Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

safirek
15. únor 2010

Ahojky,

dneska nám taťka odjel do pátku na služebku, tak jsme doma samy.
Natálce dorazily ty hračky a jsou krásný, sloník je krásně velkej a s blechou si hezky hrála 😵

Wini, jsem dneska dorazila bonboniéru co jsem dostala od H. k Valentýnu, takže dieta taky nic 😅
Ale od zítra už opravdu... 😀 😀 😀

Renat, to je dobře, že se to oko hojí a chřipka je na ústupu! 😉

Cukrik, máš už pěknou výbavičku 🙂

Jani, na hory bych taky jela. Ale s malou se tuhle zimu bojíme. A ono je dost sněhu i ve městě 😅 😀

vodickova.jana
15. únor 2010

Winn taky bych si dala nějaký zákusek....ale zítra máme takovou rodinou sešlost u dědy tak tam se nacpu až až.... 😀 😀

vodickova.jana
15. únor 2010

Jinak mi na hory razíme ve čtvrtek....tak jsem docela zvědavá kolik tam bude sněhu. aby sme se tam vůbec dostali.... 😅
Renat to je fajn že už se oko zlepšuje.... 😉 Tak hlavně bacha aťti Kuba nevyštouchne to druhý... 😵
Saf tak jste zůstaly jakom slaměný vdovy jo???No ono to do pátku snad uteče....prolož to nějakou návštěvou a uvidíš.... 😉

safirek
15. únor 2010

Jani, my jsme zvyklý 🙂 H. jezdí po služebkách dost často.
A kam jedete na hory?
My máme jet v sobotu k H. rodičům na týden, tak se strašně těším, že bude změna, už jsem dlouuuuho nikde nebyla.

winii
autor
15. únor 2010

jé tady se to pohlo 😀

renat to je dobře, že se oko hojí a ta chřipajzna je na ústupu 😉 , já snad nikdy nezhubnu když je na světě tolik dobrot a to v březnu má půlka rodiny narozky a to zase bude dobrot achjo asi na srazík přijedu jako verlyba a bude 😀

jani jé vy se máte na hory taky bych někam vypadla, pořád smrdí doma už aby bylo to jaro, to se nebudu bát jezdit autem a budeme moc jezdit na návštěvy 😵

safi tak jste zase osiřeli, ale ono to s prckama tak utíká, že já ani někdy nevím co je za den

dneska jsem si byla vyzvednout balíčky na poště, oblečení na Gábi už nakupujem na léto aby jsme byli parádnice, jo a ještě mi přišel balíček od Hami je tam mlíčko, zeleninovej příkrm a přesnídavka 😵 tak pak všechno odzkoušíme

safirek
15. únor 2010

Wini, to je pravda, hrozně ty dny utíkají!
Taky pomalu nakupujeme větší věci, ať toho pak není moc naráz... Máme doma šatičky, kraťásky, tričenka...
Už aby bylo to jaro, Natálka už občas v kočáru nespí a chce koukat, ale není kam, když je nabalená a ve fusaku 😀

winii
autor
15. únor 2010

saf jj přesně Gabča už taky celou dobu neprospí v kočárku a když je vzhůru tak je zvědavá co se děje venku ty zvuky a tak

no my právě, žádný šatičky atak nemáme, tak právě obejednávám aby pak mohla frajeřit 😀

safirek
15. únor 2010

Wini a reagují nějak na sebe Gábinka se psem?
Natálka už se po Mině natahuje, párkrát se jí povedlo chytit ji za ocas a Minuška trpělivě držela 😀

renat2
15. únor 2010

Saf: tak jsem vybrala 3 hračky a kromě Lamazáka nemají ty dvě skladem, tak mám zatím prd. Vzala jsem i toho sloníka, ale taky není.

Kuba taky v kočárku už nespí, kouká, má tam dvě hračky, tak je spokojený.

To jste dobrý, že už máte letní věcičky, j ási netroufnu nic koupit, vzhledem k tomu, že prostě tu velikost u něj neodhadnu. I když ted se mi zdá, že už se trochu zbrzdil (do délky).

tak mě dnes přišel balíček od Beby, koukám, že rozesílání vzorků funguje 🙂

My se na hory chystáme, někdy v březnu

kulinka29
15. únor 2010

ahoj holky....nakukuju jak se máte 😉
Saf: tak jsi taky slaměná vdova.Mě to čeká od soboty manžel jede na služebku do německa na týden.Mám z toho blbý pocit....ale snad neporodím.
Malá má pořád škytavku...tak strašně to s ní hází až mě je jí líto 😒
Holky tady vůbec nedělaj takové ty monitory jak dělaly vám na konci...jak jsem z toho taková přepadlá.Dr. teda poslouchá srdíčko na každé kontrole a ukazují se mu i nějaké hodnoty....tak nevím jestli to tady ve švajcu je jiný 😒
No a s tím zákuskem...ani mi nemluvte.Já měla dneska palačinky 😉

safirek
15. únor 2010

Kuli, snad Lucinka počká na tátu! 😵
Máš to jako já tenkrát, taky mi Honza odjel asi na 4 nebo 5 dní pryč, byla jsem 38tt 🙂
Možná mají jen dr. u vás jiný přístroje... určitě ví jak to ohlídat 😉

Renat, to je škoda, ty hračky! Ten slon je tam za super cenu, jinde je i za 550.-

kulinka29
15. únor 2010

Saf však já si to pamatuju,že jste s Nat čekaly na taťku 😉

safirek
15. únor 2010

Kuli, téda, ty máš paměť 🙂

safirek
15. únor 2010

A jak ti vůbec je? Ty poslední týdny už jsou nepohodlný...

kulinka29
15. únor 2010

jojo,já si pamatuju 😎 (co potřebuju víš).
No až na to spaní je mi fajn....od víkendu mám každý den několikrát takové bolesti v podbříšku jako jsem měla před (nebo při) menstruaci...ale vždy přejdou.Tak si myslím že to jsou asi už poslíčci 😉

renat2
15. únor 2010

Saf.: já si ho pohlídám, měli by ho zas naskladnit. Možná lepší, dnes jsem se vydala s peněz, jsme si udělala radost 😉 Mají tam 14 dnů, to ještě není tak hrozné. Počkáme si.

Kuli: ahojky 🙂 neboj, co doktor to jiný přístup, je to všude, určitě si všechno pohlídá.
Ty bolesti určitě mohou být poslíčci, já je taky tak nějak začala mívat, cca 3 týdny před porodem.

Já jdu zkusit něco napsat do DP...ale dnes nemám nějak šťávu.

safirek
15. únor 2010

Renat, a co sis koupila hezkýho?
Já bych pořád kupovala nějaký oblečení, jak sobě tak malý 😅 Jak brouzdám po netu, tak mi vždycky padne něco do oka, jenže malá toho má zatím už dost a já zas teď moc ani nikam nechodím, max tak v kabátě nebo bundě 😀 A navíc ty kila nahoře, ty si nezaslouží nic hezkýho na sebe... 😝 🙄 Jsem hrozná s tím sladkým, takhle to nikdy neshodím.

Kuli, to budou poslíčci, však už na ně máš nárok! 😵

Jsem dneska nějaká nevykecaná! 😀 Zítra se musím domluvit s kámoškama a s nějakou se sejít.

renat2
15. únor 2010

Saf.: To jsem na tom stejně, j ási nějaké oblečení koupila, ale motivačně o číslo menší.. 😀 😀 ale nadějně to nevidím. Já si koupila vypalovačku do dřeva a kretaivní sadu na ppírové tkaní..jsem prdlá.

machytka
15. únor 2010

Dobrý večer,
tak koukám,jestli mě někdo nepředběhl🙂)
My byli dnes už na poslední kontrole u Dr.,malej se pro změnu usádli na šikno s tím,že hlavička je zatím dolů,tak snad se ještě přehoupne a správně se otočí.Byla jsem moc mile překvapená,měla jsem sice pcoit,že by už mohl být otočený,ale pak se mi to zas nezdálo,tak uvidíme.
Dneska už mě Mudr.předala do porodnice,myslela jsem,že půjdu v týdnu na nějakej monitor nebo kontrolu,ale řekli,že až v pondělí na 11h,tak uvidíme,jestli do té doby neporodím.Doktorka říkala,že už se začínám otvírat,no,sama jsem zvědavá🙂)Příští pátek mám termín dle utz🙂))
Takže budu nejspíš užívat poslední týden s pupíkem,přijde mi,ža jsem si ho jaksi nestihla užít🙂)Bude mi to hrozně chybět....

machytka
15. únor 2010

Renat:došel už ten balíček??Jsou tam ty vzorky pro Kubíka-je to vše popsané🙂) 😀

safirek
15. únor 2010

Renat, takže budeš tvořit? 🙂
Taky mě to s tím oblečením napadlo, jako motivace, ale asi by to nefungovalo. Bych byla ráda, kdybych to svoje původní oblečení neměla na sobě tak na těsno 😠

Ahoj Machy, tak si ten poslední týden s bříškem ještě užij! A kdy máš druhý termín?

ardila
15. únor 2010

Ahoj holky, tak jsem na mateřské 🙂 Teda že by první volný den byl volný, to zrovna ne, dneska jsem všechno předávala, ale teď už bude klid. Zítra jdu na předporodní kurz a pak ještě v pátek jdeme s Honzou na prohlídku porodnice.
Machy, tak to je super zpráva, snad se dotočí a vyleze normálně 🙂 Tobě bude ten pupek chybět? To já se teda poslední dobou nemůžu dočkat, až se ho zbavim, už mě to začíná nějak štvát. Poslední dobou mam k tomu nějaký brečící nálady, dneska mě zas všechno bolelo, že jsem sotva lezla, občas poslíčci a to docela hustý.. No ať už je venku, už se těšim, až zas budu moct normálně chodit, hrozně už mi chyběj ty naše výlety, ale teď jsem ráda, že dojdu do auta 😝 Ale zase poslední dobou zas dobře spim, tak aspoň něco..

renat2
15. únor 2010

Saf:já bych pořád něco tvořila, teď moc nebyl čas, ale chci to tu trochu zvelebit a něco vyrobit Kubíkovi 🙂 to je deformace z povolání 😀 😀 Mně to už jednou s tím oblečením vyšlo. Ono je spíš u nás asi blbý to, že opravdu tělo si říká, co chce, čili i sladké, což je při kojení nomrální. Do nějaké diety bych se asi nehrnula, u mě to vždycky lítalo, přes jaro-léto, podzim, kdy jsem pořád někde chodili je to v pohodě, přes zimu ta kila šla vždy nahoru a teď kor -po porodu a při kojení.

Machy: mooc děkuji, balíček došel, písnu ti ještě IP 🙂
Tak to už se Honzík chystá, je dobře, že se otevíráš, je to čas bez bolestí k dobru :_) určitě se ještě otočí jak má, respektive jen udělá komsetickou úpravu ve své poloze a začne další várka miminek.
S co otoky, už lepší? Nebo je ten závěr ještě horší...

machytka
15. únor 2010

Renat:otoky horší,dneska třeba i extra ruce,všeechno pak brní,jsem taková celá nešikovná a nemotorná,ale to už vydržím
Ardi:já jsem kolem 35tt měla taky ty hnusný nálady,ale teď to najednou přešlo a moc se těším na malého,ale zároveň mi pupkajs budde chybět.Se spaním je to horší,lítám po 2hod na wc,ale odpočinu si aspoň přes den.Na nějaký výlety to není,ale ještě jakž takž to zvládám,akorát už neřídím a nechávám se vozit,takže Honza se o mě fakt stará
No a melj má tak 2x denně škytavku,je to hrozně srandovní,teď právě dělá boule na břiše......doufejme,že se otočí,i když už jsem se smířila s císařem,tak nevím,ale nějak to dopadne,už to nějak nebudu řešit.

machytka
15. únor 2010

tak všem přeji dobrou noc,jdu se naložit do vany🙂)

cukrik580
16. únor 2010

ahojte baby

wini, renat dakujem 🙂 saf, no uz len mimco chyba polovičiak moj na mimiaukciach zase nieco vydrazil vcera... 🙂

safirek
16. únor 2010

Ahoj holky.

Cukrik, to je hezký, že se přítel taky zapojuje! U nás mám teda hadříky na starosti jen já 🙂

Naše zlobilka konečně usnula, byla od 7 ráno vzhůru a celý dopoledne nespala. Tak počítám, že tu půlhodinku bude spinkat. Pak si trochu pohrajeme a půjdeme na procházku, je tam dneska hezky, sluníčko 😵

misicka455
16. únor 2010

Ahojky tak co tu nového?My jsme si na týden skákly do nemocnice abychom nevyšly ze cviku 😉

winii
autor
16. únor 2010

Ahoj děvčata já jsem dneska v jednom kole a samá návštěva až do konce týdne už jsem těším já jsem totiž šíleně společenskej tvor a potřebuju pořád kolem sebe lidi, takže si pořád plánuju nějakou návštěvu a až sleze ten pitomej sních tak to doma mě nidko neuvidí 😀

misi jejky vy jste byli v nemocnici? a už je to oki byli jste kvůli té jizvě a jak je Verunce už papá líp?

machy teda tak to už máš za chvlilku prcka u sebe, s těma otokama tě lituju musí to bejt náročný, ale vydrž holka už jen pár dní a máš pokoj 😵 já si taky občas postesknu nad bříškem byla to taková pohodička mohla jsem se celý den válet spát jak dlouho jsem chtěla 😀

ardi tak už jsi na mateřské tak teď už si to budeš užívat ne to volníčko, nasbírej energii bude potřeba 😀

kuli přeju ať tam Lucinka vydrží než se vám taťka vrátí se služebky 😉

renat mě se nejlíp hubne přes jaro-léto to ani nemám na nic chuť a ani na to sladký jak jsou ty vedra tak bych jedla jen lehký jídla a zeleninu na kila, ale přes zimu to je vždycky utrpení 😠

misicka455
16. únor 2010

V uterý se mi nějak nezdála malé stolice zdálo se mi , že tam má krev. Přes noc mi skoro nic nevypila na to že pila tak málo tak tohle nebylo skoro nic. Začala být nějaká bíla jak stěna tak jsem ve středu zajela k doktorce a tá nás poslala do dětské na internu kde nás přijaly a že udělají nějaké testy. Vezmou krev , moč a stolici.Jenže malá se ještě zhoršila a když něco vypila tak to vyzvracela. Večer se doktor rozhodl , že nás musí hodit na kapačky , že malá je dehydratovaná. V jedect večer mi ji odnesly a , že jí píchnout tu kanylu. Já jen z pokoje slyšela jak šíleně plače, ale když už to trvalo moc dlouho tak jsemšla na výzvědy a sestřička říkala, že jim to nejde napíchnout, že má Veru strašně jemné žilky a ke všemu jak je dehydratovaná tak nic neteče. Vystřídalo se u ní několik doktorů když už to vypadalo, že ji budou muset odvést na sál a zavést jí centrální katetr (to je jakoby pod kliční kostí nějaká žilka, ale je hluboko tak se to u dětí dělá pod anestezii a musí se to dvouma stehama zašít tak aby to tam zůstalo, u dospělích se jen znecitliví to místo) pak přišly nějaký dvě doktorky z Ara a, že to ještě zkusí , že poslední pokus a naštěstí se povedlo po dvou hodinách co prdelku mučely 😒 Naonecjí to pichly do podpaží takže malá dostala dlahu a nesměla skrčit ručičku. Kyž mi jí donesly tak jsem se rozbrečela na sobě snad milion vpichů a bodíčko cele od krve, Chudinka měla ůplně červené očka jak plakala a totálně vyčerpaná byla. Do kapačky jí teda daly Glukózu a ještě cosi a prý , že se aspon mohu vyspat když nebudu krmit. Stejně jsem spala z prdele jelikož malá ze spaní fnukala, plakala a já pokaždé kní stoupala co se děje. 😖 Ještě, že jsme na pokoji byly sami. Ráno jsme po osmé zkoušely přidávat i mlíčko tak něco málo sosla. Odpo přišly a že nás přeloží na jiné oddělení abynás jako kardiaka líp ohlídaly tak nás přeložily na jip kde nás připojily k ruzným přistrojům atd... Tak bohužel jsem s Verčou nemohla být na pokoji , ale byla jsem hnedka vedle.Naokonec nám z krve zjistili , že máme Anemii což je málo červených krvinek. U normálně zdravého dítěte by to bylo v pohodě a jen by se nasadily léky jenže nám kvůli tomu srdíčku v pátek musely dát krevní transfůzi. Naštěstí transfůze asi zabrala a mi přes víkend z našich třicítek se zvedly na padesátky až teďka pijeme sedmdesátky. A někdy prubnem i tu osmdesátku 😉 Ta krev co tam měla je nějaká viróza a nelečí se to prášky musí se stím holka poprat sama. Aby jsme toho neměly málo tak nám na utz našly jakéso tečky na játrech a neví co to je takže za tři týdny jdeme znovu na utz a když se to bude zvětšovat pošlou nás na ct. Takže další strach co se z toho vyklube ☹ ☹ ☹ Ještě tedy čekáme na nějaké výsledky krve jako alergie na kravské mléko a toxsoplazmu . Ale nakonec nás včera pustily domů, ale bojím bojím jak dlouho nám to vydží. dostaly jsme další léky takže chudinka malá má už pěknou zásobu 😒 😒