Hubenější děti. Jak na vás koukají ostatní?

poupe
23. led 2008

jak se na vas koukaji ostatni,mate nejake negativni reakce?

cazadora
12. bře 2008

kalo tak to bych si taky přála kdyby začala baštit to by bylo bájo 🙂

zero
12. bře 2008

Tak já mám obě dvě holky drobný.Té starší bude sedm a i s botama a oblečená váží 17kg.No a ta mladší měla v osmi měsících7,52.Takže taky drobek.Ale přesně jak píšete.Obě jsou až moc živý a zdraví.MUDr je v klidu.Nicméně nedávno mě navštívila kamarádka která má pěti měsíční holčičku a váží 10,5kg.A pěknej pohled to opravdu nebyl.

cazadora
13. bře 2008

týjo v 5m 10kilo to si ani neumim představit to sou prostě dvě natálky 😖

reruna
13. bře 2008

Ahoj, náš Míša je taky spíš hubenější, ale zase je dlouhej, má 6. měsíců, 71 cm a 6,5 kg. Podle slavných percentilových grafů je úplně pod hranicí totální podvyživenosti, takže by asi měl být už úplně mrtvej hlady 😀 ale je to spokojenej a usměvavej kluk, kterej vypadá úplně normálně, nemá teda žádný faldíky, ale kostra to teda v žádným případě není 😉 Je prostě po nás, jsme s manželem taky vysocí a hubení. A hladem ho asi netrápím, v noci se budí na kojení dvakrát, na oběd už sní pár lžiček mrkve a zemáku a k večeři jsme vyzkoušeli trošku kašičky. každý dítě je prostě jiný...

megee
13. bře 2008

ahoj, tak Domča má 3 měsíce váží 6200g a měří 64cm a mě připadá celkem hubenej oproti jiným miminkům, nemá teda žádný faldíky a papá tak akorát...

luciferek
13. bře 2008

ahojky, tak se k vám taky přidávám 🙂 . Vanesska má 17 měsíců a 9,2 kg 😉 . Váhy jsou fakt různý, ale my to neřešíme. Pořád papá a docela jí chutná 😉 a z ničeho prostě moc nepřibere 😀 .

sisstin
13. bře 2008

holky..tak to je pravda, že je živej..celej den mlátí rukama, kope...převaluje se..chvilku není v klidu..mi to říkal i MP, že on děsně spaluje..ale nechce mi vůbec pít mlíko skoro...příkrmy jí..zatím mu všechno chutnalo..ale to mlíko je krize 😒

zuzanacb
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sisstin
6. kvě 2008

tak se hlásíme, v 6měsících 6380g a 69cm...ale Dr. už nám dala konečně pokoj 😎

alcatko.j
6. kvě 2008

Tak se tez hlasime 😅 v roce 😅 6950 g a 73 cm 😀 jsme liliputi asik nebo nevim uz 😔 Ale uz ji netrci zebra, a to ji trcely 😕

maart
6. kvě 2008

Ty jo a to jsem si myslela, ze je moje holcicka ve 4 mesicich pri 63 cm a 5 580 g male nedomrle chudatko....tak dobry, jsem klidna..... 🙂 ....ale stejne mam nekdy pocit, ze by sala dal (kozu), kdyby mela co....nevim nevim, uz se tesim na prikrmy.

sisstin
7. kvě 2008

alíku: já jsem koukala na fotky...no je to fakt vyžle 😅 ale já byla naprosto to samý 😅 😅

alcatko.j
7. kvě 2008

Siss, ma to po mne, ja jedla do dvou let prej jenom hrnek mlika a v tom natrhany a namoceny rohlik, fuj hnus 😅 Je fakt hubena, a prtava 😅

cazadora
7. kvě 2008

holky tak natálka 7měs 61cm a 5850g, a momentálně sní tak 60ml mlíka co tři hodiny max tak 80 no a příkrmy bojkotuje ☹

cazadora
7. kvě 2008

jo a živá to teda je až hrůza pořád kope nohama ikdyž je na ruce prostě se nezastaví je veselá jen prostě nejí

sisstin
7. kvě 2008

caz: my mlíko taky moc nejíme..průměr je tak 240ml za celej den..ale oproti vám zas jí velký příkrmy 200g a všechny..takže aspon něco 😔 ale neboj...to se spraví...zas Natálka jí docela často...my min. po 4 hodinách, ale i klidně po 8 😉 takže ráno má přesnídávku ...pak tak 5 hodin nejí..pak má maso-zeleninovej příkrm...pak klidně 7 hodin nejí...a pak třeba trošku mlíka....a jednou v noci se budí na mlíko..a to je většinou poprvý, co vypije 120ml najednou..takže taky žádnej žrout 😅

cazadora
7. kvě 2008

sis včera sem měla solidní depku dneska už sem ok ale natlka si jede prostě ve svejch kolejích a prostě nechce, už sem si včera řekla když nechce at si trhne nohou já už sem s nervama v kýblu vypadám jak troska při 172cm mám 53kg a to jim teda jak nikdy ale prostě nervy makaji na plný obrátky takže tak a ona stejnak potřebuje mámu v pohodě když budu na nervy ničemu to nepomůže.

sisstin
7. kvě 2008

caz: já mám z toho mlíka taky nervy...nechce to..řve...nejí klidně celou noc a ráno si to mlíko stejně nevezme..plně tě chápu 😔

cazadora
7. kvě 2008

sis to je vono MM mi pořád řiká když se nenají teď nají se potom no jenže naše beruška se nenají ani potom ani další jídlo klidně je celej den o 1x60 což prostě teda normální neni ale to už sou fakt krizový dni většinou+- dá co ty tři hodiny

kalo
7. kvě 2008

My v 10 měsících hlásíme 7800 g. Ale malá zase jí fakt poměrně dost..Snídaně 180ml mléka, sváča 3 děts.sušenky a 200ml ovoce, oběd- 200ml maso-zeleninky, sváča-200 ml jogurtu /+sušenka nebo ovoce/, večeře 200 ml kaše...To snad není málo, néééé???....A to ještě nelezeme!! 😔
.........Doktorka nás poslala i na krevní obraz, protože malá měsíc nepřibrala skoro nic a jsme ťuk,ťuk,ťuk, v pořádku....Bude hold drobnější po mě /já vážím taky skoro ve 30ti 45kg 😀 /

kalo
7. kvě 2008

sisstin: a kaše malému jede??? Naše malá měla to samé období...mléko ráno ani náhodou...tak jsem jí to malinko poprášila kaší...ono to bylo trochu navoněné a sladší a to vymlaskla. Zkus 😉

sisstin
7. kvě 2008

kalo: já kaši dávat nemůžu...to by umřel bolestí břicha 😒 jinak mlíko nepije odjakživa...takže nepředpokládám, že to bude někdy lepší 😅 jsme na Nutroši comfortu...a i přechod z 1 na 2 byl strašnej..prdy nehorázný, on nejí hlavně kvůli tomu, že je plnej vzduchu... 😖 ted třeba jedl v 11 a od tý doby nic...prostě nechce 😔

kalo
7. kvě 2008

hmmm ☹ Tak to je stejný "případ" jak 7 měsíční synek mojí segry. To samé. Kaše teda baští..ale jen nemléčné rýžové, z ostatních hrozné bolení bříška...A celkem málo toho snese. ☹ Tak jak tak koukám, to jsme na tom docela dobře...jsme sice mikroni , ale můžeme jíst cokoliv v jakémkoli množství..To je pak každá rada drahá, co..

cazadora
7. kvě 2008

holky je to těžký když dítka nejí dneska jsem se dozvěděla že natálka má nějakou slabší alergii na bílkovinu kravskýho mlíka tak jestli proto tak málo baští čert ví ale prý hlavně aby přibírala ale probůh z čeho když skoro nic nejí a hejbe se že já bych po hodině takovýho pohybu odpadla ☹

sisstin
7. kvě 2008

kalo: já jsem ráda, že aspon baští ty příkrmy..všechny..není nic, co by mu nechutnalo...jen to mlíko no 🙄

draga
8. kvě 2008

čus holky tak já jsem zapomněla nahlásit roční váha a míra činila 8170g a 73cm...teď jsme byli v 15měsících jen na očkování a nevážil se, mudra chválila jak pěkně přibral, že má už konečně stehýnka...no ale co se nestalo...Dalíček je od včera marod a nechce papat...tudíž možná budeme mít v roce a půl pořád těch 8 kg mě z toho šlak trefí 😀

alčí ta tvoje Nelušinka je pidipírko 😵 holt si drží linii od samého mládí 😵

beruska1979
8. kvě 2008

Ahoj, my mame ve 4,5 mesicich 6310g a 64 cm. Za posledni dva tydny pribrala jenom 90g, takze mne doktorka pohrozila prikrmovanim, ale Tici ma pekny faldicky a je spokojena, takze to taky nijak nehrotim. Uvidime za 14 dni, jdu k Mudr ke kontrole a pak za chvili stejne prijde na radu zeleninka... Ja jedlik moc nejsem, od malicka mela ma mamka problemy mne poradne nasytit a prezila jsem....takze asi to bude dedicny 😉

evi3
9. kvě 2008

Hm, som rada, ze su aj nejake dalsie deti okrem mojho, ktore nie su jeden faldik vedla druheho: 5,5 mesiaca, 64 cm a 6050g ... zatial kojena a poje toho celkom dost, ale cez den spi dokopy tak 2 hodky a je dost akcna

natalia3
9. kvě 2008

Ahoj holky, tam u nas to bylo tak, ze v 6 mesicim mel Tobi 6,5 kg a to se narodil dost velky 4,180 g. Doktor uz mi vyhrozoval, ze jestli vic nepribere, tak je konec kojeni. Pak jsem zacala pomalu prikrmovat. No a ted ma Tobi 11 mesicu a vazi 8650 g, takze si myslim, ze to celkem dost dobre dohnal. Cau Nat

etinka
9. kvě 2008

Ahoj, také mám drobnější děti. Dcera měla v roce 8kg a syn 8,5kg a teď bude dceři 6let, půjde od září do školy, má 17,5kg a syn má ve 3letech 12,5kg. Prostě jsou drobnější, ale hlavně zdravé. 🙂 🙂 Jejich váhu jsem nikdy neřešila, všechny děti přece nemůžou být přesně podle tabulek našich pediatrů. A hlavně nemají po kom být. Já jsem měla také při nástupu do školy 18kg. Dnes mám i po 2dětech 58kg, stejně jako moje mamka. A myslím si všeobecně, že je lepší, když je dítě drobek, než když váží ve 3letech 25kg a měří třeba 115cm a vypadá na 6let. A že také takové děti znám!!!