Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

ardila
9. led 2010

Kuli, kešky jsou po celém světě 🙂 My máme už asi v 8 zemích Evropy, ale u vás ne, to budem někdy muset napravit 🙂
Váhu nevim, o tý jsem neuvažovala, ale máma mi říkala, že jí mam koupit, tak možná jo.. Nebo mi jí třeba koupí

murynka
9. led 2010

ardi jsem ráda že jsem mohla pomoci 😉 je hezká 😵 😵

misicka455
9. led 2010

Ahojky holky, tak jsem vás konečně našla 😉

misicka455
9. led 2010

Tak po pořádku. V pondělí ráno jsme tedy vyjely směr porodka stím, že prostě jdeme na indukci. Přijaly nás vyšetřily a udělaly monitor , kterej jako na potvoru nebyl moc dobrej.Odvezly nás na pokoj a ještě jsme čekaly na utz aby jsme věděly jak malá leží a jakej je tedy odhad váhy. Po utz mi doktor řekl, že odhad je tři a půl kila, al e že to může být i víc a že by mi radil i díky tomu, že nejsme otočený ten císař , že by to pro nás bylo pro obě nebezpečný tak řikám, že jasan že tedy cisař .Tak jsme se domluvyli na odpo jelikož jsme ráno jedla a , že to bude jen lokální umrtvení.Odvezly mě na pokoj ,kde bylse mnou i manžel a čekalo se. Postupně mě sestra hodila ,obvazovat nohy,holit atd....Jenže pak mě z hladu díky cukrovce začalo být zle tak jsme dostala kapačku s inzulínem a glukózou.Pak nás nacévkovaly to byl hnus.O půl 12 násodvezly na sál, manžela nechaly koukat za skleněnýma dveřima. Pak to začalo píchnout epidurál, podařilo se až na potřetí jelikož jsem se strašně bála a celá se strašně třepala.Nasadit masku na dychání atd..... PAk jsem cítila všude po tělě teplo a zkoušely zda něco cítím ,došel doktor a začalo se. Anesteoložka byla super, držela mě za ruku a říkala každej postup co dr. dělala. Vše bylo bez bolesti až na to když malou vytahovaly tak to bylo jako kdyby zě mě vytahovaly vnitřnosti. PAk jsem jen slyšela, jak brečí a někam jí odnášely z dálky bylo slyšet nějakého doktora, že je krasná a veliká a že krásně sama dychá. PAk mi jí nějak doktorka donesla abych se mrkla dala jsme jí pusu a už jí nesly pryč.PAk mě převážely na ARo a jen jsme od manžela slyšela jako by zdálky , že je moc krasná A zavřely se dveře a já zůstala ůplně sama. Napojily mě na ruzné kapačky hadičky atd.... a já ai na chvilku usnula. Když jsme se vzbudila tak jsme se pořád ptala kde je a nikdo mi to nedokázal říct až o půl sedmé večer přišly z dětského, že jí hnedka po porodu odvezly do dětské nemocnice. Ale jak to sní vypadá nikdo nic nevěděl. Jen mi daly nějaké tel. číslo a že si tam zítra mám zavolat. Noc byla hrozná vůbec jsme nespalapořád jsme cítila, že mě malá kope pak se mi zdálo o té operaci no hrůza Druhej den za mnu přišel manžel a že jede do té nemocnice pak mi zavolá co a jak. Tak jí dělaly utz toho srdíčka a musí se to sledovat. Doneslnějaké fotky a já si pořádně ani neuvědomila, že to dítě na té fotce je moje Ve středu jsme i tam volala já a , že malou převaží do PRahy do Motole a že tam se rozhodne co a dál. Pak už to mělo rychlí spád, v praze jí vyšetřily a zjistily , že není na co čekat a ve čtvrtek nám berušku operrovaly.Tu nejhorší vadu nám odstranily, kvůli tomu srdíčku nemohla pořádně dýchat tlačilo jí to na plíce a ještě se jí neprokrvovalspoe tělíčka. Operace dopadla dobře jen zjistily , že máme nedomykavost chlopně, ale to že počkají , že se to někdy spraví samo a že to něńí vada hrožující život. V pátek ji měly odpojovat od přistrojů, ale bohužel našly ve stolici krev takže s té operace dostala nějaký zánět do střívek.Takže jí nasadily antibitotika, má žilně magnézko na prokrvení, výživu dostavá jen nitrožilně bay y střívka si odpočinula a je uchována ve spánku aby naprala sílu.Odpojovat by jí měly v neděly nebo v pondělí podle toho zda tá krev ještě bude nebo. Mě pustily včera musela jsme je sice ukecávat, ale jsem moc ráda , že jsem doma v klidu.Za beruškou pojedeme v úterý jelikož dokud je na těch přistrojích tak tamnikoho nepustí.TEd si za chvilku budeme volat jak zvládla noc a zda nejsou nějaké komplikace.
Holky je to šilený já pořádjen řvu,mlíko zatím nemám sice se snažím každý tři hodiny stimulovat a každej řiká, že se to ještě rozjede, ale nevím už nemám nějak sílu. Včera jsem došla domů a byla jsme sama . Postýlka prázdná nikde nikdo neřval.Připadla jsem si fakt jako propuštěná po operaci tak jsme to zase ořvala, řvu i teď když vám toto píšu. Když to bude vše v pořádku tak by nám měly princeznu za 14 dní pustit.

Tak teď jsme volaly do prahy stav nezměně což je taky dobře za celou noc krev ve stolici nebyla a odpo jí čekají nějaké vyšetření tak máme zase volat večer po osmé.

murynka
9. led 2010

misicko čtu jedním dechem....páni tak maličká až už si takto užívá ale věřím že jí to pomohlo a bude ted zdravá 😵 😵 a prospívat 🙂

moc dobře vím jak ti je ☹ ☹ a to já malou měla jen pár metrů ode mě a bylo to kruté ☹ také jsem plakala jen se vyplač ale asi to tak má být....fakt si to vybíráš nějak moc 😔 😔

je dobře že ve stolici není krev bude to dobré neboj a za 14 dní už budete všichni spolu 😵 😵

murynka
9. led 2010

a je moc krásnááá 😵 😵 😵

misa1982
9. led 2010

Ahoj Miso drz se ja byla taky tyden bez maleho bude to dobre!

safirek
9. led 2010

Misi, držím pěsti, ať je malé dobře a je brzy s váma doma! Dívala jsem se na fotky a je moc pěkná! 😵

ardila
9. led 2010

Mišičko, Verunka je moc krásná.. Věřím, že to je hroznej pocit, když nevíš, co se děje a nemáš jí u sebe, ale ona to všechno určitě zvládne a brzo budete spolu. Hlavně, že operace dopadla dobře a už bude jen líp..

renat2
9. led 2010

Misi, ještě jednou gratuluji, verunka je opravdu mazlík. V pze se o ni určitě dobře starají, pak už budete jen a jen spolu.

Tak my dnes sudnali s. a já zvážila, od pondělí přibral 40g (a to je po dnešku hooodně vykakaný), to si myslím, že je v normě...na to, že jsem ta prsa měla opravdu vycuclá.
teď už to nebudu řešit, jsme ráda, že se to srovnalo.

Jdu do vany, učit se a spát, i ty noci už jous lepší (teda ta na dnešek co byla byla už celkem v poho)

renat2
10. led 2010

mělo být 140g...ne 40

misicka455
10. led 2010

Ahojky holky tak ještě dvě noci a budeme s malou spolu 😵 😵 😵 Doufám, že jí vůbec poznám 😉

Miso1982 jestly mě pamět neklame tak jsi rodila CŘ ? Jak dlouho tě bolelo břicho a jak dlouho jsi špinila. Já zase palším, ale chci jet za malou v pořádku, ale břicho ještě bolí při stavaní , při tom když se točím ze strany na stranu a o WC ani nemluvím. Ještě když se hodně rychle narovnám tak mě jako by táhne ve vnitř v břichu po levé straně kousek pod pupkem a krvacím jako bych měla menzes.Tak jestly je to v pořádku 😉

pipiii
10. led 2010

ahojik holky..... No konecne jsem vas nasla:-O porad nas nekam presouvaji a ja tam hledam jak blazinek😀

Misicko, precetla jsme si clanek o Verunce, bud strane moc silna!!!! bude te mooc potrebovat!!! a je krasna, je uzasne ze se operace podarila a bude mit jen nedomykavost chlopne, to ma muj tatka a je uplne v pohode🙂

kiki, maly je uuuzasny!!! ma nadherny kukadla🙂 a ty vlasky....juuuu mame dalsi miminka🙂 😵 😵

cukrik580
10. led 2010

ahoj baby...misi a kiki...mate krasne deticky...a neboj misi...vsetko bude dobre...myslim na vas...aj na ajninku... 😔

murynka
10. led 2010

na ajninku také myslím ☹ zítra mají ten pohřeb 😔 😔 chjooo proč se to muselo stát 😢

cukrik580
10. led 2010

ja na nu stale myslim...neviem to pochopit...zajtra to bude hrozne...myslim na vas...drzte sa kuriatka... ☹ 😔 😔

machytka
10. led 2010

Ahojte holky,tak já jen na skok,včera jsme kvůli té sněhovce málem nedojeli na ty hory/Misa1982 jsme ve Velkém Vrbně,kousek pod chatou Paprsek/,z pátku na sobotu u nás musela přespat moje kolegyně,protože jí silničáři řekli,ať nechá auto u cesty a jde závějema 4km domů,ráno mega ledovka,H.3xspadnul než došel jen k autu,pak jsme se nemohli dostat v sobotu pro lidi,co jsme měli brát na hory a ani druhá parta se nemohla dostat k nám,pak někoho napadlo,že přes pole projede pluh,takže se vytvořiila provizorní cesta po těch hroudách.Cesta hnus,jelo se krokem a pár metrů před chatou jel nějakej blázen a přibral nám zrcátko na autě......jinak vše ok,nádherná chata,parádní sníh-sice včera zledovatělý,ale dnes dopadal prašan,tak super.Před chvílí jsme dojeli domů,zítra máme kurz a po kurzu zase jedeme do soboty na tu chatu.Takže toto u nás.......fotky prohlídnu později,ale všem mooooc gratuluji k miminečkám.....jo a dnes v noci mě probudilo mokro-ale na prsu a měla jsem od mlíka obří flek na pyžamu🙂))

machytka
10. led 2010

dočetla jsem-Ardi:plán mít budu,navíc budu mít u porodu i dulu a ta na to vše dohlídne,samozřejmě stojím nohama na zemi a vím,ž vše může být jinak,pošlu ti vzor,podle kt.to budu psát,nebudou tam žádné výmysly a speciality,prostě jen moje představa o porodu......pošlu,jak se vrátím z těch hor,pokud budeš chtít.

machytka
10. led 2010

A postýlku jsem koupila taky na matýskův ráj-brala jsem i komplet do porodky a sestavu na kyblík a vaničku a byla jsem s dodáním i vším moc spokojená.Postýlku máme Scarlett-borovici,se šuplíkem a stah.bokem 0020 za 3460,-/z Matýska/-mám ji v albu,kdybys chtěla mrknout a kolíbka je super,ale tu mít nebudeme

misicka455
10. led 2010

Jinak jsme si volaly do nemocnice a zítra malou budou odpojovat a pomulu jí zatěžovat tak držte palečky 😉

ajnina
10. led 2010

Ahoj holky,
dnes jsem tu celé odpoledne až do teď měla kamaráda, takže jsem tak netruchlila. Vzpomínali jsme na něj, povídali o všem možném a i jsem se zasmála.

Bohužel Tomášek je pořád mrzutý, je vidět, že mu chybí pochování od chlapa. U toho kamaráda se hned zklidnil.

A už je neděle..a večer. :( zítra to začne. Kamarádka psala, že tam jde hrozně lidí, úplně mi běhá mráz po zádech.
Tady je strašně sněhu, byla jsem očistit obě naše auta a takových 30cm tam bylo. Také jsem zapadla po kolena a pěkně si vyválela prdel 🙂 Jenže ještě nejsem unavená, tak si půjdu k babičce půjčit lopatu a odhrabu chodník před barákem a trochu silnici. Jakmile nelehnu do postele a neusnu, je zle.

Šíleně jsem zhubla, sice to na váze není tolik vidět, tam jen 5kg, ale břicho mám menší jak před těhotenstvím, na léto do plavek úplně ideální. Švagrová je na tom hůř...byla strašně hubená a teď je jak anorektička, nohy má jako hůlky a břicho jako žehlící prkno (mě se přece jen ještě klepe, jak nemám zataženou dělohu).

Kiki: Kubíček je krásnej a Verunka od Misicky také, holky moc gratuluju, užívejte si těch svých sluníček.

Holky, všem moc děkuju za podporu, mám vás ráda.

ajnina
10. led 2010

Misicko moc držím palečky, určitě to malá zvládne, je to bojovnice.

renat2
10. led 2010

Jani: držte se všichni, myslíme na Vás.

ardila
10. led 2010

Ahoj, nestíhám dočítat.. Jen děkuju tomu, kdo mi tu radil, že si mam vsadit sportku, jak jsem vyhrála ten poukaz, myslím Renat? Vsadila jsem a dneska vyhrála 🙂 Sice jen pětikilo, ale i tak mam radost 🙂
Ajni, zítra na tebe budu moc myslet !!

renat2
10. led 2010

ardi: jo to jsem byla já!! Chci provizi 😀 😀 (sranda) a 500 dobrých, kde to najdeš 😉

safirek
10. led 2010

Ajni, myslím na tebe! Na zítřek přeju hodně sil!!! Drž se!!!

Misicko, jsem ráda, že je Verunce líp!!! Je to holka šikovná, určitě to bude v pořádku!

ardila
10. led 2010

Machy, ty modrý fleky na pyžamu mam už pár týdnů a několikrát do týdne.. Vzor plánu určitě budu chtít, díky 🙂
Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, jestli by vám nevadilo, kdybych smazala tu naší tabulku? Už mam plné nakupovací album a nakupujem dál, tak abych měla kam cpát fotky..

kulinka29
11. led 2010

dobrý ráno holky.....
Ajninko moc na tebe dneska myslím, buď statečná.
Mišičko taky držím pěsti,aby všechno dobře dopadlo, určitě nám pak napiš,budu čekat.
Ardi: gratuluju k výhře, i pětikilo potěší 🙂
No a já žádné fleky na pyžamu nemám, mám strach z toho,že nebudu moc kojit 😒
Jo a Ardi: mě to určitě nevadí (s tím smazáním alba).
Jdu na němčinu....ahoj pozdějc.

machytka
11. led 2010

Dobré ránko,
my máme zase smůlu,včera sem jedeme 160km na kurz,teď mi pípla sms,že kurz se ruší,protože někdo rodí,tak zase 160km zpátky......Snad na nějakej kurzstihnu dojít než porodím.
Takže zase jedeme,mějte se tu fajn,v neděli se na vás mrknu,není tam signál,tak se ani nepřipojím...

Ajni:drž se,bude to děsný,ale musíš to zvládnout!!!!