Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

misicka455
3. únor 2010

Ahojky holky, tak po dklouhé době byla noc docela dobrá. Malá usnula kolem deváté za dvě hodky se vzbudila na jídlo, ale po odbrknuté hnedka vytuhla pak ve dvě a v pět a nakonec v osm . Te´d už se jí moc spát nechtělo, ale dala jsme jí do houpačky a už půl hodky si tam hajá Takže dobrá věc

Dneska jdeme na kontrolu na kardio tak držte palečky aby se za ten týden co jsme doma nic nezhoršilo
Jo a včera jsme Veru vážily a sice strašně malinko , ale přibírá. Z nemocnice jsme šly z váhou 3290g a včera před jídlem měla 3360g Je to fakt malinko, ale u nás je teďka hlavní, že váha nešla dolů v nemocnic jsme každý den měly mín a min 😉

safirek
3. únor 2010

Misicko, ahojky. Držím pěsti na kontrolu, ať dopadne co nejlíp! Je prima, že přibíráte, i když maličko, ale to se rozjdede! 🙂

My jsme s manželem zrovna nedávno koukali na dokument, bylo to asi na Discovery... Bylo to o Googlu, ale v podstatě to pasovalo, tak celkově na internet. Říkali tam, že jsou schopný najít člověka podle toho, že si tam zadá něco vyhledat, jsou schopni zjistit, co všechno si tam hledal, co tam napsal. Archivuje se v podstatě každý vyhledání, kliknutí... Docela síla!

Jinak my po včerejším očkování zatím dobrý. A taky nás vážila, má 5,65 kg, takže přibrala za 14 dní 250 g. Dr. že prý krásně přibírá, na to, že jen kojím.

misicka455
3. únor 2010

Safírek tak to je tedy síla, že tě mohou takhle mapovat na netu. Ale každej kdo na tom netu je musí trošku poičítat stím, že to zase až tak anonymní není.

safirek
3. únor 2010

Misi, přesně tak.

vodickova.jana
3. únor 2010

Ahoj holky, tak KO dopadla dobře.... 😉 Na čípku je prej skoro stejnej nález jako minule, takže mě doktor pochválil,že jsem do ma v klidu. Ono v tom počasí co bylo stejně nic moc venku nešlo dělat. Tak mám prej takhle vydržet a na příští KO za 3 týdny mi bude dělat UTZ. Tak jsem zvědavá´.....hlavně kolik bude vážit... 😅 Už mám nahoře 9,5kg 😨 tak doufám že už přibírat moc nebudu... 🙂

safirek
3. únor 2010

Jani, gratuluju ke kontrole.
Už se těším na jaro, až bude hezky. U nás je dneska hnusně. Tak zatím doma vypisuju papíry na rodičák, ještě musím zavolat do práce jak s dovolenou a buď to půjdu dneska s malou vyřídit a nebo zítra. Se mi do toho počasí moc nechce.

vodickova.jana
3. únor 2010

No to se ti Saf ani moc nedivim.....já byla ve městě, docela to tam foukalo a pršelo. Ted tady zase před chvilkou byla chumelenice, ale jelikož jsou +3°C tak to hned leze dolů, jen ta, kde je sníh tam to trochu nabylo.... 😒 A já ještě nakoupila 2x punčocháčky, jeno pyžamko, ponožtičky a deku s polštářkem do kočárku, takže zase 500,- pryč.... 😀 už dlouho nikam nepůjdu... 😅

renat2
3. únor 2010

Jani: teda ty jedeš 😀 nám dnes přišla větší kombinéza, super, jdu ji hned hodit do pračky.
A gratuluji ke kontrole, je vidět, že jsi zodpovědná, čípek se krásně drží 🙂 Já nidky z UTZ odhad váhy neměla 😒
Nechci strašit, ale přijde mi, že já nejvíc nabrala od toho 30tt do 36tt (Pak taky, ale to už byla spíš voda...). Ale u každého to je jinak...a i kdyby si ještě přibrala, tak co, Štěpánek si žádá..🙂

misicka455
3. únor 2010

Jani tak super, že kontrola dopadla dobře jen tak dál 😉

safirek
3. únor 2010

Nakonec jsme dneska nikam nešly.

Jani, dívala jsem se do alba, nakoupila jsi pěkný věcičky 😵

vodickova.jana
3. únor 2010

No Renat já taky nevim jestli mi to řekne, ale zeptám se ho jestli to umí změřit....snad jo... 😀 😀 docela by mě zajímalo kolik bude mít... 🙂

renat2
4. únor 2010

Dobré ráno...večer jsou u mě zabité učením/opakováním, ale koukám, tady to moc nejede... 😀 😀
Taky si říkám, co Machytka, snad jsou v pořádku. Je nějak 37tt, že? Snad se ukáže...

U nás to vypadá, že bude dneska moc hezky, sluníčko už leze, ale my jedeme do KO na kontrolu, takže pak už ven nechodíme. A zítra máme KO na plicním po očkování TBC...nám přišla pozvánka 🙂
Kuba je na posteli na dece a může se z ní zbláznit, asi se dobře vyspal.

Tak já se jdu nasnídat...zatím pa

misicka455
4. únor 2010

Ahojky holky, moc se omlouvám, že jsem nedala vědět včera hned po kontrole , ale dojely jsme domů a malá prostě začala řvat , ale úplně histericky a vůbec nevím z čeho až se začala dávit, že bude zvracet , ale neměla co hodinu jsem jí uklidnovala až vyčerpaním usnula a pak za hodku byla zase vzhůru, že měla hlad a pak nechtěla usnout. TEd už jsme vzhůru zase řve a já nevím co jí je . Asi jí něco bolí , ale co? Když jí dám flašu jednou potáhne a vyhodí, prdelku jsem proštouchla teploměrem a plínu má čistou. NA pět min usnu a pak začně šíleně řvat až u toho celá sčervená 😒 😒 😒 Ani dudlík nepomahá nic 😒 Že by to byly prdíky, ale nekroutí s e u toho.

Jinak kontrola dopadla dobře 😉 Paní doktorka byla překvapena na to co tm tá nše holka má jak to krásně zvladá a hodnoty jsou stejné a některé říkala o kapánek lepší. Ale pořád se to bude sledovat a nějaká tá operace nás asi časem čeká.

safirek
4. únor 2010

Misicko ahoj, to jsem ráda, že kontrola dopadla dobře! 😵
Jak malá spala v noci? Nemůže být třeba přetažená? Nepotřebuje si odříhnout po jídle?
Natálka párkrát takhle taky řvala, nevěděla jsem co s ní a většinou pomohlo ji zabalit do zavinky, přitulit k sobě, na hlavičku plínu a uhoupat až usnula. Bylo to přetažením a když zabrala, tak pak dlouho spala.

Renat, u nás je teda zase pod mrakem, nic moc. My jsme na plicním nebyli, jen nám to zkontrolovala naše dětská dr.

renat2
4. únor 2010

Misi: taky gratuluji ke kontrole 🙂 S tím pláčem se přidávám k Saf., může být unavená a nemůže pořádně zabrat. Eventuelně má vzduch v bříšku, tak je potřeba odříhnout, u nás tomoholo mírné nadskakování na balonu (ale opravdu mírné). Nebo měla prostě nějaký zážotek, silý vjem a nemůže ho vstřebat..

Tak koukám, že jiný kraj jiný mrav, nám to dr. taky zkontrolovala, ale plicař si nás ještě pozval...

Kuba má dnes fakt dobrou náladu (asi ještě neví, že jedeme na KO a vlastně i na kyčle, ale on je šikula), tak jdu trochu poklidit...

renat2
4. únor 2010

Holky, mám prosničku...určitě se vám někdy stalo, že se vám na tmavé věci (třeba bundičku) přichytili taková malá smítka, jak to pak odstraňujete? Zkoušela jsem namočený hadřík, ale nic....Nebo to necháváte? existuje na to asi nějaký ten váleček, co??? Jak se to na to přichytí....

safirek
4. únor 2010

Renat, zkus si na ruku omotat silnou izolepu, jestli máš, a pak tím přejížděj po bundě, smítka se na to nalepí. Jinak jak jsi psala, je na to i váleček...

renat2
4. únor 2010

Díky, jdu se omotat 😀 😀

misa1982
4. únor 2010

Ja jsem mela valecek.....Jinak ahoj vsem,nasemu malemu se prorezavaji dole zoubky!Jsem si rikala ze je nejakej protivnej uz tam jde videt bile! 😵 😵

safirek
4. únor 2010

U nás vysvitlo sluníčko, tak vyrazíme na poštu a nakoupit. Jsme čekala na balík, ale pošta nedorazila, tak asi zítra...
Miso, ahoj. Už zoubky?? 😵

renat2
4. únor 2010

Tak hotovo, uff jsem se zapotila 😀 😀

Misi: zuby jo?? No už jsem taky slyšela, že 3M začínají růst, je to indiviuální, tak at ho to moc netrápí.

vodickova.jana
4. únor 2010

Ahoj holky....tak u nás je dneska teda nádherně. Sluníčko svítí a krásně hřeje. 🙂 ...škoda že takhle nebylo včera když jsem šla na KO ....to bylo hnusně a pršelo.... 😠

Míši už jsem ti psala na FCB, tak ještě jendou grazuluju ke kontrole,a snad se malá brzo uklidní..... 😉

A druhá Míša...vám už rostou zoubky jo????To je malej rychlík.... 😀 😀

renat2
4. únor 2010

Tak jsme zpět, kontrola super 😀 😀 , víc napíši budeme asi "v soukromí"...
Kyčle taky dobrý...takže úspěšný den.

vodickova.jana
4. únor 2010

Renat tak super, gratuluju ke KO. 🙂

ardila
4. únor 2010

Ahoj holky, já vůbec nestíhám, včera jsem byla celej den v Praze a cesta teda masakr, vyrážela jsem v 6 ráno a silnice neprotažený, hnus.. A dneska od rána pracuju, do toho bych měla sepisovat informace pro záskok, ale prostě to nějak nestíhám a myslím, že nemám šanci to za týden předat a skončit..
Včera byl Honza docela vtipnej, koukal na toho tátu xxxxl a najednou nám oboum naservíroval pomeranče a jablka, vyhodil jídlo z mekáče co přivezl, vylil fantu, nalil si vodu a a že prej teda takhle dopadnout nechce a odteď žijem zdravě 😀 Tak jsem dneska k večeři nakoupila jen hromady ovoce a zeleniny, tak jsem zvědavá, co na to řekne..
No a máme hotový fotky a kočárek, tak snad to zítra zvládneme vyzvednout. Já přijdu a dočtu, až bude trochu čas, teď jdu zas makat 😝

renat2
4. únor 2010

Jani: děkuji.
Ardi: už se na to vyprdni, odpočívej a nabírej síly, věř že budou potřeba 😀 😉

Tak a konečně jsme začal jednat a přihlásila se zas na ty břišní tance, takže od začátku března zas chodím, těším se. je to v dobrou dobu, kluci to doma zvládnou, připraví se do hajan a já pak jen nakojím 🙂

safirek
4. únor 2010

Ardi, ty ještě pracuješ? Šetři se a moc to nepřeháněj 🙂

Renat, taky gratuluju ke kyčlím 😉
My jdeme příští úterý 9. (to máš vlastně tu zkoušku, viď) 🙂 Tak snad to bude ok. Je tam ale takovej nepříjemnej mladej doktor, je vidět, že už se těší, až bude mít ty děti z krku.

Já právě na netu hledám nějaký cvičení pro mamky a miminka. A našla jsem od půl roku, tak se těším až budeme chodit a taky to plavání. Ráda bych taky chodila klidně i sama cvičit, jenže jak je manžel často na služebkách a kámošky nechci otravovat s hlídáním, tak u mě nic pravidelnýho bez malý nepřichází v úvahu.

murynka
5. únor 2010

ahojky holky nevíte něco o ajnince 😕 😔 tolik na ní myslím dnes je to měsíc ☹ ☹ ☹

renat2
5. únor 2010

Dobré ráno.
Saf.: to máš pravdu, pravidelnost ohledně cvičení nehrozí, pokud není hlídání. Náš taťka naštěstí na ty brřišní tance je doma, kdyžtak se dají nahradit, kdyby musel někam jet (např. taky na služebku).
Pak uvažuji ještě o jednom, tady u nás vznikla wellness zóna, je to na cvičení, wellness apod., a funguje to formou jako v zahraničíč - na základě členství a pak můžeš chodit na cokoliv, tak se poptám, kolik to je, to by bylo fajn, prostě až by byla možnost, zajít si a hotovo. Ale zase aby na to padla celá mateřská,...to nevím. Zatím nikde ta částka za členství není...

renat2
5. únor 2010

My jdeme dnes na tukontrolu po očkováno TBC, ale asi se na to jen podívá, jestli to je v pořádku. Doufám, že tam nebude nějaký nemocný 😠 😠 😠 😠