Jak nakoupit, když jdu do obchodu s golfáčkem?

besinecek
16. led 2008

Prosím vás, jak mám nakoupit, když jdu do supermarketu s golfáčkem, holčička má 7měs, a chci udělat větší nákup, chci si vzít velký košík, co s golfáčkem? jak tahat tašky a přitom jet mhd a ještě k tomu táhnout golfáček. Děkuji za všechny odpovědi.

bubu.le
16. led 2008

a proč holčičku nenechat ve větším kočárku s hlubokým košíkem já když jela v mhd viděla že pan řidič byl vstřícný..ale jinač bych to řešila že golfky v obchodu složím a nechám na informačkách..a nákup do batohu na záda a popř. jěště tašku na řídítka nebo pokud má menší košík tam tam třeba chleba vodu atd..

dlinduska
16. led 2008

ahojky tak ja s golfacem vetsi nakup proste neudelam nakupuju prubezne ale i tak toho nakoupim na jednou docela dost proste to narvu co se da do sitky dolu do kose do tasek na riditka🙂)a jde to a taham to taky mhd.

bubu.le
16. led 2008

ale na velký nákup je lepší autem ne,?nebo nechat mimčo na hlídání..

gedren
16. led 2008

Ja mam vepredu dite v ergu (v 7 mesicich jeste v satku) a vzadu batoh na nakup 🙂

tiki
16. led 2008

Já taky větší nákupy dělám zásadně s větším batohem na zádech. Jestli nemáš nějakou extra špatnou páteř, tak takový průměrný větší nákup zvládneš 🙂

besinecek
autor
17. led 2008

děkuji za rady, takže si radši vzít malý košík a nakoupit co to dá, na golfáči mám velký koš tak něco tam vleze a jinak tašku nebo batoh, děkuji.

aponchie
17. led 2008

ja jsem nacpala do tasek zavesila na rukojet po obou stranach neco do kosicku pod kocarem neco na zada do batohu.neni problem to zvladnout.

dasap
17. led 2008

já bych to viděla tak tak, že já nesu/vezu dítě, a tatínek nákup 😎

jestli musíš tahat nákup mhd, možná by byla dobrá taková ta taška na kolečkách? dítě do nějakého nosítka a tašku táhnout za sebou.

vivian
17. led 2008

Já když jdu na menší nákup, tak mám malou v kočárku (klasickém hlubokém, na golfky je ještě malá) nebo ve vaku a beru jen košík. Když potřebuju udělat větší nákup, tak nechám malou doma manželovi a jdu bez ní, eventuelně pošlu na nákup manžela 😀 Auto ještě nemáme, takže to řešíme takhle.

spokojenamamka
18. led 2008

určitě bych se na velký nákup nevydávala s golfáčema pokud máte mimčoura jěště malího..já si sebou většinou děti neberu vypadá to pak že já chci to a to a pak to celou cestu řve..určitě je dobrý mít batoh košík a tašky na řídítka..taška na kolečkách je taky dobrá..

danae
18. led 2008

Já většinou chodím s kočárkem (ne s golfáčema) a vezmu si jen košíček do ruky. To mne přirozeně limituje, abych nenakoupila tolik, že bych to stěží odnesla. 😅 Nákup se mi tak pohodlně vejde dolu do kočárku.

Někdy teď vyrazím s malou pěšky a s batůžkem na záda, ale to moc nedoporučuju, protože při zandavání nákupu, nebo placení mám někdy problém, že mi dcerka pořád utíká 😉

Větší nákup bych řešila pojízdnou taškou a Ergem, ale spíš mi vyhovují menší nákupy cestou domů. Máme obchod dvě minuty od domu. Pokud máš obchod dál a není pohodlný tam chodit denně, nebo skoro denně, tak bych fakt šla do Erga.

Jinak to není vůbec hloupý dotaz. Je zajimavý slyšet, jak dělají věci jiný mamky. Někdy se tak dozvíme zajímavý know how! 🙂

besinecek
autor
18. led 2008

holky to je fajn, budu si brát malý košík, na velký nákup chodí manžel to není problém, ještě prosím vás co je to Ego píšete ať jdu s ergem.

honzina
18. led 2008

Ergo je ergonomické nosítko na dítě. Můžeš v něm nosit dítko jak na břiše, tak na zádech.
Taky chodím na nákupy s Ergem a batohem. 🙂 No nebo s kočárem, beru si jen košík a jak píše Danae, limituje mě to, nakoupím jen tolik, kolik unesu a kolik se mi vleze do baťohu. 😉
Na velký velký velký nákup jedeme i s taťkou a autem. 😉

kristi
18. led 2008

resim to jednoduse, jezdim nakupovat sama

bubu.le
22. led 2008

Já nevím ale má sestra když jela na velkej nákup sama tak brala dítko v sedačce(do auta) tujednoduše dala do kočáru...nekterý kočáry to maj přímo že se tanm ta sedačká dá ale ona to šoupla dovnitř a vyjely(to byl jěšště prckej malej a vešl se v pohodě i se sedajou)v obchodě kočárek nechala stát u informaček sedačku dala do košáku a jelo se pak jednoduše věci do batohu,tašek kočíku pod kočárem...

nasticka
22. led 2008

no my na velkej nákup buď jezdíme s manželem spolu, nebo jedu sama, nebo si malou dám do nosítka...s kočárkem toho teda moc nenakoupím...prostě jen to, co se vejde do košíku pod kočárem..ale vzhledem k tomu, že bydlíme na vsi, tak nakupuju jednou týdně, většinou jedeme všichni i s tátou a pak se dokupuje jen pečivo, což táta zvládne sám, nebo zajdu u nás do jednoty 😉 od čeho máme chlapy?nákup je vcelku dřina, tak ať to dělaj oni.. 😅

ema.no
24. led 2008

Já si nechám vždycky dítko pohlídat a pak jedu nakoupit MHD a když jedu s malým jak je to v klidu je v košíku(jak jsou ty promimča s těma sedačkama) já v klidu bakoupím a pak to vezu v kočáru ale golfky ne-e,za rvý je na ně malej a za druhý by se tam nic nevešlo