Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

ardila
5. bře 2010

Machy, taky máme Nanny, tak doufám, že nás nebude zbytečně plašit.. A vás doufám už taky ne..
Já půjdu brzo do pelechu, zítra brzo vstáváme, jeden koupit primalex a koberec a pustíme se do pokojíčku 🙂
Holky, máte některá v dět.pokoji koberec? Jakou barvu? Já pořád nevím, co koupit, Honza chce oranžovej, ale k tomu se pak zas nebude nic hodit, já bych radši nízkej šedej a na to nějakej dětskej kusovej, ale to zas Honza nechce, tak fakt nevim. Máte nějakej tip?

vodickova.jana
5. bře 2010

Ahojky holky....tak jsem vás v rychlosti dočetla....koukám že Ardilka neměla moc dobrý den.... 😒 Ale zvládla si to.... 😉

Jinak co se týče toho monitoru tak ta holčina co má Laurinku má taky monitor od Nany a říkala že za celou dobu jí asi 2x zahoukal, a vždycky planný poplach. Tak mi hned říkala, ať se zbytečně hned neleknu když začne houkat... 😕 Je to kvůli tomu jak psala Ardilka....buď je dítě mimo podložku, nebo je mimčo víc nabalený a monitor není tak citlivý aby ten pohyb zaznamenal....a vy co máte en monitor ...máte ho pod matrací nebo na ní pod prostěradlem???

kulinka29
6. bře 2010

dobry rano.....tak já jsem dneska ranní ptáče,ale noc docela ok.
My akorát dneska nakoupíme...trochu víc,aby tu měl manžel s čím hospodařit, protože doufám,že se příští týden už začne něco dít.
Ardilka má dneska plán jasnej, Ardi my máme v tom pokoji, kde bude malá spát....takovej šedo-černo-smetanovej....tak jsem zvědavá pro jaký vyberete.Tak hezký den 🙂

kulinka29
6. bře 2010

jé to mě taky zajímá...jestli jste ten monitor daly až pod matraci nebo prostěradlo? 😖

renat2
6. bře 2010

Ahoj...jsem tu jen na skok, dočtu snad večer...jen jsem chtěla říst, že s emi dnes zdálo, že Lucinka se narodila 😀 😀 Nevím, jak jsem na to přišla, ale je to tak!!! Tak že by to bylo znamení??

kulinka29
6. bře 2010

je Renat to jsi měla hezký sny....tak doufám,že na nich něco bude 😉

kiki3
6. bře 2010

ahojky 😉
renat tak treba se to splni 😉
jani monitor mam pod madrackou....v navodu je ze pokud je mimi lehoucky,je tlustsi madrace a treba kdyz je mimi jeste nabaleny tak ze to muze blbe snimat a ma se to dat po prosteradlo-treba na par prvnich dni nebo tydnu..ja to tam nedala-i kdyz kubik nemel ani tri kila...no ale taky jsem pak mela plany poplachy-protoze jsem mela kubika jeste v zavinovacce...a to uz neslo...takze bych doporucovala-kdyz bude spat v zavince-dat to pod prosteradlo a kdyz ne,tak az pod madracku...
tak kubik jde papkat,pak ja a pak se uvidi co dal🙂...odpolko mame navstevu-bratranka s rodinou,tak se tesim 😉
tak si uzijte sobotni den! 😉

renat2
6. bře 2010

kuli: 🙂 někdy mám pocit, že se mi sny plní...možná to taky někdo znáte, něco se děje (stane) a vy máte pocit, že tu situaci znáte, že se vám to zdálo..no možná to je pitomost a já jsem divná 😀 😀 ale stává se mi to. Hihi
Možná se na Lucinku jen hodně těším 😉 ale... uvidíme.

Tak jsem dočetla a koukám, že je to o monitorech...k tomu nemám co říct, tak asi nebudu plácat nesmysly.
Machy: věřím, že to muselo být hrozné..a Honzík teda v pořádku?? Nelekl se jen toho zvuku?? (teda nevím, jak to pípá...takže to je možná taky blbost).

Jinak tu máme zas sněhu minimálně na bobování 😀

machytka
6. bře 2010

Dobré ránko,
tak Lůca se pořád krášlí,jo???No teda.....
My tu nemáme sníh žádný,zato pořádnou zimu a to jsem chtěla dnes Honzuláka vystrčit na 10minut ven,tak uvidíme,jestli se to trochu neohřeje.Jinak jsme měli moc krásnou noc,papal v 22,pak 4 a pak 7🙂)A teď chrní,tak jsem se celkem luxusně vyspala,i když při každém zvuku jsem ho chodila sledovat.
Renat:nevím,jesli se lekl,to asi nee,nám i když štěkne Tara,tak on na to vbec nereaguje....no nevím,doufám,že už to nikdy nespustí.
A máme to pod matrací
Ardi:koberec nemáme,máme plovoučku,pak chci koupit jen takový ten dětský-střední s autíčkama a myslím nějaký křižovatky tam jsou.Jo a mám pocit,že od příštího týdne je v Brně zase ten veletrh vše pro dítě.....jsem tam byla loni a koukala na těhu věci a jedna paní mě zvala do kabinky,ať si jdu vyzkoušet/a já ještě ani nebyla těhu🙂)

machytka
6. bře 2010

tak jdu pomalu připravovat obídek,dnes bude jen filé s bramborem,už od včera mě na to honí mlsná🙂)A budu nakukovat🙂)

renat2
6. bře 2010

machy: kojení = mlsná 😀 😀 že holky?? Noc super..tak uvidíte, ale doufám, že už to opravdu nikdy nespustí, kor jeslti to je tak citlivé, jak píše Ardi.
Jéé tak to u nás pořád sněží a sněží a sněží...a já chtěla na chvilku do města, na naušníce, jak mám kruhy, tak je Kuba vždycky chytne a tahá, by mi snad vzal i ucho 😀 😀 tak musím vybrat nějakémalé.

U nás dnes bude kuřecí řízek /(filé bylo včera 😉

safirek
6. bře 2010

Ahoj holky, jsme si dneska s Natálkou poleželi v posteli a hráli si. 🙂 Včera nějak neměla svůj den, byla protivná, tak vyžadovala pořád pozornost.

My jsme měli monitor pod prostěradlem, pod matrací to nesnímalo. Malá měla váhu taky nízkou a ještě byla v zavince, tak to nechtělo brát. Spustil se nám taky první týden, co jsme byli doma, ale byl to jen planý poplach. Tento týden už jsem ho dala pryč, poputuje na půjčení k ségře 🙂

Kuli, jsem zvědavá jestli se Renat splní sen 😵

Kiki, jak se máte? Užijte si dneska návštěvu. 🙂

Ardi, máme parkety a dětský pokojík teprve budeme dělat. Zatím je malá s náma v ložnici a pak to tu budeme předělávat - obývák spolu s ložnicí a malá bude mít svůj pokojík.

Přemýšlím, co budeme dneska dělat, venku zima a sněží, tátu máme pryč, tak budeme mít holčičí den 😀

vodickova.jana
6. bře 2010

Čauky holky....tak u nás se už pracuje.... 😀 😀 Tak musim začít dělat obídek....budou mít kuřecí řízeček (jako u renat 🙂 s brambůrkem... 😉

Jinak u nás taky chvilkama sněží...přes noc napadl zase poprašek....ale upřímně už mě to docela štve... 😒

A včera mi volala mamina...že mluvila s tetkou, která žije v Americe a má ve Španělsku vilu. Tak prej jeslti bysme tam nechtěli vyrazit začátkem září, že tam bude volno - přes léto to tetka pronajímá- že bysme vyrazili naši, my a brácha s rodinkou. Sice by to bylo fajn, protože člověk dost ušetří za ubytování a je tam nádherně. Ale nevim jak bysme to zvládli s prckem...I když ségra byla minulý rok s kubčou (taky se narodil v dubnu) v Chorvatsku u makarský a zvládl to prej v pohodě....ale nevim nevim....i když bych tam fakt moc chtěla. Byli bysme "ve svým", je tam bazén, krásný trávníček a teta už dlouho uvažuje o tom že to prodá...tak by to zas byla možná poslední šance se tam dostat. No řekla jsem mamině že uvidím až jak to bude se Štěpkou, jak na tom bude s cestováním a tak.....co byste dělaly vy holky co máte už dětičky ....???? Riskly byste to???

safirek
6. bře 2010

Jani, byl by to super výlet, ale s mimčem těžko říct. Bude mít nějakých 5 měsíců a to se mi zdá na takovou cestu ještě malej 😅 Osobně bych to asi neriskla, ale uvidíš co napíšou ještě holky. 😉

renat2
6. bře 2010

Ahoj, tak jsem byla nakoupit a už si nadávám, že jsem vůbec vyjížděla, za volantem jen nadávám, co pustí na silnici, to je otřesný. 500m od baráku mě skoro smetlo auto (naštěstí jelo fakt pomalu a děda měl co dělat sám se sebou), já sice zaregovala, ale ustřelilo mi to a řítila se na auto..naštěstí stálo jakoby na obrubníku, takže se mi gumy odrazili od něj a dobrý (teda snad, žádný náraz cítit a slyšel nebyl 😀 😀 😀 ..ale teda...síla. Děda se omlouval, no co si na něm vezmete.

Jani no nevím, takový výlet zní lákavě, a jak byste jeli? Myslím, že na auto to není, to je opravdu hodně malý a je to podle mě hodně daleko na takovýho prcka, ale co vím, tak letadlem lítají i s malýma miminkama...teda měnšíma než 5M...
Autem bych to asi neriskla.

Saf.: tak jaký je holčičí mejdan?? Koukám, že ráno byla pyžamová párty!!

safirek
6. bře 2010

Renat, na těch silnicích je to čím dál horší 😠 Ještě, že se ti nic nestalo. Určitě to byl tzv "sváteční" řidič, ty jsou nejhorší.

Pyžamová párty, to jo 😀 😀 Koukáme na film a já si přitom třídím Natálčiny oblečky. Za chvilku si půjdu udělat obídek - kuřecí řízek a br. kaše. Mám na to docela chuť. 🙂

kulinka29
6. bře 2010

Jani: tak já teda osobně bych v tom problém neviděla...v cestě vůbec ne,můj bratr jel s 4měsíční dcerkou na dovču do chorvatska autem a naprosto v pohodě....malá skoro celou cestu prospala, neměli starosti s jídlem,protože mamina kojí.Já bych se té cesty nebála.Moje sestřenka teď v lednu jela autem z Irska do čech s 1,5měsíčním klučinou a my taky jedeme v půlce května do čech (a to bude lůce ani né 2 měsíce) a máme to skoro 1000km.No a co jsem na to četla názory na netu....tak jen samé kladné věci.Ale rozhodnutí je samozřejmě na vás 🙂

kulinka29
6. bře 2010

no ale to španělsko je přeci jen trošku dál....ale taky by jste to určitě zvládli

kulinka29
6. bře 2010

a ještě,tady ve švajcu mám kámošku -slovensku- co se sem vdala a teď se vrátila ze slovenskou s malou...je jí 3 měsíce a maj to cca 1600km jednu cestu.....a prý v pohodě.Prý celou cestu spinkala.....

kulinka29
6. bře 2010

teda chtěla jsem napsat slovenku a že se vrátila ze slovenska 🙂 ...dneska teda píšu ☹

renat2
6. bře 2010

saf.: to máš pravdu, ale dokázalo mě to vykolejit taky, už to beru tak, že i kdybych to auto ťukl, tak co?? Je to blbý nepříjemný, ale jsou horší věci, myslím, že všichni víme.

samozřejmě když není niná možnost, to cestování se přežije....ale...nevím, to španělsko mi přijde fakt daleko 😒 A ono bude i záležet na tom, jaké mimčo bude...jestli klidné, v sedačce vydrží, či ne...(protože nějaké se potřebuje po dvou hodinách protáhnout, nějaké by vydrželo celou cestu)..ale to se musí rozhodnout Janča sama...

renat2
6. bře 2010

Holky, to je paráda, ten nový kůň, kdo chce může juknout zas do té naší skupiny, zkusila jsem přidat fotku, jak psali...a dobrý 🙂 Je tam naše "malé" asi 3,5 měsíční miminko 😀 😀 😀

safirek
6. bře 2010

Renat, koukala jsem na fotku - super 🙂 Kubíkovi bych tipla, že je starší 😉

Jsem chtěla pomalu vyrazit ven, ale zatáhlo se tam a strašně chumelí, tak to budeme muset odložit 🙄

vodickova.jana
6. bře 2010

Holky díky za názory.... 🙂 Já vím že je to právě hrozně daleko...cca 1800km. Což je hrozná dálka...taky jsem docela uvažovala, že bych já a švagrová s neteří letěla letadlem, a naši s manžílkama by jeli autem. Protože tam je zase auto potřeba. Na nákupy a tak....no uvidíme až se malej narodí jaký bude cestovatel... Ségra taky jela s 5-ti měsíčním Kubou autem na tu Makarskou a to je taky tak 1200km. A prej taky malej spinkal takže v poho...no je to dilema...prostě to těd řešit nebudu až potom s malým...

vodickova.jana
6. bře 2010

Tak už jsem tám taky konečně jukla... 🙂 Akorát jak tam píšu, kdyžjsem tam prohlížela ten můj fotoblog z těhulkování ,tak je to tam docela blbý na pohled....asi jak to dělám ve Worldu a pak to stáhnu do koníka...

renat2
6. bře 2010

Saf.: díky, to nejsi jediná, všichni ho tipují min na půl roku 😀 :- 😉 D

Jani: taky dík 😉 koukala jsem na ten fotoblok a to máš pravdu, to vypadá divně...ale chce to pak asi vymakat.
Uvidíš, jaký Štěpa bude, jak bude snášet cestu autem (znám i děti, které v autě řvou...ale to určitě štěpa nebude...), a pak se rozhodneš. S tím letadlem je to dobrý nápad...tam bych se nebála.

kulinka29
6. bře 2010

Jani:určitě se pak mrkni na nějaké diskuze na netu....zase cestovat letadlem taky není úplně sranda, protože malá miminka špatně snášejí klimatizovaný vzduch (změny tlaku...to není sranda!!!).Fakt to není sranda.Nevím jak dlouho se letí do španělka 😒 Ale podle mě je nejpohodlnější právě tím autem....kde si zastavíš na kojení, na přebalení, na protáhnutí,když ti mimčo spí ok,když ti řve,tak neotravuješ jiné cestující.No a autem si můžeš vybrat tu denní (nebo noční dobu) kdy víš,že to mimčo prospí což letadlem neovlivníš.Spíš bych měla strach....toho kdyby tam měli být vedra 😒

ardila
6. bře 2010

Ahoj, uf, tak máme koberec.. už jsem nevěřila, že se zadaří. Sice uplně jinej než jsme chtěli, ale každej měl svojí představu, nemohli jsme se domluvit, tak jsme koupili modrej s myšákama 😀 Aspoň byl levnej a stejně to bude na chvíli, pak tam uděláme nějakou pořádnou podlahu. Na to, aby na tom bylo nablito to stačí 😀

kulinka29
6. bře 2010

no já mám na tohle asi jiný názor než ostatní...ale každý má nějaký 🙂 A každý se taky zařídí podle svého 🙂
Teď jsem se pěkně prospala...tak jdu něco dělat,protože jinak se mě Lůca bude držet zuby nehty 😀

kulinka29
6. bře 2010

Ardi: tak super 😎
Jinak jsem zapoměla napsat.....že tady parádně sněží, takže jaro se nekoná 😒