Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

kulinka29
9. bře 2010

holky já vím,že jsem protivná (už jsem to říkala i manželovi)...ale ještě to se mnou vydržte 🙂

misa1982
9. bře 2010

Ahoj holky,ja jsem si radeji zakazala sladke domu kupovat za chvili bych se neunesla!Ty chute jsou strsne! 😲 😲 Chci se zeptat po kolika hodinach kojite?Tomášek driv jak po 4hodinach jist nechce...Jinak renat ta houpacka je super asi ji koupime klukum do pokoje...i kdyz vrtani do stropniho panelu bude asi neco 🙂 Jinak tady nam mrzne je tady -8.

kulinka29
9. bře 2010

ahojky míšo....jak psala renat,žádná velká dieta,ale omezení sladkého.No dneska chci jít koupit chleba a nevím jak projdu kolem těch koblížků atd 🙂 Taky se mi moc líbí ta houpačka..už se těším,až jí budem pořizovat.A u nás sněží a je -2 😒

renat2
9. bře 2010

Kuli: máš nárok být protivná, na nás se neohlížej, my to vydržíme 🙂
Tak jdu ještě jednou zkouknout ty houpačky, jsem fakt nahlodaná 🙂

misi: ahoj...třeba to Tomáškovi stačí...kdyby měl hlad, řekne si...třeba ho něco bolí, nemusí mít tolik hlad (zoubky??). My teda jíme zas klasiku, co 2-3 hodiny 🙂 Máš nějaké info, kolik přibral? Pokud to je O.K. neřešila bych to, ne každý je takový jedlík jako třeba náš Kuba 🙂
Myslím, že klukům se houpajda bude líbit...

misa1982
9. bře 2010

Kuli hlavne na sebe davej pozor a neboj ja byla ke konci taky priserne protivna chudak pritel kdyz si na to vzpomenu....

renat2
9. bře 2010

Holky, jak je to teď s tím cestovním pasem? K rodičům už se děti nezapisují, tak musí mít svůj, že? Nevíte, co je k tomu potřeba??? Musíme ho KUbovi nechat udělat.

safirek
9. bře 2010

Kulinko, ty konce jsou těžký. Nic si z toho nedělej, já už pak taky byla protivná, nervózní... Neboj, za chvíli budeš mít Lucinku u sebe 🙂

Miso, malou kojím po 2 - 4h. A když hodně blbneme doma tak i po hodině, ale to má spíš jen na žízeň, protože si jen párkrát sosne.

Renat, s tím pasem nevím. Prý už musí mít vlastní, ale zatím to nikdo známej nevyřizoval.

misa1982
9. bře 2010

Vcera jsem ho vazila a ma plus minus 7kg na 4mesicni prohlidce 19.unora mel 6,450g a vite jak je ten nas malej vycuranej...vcera byl na dece hral si a z nice ho nic zacal brecet tak tam letim a rikam mu co se deje Tomášku a on se na me zacal smat pusu od ucha k uchu dobre si me umi privolat a ma me potvurka omotanou kolem prstu vnoci se zacne vrtet v postylce tak mu dam najist polozim on zacne mrcet a mamina co udela vezme si ho k sobe do postele...ale nechci ho na to moc ucit ale mu se neda odolat drobkovi...vcera jak jsem videla ty zpravy o tom miminku tak mi naskocila husi kuze...jak nekdo muze ublizit nevinemu bezbranemu miminku to opravdu nechapu! ☹ 😠

safirek
9. bře 2010

Holky, musím říct, že jsem vždycky nesnášela ráno vstávat, spíš jsem byla noční typ, ale co je Natálka, tak rána zbožňuju - když brebentí v postýlce, usměje se 😵
Mám dneska super náladu a dopoledne dojde kamarádka, tak se těším.

safirek
9. bře 2010

Miso, jsou ty dítka pěkně mazaný 😵

Je to otřesný s tím miminkem. Nejhorší je, že rodiče půjdou na psychotesty, tam se ukáže, že na dítě nebyly psychicky zralý a nic se jim nestane. Ale takhle mu ubližovat! 😠

renat2
9. bře 2010

misi: tak to přibírá dobře, asi mu to stačí 🙂
To víš, že jsou vyčůraní, u nás to je to samé, vědí, že přiběhneme, ale zas je to třeba, opravdu potřebují vědět, že tu pro ně jsme...oni potřebují pocit bezpečností...vědět, že tu jsme pro ně.

Saf.: to je super, že máš dobrou náladu, toje potřeba. Ono i to sluníčko dodává víc energie 🙂 a samozřejmě ti prckové!! To jsou náboje!

misa1982
9. bře 2010

saf:presne tak prckove dovedou zlepsit naladu nam taky rano kdyz se maly vzbudi tak zacne povidat a je to super jeste kdyz se do toho usmiva.Holky co dneska varite dobreho?

renat2
9. bře 2010

Já už jsem to psala včera, bohužel je to podle mě opravdu tím, že "dítě má dítě"...jsem v tomhle hodně nekompromisní, udělal bych jim to samé.

renat2
9. bře 2010

misi: kuřecí plátek a zele. salát.

machytka
9. bře 2010

Dobré ránko,všechny zdravím,my spinkáme,tak cca do 11 máme klid🙂)
Jdu něco chystat na odpolko,přijdou na čumendu kámošky,tak se těším,jak pokecáme.
Včera musel H.jet ještě k doktorovi pro kapičky do oka Honzíkovi,protože z ničeho nic úplně zalepený očičko,tak jsme poctivě kapali,ráno o něco lepší,ale pořád mu z toho lezou takové cucky....tak snad to bude co nejrychleji pryč.A zítra dorazí moje máma,ve čtvrtek jdeme na ten veletrh vše pro dítě a ještě navečer odjíždíme za druhou babčou do Sokolova a budeme tam až do neděle,už se moooc těším a jsem zvědavá,jak zvládneme min.4hod v autě.

Tak frčím,budu zas nakukovat

misa1982
9. bře 2010

Jinak malej jeste chrni v kocarku vzdy kdyz jdeme odvest Martu rano do skolky tak usne tak ho necham dospat za chvily se vzbudi a bude bastit.Asi zacnu malemu od pateho mesice davat prikrmy myslim tim jako hlavni jidlo uvidime co nam rekne doktor 13.jdeme na ockovani zase dostane 2 vcelky.

renat2
9. bře 2010

machy: ahoj...snad bude očičko lepší, určitě se to čistí ještě po porodu.
Do Sokolova? tý jo to je hektar cesty, ale HOnzík je malý, určitě to prospí 🙂 auto krásně udrndá 😀
Závidím návštěvy, ale až budeme zdraví, tak to zas pojede.

Kuba taky spí, už docela dlouho, tak jdu zkusit něco poklidit.
Taky budu nakukovat 😀

KUK 😀 😀

kulinka29
9. bře 2010

renat....vlastně jsi ani nenapsala,jak je Kubíkovi?A do kdy ty ATB má brát?
Já mám omáčku a těstoviny ze včera....tak jdu nakoupit.V tuhle dobu jsou ve městě jen důchodci a já...tak je tam aspoň klid.

misa1982
9. bře 2010

23.jdem na ockovani...renat jsme na tom stejne ja jsem toho nazoru ze kdyby obnovily trest smrti pro ty vrahy tak by udelali jedine dobre a presne jak pises udelal bych jim to same ale to sem asi nepatri....

safirek
9. bře 2010

Miso, ještě nevím co vařit. Nemám zatím na nic chuť, tak pak něco vymyslím. Pro sebe mi nebaví nic složitýho, tak něco jednoduchýho udělám.
I když napadly mě palačinky, tak možná ty.

misa1982
9. bře 2010

kuli duchodci a ja...tos me pobavila 😅 😅

misa1982
9. bře 2010

safirek:palacinky dobra volba ale ja si dala tyden bez sladkeho musim to vydrzet...a hlave to do budoucna omeit protoze co ja sezrala posledni dobou sladkeho to neni ani mozne!

safirek
9. bře 2010

Palačinky budou s ovocem, tak to snad nebude takovej hřích 😀 😀

Machy, ať se očičko brzy spraví. A budete výletit, to se máte 😵

renat2
9. bře 2010

misi: já cestou úplného omezení nejdu, protože pak to bývá horší, nahrne se to a pak stějně člověk sežere (pardon za výraz) víc. Jdu do omezení, respektive hlídání. Čili dnes jsem si povolila 1 malý trojhránek a jinak nic 🙂
večer jdu na břišní tance, tak ho snad vytancuji.

Kuli: s "důchodci a já" jsem se taky pobavila. Tak opatrně, koukám, že u vás zas sněží...
Jinak KUba má ATB do zítra, jdeme na KO a snad už konec. Jinak už mu je líp, ale ještě je pořád docela hodne unavený a slybý, ale už se směje, hrajeme si apod. Tak snad dobrý.

misa1982
9. bře 2010

Renat ja jsem si rekla ze tento tyden zadne sladke sladim si jen kavu a nekdy caj...a dalsi tyden to omezim dam si ob den neco maleho ....

winii
autor
9. bře 2010

Ahoj holky tak už máme i rýmičku ☹ je na ní vidět, že jí není asi dobře, pač je taková klidna nechce si hrát, tak dneska jsme doma doufám, že se to nezhorší chjo

machy tak ať se očíčko zlepší, Gabča to měla taky, tak sme kapali a bylo to dobrý, když se to podchytí včas tak je to dobrý 😉

já jsem si poklidila ještě mi chybí teda umejt toaletu a koupelnu a budu mít cajk

jo včera sme si nechali přivézt pizzu k večeři tak sme se nadlábli 😅 a dieta je včudu, ne dneska si dám jen něco lehčího

winii
autor
9. bře 2010

jo u nás dneska bylo -15 v noci a teď je tam tak -5

renat tak jdeš do toho jo, tak budem bojovat spolu ju budem se podporovat a až bude ta zamčená diskuze tak si aspoň můžem popovídat pořádně o svých špekách 😝 😀

já se tam teším na tu zamčenou diskuzi to bude paráda, jo ptala jsem se adminů a bude se muset založit nová diskuze kvůli tomu

misa1982
9. bře 2010

Jsem si vcera koupila semena rostlinky jmenuje se Stevia Rebaudiana - sladka trava a da se s ni sladit je to misto cukru tak jsem zvedava jestli mi neco vyroste....

winii
autor
9. bře 2010

je miso to je zajímavá rostlinka a kde si jí koupila v ochodě nebo v nějakém zahrádkářství a to si jako pak rozsekáš a dáš do jídla?

misa1982
9. bře 2010

winii ahoj taky se tesim na zamcenou diskuzi tady nemuzu zverejnovat vsechno co chci....