Jak chodí odívané silné mamky? Co se nosí?

kackaj
5. lis 2013

Ahoj maminy🙂, já jsem nikdy nebyla hubeňour, má dlouhodobá váha se pohybovala kolem 80kg a i když jsem brblala, zvykla jsem si na ni a myslím, že se mi i dařilo se celkem slušně oblékat. Nyní jsem 3 měsíce po porodu, váha 92kg a tělo hrůza děs běs🙂 Samozřejmě zatím u mě celá životospráva a péče o sebe jaksi vzala za své (vlasy, nehty, pedikůra, jídelníček atd.) Hodlám s tím samozřejmě časem něco udělat, ale momentálně na to není ani čas ani vůle. Chci se poradit s Vámi prostorově výraznějšími, které se umíte hezky obléct i přes všechna kila navíc, v čem vypadáte pěkně, co rády nosíte, jak vypadat pořád přitažlivě? Mým problémem jsou silná stehna, takové ty bůčky nad zadkem a břicho (povislé). Zamilovala jsem si kozačky vyšší i bez podpadku, nosím do nich legíny k tomu se snažím občas sukni atd. Když je to vše schované pod kabátem, tak dobrý, ale v čem chodit mezi lidi???😀 Doufám, že mi tu někdo poradí nějaký pohodlný a fešný outfit, ve kterém bych mohla vypadat and feel good🙂 Díky moc🙂

jitule77
5. lis 2013

S váhou jsem na tom momentálně podobně a nemůžu si vynachválit šaty. Nosila jsem je vždycky, milovala jsem pouzdrové, ale to teď s břichem není ono, takže nejvíc nosím střižené do áčka (nejužší místo pod prsy, pak se pozvolna rozšiřují), ideálně výstřih do V a dobrou podprsenku, ať se pochlubím aspoň něčím, co je teď ke koukání🙂) Ne moc dlouhé, tak dlaň nad kolena, k tomu punčocháče (raději ty slabší, průsvitnější taky lichotí víc než ty neprůhledné nebo leginy) a samozřejmě boty na podpatku. Naštěstí mám štíhlá lýtka a kotníky, takže to ukazuju, mít silnější, nosím vysoké kozačky, to pomůže. Pokud tě trápí i silné ruce, pozor na moc krátké rukávky, ty to ještě zvýrazní, já mám nejradši takové ty tříčtvrteční, pod loket. A samozřejmě doplňky, výrazné šperky, velké kabelky, toho se my velké ženy bát nemusíme, naopak..🙂)

oililygirl
5. lis 2013

Ahoj, momentalne mam taky nejaka kila navic, takze se pridavam, ale uprimne, tohle moc neresim, protoze nikam nechodim.
@kackaj Mohu se zeptat, kam chodis s takhle malym miminem? Ja akorat k doktorce a na prochazky. Rada se necham inspirovat, ikdyz s tim nasim mrnousem se kvuli kriku neodvazim ani na nakup.
Jinak me vyhovuje sportovni moda. Taky je to prakticke.

kackaj
autor
5. lis 2013

@jitule77 díky za tip🙂 No já právě se těmto šatům vyhýbám, páč nechci vypadat jako těhotná....bohužel tak vypadám myslím tak či tak🙂 A boty na podpadku, ty u mě klapnou když fakt jdem někam kde nebudu moc pochodovat🙂
@oililygirl No zas tak nikam velice nechodím, ale ráda bych vypadala dobře i na těch procházkách i u doktora, popř. když vedu staršího do školky, nebo jedeme nakoupit. Nebo taky jezdíme ke tchánům na víkendy (mám tchýni co váží když moc tak 50kg😀), takže tam se taky moc necítím. V poslední době právě nosím spíš tu sportovní módu, ale zas tak módní asi ne...prostě šustky, mikina, tenisky. Jenže bych právě radši podtrhla aspoň trošku té ženskosti, ráda vypadám dobře, i když se to teď o mě fakt asi nedá říct🙂 Už se těším na jaro a na kolo, to snad půjdou kila dolů, ale teď mi k pohybu chybí čas, k úpravě jídelníčku zase vůle...jím když mám chvilku a to jím, abych náhodou neumřela hlady do dalšího jídla😀 Takže neřeším co, ale beru co je po ruce, popř. proložím něčím sladkým. Měla jsem to tak i u prvního, ale tam jsem kila navrch neměla žádný... Ale tak aspoň mám co řešit, na hubnutí už mám celej zbytek života🙂 A já věřím, že takováto nezůstanu...snad🙂

jitule77
5. lis 2013

@kackaj neboj se toho, zkus třeba někde v obchodě pár kousků a uvidíš, jak ti sedí...🙂 nemusí to mít nabírání pod prsy, naopak, ať se jen dolů rozšiřují - něco na tenhle způsob http://www.modalux.sk/fotky6273/fotos/_vyr_3107...

jitule77
5. lis 2013

ještě jsem při hledání obrázku narazila na tohle: http://www.plnekrivky.cz/jak-vybrat-a-nosit-spo... ...není to na denní nošení, ale plesová sezóna startuje, tak se to třeba hodí....ty střihy jsou fajn, myslím

jitule77
5. lis 2013

a ještě jeden...něco takového se mně líbí a řekla bych, že to i postavě lichotí...a to ta paní na orázku má určitě víc kilo než my 😉 http://www.plnekrivky.cz/produkt/saty-versaille...

kackaj
autor
5. lis 2013

@jitule77 jé díky...to jsou ale šikovné stránky a taky kšeftík🙂 Tos mě teď teda moc potěšila. A ještě k těm krátkým rukávkům....ty mě taaak štvou. Kolikrát člověk narazí na tak krásné šaty a ony to zkazí ty minirukávky....to by měli od určitě velikosti oblečení zakázat...masný paže nechce ukazovat snad žádná ženská, nechápu toto🙂

jitule77
5. lis 2013

@kackaj hlavně to úplně zkazí dojem...když se člověku tak nějak podaří zamaskovat ostatní nedostatky, ty ruce to zbytečně pokazí...a navlékat na to svetřík taky není vždycky ideální řešení🙂 Stránky pěkné, taky jsem o nich nevěděla, narazila jsem na ně až teď náhodou...jen ceny mě moc nenadchly..🙂) ..ale pořád jde se inspirovat a něco podobného pak hledat za přijatelnější cenu jinde (třeba Tesco poslední dobou nešije vůbec špatně) a nebo si něco stvořit doma..🙂

kackaj
autor
5. lis 2013

@jitule77 jj, na cenu jsem mrkla až později, tak to asi nee🙂 Doma taky nic nespíchnu, ale inspirace je dobrá, můžu hledat podobné kousky🙂

oililygirl
6. lis 2013

@kackaj Ja ti rozumim. Ale co mam ted male miminko, tak se dost zanedbavam. Neni cas. Kdyz jdu na prochazku, nejak to neresim, spis chci rychle vypadnout z domu, protoze malej rve jak blazen.
Urcite je fajn chtit i tak zustat upravena, ale nejak to nezvladam.
Taky chci zhubnout, ale na sport neni cas a energie a dietu drzet nemuzu kvuli kojeni.
Ja teda v tehotenstvi nabrala asi 30 kilo, takze mazec. Nastesti je cast uz pryc.