Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

kulinka29
9. bře 2010

renat jej,to máš den...taky to znám.
Já ani nemám hlad....tak si jdu dát 20 🙂

vodickova.jana
9. bře 2010

Ahoj holky....tak jsem konečně usedla k PC..... 🙂 Koukám že jste dneska zase brebentily.... 😀 😀

Kuli tak to vypadá už nadějně, když ti odešla zátka.... 😉 tak to už se budu těšit každým dnem až tu bude novinka, že se Lucinka konečně v plné parádě ukázala na světě.... 😀 A umim si představit jak už bys to taky chtěla...já mám ještě 6 týdnů,ale už se docela zadýchávám když něco dělám. Před chvilkou jsem jen zametla schody a musela jsem si jít na chvilku sednout....funim jak nevim co... 😀 😀 A to si neumim představit až budu uklízet te bordel v tý ložnci po malování...i když máme na podlaze hozený kartony tak to snad tak hrozný nebude...a bude to malovat profík tak snad tolik nenacáká.... 😀 😀 Ale už se těšim až to bude.... 🙂

Renat koukám tipickej den blbec co??? Já občas taky takový mám...a nejlepší bylo když mě to chytlo v práci....to jsem rozbíjela skleněný lékovky, teploměry, skleničky.... 🙂

ardila
9. bře 2010

Ahoj, hlásím se po kontrole.. dělali mi první monitor, ten byl ok, cs 2, takže už nějaký postup, prý to nevypadá, že bych měla akutně rodit, streptokoka nemam, jen kvasinky, tak jsem dostala nějaký tablety. No ale porovnávala nějak váhu prcka s mojí výškou (nebo spíš nížkou ) a asi velikostí pánve a říkala, že za týden ho ještě převáží, jestli nebude moc velikej, abych zvládla normálně porodit 😲 Tak nevim, co bude, kdyby byl velkej a rozhodnou, že to nedám.. doufám, že když je jinak vše ok a je hlavičkou, tak by to znamenalo jen dřív vyvolat než císaře.. No uvidíme, třeba to nebude takovej obr.
Postupně zkusim dočíst..

ardila
9. bře 2010

Tak jsem dočetla. Kuli, to je paráda, už to brzo bude 🙂 Věštinou mi holky psaly, že ty hnědé zátky jim odcházely den, dva před porodem 🙂 Už se určitě brzo dočkáš, jupíí 🙂
Jen jsem si představila, že bych měla někam volat a v cizím jazyce jim vysvětlovat, co se děje.. třeba francouzsky, to bych asi nedala 😀 Jak se řekně německy hlenová zátka? 😀

kulinka29
9. bře 2010

Jani: nám když tady malovali...taky profíci...tak dali na zem takové pásky a po malování to jen odlepili a vůbec nebyl žádný bordel.Tak třeba to taky tak bude u vás.Jinak věřím,že je to už náročný...mě stačí jen zamést kuchyň a mám dost 😒
Ardi: tak na kontrole ok, a jsem teda zvědavá co ti řeknou za týden k té váze.Určitě to bude dobrý neboj.
Ardi: hlenová zátka se řekne: der Schleimpfropf...no já jim hned na začátku řikám,že mluvím jen čistou němčinou a průměrně.Takže oni pak na mě taky mluví hezky....takže se to dá.Ale hovory po telofonu jsou vždy nejhorší,když toho dotyčného nevidím 😒

kulinka29
9. bře 2010

Ardi: a určitě by jsi to dala, když ti nic jiného nezbývá a nemáš vedle sebe nikoho, kdo by to za tebe vyřídil...tak by ses divila, jak to najednou jde (myslím ty jazyky) 🙂

kulinka29
9. bře 2010

A ještě: tak nemáš zatím vůbec představu kolik by mohl malej šimonek vážit?

ardila
9. bře 2010

Kuli, dneska mi neřekla, že ho zváží příště.. Minule myslím 2600, teď nevím jistě. Jestli přibírá průměrně 200 g/týden, jak se píše, tak by teď měl kolem 3 kil, ale některý přibíraj i víc.. No uvidím za týden. Jsem prostě asi nějaká úzká nebo co 🙂

vodickova.jana
9. bře 2010

Ardi tak že bys měla taky obříka....no ale hlavně že bude zdravoučkej...snad ti vyjde ten přirozenej porod... 😉

Já jdu na monitor už příští týden v pondělí. Budu 35tt a pak už se chodí na monitor každý týden co???

ardila
9. bře 2010

Jani, já nechci obříka 😀 Třeba nebude, přece jen ty odhady nejsou zrovna přesný..
No já byla na monitoru dneska poprvé a to jsem 38tt (nebo 37tt podle ms) a jdu už za týden, dneska jsem byla na ko po 2 týdnech, tak nevim, jak to budeš mít, ono je to asi všude jinak. Ale většinou teda co jsem slyšela, tak se na monitory chodí až tak 36-37tt.. No lepší dřív než později, že 🙂
Já jdu venčit než zaleze sluníčko a Honza snad dneska dorazí dřív, tak bysme mohli položit ten koberec ošklivej 😀

ardila
9. bře 2010

Hodila jsem do alba dnešní pupek a foto oken a koberce.. je tam zatim jen tak hozenej, tak proto ty boule..

kulinka29
9. bře 2010

Ardi: už jsem koukala, bříško máš pěkný 😉 A už máš 38tt...ty jo.
Okna jsou hezký a koberec taky jde...co se tam chystáte ještě dělat?
Jani: já na monitoru nebyla ještě ani jednou...tady se to nedělá 😒 Docela mě to vadí,ale určitě vědí co dělaj.

kulinka29
9. bře 2010

Ardi: ty okna jsou dřevěný nebo plastový???

renat2
9. bře 2010

ahooj holky, odpoledne jsem už nestíhala, Kuba vyžadoval pozornost. Za chvíli jdu večeřet a na břišní tance 😵se těším, za jídlo se dnes musím pochválit a stále zůstalo jen u toho jednoho kontrolovaného dopoledného trojhránku 😵 😀

Tady je něco k těm pasům, třeba se to taky někomu bude hosit:

http://cestovani.denik.cz/zajimavosti/od-roku--...

Kuli: tak nějaká změna??

ardi: gratulace ke kontrole, kvasinky zahubíš 🙂 CS dobrý...připravuje se to 😵 Přeji,a by to vyšlo na spont. porod...A vidíš, je to zas u každého jiné, tady nikdo už tu pánev apod. nezkoumá, neměří ... S tím váhovým odhadem to je taky jak kdy, ale určitě bude tak akorát 🙂 Já tipuju do 3,5kg 🙂

Jani: Já chodila na monitor od 37tt každý týden.

Ardi: teda úplně na první pohled mě uchvátila krásná okna!!! V pokojíku. Koberec..klasika, asi hodně známý.
A bříško mooc hezké!!

kulinka29
9. bře 2010

taky se mi líbí ta okna.
Renat tak si užij tance 🙂 Já normálka....občas bolesti,ale jinak nic.Četla jsem na netu...že když odejde takové množství hnědé zátky...tak většinou do 3 dnů se rodí (i třeba dřív).....tak si musím počkam 😉

kulinka29
9. bře 2010

myslela jsem počkat...píšu asi moc rychle 🙂

vodickova.jana
9. bře 2010

Ardi tak jsem koukla že si dala fotečku pokojíčku...je to pěkný...okna jsou moc hezký... 😉 A koukala jsem na tvůj břich...taky už máš pěkně velký. 😉 A ten monitor mi minule říkala sestřička že už mi ho budou natáčet tak ať počítám s tim že tam budu dýl... 🙂 a pak už každý týden.... 🙂

Tak Renat jde dneska zase vlnit bříško jo???? Tak si to užij.... 😉 a díky za info o tom pasu....možná to bduu potřebovat taky... 🙂

ardila
9. bře 2010

Kuli, okna jsou dřevěný. No a už jen položíme koberec, nastěhujem nábytek a je to.. Nábytek máme starej, máme v plánu udělat tak za 2 roky komplet novej pokoj, to se pak vyžiju, strhám tapety, vyhodim koberec 😀

safirek
9. bře 2010

Ardi, taky se mi líbí okna, vypadají moc dobře 😉 Váha mimča snad bude ok, ono je to stejně dost nepřesný.

Jani, většinou se chodí po týdnu, já šla poprvý myslím v 37tt.

Za oknem vypadalo tak teploučko, ale pěkně jsme venku vymrzly 🙂

misa1982
10. bře 2010

Ahoj vsem tady u nas sviti slunicko ale je zima...jinak noc nic moc maly je protivka jo a odesla nam televize,jako kdyby nestacilo ze me nejde telefon,blbne nam pracka a pred tydnem nam odesel i notebuk...grafika v pr...tak vcera televize no hruza!

safirek
10. bře 2010

Miso, ahoj. Teda to je jako na potvoru! 😠 To tak bývá se podělá jedno a s tím i všechno ostatní 🙄 Budete to opravovat? Asi už se to ani nevyplatí, viď?

kulinka29
10. bře 2010

ahoj holky...tak jsem doma z kontroly.Všechno v pořádku,porod se už rozjíždí a dr. se ve mě "pohrabal" aby to urychlil...no bolestí se mi chtělo zvracet 😝.Tak jsem zvědavá co se bude dít....jdu dospávat,protože v noci jsem nespala,měla jsem bolesti.Omlouvám se,ale dočtu až odpolko....určitě je vše ok.

winii
autor
10. bře 2010

Dobré dopoledne tady se ještě spí 😲 😀

ardi okna jsou úžasný moc se mi líbí, tak se Šimonkovi bude spinkat 😵

já už ani nevím kdy jsem začala chodit na monitor byla jsem tam myslím 4x takže asi od 36tt

misi teda tak to fakt nasere viď, nám se všechno sralo minulý rok, tak snad už máme vybráno ťuk ťuk nechci to zakřiknout 😅

Gabča snad vypadá líp, ale z nosíku jí teče, tak uvidím co mi řekne zítra dr. radši bych to odložila, zítra jdu na brigádku přes poledne vydávat obědy pojicajtům tak jsem zvědavá 😀

u nás dneska v noci byla zima snad -20 manžel přijel zmrzlej jak ledovec

winii
autor
10. bře 2010

ahoj kulinko tak to vypadá nadějně dávám Lucince 2dny, s tím urychováním je to naprd, ale zase to třeba Lucinku požene a budeš jí mít brzo u sebe, tak se hezky vyspinkej do syta pak na to budeš ráda vzpomínat 😀

machytka
10. bře 2010

Ahojte,
já jen nakouknu,včerejší návvštěva super,ale totálně mě to zmohlo,spala jsem od 22 až do 1:30,kdy se malej dožadoval jídla a pak mě nechal vyspat až do 6🙂)
Dneska dojede moje mamka/už je teda na cestě/,takže mám frmol🙂)/trocha úklidu,však to znáte/,tak asi kouknu až k večeru.
Kuli:už to bude,vydrž,vydrž🙂)

winii
autor
10. bře 2010

Ahoj machy užij si maminu já byla vždycky ráda, když přijela, Honzíkej je zlatíčko, že tě nechal vyspat a jak se ti látkuje??

machytka
10. bře 2010

Win:látkuje se nám suprově,máme dva typy,různě to prostřídávám,jedny jsou super,že když kaká,tak mu to i parádně utře prdelku,takže pak už jen otřu ubrouskem,nemá tam nic přilepenýho,fakt super.Peru 1xza 4dny,vždycky k tomu přihodím i ručníky a mám to🙂)Pampersky jsem ale taky dávala a třeba 1-2xza den dám,protože těch do 5kg mám ještě jeden balík,tak ať to spotřebuju než mu to bude malé🙂)I když zítra razíme do toho Sokolova,tak to nejspíš padne tam
Já se na mámu taky těším,ještě ho neviděla/jen na fotkách/.ona je hodně na pořádek,tak to tu trochu,,víc,,musím zkulturnit,ale žádné drama,jak tu chodí návštěvy,tak mám celkem uklizeno,takže moc nevyšiluju

machytka
10. bře 2010

akorát psí chlupy🙂)Tara něějak líná,tak ať někde neběhá chuchvalec,to nemám ráda taky🙂)

machytka
10. bře 2010

A kde dnes všichni jsou??

kulinka29
10. bře 2010

Machytko moc to nechápu....a koho máte v Sokolově?Já myslela právě že tvojí mamku,ale ta přijede dneska.
Tak si hezky užij návštěvu 😉 A Honzík už má 2 týdny ju....to není možný 😕