Jak si užíváte večer, když vás partner vymění za bar?

karotky
9. kvě 2009

Jelikož je to u nás vyjímečně(cca 1krát za 2 měsíce),nemůžu se nabažit klidu a svobodné volby TV programu. 😀
Kolikrát mám osypky,když je na vážkách,jestli má jít na pivo nebo se mnou zůstat doma. 😀
Jak to máte Vy?

petruna
17. kvě 2009

a jeste si neodpustim....i s obcasnou hodinou, kdy manzel je v hospode s kamarady a ja na vinku nebo kaficku s kamaradkama si myslim, ze zivot ziju naplno, uzivam si kazde chvile, jak s MM a celou rodinou, tak s prateli....

rozhodne nemame pocit promrhaneho casu, kdyz jeden z nas neni jednou za uherak doma. Nereknu kdbyy to bylo denne nebo nekolikrat do tydne, to by mi samozrejme vadilo, ale jednou za cas nebyt spolu , i kdyz spolu byt muzeme muze byt naopak k uzitku a ne hned na skodu, pac i tak jsme spolu hooooodne casto....takze tak...

petruna
17. kvě 2009

asanna : presne....nekdy je uz podle tematu poznat, ze bude hadaci, tam se snazim nelezt 😀 i kdyz ne vzdy se ovladnu...ale proste jsou temata, kam fakt radsi nelezu, pac bych se tam taky pohadala...

ale kdyz se nekde jen tak nezavazne keca o tom, jak si uzivame vecer sama doma a nekdo tam zacne psat, ze teda mame doma neco v neporadku, tak to me zveda ze zidle.... 😒
nemam rada povysovani : ja ziju lip, plnohodnotnejc nez vy vsechny ostatni, protoze muj muz nikam nechodi. 😅

karotky
autor
17. kvě 2009

macka,........................tak opusť toto téma,když se Ti tu nelíbí a je to. 😉
A teď Ti zkusím trochu oponovat.Já si nedokážu představit okamžik,kdy nám dětí/dítě vyletí z hnízda a já si s manželem polezu na nervy kvůli tomu,že nebude mít žádné koníčky,žádné kamarády se kterými by čas od času zašel na pivko a budu ho mít neustále za zadkem se slovy:"Kam jedeš?..........Co tam budeš dělat?..........A kdy se vrátíš?" 🙄 😅 😀
Znám pár takových manželství a nejhorší varianta je ta,když ta manželka zemře dřív než její manžel a on tady najednou zůstane sám,protože nemá žádné kamarády se kterými by zašel na pivko apd. 😔
Takový chlap je pak chudák,protože je foixovaný jen na rodinu a pak mu nezbývá nic jiného,než čekat,až umře taky. 😔

petruna
17. kvě 2009

karotky : presne...pro me i pro manzela jsou pratelstvi treba nesmirne dulezita.... (tim nerikam, ze macka nema pratele, smaa pise ze ma, ale styka se s nimi ze zasady jen kdzy je JM v praci nebo vsichni spolecne)

kdyz jsem byla smaa, kamaradky me drzely nad vodou, nebyt jich, tak nevim....jsem za ne fakt vdecna a kdyz by se MM nekdy neco nedej boze stalo, nezustanu na svete uplne sama. Stejne tak on, kdyby se neco stalo jemu.
Ja moc dobre nechapu o co Macce jde...protoze jak se zda, neziji s JM jen a jen ve svem manzelskem ghettu....stykaji se i s jinymi lidmi atak...ale zrejme jen vsichni dohromady, coz mi taky nepride spatny, kdyz jim to tak vyhovuje..taky mame spolecne pratele (mela jsem stesti a moji pratele si s MM rozumi a ja zase s jeho), taky s nimi travime cas - vylety, grilovani, voda, atd atd...

ale semo tamo proste jdu jen ja sama s holkama a on jen sam s klukama a me hlava nebere, co na tom Macce vadi... 😲

karotky : mozna si mela tema nazvat "jak si uzivate vecer, kdyz jste sama doma", ale myslim, ze i tak by se to neobeslo bez rejpani... 😒

karotky
autor
17. kvě 2009

petruna,...................no,já se chtěla vyhnout dotazům typu:"A kde máš manžela,když jsi sama doma?".....a napsala jsem to rovnou.Kdyby byli všichni jako macka a její manžel,tak určitě hodně restauračních zařízení zkrachuje a to by byla škoda. 😉
Když jsme ještě neměli rodinu,s manželem jsme chodili jedině společně(pokud nepočítám srazy ze ZŠ a jiných škol) ,protože jsme měli stejné přátele.Ale ti bohužel momentálně děti (buď je ještě nemají,nebo jsou už odrostlejší a můžou je bez dozoru nechat samotné doma 😉 ) nemají a mají tím pádem jiné zájmy,takže já se s nimi zatím nestýkám.Občas si napíšeme přes ICQ nebo hodíme řeč,když se náhoně potkáme ve městě. 😉
Já tím netrpím,protože mě mateřské povinnosti (naštěstí 😀 ) baví,ale manžel je chlap a kdybych ho čas od časy nevykopala na pivo,tak ho určitě postihne mateřská demence. 😔

lu777
17. kvě 2009

jé, tak to tady čtu a rovnou napíšu, že si to užívám - dám si něco dobrého k pití nebo nějakou čokoládu, třeba si i upeču koláč a věnuju se sobě, tzn. leháro ve vaně, ale hlavně takové ty holčičí věci jako peeling, nehty, maska na obličej a tak... to teda s mužem doma moc nedělám a nebo se u toho spíš zamknu (přece jen ta maska třeba není moc sexy, hlavně když je třeba zelená 😀 )

no a čtu, koukám na filmy, cvičím, cokoli mě napadne

já teda jsem kolikrát ráda, že jsem večer sama, protože celej den na mě visí malej (fakt visí, má velký potíže se zoubkama, takže hodně hodně nosím a pořád chce, abych zpívala), takže večer bývám dost zničená....
takže to beru jako čas, kdy se zas dávám do rychtyku, abych mohla jet dál, ono bez babiček a s mužem často na služebkách je to záhul...

mně teda vůbec nevadí, když někam jde, pokud to není přehnaně často, tzn. tak 2x týdně to beru jako normál... já jdu ven tak 1x za týden večer s ním (to máme paní na hlídání) a 1x jdu s kámoškou

ovšem očekávám, že když jdu já ven, tak rád pohlídá a že když jde ven on tak se mě zeptá jestli něco nemám a můžu hlídat... ne jako aby si chodil ven kdy chce a pokládal za naprostou samozřejmost, že já budu sedět doma

jinak teda pokud se chlap nezlejvá a nebo není v hospodě obden, tak nevím za co se stydět... já si taky ráda dám pivko, sice teda v restauraci a ne v hospodě, a jedno, ale např. moje mamka i to pokládá za alkoholismus skoro 😀

myslím si, že člověk potřebuje jak společné přátele, tak i svoje vlastní, holčičí nebo klučičí... pokládám "venčení se" za důležitou část vztahu... malýho taky miluju, ale když se třeba odpoledne nevidíme a jde ven s tatínkem tak nejen já, ale i on se na mě těší a je pak hrozně hodnej, jsme si prostě vzácnější 😵

macka01
17. kvě 2009

Škoda,že ste ma nepochopili tak ako som to myslela.Ja vas neodsudzujem ani nekritizujem.Tak ako vy mňa.Do diskusie sa môže zapojiť aj ten kto má iny názor,ako ostatné lebo keby všetci súhlasili so všetkym tak by sa ta debeta asi rýchlo skončila nie?Nie som rýpalka ako ma tu niektora nazvala.Vyjadrujem sa ja opovrhujúco o tých čo máte iný názor?To by som si nedovolila.Môžme debatovať a pritom nemusíme spolu súhlasíŤ.Len som chcela povedať,aky spôsob života vediem ja so svojou rodinkou.A za mojím nesúhlasom sa skrývajú obavy a nie pohrdanie.

macka01
17. kvě 2009

Milá Lu777,nechapem,že súhlasíš s tými povyrazeniami manželov,považuješ ich za nevinné,keď v inej diskusií hovoríš o svojích obavach z toho,že tvoj muž ma kamošku možno dôvernejšiu než by sa ti páčilo.A vzyšlo to z toho že si ho poslala robiŤšport.To sa mi zdá vskutku zvláštne

vladkaz1
17. kvě 2009

Ahojte , nazov znie ako si uzivate vecer!!!!! , ked vas partner vymeni za putiku.. 😉
Ked ide do putiky neznamena ze bude chlastat , ved si moze dat len malinovku, alebo pokeca len s chalanmi..
Ja si osobne myslim, ze zakladatelka nemala na mysli ,aby sa riesilo ci je sprvne, ked chlap chodi von s kamosmi ,
Ale ako si vy uzivate vecer bez manzelovej pritomnosti, mate sami cas na seba ... ako ten cas vyuzit ...
Super tema , keby sa to nezvhlo na hadky a dotahovanie .... ci je spravnne ci ide von alebo nie ci sa venovat rodine ..kamaratom.. bla bla zalozte inu temu a tam to rieste .... 🙂

digysa
17. kvě 2009

Baby myslim, ze teraz to prehanate vy......macka01 tu neprisla rypat....ma iny nazor, tak ho respektujte, aj ked ho mohla formulovat trosku inak, lebo naozaj obcasne vyjazdy nezaskodia manzelstvu...... Ale ako pise, tak urobit si volny cas pre seba sa da aj bez toho, aby manzel isiel na pivo. Moj manzel napr. zoberie deti do posilovne, kde maju detsky kutik, potom ich zoberie do parku a ja mam 2-3 hodiny volna pre seba...aj tak sa da nie?

macka01 : inak ja som sa ta to pytal preto, lebo som chcela vediet, ci muz nechodi von zo svojej vole, alebo preto, lebo ho nepustis....to je vsetko.

macka01
17. kvě 2009

Mila Digysa,nie som tiran ale muž je radšej s nami ako bez na.A maš uplnu pravdu .Ja to asi neviem tak formulovať aby to pochopili všetke.Da sa isť von a nemusi to byŤ krčma.Mužovi nič nezakazujem sam sa rozhoduje čo je milšie pre neho,deti a rodinu ako taku,a uznavam Vladkaz1,že názov temy bol dosť nešťastne vybratý.Asi by to malo byť ako píšeš,čo robíme keď nemáme polovičku prave pri sebe doma.To by bola určite lepšia debata.Digysa ďakujem že si ma aspoŇ ty pochopila 😉

asanaa
17. kvě 2009

macka a já zase nechápu co je tak děsného na tom,když si chlap občas zajde sám(nebo ženská sama) za zábavou.To je přece úplně normální!!!My jsme s manžou spolu pořád a když jde jednou za měsíc beze mě,tak to vůbec neberu zle.Jako že s námi nechce být,ne,prostě si jde pokecat!!
A co dělám já??Dám si vanu,relaxační ženské procedury 😀 ,pustím si k tomu muziku a zpívám na celý byt 😀
Pak koukám na telku,cpu se a jdu chrnět.Ale vetšinou se manža vrátí ještě než usnu,tak ještě probíráme co nového se dozvěděl.
macka ty nechodíš s kamarádkama ven ??

macka01
17. kvě 2009

Asanaa prečo nechceš pochopiť že ja netvrdím že to je zle ja hovorím,že to neschvaľujem.Už som to opisovala tu niekoľko krat.Mám pocit,že ma pochopila len Dygisa.Každy nech si žije ako uzna za vhodne ale musí nechať druhých,aby povedali svoj názor,aj keď je iný než ten tvoj.Už ma chápeš?Odpovede na tvoje otázky tu už odzneli len čítaj pozorne.ahoj

asanaa
17. kvě 2009

macka 😀 😀 pardon
dobře,takže teda nechápu proč to neschvaluješ,vždyť na tom přece není nic špatného.To že jsme manželé přeci ještě neznamená,že musíme být pořád spolu.Klidně svůj názor řekni,já ti ho neberu,jen mě fakt zajímá,proč to neschvaluješ 😉

macka01
17. kvě 2009

Pretože sa mi to nepači,viem si predstaviť aj lepšie stravený čas.To maš tak ako niekto schvaľuje mäkke drogy a niekto nie.A prečo?Pretože každy má na vec iný pohľad a iný názor.Ja neodsudzujem nikoho ako som už veľa krát spomenula ale ja by som to tak nechcela mať.To je všetko.

asanaa
17. kvě 2009

Takže třeba vyrazíte s manžou spolu??

emily333
17. kvě 2009

ahojte este som necitala vsetko ale ja som toho nazoru ze nemusime byt stale spolu ved kazdy potrebuje vypnut po svojom 😉

vladkaz1
17. kvě 2009

stale do kola riesite to iste 😅 , to je take nepochopitelne co pise Macka ja mam pocit ze to neodsudzuje a pochopila som to tak, ze si relax spravi aj pri tom ,ked manzel zoberie deti niekam napr. von... nepotrebuje chodit sam za zabavou...a ani ona
Macka 01 chapem to spravne???
Ja v tom naroze nevidim nic zle... keby chcel chodit tak ho doma neudrzi ani keby ho priviazala ,kazdy ma svoje presvecenie ..
Ja by som bola rada keby moj muz isiel niekam uz som to pisala ,ale tiez nejde, relax si spravim ked mi zoberie malu a ide prec .. mam 2 hod. pokoj na pivo ide raz za rok ,kamaratov tu nema ani nehlada je rad ze si odpocinie od prace...,
takze chapem aj nazor( macka) aj vas ostatnych je to o povahe cloveka ,niekto sa potrebuje ist vysantit s kamosmi a niekomu vyhovuje zasa den straveny s rodinou..aspon ja som toho nazoru , muza mam cele dni v praci tak mi je ajtak vzacny a ponorkovu nemam..
S kamoskami chodim ,ale len s detmi , bola som aj na diske a total som sa nudila len som rozmyslala co robi mala.. nebol to premna relax

macka01
17. kvě 2009

Jasne ved som to tu tiež písala.Alebo znami prídu k nám a pozabavame sa či my skočime k ním do reštik tiež chodíme ale aby sa tam nefajčilo alebo aspoň aby to bolo oddelené.Počas dňa zoberieme aj deti.Naši chlapci pochodili viac reštaurácií a pizzerií než niektorí dospelí.

asanaa
17. kvě 2009

Jasný myslím že už to všichni chápou,tak co se vrátit k tématu?? 😉 😀

vladkaz1
17. kvě 2009

Asanaa ale ved ty si dala otazku ci chodia s manzelom spolu 😉 , teraz to uz vsetci chapeme, 😀 ano ja som to pochopila hned 🙂
ja mam teraz relax pri pc ,doma mam bombu mala taha hracky kade tade .. 😀 je mi to jedno... 😅

asanaa
17. kvě 2009

vladka 😀 myslím že je to jedno.prostě se vraťme k tématu 😉

digysa
17. kvě 2009

Tu sa riesi iba prvy prispevok macky01 a myslim si, ze prave toto sa nepacilo niektorym babam (a tak isto ani mne), citujem:

******Neviem si predstaviť že ja som doma sama s deťmi a muž v krčme.A ak on chce vypadnuť z domu miesto toho aby bol s vami doma tak potom niečo asi nie je v poriadku ******

Ano, je to tak 50-na-50. Niektori muzi naozaj idu radsej von, lebo nieco vo vztahu neklape....a niektori sa idu odreagovat bez akychkovel "bocnych" ucelov....takze to co napisala macka01 je iba z casti pravda.

A samotny nazov diskusie je uplne v poriadku....treba to brat z nadhladom, ako metaforu... 😎

nika70
17. kvě 2009

Já se na večer, kdy mě drahý "vymění" za putyku, těším celý den a naprosto si to užívám..... 😀
Jsem výhradním vlastníkem ovladače na TV, satelit a podobné věci, tím pádem můžu koukat na JEDEN program až do uplného konce, nemusím čumět ani na fotbal, ani na hokej, ani na akční střílečky, můžu Koníkovat bez toho, aby se mě někdo ptal - co tam furt řešíte?? 😀 , můžu sežrat na posezení celej kýbl zmrzky kombinovaný se slanejma mandlema a nalakovat si nehty na nohou na naší bílé sedačce........ 😀

Takže - i v ideálním manželství je občasná přítomnost muže v putyce super věc. 😉

karotky
autor
17. kvě 2009

Já si také myslím,že je v našem manželství vše v úplném pořádku. 😀

nika70
17. kvě 2009

...jo a Karot...název tématu je naprosto bezva.....chytrý pochopí....hloupého trkni.... 😀

Kdyby jsme chlapy občas nevypustily do společnosti, tak by se nám taky mohlo stát, že za čas nebudeme mít koho vypouštět..... 😎

karotky
autor
17. kvě 2009

Tak,tak. 🙂

heresta
17. kvě 2009

Ahoj, ja jsem někdy dokonce ráda že vystřelí do hospody 😀

heresta
17. kvě 2009

A jinak si ho užívám tak že uspim naseho dabla a odpocivam u Konika nebo u knižky 😀 😀

vladkaz1
17. kvě 2009

chytry pochopi ... hloupeho trkni a hlupa hus zagaga 🙂