Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

safirek
8. led 2010

Ahojky, jsem tu 🙂

renat2
8. led 2010

Ahojky...s tímto řešením (čili novou diskusí) souhlasím 🙂

winii
autor
8. led 2010

ahoj holky vítám vás tu 🙂

pipiii
8. led 2010

ahojik, to jsem rada ze se to cele zamklo a je to vse za nami...

winii
autor
8. led 2010

dneska jsem byla na KO a ještě si musím píchat injkece až do pondělka kdy jdu znova na ko, ta krev se ředí nějka moc pomalu, už ani nevím kam si to budu píchat pač mám břicho jednu velkou modřinu 😝

winii
autor
8. led 2010

ahoj pipii tak prej budeš hvězda joooo 😀 se na vás teda těším v tý telce

ajnina
8. led 2010

Ahoj holky, moc děkuji za nové téma a podporu kterou mi dáváte.

Tomášek byl celé odpoledne s tchánovci a když odjeli, tak svého dědu hledal (on s ním totiž blbnul jako Tomáš, proto se Tomášek pořád smál a byl spokojený) koukal kolem sebe kde jsou až se mu zalili očíčka a začal natahovat. Holky já nevěděla co mám dělat, drásalo mi to srdce 😢

A po večerní návštěvě Tomovi sestry jsem si uvědomila, že si pořád naplno nepřipouštím co se stalo. Pořád věřím, že se vrátí, i když mi předevčírem dali do ruky jeho mobil a řetízek co měl na krku ☹ Dnes přivezou klíče, batoh a peněženku a zítra začíná víkend a to jsme byli vždycky pohromadě...asi mi to začne pomalu docházet. Dr. říkal, že až po pohřbu se dostaví deprese.

Tomova sestra prý bude jen ráda, když převezmu jejich příjmení, dnes to budu řešit s tchánovci a v pondělí dopoledne by mi to máma zařídila.

O mlíčko jsem přišla, akorát v noci jsem kojila - ve 3z jednoho a v 6 z druhého, naštěstí mu to stačilo, ale on v noci vždycky málo pil.
U dr. jsem byla, napsal mi antidepresiva (ty jsem rozdělila mezi tchánovce a tu sestru - usínala po několika panácích vodky, tak tohle bude lepší varianta) a pak ještě léky na dlouhodobou depresi. Od pondělí to začnu brát, kojit se nesmí a stejně si jdu pro injekci, tak bych nemohla kojit.

Ještě jednou všem moc děkuju

winii
autor
8. led 2010

ajninko jsi moc statečná 😔 , s tím přjmením je to super, Tomáš bude tam nahoře určitě moc šťastnej, Ajni ono to tak většinou bývá, že do toho pohřbu, si to člověk ani nepřipouští a pořád čeká, že přijde domu, až pak ten den když to vidí skutečně, v pondělí na vás budem moc myslet, drž se holčičko, kde bude Tomášek, bude s prababičkou?

renat2
8. led 2010

Ajninko: vše ti říkám, nebopíšu, asi bych se tu opakovala, jen budu reagovat na to, co píšeš.
S příjmením .. jsem ráda, že to vyjde. Tomáš by si to určitě přál.
winii to napsala dobře, ono člověk asi po takvé ráně nevěří, pořád čeká, nepřipouští si to.
Bude to asi hodně těžké, prášky pomohou, za to se nemusíš stydět, nikdo z vás...

pipiii
8. led 2010

ajni, prasky pomuzou urcite, vidim to na sobe 😔 😔 😔 chjooo☹ tak rada bych ti ho nejka vratila, poslala zpatky... urcite na tebe kouka tam nekde z nebicka a kouka na tu silene silnou zenskou kterou ty jses! to ze mu poneses prijmeni je uzasne a urcite by si to mooc pral. Ja bych si tohle nikdy nedokazala pripustit ze se uz nevrati.... je to tak silena predstava, ze bych se nedokazala vzchopit☹. Tomaska nekdo bude hlidat na pohreb?

safirek
8. led 2010

Ajni, jsi moc silná holka! Jak píšou holky, taky jsem ráda za to příjmení! A bude lepší když prášky bolest trošku utlumí, už kvůli malýmu. Teď jsi asi pořád v šoku, a tím pohřbem si asi uvědomíš, že už se Tomáš nevrátí 😔 😔 😔
Ajni, hrozně tě obdivuju jak to zvládáš!!!

ajnina
8. led 2010

Holky ještě jednou vám všem moc děkuju. Já si spíš přijdu divně, že nesedím v koutě a nebrečím. V úterý jsem sice seděla v rohu u postýlky, ale teď..sem tam mi ukápne slza, snažím se na to nemyslet, asi mě Tomášek hodně drží nad vodou. Akorát včera, když tu byli tchánovci jsem šla do koupelny a spadl Tomášův župan z věšáku, já ho vzala a ta vůně...seděla jsem na vaně, tiskla ho k sobě a histericky brečela, přišla tchýně, začala taky a snažila se mě utěšit, že tomu nesmím propadnout už kvůli Tomáškovi, že musíme být silní. ☹

Mamka mi vyřídila školu, mám ji do ledna 2011 přerušenou, prý bez řečí jí vyšli vstříct.

Pipiii tak vás uvidíme v televizi, to bude pěkná brigádka 🙂

winii
autor
8. led 2010

holky kam nás to přesunuly 😲 😲

ajni vůbec nejsi divná, že nesedíš v koutě a jenom nebrečíš, máš malého Tomáška a už jenom kvůli němu to nejde sedět v koutě a jen brečet, ono to obač už asi ani nejde, člověk je takovej vybrečejnej, ale pak přijde chvilka kdy se to nakupí a musí to ven 😉

s tou školou to maminka udělala dobře, stejnak by na to nebyli myšlenky

holky taky u vás tak moc sněží u nás do rána je to šílený zachvilku nebude nic vidět, jo dneska jsem si poručila u mamči k obědu kalorickou bombu 😅 budou kynuté knedlíky s jahodama a tvarohem, hrůza to zas budu muset vyběhávat týden 😀 , jak sem teďka u mamči tak se mám jak princezna je to super 😵

kuli jak ses mě ptala tak rodiče od nás bydlí kousek cca 10km takže pohoda 😉

kulinka29
8. led 2010

ahoj holky.....tak jsem taky dorazila.
Ahoj Ajninko, jsi statečná a já na vás moc myslím.Budu i v pondělí.Ty prášky rozhodně ber,protože ti pomohou...sice to chvíli trvá, protože první dny braní je sice hůř,ale pak ti bude líp (vím to,protože tchýně je už taky několikrát brala).Se školou jsi udělala dobře a taky nám pak napiš jak jsi dopadla s tím přjmením.Věřím,že tvůj Tomáš na vás kouká z nebíčka a moc si přeje aby jsi byla silná a co nejlíp se starala o vaše dětátko.I když je život krutý,ty to zvládneš,protože máš Tomáška a kolem sebe spousty hodných lidí...kteří ti vždy pomůžou.Myslím na vás.

murynka
8. led 2010

ahojky v nové diskuzi......snad bude i konec štastnější......

ajninko jsi moc statečná......nemám už nějak sílu k tomu moc říct protože je to hrozný ☹
ozývají se mi i holky co tě neznají a chtějí pomáhat to je na modrém koníkovi úplně super ta obrovská podpora 😔
s tím mlíčkem to se dalo čekat je to hrozný stres ☹ ☹ úplně mi trhá srdce jak píšeš o tomáškovi že to pozná....
s tím jménem jsem ráda že to vyšlo...nikdo si nedovede představit co prožíváš ☹ ale věř že na tebe myslím denně a denně se za tebe a malého pomodlím.....určitě na tebe štěstí čeká......

pipiii
8. led 2010

holky,tak muj manzel mi ted volal ze mel bouracku.... uplne me zamrazilo!☹ ale nastesti se mu nic nestalo, auto je pomlaceny ale bylo jeste pojizdny, Jel do skoly a stalo se mu to pri sjezdu z dalnice u Turnova, dostal smyk a najel do svodidel, nastesti mame havarijko, tak mu to prijedou zkontrolovat a odstavi do autoservisu a prijede s nasima zitra autem.

pipiii
8. led 2010

jen tedy budeme bez auta ale hlavne ze je v poradku!!!!!!!

kulinka29
8. led 2010

pipii tak ještě že tak.
Musela jsem si vzít paralen,protože mě dneska bolí šíleně hlava...a taky jsem dneska dávala naše rodné listy a oddací list na překlad do němčiny a řekli si 9tisíc...úplně mě polilo 😒

pipiii
8. led 2010

prodavam dite...... jeste 1tis doplatim..kdo ho chce?? uz ani antidepresiva nestaci..je to sileny co predvadi...uz s emi z toho place chce zvracet, dneska to fakt nedavam☹

safirek
8. led 2010

Kuli, teda to je pálka, jako kdybys chtěla přeložit knihu a ne pár údajů 😠

Pipi, ještě že se mu nic nestalo!!! Je toho teď hrozně těch nehod...taky to počasí je šílený, je tu spousta sněhu. Skoda, že takhle nebylo o vánocích.
A co Amálka, zase zlobí? ☹

pipiii
8. led 2010

saf, sileny co predvadi.....☹ ted jsme ji snad uspala a kde??? v kocaru! vcera v noci kolem 22:30 s ni sel jaklub ven, jinak by proste neusnula! me uz male trefilo:(

kulinka29
8. led 2010

teda pipii ty mě děsíš....snad nebudem mít taky takovou malou uličnici.

pipiii
8. led 2010

kuli...je to sileny... ten jeji rev je tak silenej, ze se ti z tohéo opravdu zveda zaludek☹ ta moje kamaradka co s ni chodim ven ma to same, takze si nepripadam jak neschopna matka...ted jsme ji strcila do kocaru a usnula...takze ji budu uspavat v kocaru, kazdy den.... je to blazen a normalne proste neusne☹

safirek
8. led 2010

Teda to musí být peklo! aspoň že ten kočár zabere. Mě úplně stačí, když Natali má občas takovej hysterickej den, kdy řve a je to na hlavu. H. je z toho pak taky nervní, že nevíme co jí je....

kulinka29
8. led 2010

tak aspoň,že jsi přišla na způsob jak jí uspat....ani se mi tomu nechce věřit, když vidím jaký je vždycky na fotkách andílek.
Ty brďo,tak jsem taky pěkně vyjukaná...manžel jel ráno do práce (jezdí po dálnici cca 30km) a má za úkol se mi vždycky ozvat a do teď nic...tak jsem mu volala asi už 3x a vůbec to nebere....ach jo.Snad se brzo ozve.

pipiii
8. led 2010

saf.....je to sileny, kdyz rve chvili tak je to ok, ale potom uz clovek nevi, nejde to uz poslouchat, jakub je z toho taky vzdy starsne smutnej, ze pro ni delame vsechno a ona ma silenej hysterak☹je to sileny☹ kuba to uz nekolikrat nevydrzel a dokonce i brecel!!!!!:-X

pipiii
8. led 2010

kuli, davaal jsem sem ty jeji silene urvany videa:-/ ona ma silene hlasitej hlubokej hlas, coz je jeste horsi:-/

murynka
8. led 2010

kuli můžu potvrdit amálka fakt řve mega hodně ☹ ☹

pipiii
8. led 2010

mury..... hruuuza, dneska jsem uz opravdu nemohla, mela jsem se sebou co dlat, abych na ni nezakricela nebo neco podobnyho...uffffff

pipiii
8. led 2010

sofinka proti amalce tak píská😀