Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

winii
autor
2. bře 2010

renat já taky mizím jdeme se připravit pojedeme k tchánovcům tak mám totiž místnost na to stříhání tak papa když tak večer

winii
autor
2. bře 2010

jj my už máme vybranou buď tuhle

http://www.maxi-cosi.com/ot-en/carseats/toddler... dá se právě i otáčet fakt super tady je na to i video

https://www.youtube.com/watch?v=NhMDM3QGyxw

a nebo tuhle http://www.halfords.cz/detske_autosedacky/autos... ale nejdřív chceme v obchodě vyzkoušet samozřejmně jak jí bude sedět

winii
autor
2. bře 2010

kuli to rozhodnutí o té mateřské a rodičáku chodí normálně do schrány není to doporučeně 😉

winii
autor
2. bře 2010

jejky to je hodin tak já musím letět papa a opatrujte se všecky ju 😵

kulinka29
2. bře 2010

děkuju winii...tak to je fajn,měla jsem fajn,že budou chodit doporučené dopisy a budu kvůli tomu muset pořád lítat do ČR 😒 .
Tak já jdu taky něco dělat.....zatím ahojky.

ardila
2. bře 2010

Ahoj, tak u nás je výměna oken v plném proudu, jupííí.. a dokonce vypadají líp než jsem čekala, teda vypadají stejně, ale barva je lepší, protože je skoro uplně stejná jako máme ve vedlejších místnostech od jiné firmy, podle vzorníku to vypadalo tmavší.. No doufám, že mě večer Honza pochválí, že jsem to dobře zařídila 🙂 Dneska je zlomovej den, začínám 37tt, takže Šimonek už je vlastně donošenej a mění se okna.. teď když porodim kdykoliv, tak už to je v pohodě 🙂
Teď se pomalu chystám na výlet do Prahy, je mi dobře, tak snad by to mělo klapnout. Mam sraz s kamarádkou a pak jdeme do Ikei a asi někam na večeři.
Jo a vám přišlo nějaké rozhodnutí o přiznání mateřské nebo něco takovýho? Kolegyně psala, že jí chodila vždycky včas na začátku měsíce, tak by už pomalu měla přijít, ale nepřišel žádnej dopis, tak nevim, jestli čekat rovnou peníze nebo být nervózní, co se jako děje, dík..

kulinka29
2. bře 2010

Ardi tak to je super.....určitě pochvala bude 😉 A taky gratuluju k 37tt...už je člověk takový klidnější viď.
Hezky si užij výlet a dej si něco dobrého....já bych teď jedla pořád jen sladký 😒
Tak jdu kouknout na slovíčka a pak si dám 20 😉

vodickova.jana
2. bře 2010

Ahojky holky....já byla dneksa dopoledne posedět s kámoškama tak jsem se sem nedostala...tak vás budu postupně dočítat .... 🙂

Jinak děkuji za pochvaly kočíku a postýlky....už abych tam měla co dát... 😀 😀

Ardi já to taky nevěděla,ale jelikož máme loveckýho psa a chodíme s nim často ven, tak nám to veterinář doporučil. Ještě máme doma kočku, a nevíme když ho pustíme venku kde co olízne a tak. No tak jsem to koupila na rok dopředu, než tam každý 3 měsíce lítat.

vodickova.jana
2. bře 2010

Sakriš se mi to poslalo....

Ardi ještě jsem ti chtěla dopsat, že jelikož vy chodíte s psíkama taky často ven tak bych ti to doporučila. 🙂

Míšo tak jste byli dnes na KO, tak snad dopadla dobře a malá je v relativním pořádku.... 😉

vodickova.jana
2. bře 2010

Winn tak jsem zkoukla jak Gabča papá, a náhodou jí to šlo výborně....až na ten úpně první výraz... 😀 😀

safirek
2. bře 2010

Ardi, ahoj. Mě žádný vyrozumění ohledně mateřské nepřišlo. Prostě došly akorát peníze na účet.
Už to máš za pár 🙂

Jani, však se dočkáš a mimčo bude za chvíli tu 😉

Kuli, rozhodnutí o mateřské jsem žádný nedostala. A ostatní taky došlo normálně do schránky.

My byli dneska na tom očování a Natálka má veeelkou pochvalu, vůbec nebrečela! Jen si fňukla, když jí to napíchla, jinak nic. Tak snad to bude zase bez následků. Jinak měří 63 cm a váží 6,17 kg.

renat2
2. bře 2010

Holkyyy, KUba už 11 hodin nejedl 😅 😅

Saf: to jste šikulky...a my Vás přesrostli 😀 😀

Ardi: Já vyrozumění o mateřské dostala (kuli obyčejně poštou, takže žádné běhání na podpisy apod).

Zítra asi vyřeším rodičík, aspOň nějaká ta potvrzení, co k tomu potřebuji ze sociálky...

safirek
2. bře 2010

Renat, to mi bylo jasný. 😉 Však Kubík je velkej kluk oproti tý mojí prďolce 😀 😀

safirek
2. bře 2010

Jak to, že tak dlouho nejedl?? 😕

kulinka29
2. bře 2010

Renat: jakto že nejedl,to je už docela dlouho ne?Myslíš,že to má z toho očkování?

misa1982
2. bře 2010

Ahoj renat Tomášek taky nechtel po ockovani dva dny poradne jist!Jedl strasne malo.... 😒

renat2
2. bře 2010

Holky, hládím to, to je jasný, ale zatím neplaším. Je vidět, že je unavený a mrzutý (na 100% očkování), trochu mu lítá teplota (chvilku je teplý, za chvíli jak led, ale horečku nemá). Navíc ho asi dopoledne hodně bolelo bříško (což už jsme jednou měli a interval byl 10 hodin - nejedl).

winii
autor
2. bře 2010

Tak jsem doma ufff dneska to bylo náročný večer až bude chvilka tak hodím foto jak sem upravila dafinu, je to teď zaltíčko vždycky prokoukne 😵

teďka nestíhám

saf tak to je Natynka mooooc šikovná, že neplakala, Gabča vždycky předvede hysterák

Renat tak to tě pak Kuba vycucne a bude po 😀 tak hlavně aby se napapal brouček 😉

safirek
2. bře 2010

Wini, už mám Minu taky ostříhanou 🙂 Jsem ji byla i vyvenčit, Natálka spinká, tak je pohodička.

renat2
2. bře 2010

Ahoj holky, žiju 😀 😀 uff, tance super, čekala jsem to horší, i když teda občas jsem myslela, že vyplivnu duši 😀 😀 😀 Ale je to super uvolnění, cítím se skvěl, fakt jsem to potřebovala. Kluci to tady taky zvládli, přišla jsem už byli vykoupaní, v pyžámku a já jen nakojila a Kubík spí. (Winii, dle tvých předpokladů vypilobě prsa 😀 😀 😀 tak snad se mu chuť vrátila.

kulinka29
2. bře 2010

koukám holky,že jste to všechno hezky zvládly a Kubík už i papal,tak to je fajn 😉
Já měla od 12 každou hodinu bolesti a od 17hod. každých 20 minut....ale teď to přešlo....a já se už tak těšila.Vážně se už na ten porod těším 😉
R. šel na němčinu...tak se jdu rychle umýt a kouknout na růžovku.

vodickova.jana
2. bře 2010

Renat ty máš ale šikovnýho manžílka... 🙂 to ten můj by malýho asi nevykoupal ...

renat2
2. bře 2010

Jani: určitě vykoupal, uvidíš, musí na to přijít...pak ho to bude bavit. 🙂

kuli: teda když sem četla o bolestech, myslela jsem, že už...no to vypadá dobře, třeba to přijde, doufám, že R. je někde poblíž. 🙂 jen se těš, je to opravdu zážitek!!!

kulinka29
2. bře 2010

no Renat,já na tu musím přestat "tak usilovně" myslet...protože pak je to fakt na nervy.Do porodu podle MS mám ještě dost času a ono to přijde....ale ty poslední dny jsou teda hrozný,myslím na psychiku.Tak já se loučím,dobrou.

ardila
2. bře 2010

Ahoj, tak jsme doma. V ikee měli zrovna komodu, co jsme chtěli do ložnice v akci o 1500 levněji, tak jsme jí koupili, i když jsme chtěli jen kouknout, tak mam radost.. A okna jsou vyměněná a super, zítra už jen zedník a bude 🙂
Tak doufám, že mi ta mateřská taky rovnou přijde i bez papíru.

kiki3
2. bře 2010

🙂 ahojky,tak jsme dnes byli v poradne,kubikovi je presne 8 tydnu 😲 😵 desne to leti...ani si to nestacim uzivat-a to jsem s nim 24 hodin denne 😉 .. vsechno ma v poradku,doktorka ho moc chvalila ze je sikovnej...meri 57cm (takze vyrostl o deset cm od narozeni) a vazi 4530 g 😀 no uz je to kousek no 😅 😀 nato jak byl malinkej..kdyz jsme sli z porodky tak nemel ani tri kilca 🙂 ...no a za mesic jsme pozvany na prvni ockovani ☹ bojime bojime 😅 ..a taky mame novinku-dnes rano se na me poprve vazne smal 😵 no byla jsem v sedmym nebi 😵
kuli,tak jse zvedava kdy uz to prijde,tesim se 😉
ardi,tak to jste to dnes vychytali,co?a gratuluju k donosenatku 😉
saf,natalka je teda statecna holcicka!
win,koukala jsem na to videjko,je fakt super,myslim ze gabce pekne smakovalo,i kdyz na zacatku byla docela prekvapena 😀
jani,peknej kocarek 😀 doufam ze ti dobre poslouzi,ja jsem fakt spokojena
renat,to je dobre ze uz kubik papkal,koukam ze mel i nasup 😵
a jakpak miska?ani tu nebyla....
a machytka s honzickem,jakpak se asi maji?

winii
autor
3. bře 2010

Dobré ránko jůůů jsem první to už se mi dlouho nestalo a doufám, že dlouho nestane, dneska vstávačka v půl sedmý 😝 , ale to proto, že Gabča to už v sedm večer zalomila

ardi tak to byl dobrej kup ne, okna už máte hotový tak to je paráda 😉 teď už jenom nazdobit a Šimonek může na svět 😵

kiki Kubča je nádhernej, jj letíto nám bude v neděli 5měsiců už to bude skoro půl roku od porodu, těhotenství mi teda tak neutíkalo

renat2
3. bře 2010

Ahoj holky...tak s jídlem to je pořád na prd... ☹ Buď je to pořád očkování, nebo bříško..Cpu do něj aspoň tekutiny, respektive občas si 5ml vypije (čaj nechce, dávám převařenou vodu s trochou domácího vymošťovaného jablka a to mu jede víc, i když zázraky to taky nejsou 😒 Uvidíme, co dnes a kdyžtak bysme šupajdili zítra k dr.
A zkusíme i ten příkrm (jestli to není hlad), zdá se mi, že mám hodně předního mlíka...i podle odsávání....a tučné zadní nic moc 😒 nebo mi to aspoň tak přijde, vím, že se to upravuje dle potřeby...ale...

Ardi: super kup 🙂 vyfotíš nám pak komodu?? jestli jsem to už neprošvihla??

kiki: krásné míry, rostete taky krásně. A gratuluji k úsměvu, je to krásné, co? Očkování určitě zvládnete, ale na co jdete?? Už tak brzo, nebo jdete až ve 3.měsíci???

Ještě se holky zeptám, v nové verzi koně půjdou zřejmě témata uzamknout, byly byste pro udělat to s naším?????

winii
autor
3. bře 2010

ahoj renat jé to mě moc mrzí ☹ pořád trápení s tím co, Gabča teda po očkování taky moc nechce jíst, ale trvá to teda jen ten den a pak už je to v poho a renat nechceš mu zkusit udělat třeba kaši? dávát mu jí jíst lžičkou 😕

dám se fotečky Dafči jestli teda mi je hned nesmáznou

já jsem pro aby sme se uzamkli když se bude někdo chtít přidat tak nám napíše a mi ho přidáme když nebude aktivní tak zase pošupajdí pryč 😀 , jen by mě teda zajímalo jestli si budem muset vytvořit zase novou diskuzi nebo se to bude moct udělat i už zajetech diskuzí

renat2
3. bře 2010

winii: no uvidíme, určitě už mu něco "na lžičku"dám...

S tou diskusí nevím, to pak zjistíme, zda se to dá uzamknout z této naší rozjeté. Myslím, že jsme tu už docela parta, rozjeté a nikdo se moc nepřidává, tak by to možná bylo lepší. Určitě to pak bude trochu víc uvolněné...protože nevím, jak vy, ale vím, že mě tu čte pár lidí z okolí...a není to pak příjemné...a muset si pořád dávat pozor na to, co napíšu...už mě moc nebaví.

Tak snad fotku chvilku nechají.