Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

misa1982
11. bře 2010

Ahoj vsem,renat video super presne tsk se smeje a povida i Tomášek.Nekdy ho taky nahraju.Ale asi bude nemocnej v noci mel horecku dala jsem mu cipek a zatim dobry ale zitra s nim radeji zajduje patek tak at se na nej podiva,dneska je tady u nas taky skarede a pocasi spis na spani..

safirek
11. bře 2010

Ahojky, už sem píšu po třetí, po každý na něco zmáčknu a ono se mi to smaže 😅

Renat, tak ať vybereš nějaký pěkný naušnice 😉

Kiki, ahoj. Co Kubík? 🙂

Miso, chudák malej. Radši s ním zítra zajdi, když je to před víkendem, ať máš klid.

U nás se v noci vstávalo po 2h a pořádně se malá vzbudila kolem 7h. Tak jsem ji vzala k sobě a ještě jsme si hrály v posteli. 😉 U nás sněží, byla jsem jen vyvenčit psa a je i dost zima. Po poledni ale vyrazíme ven, potřebuju stejně nakoupit pečivo a něco málo...

vodickova.jana
11. bře 2010

Ahojky holky....tak dneska jsem tu relativně brzo...vstávala jsem už v osm hodin... 🙂

tak ted budu chvilku odpočívat a pak dám prádlo do pračky, udělám oběd a odpo se musim vrhnout na to uklízení... 😝

Tak jdu dočíst ten včerejšek... 🙂

vodickova.jana
11. bře 2010

TAK DOČTENO... 🙂

Renat tak to je super že už je Kubča skoro zdraví.....a s tou stříkačkou na ATB je to dobrý, znám to z práce...to víš starý lidi jsou někdy fakt jak malý dětičky.... 😀 Ale vůbec mě to nenapadlo, když jsi psala že už ty ATB moc nechce papat....ale ty si na to šikulka přišla sama...
No a video je fakt božíííí.....už se těšim až budu takhle natáčet našeho mrňouska.... 😀 😀

Kuli tak ještě teda nic jo????No třeba už dneska se Lucinka ukáže.... 🙂 kór když se v tobě pan doktor trochu pohrabal.... 😝

Kiki četla jsi prosim ten můj dotaz ze včerejška ohledně toho sporťák????

Míšo tak když se uzdraví Kubča od Renat,tak budete zase marodit vy??? ☹ Tak snad to nebude nic hrozného a u doktora do dopadne dobře... 😉

Jinka u nás taky zase sněžilo...a upřímně už mě tohle počasí fakt nebaví....ale Renat bude mít na horách aspoň hezky a sníh.... 🙂

kiki3
11. bře 2010

ahoj saf,kubik dobry,sel spinkat o pul 9 a vtaval o pul 6-teda myslim na kojo,a pak v 7-ale to uz jsme radiliv posteli 😀
ahoj jani 😵
miso teda tak snad se vam to nerozjede...ale k dr bych taky radsi zasla...pred tim vikendem to je naprd..

holky me se dnes zdalo ze uz byli vsechny miminka z unorovek na svete... 😀 😀 😀 proste jsem jukla na konika a vsechny tri jste psaly ze uz mate miminka 😀 j uz jsem fakt blazen asi... 😀

kiki3
11. bře 2010

JEEE jani promin,ja to nejak prehlidla....abych rekla pravdu tak jsem ho zkousela pouze nasadit na konstrukci a to je vse....takze vubec nevim-no a mam ho u nasich na pude tak neporadim ☹ ale moment neco ti zkusim najit

kiki3
11. bře 2010
https://www.youtube.com/watch?v=5AqhWILKNFM

..... koukni sem,ja jsem pak prisla na to,jak kloudne a spravne vycvaknout korbu 😀

renat2
11. bře 2010

Holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy LUCINKA je na světě 😀 😀 😀

sms od Kulinky:

Dnes v 5hod. se nám narodila Lucinka. Váží 3250g a 49cm. Je strašně nádherná.

můžete juknout:

http://www.ksw.ch/desktopdefault.aspx/tabid-791...

O prodou určitě řekne Kulinka pak sama.
GRATULACE!!!!!!!!!!!!!!

safirek
11. bře 2010

Jééé, Kulinko, moc moc gratuluju!!! Je krásná a těch vlásků 😵

vodickova.jana
11. bře 2010

Jéééééééé...ještě že jsem sem nakoukla.... 😀 tak už se Kulinka dočkala....to je super mám radost...

Tak Kulinko tobě i Lucince přejeme hodně zdravíčka....ať je vše v pořádku a jste brzo doma... 🙂 Už se těšim na popísek porodu....pa pa

vodickova.jana
11. bře 2010

Týýý jóóó a je fakt nádherná a jaký má vlásky....asi je bude mít kudrnatý.... 😀 😀

ardila
11. bře 2010

Jupíííí, veliká gratulace k Lucince, je krásná 🙂 Já tu řvu jak želva, nějak mi asi došlo, že teď už já 😅

safirek
11. bře 2010

Ardi, tak teď čekáme na tebe a pak Janča 😵

vodickova.jana
11. bře 2010

Jojo holky letí to....a já budu třešnička na dortu.... 😀 tak budte rádi že bydlíte tak daleko....jinak byste slyšely ten můj řev až budu rodit... 😀 😀

Tak my jsme napapaný a hurá do práce... 😝

ardila
11. bře 2010

Šmarjaaaa 😀 😀 😀
Od včera mě zas navštěvujou poslíčci 😝 A dneska se nějak přidala panika, že nejsem připravená a tak.. Takže jdu stěhovat věci do pokojíčku, prát, žehlit, překontrolovat tašku do porodky, snad mě to trochu uklidní 🙂

misa1982
11. bře 2010

Jeeeeeee velika GRATULACE! kulinko Lucinka je opravdu kocka,prejem obema zdravi a at vam mala dela jen radost! 😵 😵 😵 😵 😵

safirek
11. bře 2010

Ardi 😀 To je asi normální ta panika ta konci. Taky mě přepadal strach, jestli mám všeho dost, že není dost uklizeno 😀

Jani, neboj 😀 třeba to půjde jako po másle a budeš tiše jako myška.

safirek
11. bře 2010

Tak my jdeme ven něco málo nakoupit, ale vůbec se mi dneska nechce.

machytka
11. bře 2010

Kulinkoooo,moooooc gratulujeme,je rozkošná🙂)Teda,už máme skoro všechny mimísky vyklubané🙂)
My už vyrážíme,písnu až zítra ze Sokolova🙂)

cukrik580
11. bře 2010

ahoj kulli...gratulujem a zelame veeeela veeeela zdravicka 🙂

winii
autor
11. bře 2010

Ahoj holky

huráááááááááááááá máme MIMINKO 😵 😵 😵 😵 😵 😵

kulinko moc a moc gratulujeme přejem vám všem moc a moc zdravíčka!!!!!!!!Lucinka je nááááááááádhernááááááá 😵 😵

winii
autor
11. bře 2010

holky dneska brigáda super 😵

a byli jsem dneska na poradně a očkování takže Gábísek má 6500g a 62cm, dostali jsem dvě včeličky a zatím se držíme jen máme lehce zvýšenou teplotu tak doufám, že se z toho nic nevyklube

renat2
11. bře 2010

Ahoj...

😠 😠 😠 😠 😠 😠 holky byla jsem na sociálce a jsem nasr... jak něco. Co se tam dělo, šla jsem si jen pro potvrzení na ten tiskopis - kvůli rodičáku, že mi vznikl nárok na PPM a v jaké výši!! a paní na mě koukala jak z jara, co to chci, že jsem si to vymyslela (přitom ty tiskopisy josu jejich!!!evdentně byla mimo, vůbec nevěděla...a mluvila se mnou teda tónem, který bych si vyprošovala. Krávy...nevědí, co mají dělat, pak to má nějak vypadat.Za to co předvedla bych se styděla vzít mzdu!!!

Ardi: jo holka ted je to na tobě..

Win: super, že se brigádka líbí a máš to tedy na dýl?
Jéé vy jste proti nám prckové 🙂 myslím to v dobrém, 🙂 snad bude bez reakce. Rýma teda dobrý, naočkovala ji bez problémů??

ardila
11. bře 2010

Kuk 🙂 Já makám a makám, tu blbou stěhovací práci mam za sebou, tak teď už mě to zabydlování pokojíčku baví 🙂 Zejtra to snad dám do kupy a udělám nějaký fotky.
Renat, uplně ti rozumim, jak mně teď vytáčela ta baba s úvěrem, když mi nedokázala dát základní info 😠 Jinak moje mateřská zatím nikde a to ostatní, co znám a patří pod tu samou sociálku mají už týden prachy na účtě. No zavolám tam příští týden a budu doufat, že tu dorazí. Teď tu byl chlap koupelňák a novej sprcháč bude stát dalších min. 16tis., tak nevim, kde na to jinak vezmem. A řekl, že může začít koncem března, no tchýně mu to odsouhlasila, ale já teda řekla, že v žádným případě nechci přijít z porodnice a mít tu rozkopanou koupelnu, takže až na konci dubna..
Win, jakou máš brigádku? Nějak jsem to nezaregistrovala..

misicka455
11. bře 2010

Juj tak jdu na kouknout a kulinka to má za sebou tak velká gratulace 😉

U nás nic moc nového po třech dnech zvracení bojujeme zase s jídlem ,malá pijemálo a pořád trochu ublinkavá, tak jí sonduju. Už aby to bylo za nama,, snad se to přes víkend zlepší a mi budeme moct na ten zákrok.

ardila
11. bře 2010

Míšo, držte se, snad už bude líp, ty střevní chřipky teď hrozně řáděj, kolem to maj všichni ☹
Prosadila jsem si přestěhování pokojíčku, tak jsem konečně docela spokojená.. a Honza je uraženej, protože se mu to takhle nelíbí 🙂

kiki3
11. bře 2010

jeee holky,ja vam psala a koukam ze to tu neni 😠
tak uz jen ve zkratce,jdu spat 😅
kulii,tobe moc amoc gratuluju,mam hroznou radost,tak at jste obe zdrave 😵 😵 doufam ze jsi mela fajn porod,uz se taky tesim na popis!lucii je nadherna,vlasac jako nas kubik 😉

misi,vy to zvladnete, a at uz je brzy lepe ☹

ardi,uz se chystej,my chceme dalsi mimiiii 😵 a pak ta tresnicka janca 😉

renat2
12. bře 2010

Holky ahoj a dobré ráno 🙂

Nějak nestíhám, 🙂 nic neobvyklého. Kuba tady teď leží v kočárku a vypráví si s medvídkem...

Misi: Tak co Tomášek? je všechno v pořádku? Byli jste u dr.? Nebyla teplotka jen od zoubků??

Jani: s tou stříkačkou si nedělej hlavu, nás to taky mohlo napadnout dřív 😀 😀 i když buď je to naše dítě tak inteligentní, nebo nevím, on si to jednou vzal, takže my šťastní a pak už zjistil co mu to dáváme a zas to samý, scéna, zavřená pusa, řev...ale dnes to snad do něj ještě dostaneme a končíme.

misi: jednou se to už musí obrítit, vedete si dobře, jste šikulky 🙂 držíme palečky!!!

safirek
12. bře 2010

Ahojky,

Wini, takže Gábinku nakonec naočkovali? Tak ať je to tentokrát bez potíží 😉

Ardi, na tu mateřskou si radši zavolej. Je možný, že to tam nějak pomotali... tak se radši připomeň.

Renat, na těch úřadech je to snad všude stejný! 😠 Většinou vůbec nemají přehled o tom základním a nedejbože, když se na něco zeptáš. Jsem takhle hrozně ráda za internet, protože si tam většinou všechno najdu sama a jdu tam připravená 😀

Misicko, držím palce, ať se přes víkend dá Verunka dohromady, aby léčení mohlo pokračovat dál 😉

Nám se dneska vrací taťka, tak se s Natálkou těšííííme 😵

winii
autor
12. bře 2010

Ahoj holky 😵

renat tak je teda síla s tou ženskou na sociálce!!!!!!! ☹ to snad ani není možný nebyla nalitá 😕 jinak si nedovedu vysvětlit že za tovej výkon co tam předvedla byla střízlivá 😖

jo dneska mně volaly z té brigošky a chtějí mě hurá, takže tam budu docházet každé pondělí, uterý a středu jsem ráda aspoň budou penízky 😵