Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

misa1982
9. bře 2010

winii ja jsem to koupila u nas v drogerce maji tam semena i na kvetiny neni to ani nejak drahe stalo to 28kc...az to vyroste tak by to melo mit listky a ty listky si das treba do caje chystam se o tom jeste vic zjistit tady na internetu muzou to pouzivat i lidi kteri maji cukrovku.

safirek
9. bře 2010

Miso, tu rostlinku neznám 😕

Wini, to je blbý, chudák Gábinka, ať to brzy přejde! 🙂

Tak vám, holky (i sobě 😀 ), přeju, ať nám to hubnutí jde a povede se to 😉

winii
autor
9. bře 2010

misi tak to jsem zvědavá až něco vyzjistíš tak hoď info 😉

saf no já jsem na sebe zvědavá, ale když mě to chytne tak to jde, ale fakt se do toho musím pořádně zakousnout, už se ani na sebe nemůžu dívat do zrdcadla 😝

gábi pořád spinká asi jí fakt není dobře, prdolce, ale je to dobře ať spinká aspon nabere sílu pořádně

já dneska nevařím nic, za 1.-jsem líná a za 2. nejsou inkredience, takže bude co si každej sám namaže 😀

safirek
9. bře 2010

Wini, zakousni se a podaří se to 😉 A když si tu budeme navzájem držet palce, tak to taky pomůže.
Mě teda vždycky trochu popíchne manžel (ať jde o hubnutí nebo cokoli jinýho), sice se ze začátku vztekám, ale pak jsem ráda! On mě umí popíchnout tím správným směrem. 😉

Ať se Gábinka prospí, to jí udělá jen dobře.

renat2
9. bře 2010

winii: Máš ode mě IP o špecích 🙂 to je zatím taky možnost.

To je mi líto, že Gabča má rýmu, ach jo, snad bude brzo v pořádku.

Jé Kuba už ve vzhůru, jdu ho zpacifikovat a dorazím..

misa1982
9. bře 2010

Tomášek uz je taky vzhuru tak se najedl a ted radi s hrazdickou na dece...

renat2
9. bře 2010

Taky se těším na zamčenou diskusi, nevíte, kdy to má být??
win ty si se ptala, asi to nejde přesunout, musíme tam založit tu soukromou skupinu nově, co??? NO nevadí.

Misi: to zní zajímavě, já teda nesladím (čaj, kafe nepiju), ale sladí se i jiné věci, že?? 😀 😀 U nás jsem to teda ještě neviděla, ale spíš proto, že na to knekoukám 🙂

Kuba už je tak ynajedený (zákon schválnosti, jen chvilku sosal, volá PPL, že je před barákem 😀 😀 ale pán nás zná, tak počkal, když jsem mu vysvětlila situaci), teď se houpe s pávem Emilem, ale nějak se přitahuje zas do sebu, půjde asi na záda 😀

kulinka29
9. bře 2010

holky chci se jen zeptat....teď ze mě vyšlo velké množství hlen. zátky (takový hnědý táhlý sliz) a strašně moc...jinak mi nic není...kvůli tomu ale nemusím jezdit do porodnice že.Zítra mám KO.

misa1982
9. bře 2010

Ja jsem koukala na semena pazitku petrzel a tak a videla jsem to tam uz jsem o tom neco malo cetla tak to chci vyzkouset!

misa1982
9. bře 2010

kuli tak to ja nevim neporadim.

renat2
9. bře 2010

kuli: odchod hlenové zátky je normální, i v hodně velkém množství. do porodnice jet nemusíš, pokud je vše v pořádku (cítíš pohyby, není ti špatně, nemáš bolesti) 🙂 Ale už se to blíží 😀

kulinka29
9. bře 2010

ty jo,to jsem si myslela,že to nepostřehnu...ale tohle se nedá nepostřehnout,fakt je toho dost.Ale malou cítím a je mi ok.Zítra ráno mám kontrolu....Renat děkuju za info

misa1982
9. bře 2010

tak myslim ze do konce tydne tu bude nove miminko! 😵 😵 😵

kulinka29
9. bře 2010

jo holky a s tou dietou...teda omezením sladkostí...tak si tipněte co mám asi v tašce 🙂 čokoládu 🙂

misa1982
9. bře 2010

kulinko:ty si klidne dej sladke za nas vsechny budes potrebovat hodne energie a sil.

misa1982
9. bře 2010

No nic musim jit neco delat budu nakukovat....

winii
autor
9. bře 2010

kuliiiiiiiiiiiiiiiinkooooooooooooooo tada tak to bude Lucika do konce tohoto týdne na světě jupíííííííííííí 😵 😵 😵

renat2
9. bře 2010

😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

renat2
9. bře 2010

KulI: ty si ještě sladké můžeš dát bez výčitků 🙂 a pak taky, vždyť si fakt hubeňoura 😉

misa1982
9. bře 2010

Kuli presne tak renat ma pravdu mit tvoji postavu tak si piskam kdyby jste ma videly tak utecete jsem male slune!

renat2
9. bře 2010

Tak jsem ted vedla tuhý boj s Kubou, už mi ta ATB vůbec nechce brát, plive to, navíc lahvička nebyla zavřená a vylila se mi na sedačku - hnusný žlutý sladký sajrajt, lepí to, no mám o práci postaráno...

renat2
9. bře 2010

Navíc mi spadl na zem ovladač od televize, a odlomil se kousek..no dnes fakt den blbec, doufám, že K. usne aspoň na hodinu, ať to tady dám do pořádku.

misa1982
9. bře 2010

Renat uz ho to asi taky nebavi bastit ty ATB maly ted usnul tak jdu dovarit a pujdu se natahnout.

renat2
9. bře 2010

A ještě je víc, sirup (ATB)mi spadl ještě jednou....a vylil se, nějak netěsní víko, nebo co, takže paráda....fakt se jdu už někam dneska zahrabat... 😒

misa1982
9. bře 2010

renat tak tu lahvicku vyhod je nejak zakleta! 🙂 🙂

winii
autor
9. bře 2010

renat IP ti odepíšu jak budu mít chvilku času, taky ti písnu příběh ju 😉

teda to je fakt den blbec tak snad už máš vybráno, já teďka teda dodělala oběd nakonec jsme se překecala, udělla jsem takovou zeleninovu směs se žampiony(trošku dietní snad) a rýži ikdyž tak dietní teda vůbec není, ale což

renat2
9. bře 2010

misi: není zakletá, je absolutně debi... 😀 😀 a já střevo... 😀 😀
winii: díky, jen můžu mít jednu rychlou otázku, ty jsi tam registrovaná???

winii
autor
9. bře 2010

renat jestli myslíš na MMB tak ano, a jestli myslíš u tý firmy na Emulips tak ne

kulinka29
9. bře 2010

Tak jsem raději volala do porodnice...paní se asi smála,protože první otázka byla jestli to je první dítě.Tak říkala,že mám počkat až dostanu bolesti nebo praskne voda....no ale znáte mě,já už mám tašku přichystanou u dveří 😀 Vím,že to ještě může klidně pár dnů trvat,ale zlepšila se mi nálada...že se aspoň něco děje.
Renat...asi je malá taky zvědavá co je v balíčku...nakonec bude ten balíček spouštěcí alarm 😀

renat2
9. bře 2010

win: díky 🙂

kuli: já bych to na několik dnů neviděla 😵 😵 😀 že by balíček, hihi, to by byla sranda, kdybyste fakt dneska jeli. To žes zavolala je v pořádku, aspoň tě to trochu uklidnilo!

Tak a já jdu uklidit tu spoušť!