Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

vodickova.jana
24. únor 2010

Renat máš pravdu že je takový pravý klučičí...mám ho hodně dopředu a ne rozlezlý do stran...tak je takový hezoučký.... 😀 Ale nabrala jsem dost na stehnech, bokách...se mi tam začínají dělat strie... 😠 😠

Kuli... 😀 😀 to je dobrý péct bábovky kvůli tomu, že se ti líbí je vyklápět... 😵

A ted čtu vzkazík od Kiki....tak Honzík už je na světě.... 🙂 Tak Machy mocinky gratulujeme, hlavně že jste oba dva v pořádku.Ale řeknu ti je to pěkněj kus chlapa...fakt kluk jako buk,co??Tak se těšim na foto.... 😵

Mury ahojky....jsem ráda že ses tu ukázala... 😉 ale koukám že na tebe něco leze...tak ať je ti brzo líp... 😉

cukrik580
24. únor 2010

machy gratulujeeeeem...vela zdravicka a stasticka zelam do zivota, nech sa vam dari 🙂

kulinka29
24. únor 2010

kiki jestli sem vložíš tu fotečku Honzíka...tak nás prosím upozorni ano 😉 😉

renat2
24. únor 2010

Holky, jupííí asi nám vyjdou ty hory..už půlce března (nebo ke konci) 🙂 Pojedeme na Tanvaldský špičák, od středy do neděle 🙂 snad si i zalyuji, i když mám ais problém, jak jsem si koupila tu soupravu, tak kalhoty mi prostě nejsou , nedostanu je ještě přes boky, mám je ještě rozlezlý ☹ musím to nějak vymyslet. Ale mám radost 🙂

ardila
24. únor 2010

Pomoooooc, já celej den uklízim a nejde to zastavit 😀 Vždycky si sednu, že stačí a najednou mě napadne ještě něco, co se nutně musí dneska udělat.. Mam vydrhnutý všechny podlahy, tu v kuchyni jsem drhla snad dvě hodiny, každou dlaždičku, cenťák po cenťáku a pořád mi to nepřišlo čistý.. No a zahrnula jsem do toho i psy, tak jsou pěkně vymyslený a vyčesaný 🙂 Tak teď už jenom mikrovlnku a troubu a okna teda nechám na zítra.. Ale kdybych měla primalex, tak už jsem i vymalovala 😅

ardila
24. únor 2010

Jé Renat, vy pojedete k nám 🙂 Blbý je, že tou dobou asi budu rodit, tak se asi neuvidíme.. ale třeba byste se mohli stavit, když ještě budu v kuse, co?

kulinka29
24. únor 2010

teda Ardi:tak koukám,že nejsem praštěná jen ja 🙂 Ty se chystáš mýt okna?No já se možná taky do nich pustím a ta trouba mě čeká zítra.

ardila
24. únor 2010

Kuli, no asi jo, hrozně mě vytáčí, jak jsou na nich šmouhy..Hlavně balkonový dveře jsou ve spodní půlce celý ušmudlaný od psích čumáků 🙂

renat2
24. únor 2010

Ardi: vyprdni se na to a odpočívej 😀 nabírej síly. Jo jo pojedeme k vám, termín je ale blbý, hned jsme na to taky myslela...Pokud budeš ještě celá, mohli bychom se na chvíli zastavit.

ardila
24. únor 2010

Renat, tak dej vědět až tu budete a když budu doma, ať už s břichem nebo prckem, tak byste se mohli stavit.. Domluvíme se 🙂 Ale zalyžovat si s váma asi nepůjdu 😀

renat2
24. únor 2010

Ardi: to bych tě taky hnala už hůlkou 😀 😀 opravdu už holky odpočívejte, co to jde 🙂
Určitě dám vědět, a budu se případně těšít...to by byla paráda, kdyby to vyšlo. No pokud by šimonek vydržel do termínu, tak je tu reálná šance 🙂 😉

vodickova.jana
24. únor 2010

Teda holky jeslti mě taky chytne taková uklízecí manie.... 😀 😀 😀 zatim se mi do toho uklízení nikdy moc nechce.... 🙂

renat2
24. únor 2010

To není uklízecí mánie, ale hnízdící instinkt 😀 😀 😀 😝 😝

Já kouokám na olympiádu na štafetu, vypadá to nadějně 🙂 a pak Sáblice, tak sjem zvědavá, i když předpokládám, že zvířátko se zrovna vzbudí na jídlo...uvidíme.

kiki3
24. únor 2010

ahooj holky!!ja se desne omlouvam,koukam ze jste me zadaly o fotecku a ja tu vubec nebyla... ☹ byla jsem u nasich kdyz me machy psala,tak jsem sem jen vlitla abych mohla podat info 😉 ...bohuzel mam starsi telefon,a nemam kabel k PC...tak jedine bych to mohla nekomu preposlat...??to je jediny co me napada..
renat u nas taky bezi olympiada,fandime 😉 tak mame dalsiiii brooonz!!bezva 😵
zitra vas holky doctu poradne,ju?mejte se a dobrou!

renat2
24. únor 2010

JOo máme jí, fakt paráda, až na ten výpadek, to těm Kanaďanům moc nevychází. 😀 😀

Kiki: já taky nemohu sloužit, taky nemám kabel, ale někdo se určitě najde 🙂

tatkamachytka
24. únor 2010

Ahoj vsechny vas zdravim jsem tatka od machytka. Kata vas pozdravuje chtel bych sem dat fotky naseho Honzika ale nevim jak tak mi prosim nekdo poradte diky.

kiki3
24. únor 2010

ahoj tatko 😉

tatkamachytka
24. únor 2010

tak uz se mi to podarilo ulozit do alba.

kiki3
24. únor 2010

koukam ze jsi uz na to prisel, honzik je proste nadhernej!!!! 😵 😵 😵 moc vam gratuluju,jeste jednou 🙂 vyrid kate pozdrav a honzikovi pusinku 😵 jaktoze neslavis 😉 ??

tatkamachytka
24. únor 2010

😉 no ja nejak stejne moc nepiju a abych rekl pravdu porad si prohlizim fotky Honzicka. a nemuzu se jich nabazit. je to supr pocit. byt najednou tata 😀

kiki3
24. únor 2010

jo tatko 😵 to verim,to muj pritel byl u porodu a kdyz poprve drzel naseho kubika( 2 mesice zpatky) tak brecel dojetim a doted kohokoliv potka tak hned ukazuje fotky a chlubi se 😵 ..je to proste zazrak a nejhezci chvili v zivote 😵 😵 😵

tatkamachytka
24. únor 2010

to mas pravdu. uz se nemuzu dockat az tam zitra zase za obouma pojedu 🙂

kiki3
24. únor 2010

uzivej si to´, protoze to hrozne moc rychle utika 😅 prijde mi ze jsem pred tydnem odesla z porodnice ....a ono to je 7 tydnu!! 😲 😀 no nic,musim jit spat,dnes uz pekne pretahuju 😀 rano budu mrtvolka 😉 ...holky tady z diskuze budou nadseny ze jsi pridal fotky! kata me totiz odpolko poslala mmsku ale ja to sem nemohla bohuzel hodit-nemam kabel...tak budou radi,jsi sikula 😀 tak dobrou a uzij si prvni tatkovskou noc 😵

renat2
25. únor 2010

Dobré ráno...to je krásné překvapení.
Ahoj taťko, ještě jednou moc gratulujeme, Honzíek je krásný!! AŤ Vám dělá jen a jen radost.
Kačku pozdravuj, ať je máš brzo doma!!!

renat2
25. únor 2010

Téda, já tomu nemůžu uvěřit, jak je Honzík malinkej...to ten náš dřevorubeček 😀 😀
je to opravdu krásné obdod, užívejte si ho plnými doušky, strašně rychle to utíká.

Kikčo: cože???? Už 7 týdnů, to opravdu není snad ani možné...

misa1982
25. únor 2010

Dobre rano..tak predevsim velika gratulace Honzík je nadhernej!At vam dela jen radost!U nas noc kojo po 2hodinach ted jdu oblect ty nase kluky a jdem odvest Martu do skolky dneska maji karneval.Pak se tady ukazu...

kulinka29
25. únor 2010

ahoj holky....teda pěkně mě to vzalo...ježiš Honzík je tak nádhernej a takovej malinkej,vůbec nechápu jak může mít 4 kg.Ještě jednou moc gratuluju a děkujem za fotečky.Moc od nás oba pozdravuj.

kulinka29
25. únor 2010

tak jsem tady přidala fotku mého břucha 😉 no ale koukám,že je tam vidět spíš nepořádek než břicho 😉
Já jdu zase něco poklidit....venku svítí krásně sluníčko,tak se mi nechce zůstávat v pelechu.

vodickova.jana
25. únor 2010

Ahoj holky...

právě jsem koukla na Honzíka....teda ten je nádhernej...a ta druhá fotka je fakt super... 😀 😀

Kuli...vždyt to tam už musíš mít celý vyšperkovaný.... 😀 😀 😀

kulinka29
25. únor 2010

Jani:to Ardila mě nakazila 😉 ...když mě nebaví jen tak sedět a nic nedělat.