• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak si užíváte večer, když vás partner vymění za bar?

19. července 2009 
to já bych byla taky na nervy, ale odpočinula bych si :grinning:
18. kvě 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jani odpočinula by sis určitě :wink: mě to vždycky hrozně pomůže a pak se na sebe s Matýskem i víc těšíme.A to vítání :dizzy_face: :dizzy_face: když ti padne kolem krku,pusinkuje tě a říká ti jak tě má rád a jak jsi mu chyběla..to je úúžasnýý :dizzy_face:
Ale už mi borec taky řekl,že se mu vůbec nestýskalo :grinning: :grinning: to mi spadla čelist :grinning:
18. kvě 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to my davame malou docela casto k babicce, klidne i pres 2 noci. Ji to neublizi, pac se ji tam 100% venuji, chodi ven, na zahradu s dedou do garaze, slepicky, pes atd. A my mame klid.
18. kvě 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
to věřím Kristi :dizzy_face:
no snad to vyjde aspon na tu posvatební noc :grinning:
18. kvě 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vam v tomto zavidim ,svokrovcou mam v cechach a nasi su zanepraznený mama podnika ,takze nemam kam dat malu a len tak vyrazit .... :slight_smile: niezeby by to bolo zle ,ale len sa zavret do vane nemozem, lebo je namne stale nalepena a place za dverami hmmm :frowning2: takze urcite sem tam dat postrazit deti a vyrazit spravit si svoj klud podolicko nieje na skodu .... ale ked som bola v nemocnici 7 dni bez malej a muza mi pripadalo, ako cely zivot bolo mi neskutocne tasko na dusi..
18. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono zavisi...sestra byva blizko nasich, jej mala je tam kazdy den, tak je zvyknuta. my sme tam raz za 3 mesiace a niekedy mala place, len ked je babicka v rovnakej miestnosti :confounded:
18. kvě 2009 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
babicka? :unamused: ale to je od tematu .. :wink: , juj dnes si spravim ja svoj klud mala je nalepena na tatinkovi idem si spravit masku a pod....
18. kvě 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska sel po dlouhatanske dobe ven..a jeste mi volal jak se dve hodky zdrzel kdyz vyzvedaval kamose v praci takze sli az ted vlastne ale slibil ze nedojde narvanej :grinning: jen at de ja bych taky sla ale uz nemuzu :grinning: me nevadi nikdy ze by mel jit jen mi vadi,ze jsem si zvykla vedle nej spat a jak neni vedle me su nervni budim se a nemuzu spat a on me treba pak probudi usne a ja chodim po byte v lepsim pripade a v horsim su na nej za to nasrana a klidne s epohadame pac to je hrozne pak neusnout a on si chrupa jak andilek :grinning: :grinning: :grinning:
18. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme příští týden svatbu, já měla rozlučku minulý týden, ted jedeme s malou ke kamarádce přes noc- co bude moje svědkyně, sice jsme byly už min. týden, ale nechce se mi čekat doma než přijde má drahá polovička, tak se sebereme a jedeme k ní a tam si uděláme ještě malou rozlučku jako generálku :grinning:
30. kvě 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já když to čtu, tak mám za manžu asi alkoholika :grinning: . To jako fakt vaši chlapi chodí do hospody jednou za dva měsíce :astonished: :wink: ? Manža chodí tak dvakrát týdně, většinou sám, vezme si časopis a čte si tam, dá pár piv a přijde před 22.hodinou domů :grinning: . Často chodím i s ním, nejlépe na zahrádku a u pivka většinou probereme to, na co doma není čas a chuť :wink: .
No a pokud je manžel v hospůdce beze mě, tak si užívám večer stejně jako vy: vana, vínko, tv atd. :wink: :grinning: .
31. kvě 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
consti :grinning: :grinning:
Tak manža si dá pivko raději doma,sám by nešel.Jedině s klukama a to se fakt sejdou max 1 za měsíc.Spolu chodíme taky moc rádi,přesně jak píšeš.
31. kvě 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
asanaa jo, taky s ním chodím ráda. Máme jednu oblíbenou hospůdku, kde nás už znají a ví, co za pivko pijeme :grinning: :wink:. Manža zase nepije moc doma, ale spíš si vyrazí do té hospůdky :wink: .
31. kvě 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Som šťastnááá...!!!
Kľud, pokoj, ticho... :confounded: :grinning:
31. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak u nás se tatka do hospody vypraví jednou týdně s přáteli.Máme totiž takovou dohodu,že máme každý jeden den v týdnu jen pro sebe.On jde třeba v pátek s přáteli na pivko a kulečník a já zase v sobotu s kamarádkou na kávičku nebo do kina.Máme čtyřletého syna a nyní čekáme druhé mimi.Když tatka jak se říká vytáhne paty,doma si uděšlám svou práci a jdu se synem třeba do vany,kde blbneme a když po večeři usne,ráda zasednu k napínavé knížce nebo ke křížovce.Co s malým vyvádí partner když jsem pryč radši nezjištuju :grinning: ,ale podle bince doma se lehce dovtípím,že se nejspíš konají indiánské boje :grinning:
19. črc 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek