Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

murynka
28. led 2010

kuli monitot i půjčují 😉 my ho máme na půl roku za 8OOkč 😉 nekupovala bych ho...jinak

cukri tak to je fajn že se něco bude dít 🙂 moc držím palečky at vyšetření dopadne dobře a s tou váhou to nepřeháněj 😉 věřím že už se na vás štěstí usměje 😵 😵

cukrik580
28. led 2010

no mury...ja myslim, ze hocikolko bude uspech... ale chcela by som co najviac...uvidime...je to dobra dietka...papa sa tam z kazdeho nieco...je to aj precistovacia dieta...davaju to aj v nemocniciach na tyzden, ked chces schudnut, tak sa to drzi dva tyzdne, tyzden pauza a zase dva tyzdne...uvidime...budem sa snazit...tak dufam, ze uz to vyjde...

a dakujeme :D

kiki3
28. led 2010

ahoj cukrik,bezva ze jste to pomalu zacali resit 😉 a moc preju at jsi unorovka 2010 😵 a at se dari dietka..kdybych nekojila tak bych taky s nakou zacala 😅

renat2
29. led 2010

cukrik: ahoj, tak to jsem ráda, že po zdrav. stránce je vše v pořádku, a těch pár kil dolů určitě půjde. Budeme držet palce, at je miminko brzo v bříško.

Holky u nás noc super, ale bohužel z té špatné stránky. Kubík má asi nějaké problémy s bříškem (ne kolika, prdíky, ale spíš trávení - jak prostě asi není vykakaný, tak moc nejí a blinká...což on blinkací není (i když to zas nevím, zda neblije, že si strký skoro obě ruce do pusy...). Chudinka, asi ho to tam tlačí...
Spíš mě zaráží že fakt moc nejí....(upozorňuji, že přibírá normálně, vážím ho)
Včera jedl po třetí odpoledne a pak až v v 1 v noci - tj. po 10 hodinách 😲 😲 a teď až zas před sedmou a to blinká..ach jo. Možná zas nemá hlad, ale pít musí, tak mu budu cpát čaj, eventuelně ten nápoj z lékárny...nevím, jak se to jmenuje, musím to najít, proto dehydrataci...A zkusím rekt. rourku nebo teploměr...pokud se dnes nezadaří...
Sice nějak extra nepláče, jen večer měl záchvat, asi 3min. když jsem mu dávala prso a on prostě nechtěl...tak jsem si lehla k němu a usnul až do tý jedný (já se naučila).
Snad to bude dobrý...

safirek
29. led 2010

Pěkný ránko

Renat, s tím jídlem takhle "zlobil" jen včera?
My jsme to podobně měli asi 3 dny, kdy malá nechtěla moc jíst. Spíš pila na žízeň, přisávala se často, ale jen párkrát potáhla a už se vztekala, že nechce. Pak se to zase samo vrátilo do normálních kolejí.
A jaký dáváš čajík? Já koupila Hipp fenyklový a nechce ho ani za nic. Občas jí ho zkusím dát, ale ani ťuk.

Cukrik, ahojky. Moc přeju, ať se letos miminko povede. Nejlíp únor 2010 😉

renat2
29. led 2010

Saf: ze včera na dnešek to měl s tím jídlem poprvé extrémní, že jedl až po těch 10ti hodinách, jinak jakž takž dobrý, už to jednou měl právě než se vykadil (pak dobrý), ale ne zas takhle moc...No prostě bduu doufat, že se dnes zadaří, jinak asi sáhnu po té rekt. rource...ale zas jako nebrečí, jen prostě nejí...takže musím mu dát aspoň tekutiny...mám taky hipp fenyklový, on se na všecho , co jde z flašky tváří ne zrvona nadšeně, takže nemůžu soudit, zda mu to chutná...ne že by to hltal, ale občas si cucne, takže něco mu tam vyteče...
ještě budu dnes sledovat plínky a koupím raději možná i toho Kulíška (to je ten nápoj pro rehydrataci), sice nic nenasvědčuje tomu, že by dehydrovaný byl, ale jistota je jistota, doma to mít můžeme

renat2
29. led 2010

Ještě jsem koukal, jestli třeba nemá moučnivku, že by neměl chuť...ale nic...takže asi opravdu fakt o srandění.

renat2
29. led 2010

Ted koukám, že má zas sněžit, u nás teda sněžilo v noci...no jestli to takhle půjde dál, tak kdo ví, zda se do toho Ústí na ty státnice dostaneme. Pokud by to takhle vypadalo, asi bychom nejeli, zlstat někde stát na dálnici...ještě s Kubou...no nevím, nevím 😒 To by snad pochopili...Ale třeba to nebude...uvidíme.

safirek
29. led 2010

Renat, ten nápoj se ti určitě neztratí. A jestli má dlouhou expiraci...
Snad bude dneska papat dobře.
Natálka mi vzala flašku, ale když zjistila, že je tam čaj a ne moje mlíko, tak udělala hroznej ksichtík a vyplivala to 😀

Ve škole, jestli jsou trochu solidní, tak by to snad vzali! V takovým počasí a s mimčem...

misa1982
29. led 2010

Ahoj holky u nas taky snezilo vecer a ted chvilema taky snezi...No ja jsem zvedava jestli si ten nas vezme flasku,minule jsem mu davala moje mlicko s Aventu mam ji po Martinovi a ani nahodou ani si necucnul jen to prevaloval v puse.

misa1982
29. led 2010

Renat tak spoleham na tu lahvicku co mam doma,a taky jsem premyslela jak ho pak budu odnaucovat od prsa vim ze je jeste brzo chci kojit dokud to pujde ale bude to asi zajimave...

safirek
29. led 2010

Tak jsme se vrátily z procházky. Chvílema to teda byla síla protlačit kočár sněhem, ale jsem ráda, že jsme šly. Malá se teď ještě dospává doma 😵

renat2
29. led 2010

misi: snad bude dobrá, nám ji dá opravdu jako jedinou do pusy bez řevu...v pondělí mám nálet na poštu, pošlu ty savičky.

Saf.: mě volal taťka (děda 🙂 jestli může s Kubou, tak je vyšlu...jsme zvědavá, taky tu připadlo.

Jinak jsme v 11 jedli, po 4 hodinách 😒 no nevím...ale aspoň něco vypil...i kdyby jen na žízeň, a dal asi 10ml čaje...i když asi většinu vybrindal. Bohužel plínky nic moc počůrané, tak mu ten čaj musím cpát, a J. koupí ten Kulíšek (už jsem to našla), je to rehydratační roztok..Fakt se boím, že těch tekutin měl za poslední dva dny málo....

vodickova.jana
29. led 2010

Ahojky holky.... 🙂

Cukrik zdravim tě po dlouhé doubě. Tak hlavně že si zdravotně v pořádku a snad to vyjde co nejdřív.... 😉

Renat a jak dlouho nekakal??? Jestli bys radši neměla aspoň zavolat doktorce... 😒

Holky musim vám napsat co se nám stalo včera večer.....fakt"super" večer. Leželi jsme s manžou v posteli, koukali na kriminálku (během který manža samozřejmě usnul ) prostě normálka. Potom krimoška skončila tak jsem vypla TV, že půjdu taky spát. A po chvilce slyšim nějaký kňučení .... 😕 (my ted máme psa zavřenýho v kotelně když jsou venku ty hrozný mrazy) no tak poslouchám, jestli se mi to nezdálo ale slyšela jsem to znova...tak jsem nevěděla jestli to je náš Exík, nebo pes dole u tchýně. Tak jsem probudila manžela, a řekla jsem mu ať se tam jde kouknout co se děje....no a mezitm Ex začal neskutečně kňučet, tak Jirka vystartoval z postele hodil na sebe jen triko a šel se kouknout ....a jak otevřel dveře od bytu, tak najednou vypálil po schodech dolu do haly....(to už jsem lezla z postele i já....) a slyšela jsem jak řve na Exe až jde ven...a pak na nás zařval ať zavoláme hasiče.... 😨 To už jsem cítila kouř co šel nahoru, tak jsem bežela dolů k tchýni, řekal jsem jí ať zavolá 150 a letěla jsem dolů....začalo nám totiž hořet v kotelně....naštěstí díky Exovi jsme nato přišli brzo, takže jsme lítaly s kýblema do prvního patra pro vodu,ale nakonec jsme to uhasili.... 😝 Pak přijeli hasiči (zrovna sloužil příbuzný) ale skoro po 10 minutách, jsem jim říkala když přijeli že kdyby jsme to nezvládli uhasit tak než by přijeli tak by shořela celá kotelna abůhví co ještě.... 😠 Tak nám řekli, že je to zpožděný kvůli tomu že to přijímají na centrále v táboře nebo v ČB a než se to k nim dostane tak to chvilku trvá.... 😖 No takže paráda....ještě že to dopadlo tak jak to dopadlo... 🙂

vodickova.jana
29. led 2010

Jo a tady je můj slíbenej břuch....málem jsem zase zapomněla... 😀 Je hrozný jak se zvětšuje a s ním bohužel i můj zadek.... 😀 😀
https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

renat2
29. led 2010

Jani: bříško krásný, jaký mega velký, roztomilýa akorát, ale ono ještě vyroste.
No nekakal 8dní, ale je cítit, že je to na cestě...\U plně kojeného dítěte je normální i stolice několikrát denně, i třeba jen jednou za 10dní, hlavní je aby prděla to my teda prdíme o 106 a měl měkké bříško - taky máme/

Jani: 😲 😲 tý brďo, no mám úplně husí kůžu, ještěže jsi i ty zareagovala brzo (jak se ti nezdálo to kňučení a vyslala manžela), uff. A hlavně, že je vše relativně v pořádku a nic se nestalo.
Já tyhle centrály, kde přijímají nouzová volání moc nechápu...

safirek
29. led 2010

Jani, ještě, že se nic nestalo!!! A pejsek zaslouží něco dobrýho za odměnu! 🙂

Renat, a jinak se Kubík chová normálně? Je čiloučký? Aspoň, že si vezme kapku toho čaje...

safirek
29. led 2010

Jani, mě taky přijde Tvoje bříško akorát 😵

Renat, to bude pěkná nálož, si to ani neumím představit. 😅 Naše kadí 1x denně, většinou mezi 12 - 14 hod. a má to skoro pokaždý proteklý a hrozně se tomu směje 😀

safirek
29. led 2010

Přišla mi dneska jídelní židlička pro Natálku 😵 Jsme se rozmýšleli jakou a nakonec jsme vybrali dřevěnou, co jde rozložit na stolek a židličku.

misa1982
29. led 2010

safirek:taky mame drevenou zidlicku jeste po Martinovi....jinak nas kaka rano a nekdy jeste vecer....ale vcera to bila naloz poradna sila i pro me! 🙂

renat2
29. led 2010

jo děvčata, on už kakal předtím tak jednou za 5-6dnů a byla to mega bomba..pokaždé.... 😀 ale můžu říct, že u nás to pampersky vždy podržely 😀 😀 😀

saf.:jo jo, směje se, povídá, nic nenasvědčuje tomu, že by mu něco bylo...

židličku máme taky tu dřevěnou...zatím u našich

misa1982
29. led 2010

Holky chci se zeptat co je dobre na to aby nepadaly vlasy?Uz je mam i zkracene a porad mi silene padaji uz me to stve!

cukrik580
29. led 2010

baby dakujeme pekne...aj my si drzime palceky 🙂 no renat, nie je to len par kil...ale snad to zvladnem...musim 🙂 kvoli miminku vsetko...

jani esteze sa nic nestalo...ja som asi blba, ale som strasne na psikov...a prve co som sa zlakla, ked som to citala, ,ze chudak psik... 😒 fakt prepac...ale nemozem za to...ale jasne, ze som sa aj o vas zlakla...tak mate o zabavu postarane...ale hlavne, ze sa nic horsie nestalo... 😉

cukrik580
29. led 2010

misi a na tie vlasy nemam ani sajnu, ale ked zistis, tak daj vediet 😉 ja mam praveze dlhe...ale uz len polovicu z toho, co volakedy...ja ich mam po pas, ale rozmyslam, ze to osklbem...len o kratke sa treba starat a na to ja nemam cas 🙂 ale podstrihnut ich musim bezpodmienecne 🙂

vodickova.jana
29. led 2010

No nic se nestalo, jen je trochu očuděná kotelna a já postupně uklízím ceý byt, protože ten kouř se dostane všude....a to jsme měli úplně všechny okna zotvíraný aby to šlo co nejvíc ven....no ale zážitek fakt ....ani se nedivim když je někdo v takový situaci že si pomalu nevzpomene na správný číslo....Jirka jak volal ať zavoláme hasiče tak, jeho máma má pevnou tak hned volala a ptala se jirkx yna číslo a on jí řek 155...tak jsem jí hned říkala ať volá 150, že 155 je na záchranku....no prostě mazec... 😝

A jeslti Kubík takhle kaká normálně tak to jo....ale potom to teda musí stát za to.... 😀 😀

A jídelní židličku my budem kupovat taky tu dřevěnou....možná že ji i naši ještě mají po nás.... 🙂

misicka455
29. led 2010

Ahojky holky, tak mi se pomalu aklimatuzujeme doma, ale je to naročný. Veru pořád moc nejí tak budíme po hodce a půl přes den aby do sebe něco dostala a po dvou v noci.

Renat my máme něco pododbného malá nejí akdyž něco sní tak to kolikrát jde ven a bříško nás bolí hodně často. Na střeva je dobrý ten Hylak Forte.

cukrik580
29. led 2010

ja sa cudujem, ze v takej situacii ste si vobec na nejake cislo spomenuli 🙂 ja by som nevedela ani cislo topanok vtedy a nie est e telefonu 🙂 aspon, ze ste to zvladli 😉

renat2
29. led 2010

jani: větrat, větrat, větrat...

misi: akorát jsme poslala maila...

misicko: vítej doma!! Snad se dá Verunka brzo dohromady, ono i to rpostředí nemocnice moc nepřidalo, doma je líp a určitě i papání bude v pořádku.
To asi nemáme co vy, malý jí naprosto v pořádku, jen prostě ty dva dny, co se to blíží velké náloži do plínky ho to tlačí a do toho bříška se moc nevejde. Hylak je spíš jakoby na průjem, ne??
My zatím nic nedáváme, má probio kapky, a zkoušíme spíš tekutiny, pokud mu to dneska nepůjde, večer zkusím rourku, nedá se svítit.

Tak jdu pověsit prádlo a učit se, Kuba už je s dědou venku...dala jsem jim čas do tří, ej tu nad nulou a bez větru, tak mu to třeba pomůže i na to kadění, přeci jen čerstvý vzduch 😀 😀

cukrik580
29. led 2010

aoj misicka...tak vitajte doma ono sa to hadam doma spravi...drzim pasticky... 😉

misicka455
29. led 2010

To Hylak je prostě na prostředí ve střevech my ho dostávaly v nemocnici a bylo to v pohodě a teď ho třetí den nemá a kroutí se chudinka takže jí ho asi zase naordinuji.

Holky včera mi dokonce blila tak že se začala dusit byl to hnus jsem jí musela vzít jako králika a normálně to sní vytřepat fuj fuj