelenice, ale zma je tam pěkná, ráno jsem byla na poště a přišla jsem jak rampouch.

Kuli a ostatní těhule, teď takové věci nečtěte, bohužel se to stává, já to taky četla, ale...teď opravdu nic takového nevyhledávejte a nečtěte! Není to dobré na psychiku, jasný.

Kuli: ať je brzo líp!!!

ardila
5. bře 2010

Ahoj,
já na ten odkaz ani koukat nebudu, kuli proč to sem dáváš? A proč to čteš? Akorát se nervuješ..je takovejch věcí, co se můžou stát a neovlivníš to, ale proč se tím stresovat zbytečně a vyhledávat to?
Já mam dneska "úžasnej" den. Napřed jsem hodinu odhrabávala auto, protože tu zas dva dny v kuse sněží, musela jsem do Pyramidy, kam jsem včera volala, že přivezu doklady na doložení úvěru, aby nám vyplatili zbytek. Ptala jsem se tý ženský, jestli stačí, že na vest.skříň mam jen objednávku, kde je uvedeno, kolik jsem zaplatila zálohu a nemam na tu zálohu už jiný doklad..tak to tam přivezu a ona mi řekla, že to nestačí, že musí být faktura 😠 Když jsem jí řekla, proč mi teda včera řekla do telefonu, že to stačí, tak mlela, že přes telefon přece nevidí, jak to vypadá 😒 No jenomže fakturu dostanu, až bude skříň hotová a doplatím jí, ale abych jí doplatila, potřebuju aby mi dali zbytek těch peněz z úvěru, který mi nedaj, dokud nedodám tu fakturu.. paráda, že? No a pak jdu pryč, sednu do auta, ještě jsem nevyjela a najednou do mě zezadu nabořil nějakej děděk, kterej vycouvával z parkoviště vedle mě a ujel.. Já vylezla z auta a on si prostě jel pryč jako by nic 😠 No napsala jsem si spz, ale nakonec na autě asi nic není, ale nasral mě teda..
Pak přijedu domu, chci dát auto do garáže, ale tchýně má auto uprostřed, takže už se tam další nevejde a je bůh ví kde, tak zas stojim venku a zas budu hodinu odhazovat.. Do toho se mi tu poblil pes, dneska je fakt den..

renat2
5. bře 2010

Ardi: kulinka to určitě nemyslela špatně... 😉

kulinka29
5. bře 2010

Ardi: promiň, já ani nevím proč jsem to sem dala...prostě jsem nad tím nepřemýšlela.Už mi ze všeho hrabe.... 😒 Jsem ráda,že je pátek a bude R. se mnou doma....a já přestanu myslet na blbosti.
JEŠTĚ JEDNOU SE OMLOUVÁM....JSEM PAKO 😠
No super den dneska máš.....a s tou skříní a úvěrem...to je teda pěknej kruh viď?A jak do něj nastoupit 😒
Já trošku poklidila a teď dělám zapečený těstoviny se žampiony....

kulinka29
5. bře 2010

Renat: ne ne Ardi má právdu...jsem praštěná, nervuju sebe a navíc ještě ostatní.Tak se prosím nezlobte.

ardila
5. bře 2010

Já vim, že to nemyslela špatně, já mam jen strašnou náladu, mam chuť do všeho mlátit, ach jo ☹ Přijdu, až se jí zbavim, snad to bude brzo 🙂

renat2
5. bře 2010

Kuli: stalo se, neřeš to (ale opravdu už nic takového nečti, a ostatní taky ne, jasný!!!) a nenervuj se.

Ardi: nakopek ji do zadnice (tu náladu). Dej si něco sladkýho!! ať je brzy líp..

ardila
5. bře 2010

Kuli, v pohodě, prostě jsem na to koukat nechtěla, tak jsem nekoukla, o nic nejde 🙂 To ta blbá nálada.. Ale už je to lepší, čokoládová zmrzlina je všemocná 🙂
Jo a 30.3. je úplněk a mam první termín, to by mohlo klapnout 🙂 Teda když ne dřív..
Kuli a co ty bolesti? Už to zas přešlo?
No v pondělí zajdu do tý firmy na skříně, ten pán byl fajn, tak snad něco vymyslíme.. Nebo to doložim jinak, v nejhorším si zas někde na chvilku půjčíme.. Ale je to teda debilní, brát si úvěr a pak si půjčovat jinde, od týhle ženský už nechci nikdy nic.. A ona je na mě ještě hnusná, přitom to ona mi dala blbý info ☹

kulinka29
5. bře 2010

Ardi: taky jsem dneska měla zmrzku 😉 Teda Ardi, ty mě vážně ještě předběhneš 😉
No občas mám poslíčky.....ale už né každou hodinu.Dneska když jsem šla z nákupu,tak jsem si říkala,jak to rychle uteklo...v pondělí už budu 40tt 😉
Tak se zkus domluvit s tím pánem...určitě na něco přijdete.Já jdu kouknout na Prostřeno 😉

machytka
5. bře 2010

Ahojte holky,
tak já jdu jen na skok...včera jsme měli strašnou noc,spustil se nám poplach na monitoru,u malého jsem byla hned,byl chudák takvý jakýsi napjatý,oči vykulené,pěstičky,tak jsem ho dala na postel,chtěla mu otevřít pusinu a to nešlo,to už doběhl táta a pak už jen říkal,že dýchá,že to je v poho.....já řvala,úplnej hysterák,tak jsme se sbalili a odvezli malýho do nemocnice,tam ho doktorka prohlídla,řekla,že má tak 2případy za noc falešného poplachu,na to jí manžel řekl,že radši pojede 20xzbytečně než 1xpozdě,tak ho prohlídla,chudák se pokadil,počůral....řekla,že je spokojený a jeli jsme dom.Tak jsem dnes jak na trní,pořád kontrolujeme...prostě nervy pracujou.....hlavně,že jsem včera o tom monitoru psala.
Ardi:jak máš toho známého,nemohla bys vyzvědět,čím to může být,že se to spustí???Díky moc

teď bobánek chrní,chodím ho sledovat,ale snad už to bude dobrý
K nám taky dorazila zima,ráno byla mega chumelenice,naštestí se to neudrželo,ale hlásí to na zítra......bleee,už ať je jaro,letos je to fakt dlouhý......

ardila
5. bře 2010

Machy, už jsem to zjišťovala, většinou to je, že se vykulí mimo tu desku.. a nebo pod některýma matracema to funguje hůř, když jsou silnější a tak, že to moc nepřiléhá a pak to občas zlobí.. Jaký monitor máte? prý u nanny jsou ty falešné poplachy častější, není tak citlivý..

machytka
5. bře 2010

Ardi:díky za info,my máme ten Nanny,tak snad to bylo poprvé a naposledy.....

kiki3
5. bře 2010

Ahoj holky,koukam ze dnesek byl nejakej zakletej 😀 ...me kuba nechtel spinkat,nemohl v postylce odpolko zabrat,ven to neslo kvuli pocasi 😠 😠 😠 ...tak kdyz v konecne zabral v lehatku,tak ho za pul hodky vzbudil zvonek-naka zenska s vyzkumem!!no ja myslela ze me trefi!pak byl protiva a uz neusnul...jeste k tomu jsem mela naplanovanou navstevu,kamosku s 4mesicnim chlapeckem,takze taky nic moc kdyz byl kubik protivnej....ted uz spinka, po koupanicku....
machy vitejte doma!!!s tim monitorem jsme to meli taky-plany poplach...po par dnech co jsme prisli dom..byly to desny nervy,par dni potom jsem se taky bala,ale pak uz dobry a od ty doby nic,tuk tuk 😕
ardi,jsem rada ze se ti zlepsila nalada 😉
kuli teda co to ctes????jak jsi vubec mohla narazit na takovy smutny web? 😔a kdy ze ta lucinka uz konecne vykoukne?? 😉
renat at je kubik brzyuplne fit!!!! 😵