Jak si užíváte večer, když vás partner vymění za bar?

karotky
9. kvě 2009

Jelikož je to u nás vyjímečně(cca 1krát za 2 měsíce),nemůžu se nabažit klidu a svobodné volby TV programu. 😀
Kolikrát mám osypky,když je na vážkách,jestli má jít na pivo nebo se mnou zůstat doma. 😀
Jak to máte Vy?

nika70
17. kvě 2009

....tak vladi negagej a máš to.... 😀

vladkaz1
17. kvě 2009

😉 to bolo myslene na teba, ale ok 😉 pekny vecer aj take sa medzi nami najdu 😅

nika70
17. kvě 2009

Zlatá moja, to jsem pochopila. 😉

Tak já to zkusím jinak. Téma: jak si užíváte večer, když vás partner vymění za putyku.
Pokud by můj drahý měl tak šílený nápad, že by snad chtěl trávit beze mě večer někde v putyce, provedu to následovně: zapřísahám ho při naší lásce, aby v žádném případě neodcházel a nenechával mě doma samotnou s dětmi, budu ho prosit na kolenou, nabízet masáž chodidel, ovladač od TV, svojí schovanou zmrzku a slaný mandle, PC a sex.....v libovolném pořadí. Kdyby to nezabralo, tak si lehnu před dveře bytu a budu hystericky plakat, že spáchám sebevraždu skokem z okna či požitím léků z naší ošatky zdraví.
A kdyby ten bídák i tak odešel, začnu shánět kontakt na svého právníka a neprodleně sepíšu žádost o rozvod.

Tak to je lepší názor, ne? 😀
Trochu tolerance Vladko, peace do Trnavy. 😉

jabber
17. kvě 2009

nika70 😀

mirka19
17. kvě 2009

Bože Niko, kde ty na to chodíš 😀 😀 ??? Ale jinak souhlasím. Někoho kdyby potrkalo stádo, tak to nepomůže......... 😀

jancia
17. kvě 2009

nechapem ze aj v takejto teme si zenske skacu do vlasov... 😕 sa necudujem ze ti chlapi potom radsej bezia do krcmy 😀 😝

mirka19
17. kvě 2009

Taky nechápu za co Vladka Niku napadla. Za názor 😕 😲 ?????????????

lucija
17. kvě 2009

Niko 😀 😀 😀 😀 😀

jabber
17. kvě 2009

mirka - to jsem taky nepochopila 😅

vladkaz1
17. kvě 2009

Napadla 😕 😅 , hmm no neviem ci napadla... Vladi negagej a mas to! to neni napadnutie 😉 ok kocky kazda mame iny pohald na danu vec nechcela som nikoho urazit, v danom momente to zo mna vyhrklo za to Vladi negagaj mozno to bol pokus o ironiu, ale mna sa to tak isto dotklo.. 😉

vladkaz1
17. kvě 2009

🙂 Este dodam Napadla? to znie ako keby som ta zbila 😅 , skor verbalne zautocila , mozno prehnane som reagovala ok priznavam svoju chybu, mala som to brat s nadhladom 🤐 ,ale Ninka 😉 tiez si si mohla odpustit tu poznamku chytri pochopi.... ja som to tiez povazovala za provokaciu v danom momente .
Beries moje vysvetlenie?Alebo nie??? 🙂

majkeela
17. kvě 2009

Manžel do putyk nechodí, možná tak 2x za rok někde s kamarády a to mu to ještě někdy naplánuju 😀 Jezdí ale na služebky, každý týden a to jsme potom doma samy.

Napustím třeba plnou vanu vody, naházím tam hračky, vlezeme si tam s Emmínou a hodinu blbneme nebo vytaháme všechny panenky a máme oblečkománii, domluvíme s s kamarádkama a jdeme ven... Prostě si to užijeme. Když Emmi spí, tak si udělám mani - pedi, skořicový termozábal na nohy a šustím si tu igelitem, proběhnu se na orbitreku, zbaštím vienettu... ještě se mi nestalo, že bych ronila krokodýlí slzy, jaká jsem chudna vopuštěná 😀 😀 😀

petruna
17. kvě 2009

nika 70 : tvuj prispevek z 22:03 je luxusni... 😀 😀 😀

asanaa
18. kvě 2009

nika 😀 😀 😀 ty jsi dílo fakt supeeeer 😀 😀 😀 😉

caira
18. kvě 2009

nika tak ten prispevek z 22.03 me naprosto dostal...

tak ja dneska takhle "zaprisaham" manzela az me bude chtit vymenit za tu smradlavou putyku ..vlastne u nas se v hospodach nesmi kourit takze oprava; za nesmradlavou putyku 🙂 ]

dam si vanu, masku, zblajznu kus strudlu se zmrzlinou co mi zbyl, pustim si DVD a budu dekovat vsem svatym, ze svagr navrhnul aby s MM dneska zasli na pivko 🙂

asanaa
18. kvě 2009

caira 😀 😀
hmm to zní super lákavě,že bych taky manžu vystrčila dneska ze dveří?? 😀 Když on by se nedal,je nějak lenivý poslední dobou beze mě nikam nejde.Prý si musíme užívat dokud se prcek nenarodí a nechce mě nechávat samotnou..strachuje se o mě 😀 😵

kristi
18. kvě 2009

ja budu mit volno ve cvrtek, uz se tesim......pravdepodobne si obarvim hlavu

asanaa
18. kvě 2009

kristi ježiš kdybych si sama barvila hlavu,tak to by to dopadlo 😝 😀 😀

kristi
18. kvě 2009

fakt? ja bezne a vzdy..je to jednoduche

susik77
18. kvě 2009

vladi: to je pravda, ked sme prisli do Prahy, mm tu tiez nemal moc kamaratov, najradsej bol so mnou a s mojimi(nasimi)spoloc. znamymi. teraz uz ma dost kamosov z prace, takze si niekedy vyrazia. mne to nevadi, lebo si tiez rada vyrazim s kamaratkami🙂.
ono je to aj tak dost malo-raz za dva mesiace, mozno. ale osviezi 😵

inak ako sa narodila mala tak najradsej travim volny cas s nimi obidvomi, aj mala je happy ze ma naraz obidvoch rodicov dohromady 🙂 asi by mi bolo luto nechat ju u nasich na vikend, mozno ked bude vacsia...

vladkaz1
18. kvě 2009

Susik aj moj si vyrazia s kamosmi ,raz mi prisliel nadraty a to som spravila krik , pretoze som bola cely den sama doma varila vsetky povinnosti boli na mne , bola som chora aj mala stale plakala tak som to jednoducho nezvladla vycistila som mu zaludok .To nebol moj vecerny relax.. 😅 😕
Ale inak keby chcel, nebranim mu nech ide ,nevadi mi to, sem tam podla okolnosti ,ako som pisala mi to aj vyhovuje..
Troska relaxu nezaskodi l,ebo mala sa somnou taha aj na zachod .... niekedy som stoho vycerpana tak mi strasne padne vhod ked vyrazia aj s malou von ..
Sisik s tymi kamosmi mas pravdu ,moj nieje od tialto a je taky nepripustny tip chlapa, staci mu to co ma doma a tie znamosti kamar. ktorym doveruje nevyhladava spolocnost, zoznamovanie sa s cudzimi ludmi je to proste v povahe cloveka.. Povedal mi, ze si uzil ked bol soplos a teraz je rad ked travi cas a nami a v okuhu rodiny.
Ale som toho nazoru, ze kazdy potebuje raz za cas vypnut , nie vzdy to okolnosti dovolia 🙂

asanaa
18. kvě 2009

susik když byl Matýsek menší,tak jsem si neuměla představit,že bych byla třeba i den bez něj.A teď jsem ráda,když je třeba přez noc u babičky nebo s nima jede na víkend na chalupu.uděláme si s manžou den jen a jen pro sebe je to super relax 😵 ale na malého se vždy neskutečně těším. 😉

zdenka26
18. kvě 2009

Tak i já se přidám.Manžel jednou týdně jde s kolegy z práce na pivo a jsem za to ráda,můžu sedět na netu jak dlou chci ,koukat na co chci ,prostě užit si večer podle svého.Jsem ráda že takhle chodí,protožei alespon přijde na jiné myšlenky.domu se vrací v noci a to absolutně nevím kdy,protože jak se vzbudím tak spí jak dřevo vedle mě.Připadne mi absolutně normální když si zajde.

caira
18. kvě 2009

asana: ja teda bez male zatim nebyla pres noc, ale taky si rikam, ze az bude trosku vetsi, ze mi vubec nebude vadit, kdyz zustane u babi s dedou pres noc 🙂 a my budeme moct s manzou vyrazit treba na vecu a do kina nebo tak 🙂 zatim clovek vsechno dela aby byl zpatky na veceri a koupani 😀

janinininka
18. kvě 2009

super téma holky! 😵 tak já když jde snoubenec pryč( za 3 týdny máme svatbu) 😵 , tak jsem na netu, čtu si nebo koukám na telku, otevřu si vínko a je mi taky blaze, když mám program nevadí mi to, ale zase se to nesmí přehánět, že?

četla jsem pár příspěvků a Alcatko mě rozesmála 😀

susik77
18. kvě 2009

jj, ja viem, ze ked bude vacsia tak to bude v poho, teraz je este take mimi 😀 😎

asanaa
18. kvě 2009

caira jo přesně tak.My si většinou zajdeme na véču,pak doma vegetíme,koukáme na filmy a užíváme si klidu bez dětiček.Jednou za čas je to fakt super 😵

janinininka
18. kvě 2009

tak malá ještě taky nikde nespala, taky bych to chtěla zkusit ale partner je docela proti tomu že je malá, mě by to nevadilo to zkusit aspon jedna babička je pro druhá se zatím bojí jí tam mít..dostaneme dárek sv.noc na zámku a malá možná pojede s náma 😀taky bych byla ráda, kdybysme jeli sami a užili si to spolu..

asanaa
18. kvě 2009

Holky Matýsek spal poprvé bez nás když mu byl 1 rok a 3 měsíce a zvládnul to úplně v pohodě.To spíš já jsem z toho byla na nervy a pořád jsem mamce volala jestli je vše v pohodě 😀

susik77
18. kvě 2009

totiz, raz hlidala babicka, vratili sme sa z opery o 22.30 a mala na nas cakala, vobec nechcela spat...mozno by si tak za den-dva zvykla, keby bola bez nas ale mne je to este luto...mozno to skusime tak za rok.