Hubenější děti. Jak na vás koukají ostatní?

poupe
23. led 2008

jak se na vas koukaji ostatni,mate nejake negativni reakce?

sisstin
9. kvě 2008

eti: já mám nejlepší kámošku...ona byla strašně velká a já prcek..když jsme šly do první třídy, tak ona vypadala tak na šestáka a já na školkáře 😅

etinka
9. kvě 2008

Sisstin,já to vidím ve školce taky. Naše Petruška je pomalu ze všech předškoláů nejmenší. Mají tam ale holčičku, která s ní půjde taky do školy a vypadá uže teď jako ze třetí třídy. ☹ Myslím, že není o co stát. Obzvlášť u holek. 🙂

sisstin
9. kvě 2008

eti: u holek ne..ale já se bojim, že bude malej po mně (155cm) a Mp má též jen 173...tak snad bude aspon těch 170..protože jinak bude chudák... 😒 ale zatim je dlouhej...jen málo váží 😕

etinka
9. kvě 2008

Sisstin, a kolik váží? Naše děti měly obě v 6měsících kolem 6,3kg, koukala jsem do půkazky. Tvůj malinkej je krásnej chlapík. Váha není všechno, hlavně že je zdravej. Mně se zdá buclatej dost. 🙂 My jsme s manžou taky oba malí, já mám 157cm a manža asi 173cm, ale děti jsou na výšku tak akorát, řekla bych. Jen ta váha, máme prostě odmala v průkazkách na každé prohlídce napsáno drobný, drobná..... 😀

sisstin
9. kvě 2008

eti: 6380g...takže jako vy 😀 já měla vždycky napsáno: malá, drobná, astenická 😅 ...v 6 letech 15 kg 😝

etinka
9. kvě 2008

Tak to je krásnej kluk, to má jako my.... 🙂 Má prostě jen dobré spalování. Já to říkám u našich dětí taky. Jedí oba pěkně, sní toho i poměrně dost, ale jsou dost živí, lítaí, jezdí na kolech, tak to hodně vyběhají..... 😀 Ségra má holky dvojčata, teď mají 3roky a mají obě kolem 11kg, tak ještě o malinko míň než my. Nikdo mi nevěří, když řeknu, že sní každá 3knedlíky a talíř omáčky 😀 😀 A ségra je jako já, také asi 59kg. takže je to hodně geneticky dané, jsme obě po mamce.Díky za to!!! 😉

sisstin
9. kvě 2008

eti: no já si ted váhu musim hlídat..mám plus minus 49-50kg...pže rodiče mě furt nutili jíst..až jsem v pubertě začla žrát tak..že jsem někdy v 18 měla skoro 60kg..což je na moji nížku už docela dost 😖 takže ted si hlídám každý jídlo a cvičim každej den. Ale furt mám pocit, že se mi nějak zničil tím přejídáním metabolismus, bo ted něco snim a mám kg nahoře 😒

etinka
9. kvě 2008

Sisstin:tak to já sehlídat nemusím. Peřd dětma jsem měla asi 57kg, při každém těhu jsem 12kg nabrala a vždy šlo vše dolů samo. Jen po druhém těhu mi zůstala váha dost slouho stát na 63kg a když nám od září začala školka a bylo trochu víc lítání a pohybu a kolotoč,stres, šlo to dolů samo. Teď mám 58kg a ručička stojí na váze i když sním so chci, naštěstí. 🙂 😀

zero
12. kvě 2008

My teď máme v 11-ti měsících 8,20kg

mysulka
13. kvě 2008

Ahojky, tak tohle téma mi jde pod ruku, máme nějak hubeně sestavené mímo tak ještě skoro v 5. měsíci nosíme nějaké věci v 56 😀 máme normální váhu i dýlku, ale nějak nám chybí špíčky a faldíčky, nevím tedy po kom a když někam jdem a vyslečem se, tak na mě koukaj jak kdybych malýho trápila hlady, je to tak, že je nejhubenější mímo a nejbaculatější mamina 😅 v čekárně. To je pak něco 😝

kalo
16. kvě 2008

Tak máme v 10 a půl měsíci 7,60 kg... 😉

ria80
16. kvě 2008

My v 10.měsících 7.50kg.

kalo
16. kvě 2008

Máme prostě žížalky 😀

ria80
16. kvě 2008

Já jsem počítala s tím,že bude drobná,nemá po kom být jiná.

petamarketka
20. kvě 2008

Připojuji se do klubu 🙂 Markétka měla dnes na prohlídce 7 410 gr 🙂 Prcek 🙂 Je jí 10 měsíců a dva dny 🙂 Ale ona hubená fakt nevypadá, má dvě brady 😀

sisstin
27. kvě 2008

tak my 7m a 6750g 😅

bimonka
27. kvě 2008

též se připojuji.V 8měs máme 7kg

andulkaavetrelec
27. kvě 2008

ahoj holky,
kamarádka má miminko–kluka a ten má ve dvou měsících 4kg, porodní váhu měl 3,4kg, má ale 57cm. Stalo se to někomu z vás, že mělo vaše miminko takhle málo?

cazadora
28. kvě 2008

andulko moje holčička má v 7,5měs 5800g ☹ porodní měla 2600

anavka
28. kvě 2008

Náš prcek měl v roce 8,5 kg 😉

kalo
28. kvě 2008

andulka: jestli se ti to zdá málo, tak koukám do zdrav.průkazky naší malé a ve 2 měsících měla 3170g (porodní váha 2700g)....
Teď v 10,5 měsících 7600g 😒 A to ještě neleze! Až poleze a bude té energie spalovat ještě víc, to bude úplná žižla 😖
.....Jestli se do prvních narozenin vyšplháme na 8 kg, tak si snad bouchnu šampáňo na oslavu 😀

ria80
28. kvě 2008

Kalo to je jak u nás.Taky doufám,že v roce bude mít aspon 8kg.Taky ještě neleze.A co dělá?Plazí se?Sedí?Já mám pořád strach,že jsme pozadu.

kalo
28. kvě 2008

ria80: písnu do IP 😉

cazadora
29. kvě 2008

Holky tak já budu slavit jestli bude mít v roce 7kg 😉

alcatko.j
29. kvě 2008

Tak my ve 13. mesicich mame odhadem cca 7150g... a 73 cm...

sisstin
29. kvě 2008

alíku: to mi chceš říct, že jsme delší jak vy? 😅 😅 😅

sisstin
29. kvě 2008

alíku: to si neumim představit, jak taková pidi postavička běhá..to musí bejt bomba 😅 😅 😅

alcatko.j
29. kvě 2008

Siss 😀 😀 😀 No asi jo 😅 Beha celym telem, jak ja rikam, vsecky udy do stran 😀 😀 😀

lukin
29. kvě 2008

Holky, jakto, že některé mimča jsou takové hubené? Je to zajímavé, že někdo má třeba už ve dvou měsících 6 kilo a někdo až v sedmi měsících.

alcatko.j
29. kvě 2008

Lukin, rodinne dispozice(napriklad ja jsem az do doby pred otehotnenim byla hodne hubena), manzel je taky drobnej, ja merim 167 a manzel 170 cm, tchyne je malinka drobna...pak taky se nelinka narodila s nizkou porodni vahou amerila 49 c, malo ji, nema takovou potrebu jidla, to ma po mne..a pak taky si myslim, ze na to ma vliv ze ona byla od malinka hodne sikovna na pohyb(brzo lezla, sedela, chodila)takze pracne nabrane kila rychle shazuje, je spis svalnata 🙂