Hubenější děti. Jak na vás koukají ostatní?

poupe
23. led 2008

jak se na vas koukaji ostatni,mate nejake negativni reakce?

sisstin
23. led 2008

poupe: co je u tebe hubenější? 😝

tiki
23. led 2008

Ja teda taky nevim, co je to hubenejsi, ale nase Zdisa to asi bude, protoze ma skoro v jedenacti mesicich 7,5 kg, ale pritom je docela vytahla. Jedinej, komu to vadi, je nase decarka, ktera mi delala dlouhosahle kazani, jak ji mam krmit. Jinak vsichni rikaj, ze nema po kom byt vyzrana (tatinek meri 181 cm a vazi asi 58 kg - chodici reklama na hlad 😉 a ja mam jen o pet centaku min a o dve kila vic 🙂 ).
Kdyz proste jist nechce, tak to do ni prece nebudu rvat nasilim.

poupe
autor
23. led 2008

dite preci,je nam 10m a mame necely 8kg

tiki
23. led 2008

Poupe, tak to je Kacka jeste vyzrana holcicka, kdyz ma osm kil v deseti mesicich. To je nase meta, kterou bysme chteli dosahnout v roce 😀

poupe
autor
23. led 2008

jenze ona ji az moc a neni to videt,ma teda 70cm,ale kdyz tady ctu o 12kilovych detech 😉

tiki
23. led 2008

Tak se asi hodne hejbe nebo ma proste rychlejsi metabolismus. Ja do sebe muzu cpat cokoli, ale neni to na mne videt, protoze jednak mam spoustu fyzicke aktivity a jednak rychly metabolismus. Takze kdyz holky kolem vidi, jak do sebe narvu na posez cokoladu, tak zavidej 😉 .
Ja si myslim, ze u holcicky to fakt neni na skodu, kdyz je to strizlik, proste ji za par let budou vsechny spoluzacky zavidet ty sezrane cokolady, ktere na ni nebudou videt 🙂 .
Ja si jen rikam, ze jestli nekdy Zdise poridime brasku(y), tak u kluka je to blby, kdyz je uplny vyzle...

chechta
23. led 2008

poupe já bych to neřešila - pokud dítě je vpoho a dobře papá tak bych se na ostatní vykašlala - my tento problém teda nemáme spíš naopak 😀 😀 😀 😀 ve 4měsících 7kg 😀

poupe
autor
23. led 2008

no jo to je furt,ta je hubena,prdim na to 🙂

aponchie
23. led 2008

kasli na to 😀

sisstin
23. led 2008

poupe: tak tygr má ve třech měsících 5kg..takže 10m 8kg mi přijde v poho 😉

tiki
23. led 2008

Poupe, mne spis vetsina maminek zavidi, kdyz vidi, jak Zdisu nosim v ergu na brise jako by nic 🙂

gedren
23. led 2008

Helca byla taky drobek (v pul roce pet kilo, v 8 mesicich mozna 6?), tak to meli vsichni taky tisic kecu jak je hubena a proc ji nedavam kasicky a janevimco, ale pak se se zavedenim externi stravy brutalne rozezrala a behem par mesicu to dohnala, ted uz nikdo kecy nema.

Kdyby nebyla hubena, tak zas pindaj, ze je tlusta, to si nevyberes...

schnek
23. led 2008

my máme momentálně 7,5 Kg. Ondra je spíš dlouhán a žádný faldíky nemáme 😉 nějak si nedokážu představit, jak bych tahala v šátku 12 Kg 😀 ale zase neteř měla v půl roce 12 Kg a vypadala jak prasátko 😀 hlavně musí být mrně spokojený a na řeči ostatních se vykašli 😉

eho
23. led 2008

Dobrý téma - moje dítě nemá narozdíl ode mě ani špek, ve čtyřech měsících vážil 6,7 kg a měřil 69 cm. Odmítla jsem mu dát UM i kaši, nevidím důvod, prospívá, je spokojenej. Dlouhej se už narodil (54 cm), u nás jsou reakce okolí většinou jenom: jéé ten je dlouhej. Doktorce se zdá, že málo přibírá, ale já znám spoustu dětí o x měsíců starších, které váží stejně.

dashak
23. led 2008

Ahojky, tak my máme 22 měsíců, kolik teď vážíme přesně, to nevím, tipuju kolem 10kg.
V 18-ti měsících jsme měli 8,650kg. Malá je sice nedonošená, ale s tím už to až tak nesouvisí, vždy prostě přibírala tak 200-300g měsíčně.
Taky nemá být po kom velká, protože oba s manželem jsme drobní. Prdelku má jak dva kmínky, na rukách má trošku bicáčky a faldíka na ní člověk nenajde... spořádá toho docela hodně, je schopná sníst i 500g kelímek jogurtu během dne, ale prostě je energická a vše vyběhá 😉

Taky si občas lidi rýpnou, že je to drobeček... no a já vždycky řeknu, že sova kanára neporodí 😀 Když jsme oba hubení prcci, tak otesánek holt nikdy nebude 🙂

samsa
23. led 2008

Tak my máme v 9,5 měsících 7,60 kg a 70 cm, myslím, že vzhledem k porodní hmotnosti 2,80 kg je to v poho. Mudra nás chválí jak Nel hezky přibírá a lidi sice kecy mají, ale já vždycky odseknu, ať kouknou na mě a manžela...Já mám asi 164 cm a 51 kg, takže nevím po kom by měla být otesánek. Dřív jsem to řešila, ale teď si říkám, že to bude dobrý vklad do budoucna, bude se cpát sladkým jako já a nenabere 😉

cermonca
23. led 2008

Poupe:No my mame 6580g a je nam pres 10mesicu 😀 Za posledni dva mesice jsme nabrali jen 250g a z toho mi pred tydnem 200g zhubla v nemocnici kdyz mela strevni virozi 😝
Take mo to obcas stresuje jenze kdyz nechce jist co nadelam zkousim ruzna jidla a ona sni jen trochu.
Vzdy jsme pribirali min ale stacilo to no ale od toho 8.mesice je to horsi a jeste ta nemoc do toho chjo chjo 😢

andilek
23. led 2008

my asi hubeňoura nemáme, ve 3 měsících 6 kg 😕 😅

andilek
23. led 2008

jo a porodní byla 2650g 😅

schnek
23. led 2008

holky, když to porovnáváte se sebou a manžou, tak u nás by to vypadalo, že tomu nebohýmu dítěti všechno sežereme 😀 my jsme oba pěkný kuličky 😀 třeba můj brácha byl vždycky hroznej hubeňour a nechtěl maso, tak si ho od něj můj táta (taky prostorově náročnější 😀 ) bral, takže to vypadalo, že nenažraný otec bere nebohému dítěti maso 😀 to bude asi i u nás 😀

anney
23. led 2008

Holky, teda skvělý téma.Já mám doma Skoro 7. měsíčního fráju a je teda kojenej, ted už baští příkrmy, ale na 6. měsíci měl horkotěžko 7 kilásků.Sem si říkala, jak je podvyživenej, ale koukám nejsem v tom sama.Ted teprve začíná trošku jíst, ale jinak je to s ním hrůza.Nejsem žádnej hubeňour, ale manža docela jo a můj starší syn váží ve svých 10 letech jenom 29.5 kg.Je to děsnej hubeňour, ale co nadělám.Moc jste mě uklidnili, že nejsem sama, kdo má hubený dítka. 😉 🙂

poupe
autor
23. led 2008

tak to jsem rada,ze v tom nejsem sama,jsou i hubenejsi deticky,jak koukam,

kometka5
24. led 2008

Sisstin, a nezdálo se Mudr., že má ve třech měsících málo? My jsme totiž měli na 3měsíční prohlídce 62cm a 4600g a Mudr. řekla, ať jí dokrmuju UM 😒

cazadora
24. led 2008

Ahoj holky tak natálka má 3,5měsících 4220g a samosebou to všichni doktoři řešeji protože děti teď ve třech mesících mají 6 kilo, byli jsme i v nemocnici všechna vyšetření ok. To je jako kdyby řekli že "KAŽDÉ DÍTĚ CHODÍ V 10 MĚSÍCÍCH" hovadina ne. Takže když je mimčo spokojené případná vyšetření jsou ok tak co řešit. Natálka na jedno krmení vypije 60ml, no ale děti v jejím věku třeba 150-180 ale co mám jako dělat???

kometka5
24. led 2008

Cazadoro, a ty kojíš?

ema.no
24. led 2008

Já mám nedonošený dítko,a hubenější jsme ale myslím že když se maj dobře papaj a nic jim nechybí tak to je fajn..

alcatko.j
24. led 2008

Nelinka mela v 9 mesicich 6100g..takze malinko..jak se na me, ji lidi divaji?Temer nikdo si neodpusti poznamku, jak je malinka...Trapilo me to, dokavad jsme neprosly nejakyma drobnyma vysternima, ktery ukazaly, ze je vse oukej.A ted jsem rad, nenataham se s ni, jsou nam veci dlouho, nemusim porad kupovat novy obleceni,...
nelinka moc neji, protoze ji proste malo staci, no.Ja se nezblaznima komu to vadi, at si trhne nohou 😎

cermonca
24. led 2008

Holky ona je fakt dulezita i delka pak se pozna jestli detatko je soumerny 😀 My jsme ve trech mesicich mely 4700g a 56 cm a soumerny jsme byli no doktorka nas chvalila.

cermonca
24. led 2008

Alcatko.To jsme na tom stejne s tema nasima holkama.Hlavne ze jsou spokojeny 😀 E fakt ze my nosime stejnou vel.obleceni uz od leta.Myslim kalhoty a mikyny body uz mame vetsi 😀

alcatko.j
24. led 2008

cermi, mazec, co? 😀