Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

safirek
13. led 2010

Ahojky

Jani, taky hodně nakupuju v DM na kupónky. Hlavně ty jejich plínky nám vyhovují nejvíc.

Wini, jsem zvědavá jak budeme snášet to očkování my. Jdeme příští týden. Budu muset preventivně v lékárně koupit něco na tu teplotu, nic pro děti doma nemám.

Včera jsem koupila fenyklový čaj od Hippu a malá ho nechce. Není to sladký mlíko, tak to pít nebude 😀 A je nějaká zahleněná, tak myslím, že by jí to i udělalo dobře, no budu to zkoušet...
Dneska ani radši nepůjdeme ven, stejně je zataženo, ospalý počasí.

winii
autor
13. led 2010

chjo tak zase máme 38 ☹ budu muset asi dojít koupi čípky ten sirup je naprd malá mi to blije, se jí ani nedivím jsem to chutnala a je to pěkně hnusný 😝

pipiii
13. led 2010

winii, chudak gabinka☹ take bych dosla koupit urcite ty cipky... hlavne at ji to brzy zabere..☹

misa1982
13. led 2010

Ahojky nas ceka taky pristi tyden ockovani jdem presne v den kdy bude mit tri mesice 19. a jak pujdem od doktora tak hned koupim cipky jsou lepsi nez sirup....

safirek
13. led 2010

Wini, snad bude malé brzy líp.

Co za čípky kupujete? Je víc druhů na tu horečku?

misa1982
13. led 2010

Je to podle veku ditete asi se zeptej v lekarne urcite ti poreadi ja je budu kupovat az pristi tyden.

winii
autor
13. led 2010

já uvidím až se zbudí jak jí bude kdyžtak pro ně dojdu, myslíš, že panadol taky dělá čípky, teďka usnula, snad bude spát aspoň 2hodky aby jí to trochu zabralo, já se jdu konečně najíst a dožehlit to prádlo, mám to od rána roztahaný 😝

safirek
13. led 2010

Díky, zeptám se v lékárně. Jsem si říkala, jestli už třeba nemáte nějakou značku odskoušenou.

misa1982
13. led 2010

Ja jsem Tomáškovi jeste nedavala zadne leky nebylo potreba a Martinek u nej jsem jak byl malinkej davala myslim ty Panadol cipky ale myslim ze se to dava podle vahy nevim to jiste uz je to dlouho ....ted kdyz ma teplotu tak uz mu davam paralen je uz velkej....ale on moc nemocny nebyl jestli byl za celych 5let asi 2x nemocny ale to vzdy stalo za to!Treba rymu neberu jako nemoc...

kiki3
13. led 2010

ahojky!!
ardi moc gratuluju ke kontrole!
jani tak kocarek jedu vyzkouset poprve ted odpolko,cekam az se malej vzbudi,nakrmime a vyrazime,pak ti reknu 😉
win,at je mala brzy bez teplotky a ulevi se ji!
taaak a uz rve,tak musim 😀 papa

safirek
13. led 2010

Malé jsem taky ještě nic nedávala, ani jí nic nebylo 🙂 Ale něco na tu horečku se asi hodí mít doma. Zeptám se Dr. jestli něco doporučí. Jinak jí lékama cpát nechci, nemám to ráda ani u sebe, spíš to vždycky vyzkouším jinou cestou a teprve když to nejde, tak prášky. 🙂

misicka455
13. led 2010

Ahojky holky, tak břiško dneska o kapánek lepší ,ale pořád to bolí jak fena tak možná prášky začinají působit. Pomalu, ale jistě 😀

Pipi ty jsi psala, že jsi kousek od Motole, prosímtě je tampohotovost na gyndu? Já mám jít na kontrolu v pondělí, jenže v pátek by jsme chtěly jet do té Prahy, ale zase u sebe nechci nic zanedbat a prášky mám jen do soboty, tak že bych si zašla na pohotovost do té motole aby mě zkontrovaly.

vodickova.jana
13. led 2010

Kiki tak pak určitě napiš, jsem zvědavá asi do něj totiž taky půjdem.... 🙂 Má zatim největší hlubokou korbu z těch kočárků co se mi líbí... 😵

Míšo tak to je dobře že už je to trochu lepší... 😉

A já jsem ted objednala nějaký věcičky z kojenecke-obleceni.eu, tak jsem zvědavá až to přijde.... 🙂

pipiii
13. led 2010

misi, jee to nevim zda tam je gynda☹ ale je tam porodnice, takze by tam mela byt i ambulance....zavolej si tam.

ardila
13. led 2010

Ahoj,
tak máme objednaná okna a blbě jsem je změřila, takže to pán nakonec spočítal ještě o 7tis. levněji, tak mam radost 🙂 Úvěr je taky vyběhanej, tak by začátkem března mělo být hotovo..
Míšo, to je fajn, že je to lepší, snad to brzo bude uplně ok..
Jani, z toho kojen.oblečení jsem taky objednávala a jsem s těma věcma spokojená, jen ty barvy nejsou tak výrazný jako na obrázku, spíš pastelový, ale to mi vyhovuje..
Já sebou jdu fláknout na gauč, to úřadování mě nějak zmohlo 😝

misicka455
13. led 2010

No já si právě taky myslím, že když je tanm porodnice tak by tam měla být i gynda 😉 Neb u nás to tak je 😉

kiki3
13. led 2010

Tak Jani,zatim si myslim ze jsme vybrali perfektne!!mozna je jeste brzy na nejake zavery,ale i v tomhle snehu to docela slo 😀 prvni prochajda byla super ale radsi kratka,u nas foukal desnej vitr 😖
Misi,jsem rada ze je ti trochu lip,jen tak dal!! 😵
kubik ted docela casto breci,nejradsi by byl porad jen u prsa,je to docela namahavy,neudelam vubec nic 😀 v noci to samy,spinkat v postylce se mu moc nechce 😅

misicka455
14. led 2010

Ahojky holky, tak dneska zase o krapet lepší břicho, ale asi to bude cesta na dlouhou trat 😒

renat2
14. led 2010

Ahoj holky. Tak mám chvilinku čas, Kuba usnul, ale dalo to práci, podle mě zas už cítí, že jedeme k dr., ale snad dnes budou už pozitivní zprávy a hlavně žádná s.
Jinak je to šídlo, chce si pořád hrtá, což mi teda nevadí, ale když to je po jídle a on sebou mrská, hihňá se, nebo si cpe celé ruce do pusy...tak to příjemné není, neboť po těchto aktivitách blije..no ale jak mám tak malému dítěti vysvětlit, že když si je tam bdue dávat, že s epoblinká...no nija..takže trpělivě mu dám prso (až si řekne) on se dojí a je spokojený. 😀 😀

Jinak já dnes taky čekám ještě něco z kojeneckého oblečení, musela jsme přiobjednat větší věci, protože ta 62 neprošla, takže jsem všechno hned vyřadila. Já jsme s tím docela spokojená.

winii: co Gábinka? ještě má teploty? snad už jí je lépe.

renat2
14. led 2010

Tak mi teď PPL dovezla tu objednávku z kojeneckého oblečení a spokojenost, měla jsem i jedny dupačky navíc jako dárek (omluvu), protože jsem to platila ještě mezi svátkama a nic, tak jsem tam v uterý psala, a oni, že platbu přehlédli... 😀

ajnina
14. led 2010

Ahoj holky,

mluvila jsem s Renatkou, úplně mi vyrazila dech. Nevěděla jsem co na tu pomoc od vás říct. Chtěla bych všem strašně moc poděkovat, ještě teď nemám slov. Hrozně si toho vážím a ještě jednou s Tomáškem děkujeme.

Abych vám to alespoň trošku oplatila, máte v IP zprávičku (Renčo, ty to máš v mailu). Zkuste se tam registrovat, napsat mail, za zkoušku nic nedáte. Já to také zkusím, třeba aspoň něco dorazí. Jestli jsem na někoho s IP zapomněla, tak se moc omlouvám a přihlašte se, abych to dotyčné mohla také poslat.

misicka455
14. led 2010

-anjina dík za IP už jsem všude registrovaná tak doufám, že nějaké vzorečky dojdou 😉

renat2
14. led 2010

Ajni: ještě jednou děkuji za odkazy, za zkoušku nic nedáme..

Jinak já mám dvě zrpávy začnu tou pozitivní...v Tescu maí obrovské slevy!!!!!!!!!!!! Já nakoupila na KUbu hadrů až to není hezké, už i 3-6 měsíců a 6-9, za ty ceny...overálky, bodýčka, kalhoty, prostě všechno. tak kdo má tescoblízko, zajeďte se podívat (upozorňuji, že já za hadry pro KUbu nechala u kasy 800,- 😲 😲 ale má toho fakt hodně 😉
a druhá zpráva-máme zas s. ☹ dr. řekl, že by to ještě teď zafixoval napevno, ale příště už snad ta dlaha a cvičení, už nám zjišťoval, kdo cvičí Vojtovku, al emy už v pondlěí jdeme, kvůli té hlavičce, tak pak budeme chodit i s nožičkou tam...

winii
autor
14. led 2010

Ahoj holky jenom v rychlosti, jsem z toho už na nervy Gabča má pořád horečku někdy jí to vylítne i na 39 ☹ , volala jsem dr. tak prej už to k očkování není, že jsme museli něco chytnou, ale kde?? nikde jsme nebyli, jsem zoufalá, už nevím jak jí pomoct, za celý den se nestihnu ani najíst pořád musím bejt sní vyžadujeto, zítra s ní máme přijít jestli to nepřejde, mám strach aby to nebylo něco horšího 😔 , už jsem zkoušela i zábaly, všechno možný chjo ☹

safirek
14. led 2010

Ahojky.

Ajni, díky za ip. Už jsem se taky registrovala. Na něco jsme dostávali brožurky už v porodnici, ale nějak jsem na to doma zapomněla. Od kamarádek vím, že ty vzorky opravdu posílají, akorát to prý trvá...

Renat, tak snad už je ta s. opravdu naposled. Dr. chce mít asi jistotu, že to bude opravdu v pořádku.
A k tomu Tescu, byla jsem tam už

pipiii
14. led 2010

ahojik

winii, jezis to mi je starsne lito!!! ja bych s ni take jela na detskou pohotovost! je to fakt vysoka teplota na tak malinke miminko:-O a hlavne ji uz nejakou dobu ma!☹

ajni, diky za tip, my bohuzel stale nemame adresu, takze nam to nema kam prijit:-/. Takze tam pisnu dele.jak ti je? co maly?

do tesca posilam zitra moji maminu🙂

safirek
14. led 2010

Se mi to omylem odeslalo 😅 😀

V Tescu jsem byla už dvakrát a pokaždý jsem tam koupila nějaký hadříky malé i pro sebe, i něco z drogerky. Jsem pokukovala i po nádobíčku pro děti, měli fakt pěkný 😵

Wini, chudák malá! ☹ Radši jděte zítra k doktorce, snad jí nějak uleví!
Natali má nějakou rýmičku, tak jsem dnes byla v lékárně pro odsávačku na vysavač. Měla nosánek vyčištěnej ani nemrkla 🙂 Měla jsem předtím jen tu balonkovou...

A já jsem dneska nějaká vyřízená. V noci jsem kojila po hodině a půl 😒 A dopoledne tu byly kamarádky, jedna má 7měsíční miminko 😵

renat2
14. led 2010

Winii: ach jo, to mi ani neříkej, kde by co Gabča mohla chytnout?? To je divné, každopádně zajeďte k dr. snad řekne něco víc...a k očkování to teda být nemůže?? No když dr. říká, že ne, tak asi fakt ne. držíme palečky, vydrž to, at je Gabča brzo zdravá!!

Saf.: Já jsem musela spěchat, takže na sebe jsem ani na nic nekoukala, navíc chystám nějaké to kilo dát dolů...teda spíš několik)...ale pro Kubu, to opravdu peníze jen lítaly.
Pipii: ať mamka něco hezkého koupí 🙂

Saf? nemá Natálka spurtík?? Chce to vydržet 🙂 určitě je lepší o jednu s. víc než míň...ale pro jistotu jedeme ještě příští pátek na konzultaci do Hradce (pracoviště na vyšší úrovni a jsou tam dr., co se přímo na tohle specializuji...tak jsem zvědavá...

kiki3
14. led 2010

winii,at se gabince brzy ulevi,myslim na vas,tohle je hrozny kdyz clovek nevi jak tomu miminku pomoci... ☹

v tescu mi nakoupila mamka a lukyho mamka bodycka a pyzamka,jsou super...nam je totiz prichystana 56 hrozne velka 😅

ajni taky diky za IP, urco to vyzkousim!

renat,vy s tou s. teda bojujete,ale je fakt ze dr. vi co dela tak to je jen pro kubikovo dobro,musite mit trpelivost a bude dobre 😵

my pujdem koupat,to zas bude revu 😖 chudak se desne boji ☹

safirek
14. led 2010

Renat, taky bych chtěla dát tak 8 kg dolů, ale to bych se pořád nesměla ládovat něčím sladkým 😀

Spíš mi přijde, jestli nepotřebovala v noci napít, jak má trochu rýmu, protože sosala jen krátce...

Renat, je dobře, že se na Kubíčka podívá ještě i někdo jinej, pro jistotu 😉

Winii, co ty zábaly, pomohly? A nepojedete radši někam na pohotovost? Je mi těch miminek hrozně líto, když marodí takhle maličký!