Jak si užíváte večer, když vás partner vymění za bar?

karotky
9. kvě 2009

Jelikož je to u nás vyjímečně(cca 1krát za 2 měsíce),nemůžu se nabažit klidu a svobodné volby TV programu. 😀
Kolikrát mám osypky,když je na vážkách,jestli má jít na pivo nebo se mnou zůstat doma. 😀
Jak to máte Vy?

janinininka
18. kvě 2009

to já bych byla taky na nervy, ale odpočinula bych si 😀

asanaa
18. kvě 2009

jani odpočinula by sis určitě 😉 mě to vždycky hrozně pomůže a pak se na sebe s Matýskem i víc těšíme.A to vítání 😵 😵 když ti padne kolem krku,pusinkuje tě a říká ti jak tě má rád a jak jsi mu chyběla..to je úúžasnýý 😵
Ale už mi borec taky řekl,že se mu vůbec nestýskalo 😀 😀 to mi spadla čelist 😀

kristi
18. kvě 2009

tak to my davame malou docela casto k babicce, klidne i pres 2 noci. Ji to neublizi, pac se ji tam 100% venuji, chodi ven, na zahradu s dedou do garaze, slepicky, pes atd. A my mame klid.

janinininka
18. kvě 2009

to věřím Kristi 😵
no snad to vyjde aspon na tu posvatební noc 😀

vladkaz1
18. kvě 2009

Ja vam v tomto zavidim ,svokrovcou mam v cechach a nasi su zanepraznený mama podnika ,takze nemam kam dat malu a len tak vyrazit .... 🙂 niezeby by to bolo zle ,ale len sa zavret do vane nemozem, lebo je namne stale nalepena a place za dverami hmmm ☹ takze urcite sem tam dat postrazit deti a vyrazit spravit si svoj klud podolicko nieje na skodu .... ale ked som bola v nemocnici 7 dni bez malej a muza mi pripadalo, ako cely zivot bolo mi neskutocne tasko na dusi..

susik77
18. kvě 2009

ono zavisi...sestra byva blizko nasich, jej mala je tam kazdy den, tak je zvyknuta. my sme tam raz za 3 mesiace a niekedy mala place, len ked je babicka v rovnakej miestnosti 😖

vladkaz1
18. kvě 2009

babicka? 😒 ale to je od tematu .. 😉 , juj dnes si spravim ja svoj klud mala je nalepena na tatinkovi idem si spravit masku a pod....

aponchie
18. kvě 2009

dneska sel po dlouhatanske dobe ven..a jeste mi volal jak se dve hodky zdrzel kdyz vyzvedaval kamose v praci takze sli az ted vlastne ale slibil ze nedojde narvanej 😀 jen at de ja bych taky sla ale uz nemuzu 😀 me nevadi nikdy ze by mel jit jen mi vadi,ze jsem si zvykla vedle nej spat a jak neni vedle me su nervni budim se a nemuzu spat a on me treba pak probudi usne a ja chodim po byte v lepsim pripade a v horsim su na nej za to nasrana a klidne s epohadame pac to je hrozne pak neusnout a on si chrupa jak andilek 😀 😀 😀

janinininka
30. kvě 2009

tak my máme příští týden svatbu, já měla rozlučku minulý týden, ted jedeme s malou ke kamarádce přes noc- co bude moje svědkyně, sice jsme byly už min. týden, ale nechce se mi čekat doma než přijde má drahá polovička, tak se sebereme a jedeme k ní a tam si uděláme ještě malou rozlučku jako generálku 😀

consti
31. kvě 2009

Tak já když to čtu, tak mám za manžu asi alkoholika 😀 . To jako fakt vaši chlapi chodí do hospody jednou za dva měsíce 😲 😉 ? Manža chodí tak dvakrát týdně, většinou sám, vezme si časopis a čte si tam, dá pár piv a přijde před 22.hodinou domů 😀 . Často chodím i s ním, nejlépe na zahrádku a u pivka většinou probereme to, na co doma není čas a chuť 😉 .
No a pokud je manžel v hospůdce beze mě, tak si užívám večer stejně jako vy: vana, vínko, tv atd. 😉 😀 .

asanaa
31. kvě 2009

consti 😀 😀
Tak manža si dá pivko raději doma,sám by nešel.Jedině s klukama a to se fakt sejdou max 1 za měsíc.Spolu chodíme taky moc rádi,přesně jak píšeš.

consti
31. kvě 2009

asanaa jo, taky s ním chodím ráda. Máme jednu oblíbenou hospůdku, kde nás už znají a ví, co za pivko pijeme 😀 😉. Manža zase nepije moc doma, ale spíš si vyrazí do té hospůdky 😉 .

zuzkafuny
31. kvě 2009

Som šťastnááá...!!!
Kľud, pokoj, ticho... 😖 😀

mrs.bistra
19. črc 2009

Ahoj,tak u nás se tatka do hospody vypraví jednou týdně s přáteli.Máme totiž takovou dohodu,že máme každý jeden den v týdnu jen pro sebe.On jde třeba v pátek s přáteli na pivko a kulečník a já zase v sobotu s kamarádkou na kávičku nebo do kina.Máme čtyřletého syna a nyní čekáme druhé mimi.Když tatka jak se říká vytáhne paty,doma si uděšlám svou práci a jdu se synem třeba do vany,kde blbneme a když po večeři usne,ráda zasednu k napínavé knížce nebo ke křížovce.Co s malým vyvádí partner když jsem pryč radši nezjištuju 😀 ,ale podle bince doma se lehce dovtípím,že se nejspíš konají indiánské boje 😀