Inseminace a vše kolem ní

snazilka_2011
16. srp 2013

Přidá se někdo? jak vám bylo po inseminaci? vyšla vám, nebo nevyšla? kdy po Pregnylu jste na ni šly? kdy jste testovali?🙂

nikoza
21. srp 2013

Ahoj, jsem již po dvou inseminacích. První vyšla ale skončila zamlklým potratem v 9 tt. Po dvou měsících jsem šla na další a ta nevyšla. Tak se chystám na novou. Jinak po inseminaci mi bylo vždy docela dobře skoro jsem zapomínala i, že jsem na ni byla cítila jsem takové pobolívání v podbřišku ale to jsem cítila i teť na podruhé. Příznaky u té první jsem měla hlavně vělkou žízeň, a velkou únavu ale to bylo až tak po těch 12 dnech po ní. Po pregnylu jsem na ni šla tak kolem 14 dne. Test jsem zkoušela až za 13 dní od iui a čárka byla slabá, tekže dříve by to asi vidět nebylo. A ty se a iui chystáš nebo už si po?

jennyska
30. říj 2013

@snazilka_2011 @nikoza

Ahoj snažilky, těhulky a maminky,

mohly byste prosím svou zkušeností, radou, či tipem přispět do naší společné Wiki knihovničky Modrého koníka? Máme v ní totiž téma Inseminace a bylo by fajn mít tam i zkušenosti: https://www.modrykonik.cz/inseminace/ 🙂

Knihovničku si tady tak nějak pospolu všechny tvoříme, radíme si v ní a povzbuzujeme se. Takže se klidně zapojte i vy, svou zkušeností, rozšířením článku apod.

Děkuji Vám, že pomáháte 🙂
Janča

lenousho
8. čer 2017

Zdravim maminky.
Nam prvni tehotenstvi slo dva mesice po vysazeni prasku. A na druhe jsme si pockali dva roky. Uz nas hnali na umele oplodneni. Manzelovi se hodne zhorsila kvalita sperma diky stresu. Ale chteli jsme zkusit prirozenejsi variantu a i levnejsi. Tak jsme sli na inseminaci . Prvni vysla , ale v 6tt to odeslo . Hned 14 dni na to jsme sli na dalsi a ted jsem v 24tt . Ani jednou me po inseminaci nic nebylo. Preji vsem moc stesticka a opravdu neni se ceho bat.