Hubenější děti. Jak na vás koukají ostatní?

poupe
23. led 2008

jak se na vas koukaji ostatni,mate nejake negativni reakce?

mracik
24. led 2008

ja mám tiež chudučké bábetko
šimi sa narodil ako riadny skoro štyri a pol kilový macko, teraz má necelých osem kíl. Nemá na tele ani jeden záhyb...Mne sa to ale celkom páči, je veľmi pohyblivý a ľahučko sa nosí...
Minulý týždeň mi maminka povedala, že konečne prišla na to na koho sa jej podobá. Vraj na vychudnuté detičky zo Somálska. 🙂 Inak zaujímavé je, že od narodenia nosí stále to isté oblečenie - 68-74

sisstin
24. led 2008

kometka5: on je od narození na UM..a porodní byla 2940...Dr. nám řekla, že přibývá krásně 😉

alcatko.j
24. led 2008

Cermi, my taky, body vetsi, ale kalhoty, mikinky, svetry, vsecko mame od leta 😀

cermonca
24. led 2008

To docela jo,okoli to nechape no a ja nam stridave pocit ze je proste neco blbe a musim se snazit vic aby jedla a nebo si rikam ze ji to staci.No ted jsem z toho trochu na nervy kvuli tem nasim nemocem.stejne mam pocit ze stim nic nenadelam i kdyz se postavim na hlavu.Ja jsem byla jako dite to samy 😀 No a pri kdyz jsem byla vetsi tak jsem u jidla sedela hodinu nejedla ale mama mi to nesmela odnest to jsem rvala 😀 Tak jen doufam ze to vse po me nepodedila 😀

alcatko.j
24. led 2008

cermi, ja jsem byla v jidle to co ty 😀 Predelavala jsem jidlo z okraje na okraj 😀 A mela jsem pozvykany uz studeny maso bez chuti za skranama 😀 😀
Muj tatinek byl jako dite v ozdravovne 😀 😀

cermonca
24. led 2008

😀 😀 😀 😀 😀 😀
Alcatko:Deti ktere neji chodi jako do ozdravovny 😕 nebo proc tam byl?aby tam neskoncily i holky 😝

sisstin
24. led 2008

to se dělalo dřív, že se hubenější posílali do vyžrávací ozdravovny..akorát zadělávali na obezitu 😠 já měla v 6letech 15kg..a taky žiju 😎

alcatko.j
24. led 2008

Jo, jak pIses siss, byl hubenej, tak supajdil do ozdravovnny a doted ma trauma vypravi, jak si balil maso do kapseniku 😅

sisstin
24. led 2008

alíku: mě tam taky chtěli poslat..ale máma to striktně zakázala 🙂 ale měla jsem spolužačku na střední, která tam byla..a od tý doby se nemohla zbavit nadváhy..páč to tam nebylo o ničem jiným, než nucení do jídla 😠

cermonca
24. led 2008

To je neco jeste ze se to uz nedela 😅

cazadora
24. led 2008

holky tak my jedem napůl sunar a moje mlíko, a jinak jak píšete s oblečkama já pořád vyžívám z věcí nakoupených před porodem ještě sme nic nedokupovali.
jo a ty ozdravovny to je fakt já tam jezdila sice kvůli alergiim, ale těch na výkrm tam bylo spousta ale většinou jeli domu ještě hubenější páč tam vařili blafy

cazadora
24. led 2008

jinak já u jídla taky sedávala dlouho, když mi byli dva nejedla sem vůbec ale tloustla sem nikdo nevěděl z čeho asi ze vzduchu, ale nikdo to neřešil

poupe
autor
24. led 2008

no tak ozdravovny se me fakt netykaji 🙂 🙂 tatinek by tam potreboval,holcicka je po nem,proste my nejde jen na rozum,ze mela porodni vahu 3,800 a 52cm a je z ni vyzle.

beranek
24. led 2008

Ahoj, já bych taky s nižší váhou u dítěte nedělala žádný problém. Pokud mají ostatní nějaký problém, tak ať mají 😀 Dítě je spokojené, dobře prospívá, co víc si přát...
My máme taky atletické dítě bez faldů a je hodně pohyblivá, jsem tomu moc ráda 😉 🙂

cazadora
24. led 2008

mě to taky neva když vím že jínic neni řehní se na mě a je v poho

sisstin
24. led 2008

caz:já vím, že tě to musí děsně stresovat..já mám nervy, že pije hodinu 120....ale já fakt byla stejná jak Natálka..jak přišlo jídlo..tak řev 😒 podle mě je to prostě mučení dětí..oni fakt nemaj hlad...tak at si pediatři trhnou nohou 😠

cazadora
24. led 2008

sis já už začínám taky rezignovat ikdyž vypije třeba 40 zkusim to třeba za čtvrt hoďky znova a když nechce tak jí nemučim, protože to stejně k ničemu nevede, akorát sme všichni na nervy a to nemá cenu když je jinak spokojená a hlavně když vidim že v tom nejsem sama je mi hnedle líp

sisstin
24. led 2008

caz: hele..si říkej, že furt lepší, jak mít nějakýho obézního buřta 😉 ..no 40je fakt málo..ale jak vidno..tak to Natálce stačí..a na fotkách se mi líbí moc 😵

cazadora
24. led 2008

sis těch 40 je fakt extrém(většinou to vypije když se před tim víc nařachla) standartně pije tak 60-75 někdy i něco víc, jednou vypila 90 sunaru a pak hodinu řvala jak byla přejedená takže má prostě malej žaludek

sisstin
24. led 2008

caz: ona váží nějak čtyři kg ne? Tak to je furt na 90a některý děti jsou o dávku pozadu 😉 nepřijde mi to fakt nějak strašný 😉

cazadora
24. led 2008

sis váží 4,2

sisstin
24. led 2008

caz: tak vidíš..my vážíme 5,2 😉 ...a Dr. nás ještě chválí..jak pěkně příbíráme..se taky musí brát v potaz ta porodní váha 😉

jana.1
24. led 2008

porodní váhu jsme měli 3110 a ve 3 m. jsme měli 5430, což je úplně normální. Na 6 měsíční prohlídce jsme měli lehce přes 7, takže se to zpomalilo, ale to je taky normální. Záleží, jak jsou miminka velká při porodu, jestli jsou na UM nebo MM a kolik toho zbaštěj a hlavně na genech. Protože mimi na UM může mít v 6 měsících třeba 6 kilo a to samé může mít jiné mimi, které je na MM třeba ve 3 měsících. To je různé.. Pokud čůrá a je spokojené, tak není co řešit.. Když je to v genech, tak se s tím moc nehne.. Já můžu žrát jak prokoplá a není to na mně vidět. Jedině jsem trochu přibrala v těhu, ale po porodu to během pár měsíců samo spadlo 😒 Prostě mám rychlý spalování. Jedno jestli sním 2 čokolády, pytel brambůrek atd. atd. denně, prostě nepřiberu, ač bych chtěla.. ale jsem už taková 😒 😉

cazadora
24. led 2008

jo jo já si taky myslim že porodní váha je důležitá a natálka měla 2,65kg. a já měla v roce 7,5kg takže geny taky rozhodně pracujou 😉 a manžel taky nebyl macek spíš spodní hranice průměru na tehdejší dobu

sisstin
24. led 2008

caz: a nechceš změnit doktorku? 😕

helabella
24. led 2008

Ahoj holky,
pokud mimi dobře prospívá, tak bych tu váhu vůbec neřešila, ať si okolí má kecy jaký chce 😉 Naše Kačenka má teď 17 měsíců a vypadá to, že se konečně přehoupla přes 8kg. Narodila se sice předčasně, ale už to měla dohnat. Takže má metabolismus po manželovi a může sníst co chce a s její váhou to ani nehne. Už teď jí to začínám závidět 😀 😀

cazadora
24. led 2008

sis už sem o tom přemýšlela ale teď v pondělí mi přišlo že už to snad pochopila ale pokud bude dál plašit tak budu shánět někoho jinýho

jana.1
24. led 2008

jo a mámě jsem nejedla, dostala do mě tak 30 ml láhví a byla ráda.. a ani polívky atd. jsem pak moc nejedla, byla ze mě nešťastná a co.. mám 171 cm a 55 - 60 kg. Víc ne.. ale zdravotně jsem celý život v pořádku, tláskám si, co chci a v jakém množství chci a energie mám dost. Porodní váhu jsem měla skoro 3 kila. Na UM většinou děti přibírají více, ale fakt to není to pravidlo. Někteří rodiče také můžou dítě přecpávat. Hrajou tam roli ale hlavně ty geny. Jo a Tomín měl v těch 3 měsících 5 430, ale děti kolem něj měly i míň i víc.. To je fakt různý.
A vím, že někteří dr. hned cpou UM a kdyby to dítě snědlo UM úplně stejně jak MM, tak s Um budou spokojeni a s MM ne.. Nevím, proč to dělají, ale dělají 😝

sisstin
24. led 2008

jana: ono UM je totiž sytější..tak to berou, že jako snědli víc..ale já bych to fakt neřešila 😀

schnek
24. led 2008

Ondra tedy po MM přibýval o hodně víc než po UM, ale je fakt, že je to UM daleko sytější 😉