Holky z únorovek a jejich dětičky

winii
8. led 2010

Ahoj maminky a naše těhulenky vítám vás v naší nové diskuzi, přeju jí aby, se nám tady moc líbilo a prožívali tady spolu ty nejštasnější chvilky v našem životě a samozřejně ,když budou i ty špatné tak aby jsme na ně nebyli sami a měli se ským podělit o naše starosti.

Ajnince v tomto novém témtku přeju, aby měla hodně sil žít dál a někdy časem byla zase šťastná 😵

kulinka29
8. bře 2010

Jani já ho taky chtěla vyzkoušet....ale nebyly v tom baterky a my doma nemáme...tak musím vydržet,až je R. koupí.Mě se pro ně do města nechce 😒

kulinka29
8. bře 2010

a jak jsi to zkoušela?to sis na to lehla ty 😀

vodickova.jana
8. bře 2010

Renat to je fakt hrozný...takový lidi nechápu.... ☹ a taky bych jim za to co udělali chudáčkovi malýmu pěkně nasekala pár ran... 😠

vodickova.jana
8. bře 2010

Kuli tak to já mám zásobu baterií velkou.... 😀 😀
A ne nelehla jsem si na ní.... 😀 😀 Normálně jsem tu podložku položila na stůl, a zapla to a ono to po 20 vteřinách začne houkat....ale nevim jaký monitor máš ty. Každopádně tu desku dej fakt na stůl, protže já jí nejdřív měla položenou vedle sebe na gauči a ukazovalo to jako že dýchám....tak jsem se vyděsila že to snad nefunguje nebo co.... a pak když jsem četla ty papíry k tomu tak tam psali, že to musí být na ploše kde nejsou žádný vibrace otřesy a tak. Že to všechno snímá....no a jak jsem se vrtěla na tom gauči tak to snímalo ten pohyb a proto blikala normálná zelená kontrolka....

vodickova.jana
8. bře 2010

Nebo to možná bylo tím, že jsem nevěděla že to začne houkat až po 20 vteřinách....a furt jsem na tu desku mačkala.... 😀 😀

safirek
8. bře 2010

Je to hrozný s tím chlapečkem! To musí být takoví zmetci, když to dokážou udělat 😠 😔

kulinka29
8. bře 2010

no Renat..už jsem ti psala,je to hrůza co se děje.Jak tohle někdo dokáže udělat 😒
Jani zítra koupím baterky a vyzkouším...už se těším 😉
Já si jdu udělat topinky k večeři....R. šel do posilky,tak si to tady musím nějak zpříjemnit.Už se začínám bát,že se po porodu do ničeho nevejdu (sice mám 10kg navrch,ale je to znát 😒.Co budu nosit? 😠
A napadlo mě,že bych mohla začít skákat na bolónu...jen se bojím,abych tím nějak malé neublížila.

kulinka29
8. bře 2010

jo holky a koukala jsem na to prostřeno (docela je to dobrý) a dneska to bylo fakt hustý...nekoukáte na to taky?

kulinka29
8. bře 2010

tak já mám zase kecavou a nikde nikdo.Holky já bych tak ráda už rodila...a měla maličkatou u sebe.Já vím,že to musí jednou přijít...ale už je to tak dlouhý 😒

ardila
8. bře 2010

Ahoj, dočetla jsem jen konec..
Kuli, na balonu neskákej, říkala nám PA na předporod.kurzu, že ti může prdnout voda a že na porodním sále můžem skákat třeba ke stropu, ale do té doby vůbec!!
Jsem nějaká utahaná, uvažuju, že na cvičení už nepůjdu, to dojíždění už je náročný a většinu cviků mam problém udělat, protože nevim, kam dát břicho. No nacpala jsem se makovým závinek a jdu sebou asi fláknout na gauč. Honza dneska dorazí později, tak koberec asi nebude, říkal teda, že aspoň začne, ale u toho být nemusim 🙂

kulinka29
8. bře 2010

ardi děkuju za varování....já už jsem se fakt chystala.
No a ty mi děláš chutě s tím závinem...ježiš 🙂

renat2
8. bře 2010

Baf, padlo rozhodnutí, od zítra vyhlašuji boj těh. a poporodním kilům...

Ardi: už to nelámej přes koleno, pokud se na cvičení necíší, vyprdni se na to. J átaky naposledy byla v 37tt.

Kuli: já o zákazu hopsání nic neslyšela, takže je to asi zas názor od názoru, jako u všeho jiného. Samozřejmě asi ne extra skkákání, ale trochu pohupování na úlevu třeba zad...nevadí, podle mě, ale nevím. Vím jen, že se musí správě sedět ...

kulinka29
8. bře 2010

holky tak dobrou 🙂
Renat: já se přidávám k tobě s těma kilama...ale až po porodu a s rozvahou 🙂

renat2
8. bře 2010

A ještě jsem šťastná, moje dvorní kadeřnice zas začala stříhat (jezdí domů), má ročního prska, tak mě zkulturní. Vždycky mě dokázala nejlépe vystihnout 🙂 Ale až po horách, abych mohla mít do helmy copánky 🙂 😀

renat2
8. bře 2010

Kuli: jdi ty, co ty potřebuješ schazovat?? Vždyť si hubeňoura 🙂 i kdyby ti pár kilo zůstalo, nebude to vidět 🙂
Taky musím s rozvahou, dieta se nesmí, takže opravdu zdravěji jíst (omezit sladké, že??) atd.

renat2
8. bře 2010

Dobrou Kuli 🙂

safirek
8. bře 2010

Kuli, hezky se vyspi 🙂

Renat, taky se přidávám do party hubnoucích 😀 😉
S kadeřnicí to máš vychytaný, servis až do domu 🙂

renat2
8. bře 2010

Saf: tak super, 🙂
Jo jo jsem ráda, že přijede, je to i kamarádka, tak pokecáme.

renat2
8. bře 2010

Tak tu asi už straším jen já. koukám na ty houpačky apod. Takže líbí se mi:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=22393784&tab=1
(na uklidňující houpání, jako součást obýváku i pro nás, i mě to unese 😀 😀 😀 ) Pro K. by se to muselu upravit, dát kšíry, mantinel, vepředu zábranu)

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29564052&tab=1
(to se nám líbí na uhoupávání, J. to prý vyrobí 😀 😀 😀

safirek
8. bře 2010

Já tu ještě nakukuju. Byla jsem se psem a povlíkala jsem ještě postele v ložnici. Za chvíli půjdu do spršky a počkám až se Natálka vzbudí na kojení.

Líbí se mi ta první. Už jsem ji viděla dřív a musí to být skvělý se tam houpat 😵

renat2
8. bře 2010

Saf: my už kojili🙂 už je to zas náš Otesánek 🙂 fakt jsme za to ráda...ale je ještě slabý a hodne unavený, ale on to dožene. Nic za ten týden nepřibral, už má váhu jako v pondělí 🙂 tak aspoň něco. (dva dny fakt skoro nejedl, takže to musí být znát)

Mně se taky líbí, už tady koumám, kam by se dala zavěsit 😀 😀 prostě na relax, pro dospělého s knížkou...úplně si to umím představit...

renat2
8. bře 2010

Obdivuji vás, mně už by se asi s psíkem do zimy chtít nechtělo... 😒 ale zas v létě to musí být super. Noci teplé...atd.

safirek
8. bře 2010

Renat, určitě to dožene 😉 Muselo ho to vyčerpat a ty atb utlumí i dospělýho, takže na miminku to taky musí být znát. Ale hlavně, že už je mu líp, za chvíli bude zase čiperka 😵

Mě by se líbilo potom k Natálce do pokoje. Momentálně s Honzou přemýšlíme jak to předělat - obývák včetně naší ložnice a Natali udělat svůj pokoj. Představu by byla, jen to doladit a pak provést 😅
S pejskem mi to nevadí, už je to zvyk. A když je taťka doma, tak se střídáme 😉

renat2
8. bře 2010

Saf: Já bych tak předělávala, teda úplně nejraději stavěla menší baráček, ale to je zatím nereálné...

NO a jdu do hajan, ať něco naspím 🙂 než se zas vzbudí.

Přeji dobru noc!!

safirek
8. bře 2010

Dobrou

safirek
9. bře 2010

Dobrý ráno, téda, jsem tu snad poprvé první 😀

kulinka29
9. bře 2010

dobrý ráno holky...jsem pořád tu 😒 .
Renat děkuju za hezké ráno...manžel mi ale balíček vzal a schoval, prý mě zná a že bych tu poznámku (rozbalit až po narození Lucinky) určitě přehlídla 😎.Ještě jednou děkujem.
Noc stála za prd....už nevím jak s tím břichem spát, malé se ven nechce, ráno jsem si pobrečela manželovi,ach jo.Ten konec je vážně náročnej.Jdu se kouknout na včerejší ulici..aspoň přijdu na jiné myšlenky.
A Renat....ty obě dvě houpačky jsou super.Taky pak budu něco takového plánovat.Dej vědět...až to koupíte a někde pověsíte...určitě budem chtít foto.

renat2
9. bře 2010

Saf: už jsem to nestihla 😀 😀

Přeji taky krásné dobré ráno! A začínám boj...snídaně rel. zdravá...sladké se pokusím kontrolovat (
1 trojhránek k svačině a dost 🙂 jsem zvědavá!!!

Jaká byla noc? U nás docela trágo, jeden den líp, jeden hůř. I když zas taková hrůza to nebyla, jen je docela masakr dát spícímu dítěti sirup...

Pořád dopisuji seznam na hory, to bude věcí.

renat2
9. bře 2010

Kuli: ahoj!! 😵 😵 😵 😵 To jsem ráda, že R. so poznámky všiml..a balíček schoval 🙂 😀 😀 aspoň to pak bude překvápko 🙂
Věřím, že teď už to je hodně náročné, ale to už vydržíš, Lucinka bude za chvíli tady a na tohle zapomeneš...
Určtě když houpajdy zrealoizujeme, dám foto 🙂

kulinka29
9. bře 2010

určitě to bude super....ta kámoška z floridy má tu druhou v ložnici pro malýho a pořád si jí chválí.