Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

safirek
27. led 2010

Tak my byli zatím na lehátku, ale už budu koupat bez, ať se vyřádí 🙂

kulinka29
27. led 2010

jé holky,já už chci taky koupat 😉 ne ne,Lůca musí ještě chvilku vydržet...má za úkol vykouknout před 38tt nebo až po...ale hlavně ne v 38tt...to je manžel celý týden na služebce ve světě 😒
Holky ta mateřská je blbá,ale já myslím,že to vrátěj....když čtu že není na důchody, a že se rodí míň a míň dětiček...tak přeci musej udělat něco pro rodiny ne.Já nedostanu ani korunu...tak se s tím nemusím ani stresovat 😉

murynka
27. led 2010

kuli já s etím nestresuji bude hůř na rodičáku spadnu o víc 😅

ty myslíš že pro děti něco udělaj hi hi to fakt ne ☹

safirek
27. led 2010

Mury, asi tak. Taky myslím, že je jim to putna.

kiki3
27. led 2010

miso,no jo,jukla jsem na tu tvou fotecku toma a mas pravdu 😉

misa1982
27. led 2010

zitra taky pridam nejake fotky...jinak Tomášek uz spi a martin uz taky lezi cetla jsem mu pohatku

renat2
27. led 2010

mury: rodičák se nemění, ne??

Já se jdu učit, Kuba spí, tak zkusím do tý hlavy zas něco narvat.
Hezký večer

murynka
27. led 2010

renat já vím jsem to psala že jsem ráda že nesáhli na rodičák 😉 😉 a jako že spadnu z platu jen na 7600 to bude hůř než ted nějaký 3 tis. 😝

pipiii
27. led 2010

jeee, holky dekuji za pochvalu fotecek 😵 😵 😵

kuli, ale neslusi😀😀😀 fotim se jen kdyz mi to slusi😀-radsi😀 abyste se me nelekli a predcastne neporodily😀

Ardi, leti to silene, mala je ted mnohem hodnejsi. Usina kazdy den kolem 20h, spi sice s nama v posteli ale je to zlaticko a netrapi se ona ani ja. V pondeli jdeme na kontrolu kvuli TBC. Mela tam porad boulicku, takze nas nemuzou ockovat ani synflorixem ani hexou. Doktorka to pred tydnem propichla jehou a vymackala z toho plno krve(chudak rvala jak tur☹) a hnisu. ted to mazu framikoinem a zalepuji naplastma(ty detske nedrazdi kuzicku) a snad se to brzy vyleci abychom mohli naockovat. A v pondeli nas budou i vazit tak uvidim kolik ma🙂 😵

kulinka29
27. led 2010

aha pipii,tak v tom je ten trik 😀 😀

pipiii
27. led 2010

kuli, bych na net nedala moji katastrofickou podobu bez make-upu😀 proto jsme se pudrovala i mezi kontrakcema 😀 😀 😀

kulinka29
27. led 2010

pipii 😀 😀
taky jsem přidala bříško...teda už břicho 😉

pipiii
27. led 2010

teda kuli, naaaadherny brisko!!!🙂 😵 😵 😵

kulinka29
27. led 2010

pipii,teď koukám jaký jsi měla ty bříško 😉 na konci těhu...teda doufám,že mi takhle nevyroste...já bych to asi už neunesla,už teď mě bolej záda 😒

pipiii
27. led 2010

kuli, ja mela nechutny bricho!!!bleeee!!!!! take me porupalo:-/ uaaa mega veliky😀

renat2
27. led 2010

uff tak mám zopakovánu dnešní várku a jsem zralá do pelechu...

kuli: krísné bříško

pipii: takže asi zázračná 3tí měsíc a je po křiku?? To je super, a s tou postelí, Kuba je u nás taky víc než je zdrávo (teď teda výjimečně ve své). Pokud je amálka klidnější, je to i pro tvé dobro🙂

renat2
27. led 2010

tak jsem přidala ještě nějaké fotky 😉 chvilku to nechám

pipiii
27. led 2010

jee renat, ten je buclikatej a ta velika hlavicka 😵 😵 😵 sikula je to!🙂

kulinka29
28. led 2010

dobrý ráno holky....tak dneska noc super,tak jsem zase nabrala síly 😉 A jak u vás?
Teda Renat ty jsi pilná studentka 😉 A moc hezký fotečky, Kubík je celej ty,aspoň mě to tak připadá 😉
Pipii: když ono ti to slušelo i s tím velkým břichem a koukala jsem,že i při porodu.... 😉
Mám v plánu trochu uklidit, vyprat a jít do města koupit košili do porodnice...protože nemám žádnou na rozepínání kvůli kojení... 😠

murynka
28. led 2010

ahojky

renat to je celý TY 😵 😵 😵 !!!!fakt ta podoba je neskutečná 😎 to už je veliký kluk letí to jako z vody co 😨

renat2
28. led 2010

Dobré ráno, tak my dnes no super, jen jsme pořád ještě nevykakaný 😒 ale citím, že to brzy přijde 😀

Holky děkuji, fakt si myslíte, že to jsem já?? Tak to mě těší, protože když malý vylezl, byl to celý táta, ale je fakt, že už se mění...no bradu má určitě mojí 🙂 i tu dvojitou 😀 😀
Pipii: jo jo hlavi má jak pátrací balon, a tváře jakbysmet, ale pořád jde víc do délky a mamka vyřazuje a přikupuje větší oblečení.

pipii: tak jaká byla noc? Dobrý? Amálka zas určitě krásně spinkala, ve velké posteli, co?? Kuba tam nakonec taky skončil🙂

Kuli: tak dnes poprvé budu zkoušet permona 🙂 tak jsem zvědavá, snad to dobře nadávkuji.
Jinak ono ještě bříško trochu vyroste, ale je fakt, že pipii je asi rekordmanka, Amálka tam měla opravdu mega luxus 🙂 Dobře že si hezky spala...
Hezky nakup, ale optarně, nevím jak u vás ve "švajzu" ale tady zase sněží.

renat2
28. led 2010

Já mám dnes kecavou a tady nikdo 😒 😒 (dopoledne si dávám od učení ještě pohov, a blbnu s KUbou, ale ten mi teď usnul 😉
No tak jdu uklízet, no 🙄

misa1982
28. led 2010

Ahoj holky,u nas noc nic moc skoro jsem nespala maly ma rymu tak jsem ho hlidala,tady u nas taky zase snezi Martinka jsem nechala doma a ve dvanac nam prijde tatka tak si asi pujdem vsichni po obede lehnout...
renat fotky jsem nestihla...jinak nas maly taky tedka spi....

renat2
28. led 2010

misi: dám pak na rajče 🙂 až bude víc času

KulI. tak peru, jsem zvědavá 🙂 ale snad jsme ten lektvar namíchala dobře 😀 😀

mIsi: dobrý plán na odpoledne, že bych taky zalehla 🙂 😉

misa1982
28. led 2010

Renat tak vis jak co chces jineho delat,venku zima ,vitr a snezi....maly ma rymu ja jsem nevyspala a Martin chodi po obede stejne spat zehlit budu vecer a navic v noci jsem kojila asi co hodinu pred kojenim jsem mu strikla do nosu tu morskou vodu ve spreji aby se mu to uvolnilo,a nas milacek nechce spat na boku ani na brisku ne jenom na zadech takze pokazde co zakaslal tak jsem byla v pozoru a ted dopoledne jsem mu dala Hedelix sirup tak uvidime jak dlouho se ho to bude drzet,on totiz Martin mel minuly tyden trochu rymu no a je jasne ze to chytne i ten druhej....Ja se tak tesim na jaro!

kiki3
28. led 2010

😉 ahojky,tak nam se snad trochu ryma lepsi,tak jsem rada,kubik dnes spal od deviti do 4 a pak uz se -jakjinak-valel s nama v posteli a usnul uz jen na chvilinku 😀
renat taky jsem fotecky nestihla,tak pockam na rajce.... 😉
kuliii,teda ty mas krasny brisko,takovy roztomily 😵
pipiii,kuba spi taky s nama...,vzdycky tak od te 4 hodiny...ve sve poostylce uz proste nezabere...asi jak mu vychladne behem kojeni 😀 ...no a tehu bruch jsem mela taky obriii 😀
holky vite ze uz je misicka s verunkou doma?vcera to psala na Facebooku,tak abyste se mohlu taky radovat,kdo to jeste nevite... 😵 teda doufam ze se na me nebude misi zlobit, ze jsem to sem napsala 😅

kiki3
28. led 2010

Miso!tak koukam ze mate stejny problem,preju brzke uzdraveni,ta ryma je fakt na palici,my uz jedem s rymou sesty den,fakt bezva 😠 ale snad uz ted zacnou zabirat ty atb...taky jsem v noci poradf vzhuru,kazdy potahnuti..to je hrozny jak to v nich chrci,vzdycky mam pocit ze se dusi 🙄

misa1982
28. led 2010

ahoj kiki presne tak nespim protoze se bojim ze se udusi!Mame monitor dechu ale i tak jsem pokazde kdyz trochu zakasle nebo potahne tak hned stojim u postylky....kolikrat si rikam kdyby to tak slo tak bych byla radeji nachlazena ja nez maly....

renat2
28. led 2010

právě se překulil z bříška na záda...pak juknu, jdeme krmit, už tu významně pomlaskává 😀

kiki3
28. led 2010

my mame taky monitor,ale to cloveku stejne neda...chudak ma tak neklidny spanek,porad se chrouni...no lituju ho..to jsem rikala taky ze bych to radsi odnesla ja...snad bude brzo dobre...a jak rikas-nemuzu se dockat jara!!!!