Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

vodickova.jana
5. únor 2010

Dobrý ranko holky.....nebo spíš už dopoledne... 😀 😀

Taky chci potom po porodu začít chodit cvičit, někdy večer aby byl už manža doma.... 🙂 Renat u nás je pěkný Wellnes studio, je tam fakt skoro všechno i masáže, vířivka a sauna atd. Jenže když jsme se tam byly ptát jak to otevřeli, tak jen ze začátku by to vyšlo asi na 4000,- (i s registrací) a pak každý měsíc kolem 2000,- Což mi přišlo dost. Je fakt že tam můžeš na cokolik a kdykoli ale nevim jestli by se mi to vyplatilo za ty 2000,- měsíčně... 😕

cukrik580
5. únor 2010

ahojte baby, prisla som len pozdravit...dietka v pohodicke, uz pomaly zhadzujem nejake tie kilecka a mala by som mat ovulku, tak drzte palceky...my veselo snazilkujeme, ale netestujem, nemeriam, nic nerobim, len tipujem, ze by mohla byt, aj ma v podbrusku pobolieva trosku ako pri ovulke, tak snad...kaslem totalne na to, neriesim a minam peniaze na vecicky, aj do zasoby aj pre sesternicku, ktora je v 11tyzdni 🙂

renat2
5. únor 2010

Tak jsme zpět, všechno v pořádku 🙂 jen koukla na vpich po očkování.

Jani: snad to cvičení vyjde, ono ze začátku úplně je to hodně těžké zkorigovat dohromady...ale zas já říkám, že když se chce, všechno jde.
ty jo, ta částka teda u vás není malá... 😒 to si asi honem rychle zjistím jak je to u nás, ale pochybuji, že by to bylo o něco míň. Navíc je to opravdu fungl nové, rekonstruovali celý objekt, takže je jasné, že se to tomu dotyčnému musí vrátit. No uvidím.
ale doma se moc zatím nemohu donutit cvičit....to je vždy co dělat 😎

cukrik: to je super, že to vše jde, jak má. jen tak dál 😉 Držíme palce!!!

misicka455
5. únor 2010

Ahojky holky, ¨
tak mi až se vybaráme z toho našeho stavu tak určo taky chceme začít bud chodit na plavčo nebo na nějaké cvíčo.

Priští týden už mám zase anglinu tak bude tatka poprvé hlídat sám 😉 Ale naštěstí jsem hnedka poblíž takže kdyby něco nemám to daleko 😀 😀 😀 😀

ardila
5. únor 2010

Ahoj, holky, už jen týden práce, pak už budu odpočívat 🙂 Za chvíli vyrážim do Prahy pro fotky a pro kočárek, jupí 🙂

vodickova.jana
5. únor 2010

No Renat u nás to je taky docela nový, hlavně tam jsou fakt špičkově vybavený, máš tam snad všechno...kardiozónu, posilovnu, jógu, pilates, různý druhy aerobního cvičení atd...a k tomu ty masáže, sauny a tak....ted jsem koukla na jejich stránky...jenže tam nepíšou nikde cenu. Asi schválně... 🙂

Míšo plavání je taky dobrý.... 🙂 Bazén mám docela kousek od baráku...ale stejně se nějak nemůžu donutit...hlavně sama.

Ardi ty už radši odpočívej... 😉 At máš taky nějakou sílu na potom.... 🙂

renat2
5. únor 2010

Jani: taky jsem koukla na stránky a ani u nás tu cenu nepíšou 😠 😠 asi ví prič 😀 😀 😀 no zkusím tam zavolat, snad to se mnou nesekne 😀

ardila
5. únor 2010

Ahoj, tak jsme dneska vyzvedli ty fotky, do IP jsem poslala odkaz na rajče, kde jsou všechny. Jestli jsem zapomněla na někoho, kdo by chtěl mrknout, tak se připomeňte.
Kočárek už je taky doma, je úžasnej.. fotky dodám zítra, dneska toho mam dost a jdu chrnět, pa

ardila
5. únor 2010

Tak jsem nakonec přihodila provizorní fotky kočárku, udělám pak nějaký lepší.. Dobrou

kiki3
6. únor 2010

Ahoj holky,kde jste kdo?kam jste zmizely? 😉
Ardi mrkla jsem na fotky a klobouk dolu,fakt krasnyyy!! 😵 a kocarek bezvadnej,vypada hezky!

renat2
6. únor 2010

Ahoj holky...situace už je vážná...hrnu do hlavy poslední informace, ale už mi přijde, že se tam nic nevejde. Asi se už neukážu, jako myslím do státnic, zítra budu opakovat, v pondelí dopolko si vše připravím, krátká procházka a až přijde manžel z práce, jedeme. A v úterý je den D....no neříkám, že mě to nechává chladnou, ale pořád si přijdu suverén...ale to přejde jen co vyjedu na germanistiku

safirek
7. únor 2010

Ahojky,

Ardi, dívala jsem se na fotky a jsou krásný! Moc vám to sluší 😵

Renat, držím v úterý palce! Určitě to dáš a bude co oslavovat!!! 😉

Kiki, ahoj. Co Kubík? Je ta rýma už ok?

U nás jsou teď blbý noci. Nevím, jestli tím očkováním nebo je to zrovna náhodný období. Malá by v noci nejradši spala s náma v posteli, kojím co hodinu a když mi usne a přendám ji do postýlky, tak hned řve. Jsem i přemýšlela, jestli ji to moje mlíko už třeba tolik nezasytí, ale zase přibírá hezky, tak je to asi blbost. Možná má jen miminkovskou pubertu a prostě zkouší kolik vydržím. 😀 😀 Hrozně si vynucuje pozornost, potvůrka moje 😀

vodickova.jana
7. únor 2010

Ahoj holky, tak jsem myslela jak budu dočítat a koukám že jsem nebyla sama kdo tu nebyl... 😀 😀

Renat to zvládneš!!! Vůbec o tom nepochybuji.... 😉 Ale umim si představit jaký musíš mít nervy.... 😨

Ardi nádherný fotečky a kočík máte taky pěkný... 😉

Safi tak snad to Natálku brzo přejde.... 😉 Zkus jí nechat chvilku vyřvat...já vim že to půjde možná těžko,ale nmáma mi říkala že brácha byl taky šíleně uřvanej a pak ho nechala, když věděla že je to jen hysterickej řev a prej tó pomohlo... 🙂 Sice to msuela párkrát vydržet ale aspoň to stálo za to.... 😀 😀 tak třeba ti to taky pomůže... 🙂

Jinak mě přijela v pátek mamina, proto jsem tu nebyla, včera jsme seděly a kecaly od 10 hodin až do pěti do odpoledne v kuse 😀 ....ted už zase uklízí, prej má od toho včerejšího sezení mozoly na zadku... 😀 😀 Zítra razíme spolu za tetou a sestřenkou do Tábora a vrátim se v úterý. Tak se tu zase asi neukážu.....

misicka455
7. únor 2010

Ahojky holky, tak krásně dnešek začal a tak pitomně končí. Ráno manžel , že pohlidá malou tak jsme jela s máti na hodku do bazénu , moje záda už to potřebovaly jak sůl .Tak jsem nádherně vypla. Fakt mi to bez malé na chvilku prospělo i když jsem na ni pořád myslela 😀 😀 No a pak dojedu domů jdu jí břebalit a najednou koukám od čeho má špinavé bodíčko na zádech. A jak na svinu to bylo v místech kde má jizvu tak jsme jí to vyslíkla a málem se poblila. Jak tam měla už stroupky tak jí odpadly a jizva se jí rozjela a začalo jí to mokvat 😖 Má to jakési zarudlé takže jsme z toho na prášky a zítra ráno jedem do dětský ať na to koukne. Doufám, jen že tam nemá nějaký zánět 😒 Tak to vypadá, že si asi zase pobudem v nemocnici 😒 Už fakt nemůžu jsme z toho zoufalá 😒 😒

vodickova.jana
7. únor 2010

Míši.... ☹ to je mi líto.... 😢 Ale třeba bude stačit když budete jezdit den každý den na převaz. I když to už by bylo možná lepší pobýt si chvilku zase v nemocnici...aspoň to malý pohlídají a budou jí to pravidelně čistit...

safirek
7. únor 2010

Misicko ☹ ☹ máte takovou smůlu, to snad není možný!
Verunka má dneska svátek, tak přeju jen to nejlepší a hlavně zdravíčko, ať se dá brzy do pořádku!

kulinka29
8. únor 2010

ahoj holky....mišičko myslím na vás,aby všechno bylo v pořádku.
A na tebe Renat taky....zítra máš velký den,tak budu držet všechny pěsti. 😉

kulinka29
8. únor 2010

holky moc nedočítám....chytla mě depka,že máme všude bordel,tak pořád něco poklízím.
Jsou tu i známý z čech.....tak děláme dost procházky,docela mi to prospívá.Tak doufám,že jste všichni jinak v pořádku a že tu taky byla Machytka.

kiki3
8. únor 2010

ahojky!jdu vas pozdravit,ale koukam ze jsou vsichni v jednom kole,ja ted taky nejak konika nestiham 😅
renat, tak zitra je den D,budu na tebe moc myslet,ale myslim ze tady o tobe nikdo nepochybuje 😉 vytri jim tam zrak joo?? 😵
Misiii,teda doufam ze to nebude nic vaznyho ze to verunce vycisti a bude to mit dobry!snad zustanete doma a nepozenou vas do nemocnice..
Saf, kubik uz je dobrej,obcas jeste neco vytahnem,ale to je asi normalni...dekujem za optani 😵 zitra jdeme do poradny tak uvidime,jsem zvedava kolik kubik vazi..a co natalka?uz je to spinkani trochu lepsi?uz ji presla mimipuberta 😀 ten nazev se mi libi 😀
kuliikoukam ze chytas hnizdici instinkt 🙂 to je docela casty pred porodem,ale neprehanej to 😉
jani a co ty,jak se mas?
a machytka..kdepak jee?nema na ni nekdo treba cislo?uz tu nebyla fakt dlouho.... 😨

vodickova.jana
8. únor 2010

Ahojky....

Kiki, máme se dobře tak snad to vydrží co nejdýl... 😀 😀 Ale je fakt že k ránu Štěpka už docela zlobí...pořád se v tom břiše mele a protahuje..... 😀 😀 a já pak nemůžu spinkat....ale jinka je to paráda....
Jsem ráda že už je rýmička pryč... 😉 Užili jste si jí až až...

Co je s Machytkou by mě taky zajímalo....snad je všechno v pořádku. Už se tu fakt hrozně dlouho neukázala... 😕

misicka455
8. únor 2010

Ahojky holky, jsme zpátky z nemocnice. Verča to tedy rozjetý má , ale naštěstí by to zatím nemělo být na stehy. Dr. jí to vyčistil a dal nějaké jakoby mašličky.Máme to kontrolovat a kdyby se to horšilo tak hnedka jet jinak kontrola za týden¨.

machytka
8. únor 2010

Nazdárek,ještě žiju a jsem tu.....
Docela nestíhám,všichni chodí na návštěvy-chtějí mě ještě stihnout s pupíkem,takže pořád něco chystám,lítám,někam jezdíme,jsem si myslela,že ten konec se potáhne,ale je to přesně naopak,strašně to letí.Už chodím na kontroly po týdnu,malej pořád prdkou dole-ve středu jdeme na monitor a asi se to rozhodne,protože to vypadá na císaře čím dál víc,tak uvidíme.Nakoře +14kg,ale teď mě trápí ještě větší otoky,než předtím,takže dost bojuju a večer už mi nejde ani zvednout noha a sundat ponožky,prostě konec náročný a už se těším,až to bude za mnou.
A dnes večer mi odešel kus zátky,tak už by se mohl vyklubat🙂)
Renat:tfuj,tfuj,držím palečky a pěstičky ,jseš borec,ty to dáš v pohodě
Misi:uff,takovejch starostí.....ať už to máte dobrý....to je hrozný,taková beruška a tolik problémů....

jdu na obídek🙂)dneska nějak pozdě

misicka455
8. únor 2010

Machy no super, že jsi se ukázala už jse tě chtěly hledat policii 😉

misicka455
8. únor 2010

Doufám, že máš na někoho mobil aby jsi napsala až by byl malej na světě 😉

kiki3
8. únor 2010

Machyy,ahooj!to jsem rada ze jsi se zas prisla juknout!!!! 😵 ja to mela taky tak,ke konci me to desne utikalo,taky jsem byla porad nejak zamestnana,jak ty-navtevy,vylety a tak...a ty otoky...no kdyz si vzpomenu na moje,tak se mi chce brecet 😀 ale uvidis-porodis a vsechno bude pryc!tak doufam ze tu ted budes casteji,byla po tobe velka shanka!! 😉 s tim cislem ma misi pravdu 😉
Misi,tak to jsem rada ze i kdyz je to blba vec,tak ze nemusite byt v nemocnici a ze verunku nemuseli trapit sitim a vyresili to takhle...hlavne at uz se ji to zahoji 😵
Jani,kdyz jeste zlobi v brisku tak to je parada,pockej az bude na svete to teprv prijde to pravy zlobeni 😀 a o spinkani nemluvim 😅 ale treba budes mit superhodne mimi 😵

safirek
9. únor 2010

Ahoj holky,

Machy, ten konec už je náročnej, ale brzy to bude za tebou 😉

Misicko, to je dobře, že nemusíte do nemocnice. Tak ať se to Verunce brzy a dobře zahojí 😉

Kiki, tak co poradna dneska? Jak Kubík vyrostl?
Já Natálce čistím nosík každý ráno, ale ani není třeba odsávat, jen to vyčistím vatovou tyčinkou, mívá trochu soplík hned na krajíčku 😀 Dneska byla první noc, kdy spala dobře. Vzbudila se 3x na kojení, ale pak hned bez brečení usnula, tak jsem byla moc ráda! Snad už to bude dobrý.

Kuli, ke konci jsem taky pořád uklízela 😀

safirek
9. únor 2010

přidala jsem do alba 2 fotečky, tak kdo chcete koukněte 🙂

misa1982
9. únor 2010

Ahoj holky,my jsme nemocni kasleme mame to na pruduskach jestli se do patku nezlepsi nebo kdyby se zhorsil tak mame prijit a da nam antibiotyka...chudak malej dneska ho sestra vazila a mame 6,300g nevim ale zda se mi ze vazi malo...tak u nas bude taky par dni bez spanku i kdyz maly spi tak nekasle tak uvidime.A nevite nekdo neco o Renat?Jak dopadla,ale urcite to zvladla je sikovna... 😵 😵

misa1982
9. únor 2010

saf:mala je sikulka 😵 😵 ten spendlik mame taky 😉 😉

safirek
9. únor 2010

Miso, vy jste nemocný ☹ Už aby ta zima přešla a bylo jaro, ty nemoci jsou hrozný! Myslím, že každýmu chybí sluníčko.
Špendlík je fajn, je lehoučkej, chrastí 😀

Taky čekám co Renat, ale určitě to dala!