Jak si užíváte večer, když vás partner vymění za bar?

karotky
9. kvě 2009

Jelikož je to u nás vyjímečně(cca 1krát za 2 měsíce),nemůžu se nabažit klidu a svobodné volby TV programu. 😀
Kolikrát mám osypky,když je na vážkách,jestli má jít na pivo nebo se mnou zůstat doma. 😀
Jak to máte Vy?

ronie
9. kvě 2009

no hlavně mu nakážu, aby se nevracel, protože opilej, smradlavej a hlučnej mě fakt dokáže nas.. a hlavně mě vzbudí a děti taky, to nepočítám, že sem tam usne ve vaně a já pak bušim na dveře jesi se neutopil, takže přespává někde u kámošů, tam se vyblinká a jde do práce 😀 😀 😀 😀 A jinak si to užívám, taky u telky případně u netu a jdu brzy spát 😀

tilly
9. kvě 2009

u nás je to tak dva krát do roka 🙄 mohol by chodiť aj častejšie 😀

užívam si pri telke, alebo si v lete dáme dámsku jazdu na terase, dieťa spí a my kecáme, popíjame dobré vínko...

karotky
autor
9. kvě 2009

Tak já mám zatím 😀 inteligenta,který když se vrátí z putiky,tak se vysprchuje a vklouzne do postele jako myška,aby mě neprobudil a tím (alespoň mi to tak přijde 😀 )neprozradil skutečný čas příchodu. 😅

andelka
9. kvě 2009

Můj chodí taky jen občas, ale vůbec mi to nevadí. Opilý ještě nepřišel (jen v náladě), vždycky se jde ještě najíst a vykoupat. No a já se koukám na telku, surfuju, čtu si časopisy, nebo se dlouho koupu, dělám si masky a podobné příjemnosti. Když se mi zdá, že už dlouho nikde nebyl, tak mu naznačím, že by se měl nějakému kamarádovi ozvat. 😅

jeudi
9. kvě 2009

u nas kdyz jde jednou za uhersky rok manzel do hospody tak si sednu k netu a prohlizim ruzne stranky nebo pozvu kamaradku k sobe domu a udelame si damskou jizdu 🙂

alcatko.j
9. kvě 2009

Dneska, dneska je ten den 😀 😀 😀 😀 😀 Uz jsme se nemohla dockat, az vystreli😅 (Nelinka je u nasich a ja sama doma), pohledem jsem ho "vysprtavala" ze dveri😅 pak jsme asi hodinu stala ve sprse a nikdo me nebuzeroval, ze voda je draha😅 Pak jsem jen v kalhotkach usedla ke Kajovi Gottovi 😅 naha , pac jinak by me hned chtel ojet a mne bylo horko 😅 k tomu jsem si rozmackala jahody s cukrem a nikdo nepochtival😅 ,
Nohy jsem si hodila na stul, na klin notebook, ovladac po prave ruce po leve strane miska s bramburkama😅 bylo mi blaze, dokavad predchvilkou neprisel😅

lenka1108
9. kvě 2009

alcatko tak toto si super napisala. 😀 😀 😀 😀 niesi nahodou redaktorka??? 😀 😀 😀 😀

ale na podobne u nas.ked je muz vonku asi raz za pol roka tak si to uzivam s mojou dalsou laskou alias pocitacom. 😀

vladkaz1
9. kvě 2009

Moj nechodi nikam 😝 je ako cecek s nami, nie ze by som sa stazovala, ale sem tam keby doma zavladol bozsky klud ,samozrejme nemohla by byt ani mala doma ,asi vyvalim na stol nohy a venujem sa len sama sebe ...
Juuj ale ja mozem len snivat , ked sa netocim okolo muzovej riti , tak je namne zavesena moja Lucka milovana. Tak vam zavidim 😅 😉

prasiatko30
10. kvě 2009

nas ocino chodi len na obedy ked ide s kamaratmi a to potom sa vracia bud spat do roboty alebo dojde domov zdriemne 15min a pokracuje v zivote inak ak ide vonku vecer tak ideme vzdy spolu alebo idem ja a necham ho doma nech si uzije bozsky klud on 😀

berynka
10. kvě 2009

nachystám si něco dobrého, koníkuju, pustím si Lásku nebeskou (Hříšnej tanec, film pro pamětníky, Pravou blondýnku) a když je to náhodou úterý, nebo čtvrtek, tak si lebedím, že mi nikdo nekrafe do Růžovky 😀.

karotky
autor
10. kvě 2009

Tak já mám Růžovku zamluvenou doživotně a manžela vystrkuju k PC. 😀

janinac
10. kvě 2009

Ahoj, tak já jsem si takhle užívala neděle...manžel chodil od 19h na pinčes a pak šli hromadně do hospody...ale moje štěstí netrvalo dlouho 😀 asi po čtvrt roce šoupli nedělní pinčes na sobotu a to se nikomu nehodilo a tak ho zrušili úplně...včetně hospod. Takže nechodí nikam..je to takový domácí kutil a doma ho to s námi baví víc...někdy musí říct "bohužel"... ale jinak zase je super, že když mám chuť na vanu, tak si do ní vlezu a vím, že je o Adámka postaráno....stejně tak ovladač na tv mám stejně v ruce nejvíc já 😀😀

konoupek
10. kvě 2009

Když jde přítel jednou za měsíc,někdy ani to ne do hospody pokecat,tak já si doma pěkně uložím malou do pstele a když usne,otevřu nealko pivko a chipsy,pustím tv na klín dám notas a je mi blaze 😵 .

kristi
10. kvě 2009

jeee, no tak vetsinou si dam masku na ksicht, vlezu si do vany s holcicackym casakem, naleju si dvojku vina (nekdy i druhou) a uzivam klidek...

maart
10. kvě 2009

Ten muj taky nechodi nikam....ale kdyz uz naaaahodou jde (vetsinou nejaka pracovni vecere), tak ja ulozim deticky...pak si dam dlouhou horkou sprchu, obliknu se do cistyho pyzamka....flaknu sebou na gaucik, prikryju se dekou, pustim telku, prisunu misticku s necim dobrym nebo otevru cokosku a proste nedelam nic....Jenom dlabu a koukam na bednu, doma je krasny ticho, jenom cokl vetsinou chrape (ale fakt dost nahlas) 😀 . Je mi vzdycky desne fajn 😵 .....

maart
10. kvě 2009

...jo a po ty sprse se cela promazu nejakym desne vonavym skvelym pletovym olejem...cela...i spicky prstu u nohou....

pepibubu
11. kvě 2009

Většinou to vychází tak, že 1x měsíčně mají v práci bowling s kolegama (chodí zpátky tak kolem 23 h,) občas jde i jinam, ale to je velmi zřídka - ale zrovna těchto 14 dní se mu to nakumulovalo, no ne že by mi to vadilo 😀 Většinou mu připravím něco k jídlu, k posteli flašku vody, a pak se vidí - buďto jsem tady, na Facebooku, nebo třeba žehlím 🙂 ale hlavně nemusím přemýšlet o ničem...

titkovamiriam
11. kvě 2009

tak u nas take nehrozi zeby bol priatel v krcme 😀 ,no ked nieje doma ale v praci tak si to uzivam s detickami alebo len tak relaxujem .televizor moc nemusim a mame tri aby sme sa nehadali vsetci. 😀 teraz ked je pekne tak som dlho na zahradek a rozpravam sa s kvetinkami alebo s rybickami v jazierku 😀

marinka
11. kvě 2009

Jéé, tak náš taťka skoro nikam nechodí, on moc na vysedávání po hospodách není, radši je doma s rodinkou 😀 Takže si už ani nepamatuju, jaké to je mít večer pro sebe 😅 Navíc malá chodí spát až tak o půl desáté, takže i když z nějakého výjimečného důvodu sama jsem, tak vlastně sama nejsem a scénář je stejný - hrajeme si a koukáme spolu na telku 😉

hellsinka
12. kvě 2009

Chdíme spolu, ale ne do putyky, ale do restaurace. Když už vyrazí sám, tak jdu s kamarádkou a nebo odevzdám dítě babičce a nedělám NIIIIIC!!!!K tomu nic nedělání si otevřu lahev vína, skleničku oliv a pustím si film s Jeanem Reno. 🙂

macka01
14. kvě 2009

No môj muž nebol v krčme ešte nikdy a to sme spolu 11 rokov.A veľmi by mi to vadilo.On ma nijako neobmedzuje keď je doma takže nemam dôvod sa tešiť kedy z domu vypadne.Chogíme len do slušných reštaurácií kde môžme vziať aj deti.Neviem si predstaviť že ja som doma sama s deťmi a muž v krčme.A ak on chce vypadnuť z domu miesto toho aby bol s vami doma tak potom niečo asi nie je v poriadku ☹

alcatko.j
14. kvě 2009

Macka??? 😅 😅 To jako fakt?Ty si fakt myslis, ze kdyz jde muz jednou za cas na pivo s kamarady, ze doma neni neco v poradku???ty nemas kamaradky?Ty jsi nikdy nebyla, nepujdes s nejakou nekam sednout?Sama bez manzela???? 😅

maximiliana
14. kvě 2009

macka01 nemyslím, že by automaticky muselo byť niečo v neporiadku, pokiaľ ma chlap občas a to občas zdôrazňujem, potrebu vypadnúť. Aj ja ju mávam a takisto to neznamená,že nemám rada svojho muža alebo dieťa. Je to len o tom, že každý potrebuje nejaký ten čas a priestor výlučne pre seba. Zabaviť sa aj s inými ľuďmi. Môjho muža musím doslova vykopať s kamarátmi von a som rada, že sa ide zabaviť aspoň on, keď už ja nemôžem. Zvyčajne ani neviem kedy príde domov, lebo mu ustielam v obývačke. Pripravím mu fľašu vody a poprípade vedro 😀

karotky
autor
14. kvě 2009

Macka,................. 😀 😀 😀
Já když jdu ke kadeřnici,taky s sebou netahám celou rodinu. 😀
Teď budu chodit 14 dní v kuse na rehabku a taky sama a nepřipadá mi to v nepořádku,když mi manžel pohlídá svoje vlastní dítě. 😀

jjanickaa
14. kvě 2009

Jééé, co bych dala za volný večer :d Dělám na směny a víkendy, tak když někam jde, tak když jsem v práci :d Ale ta paráda, když se snad 2x za čas, co spolu bydlíme /cca 3 roky:d/, šel někam sám, tak to byla pohodička :d přesně tak, jako píšou holky - plná vana, knížka, časopis, TV :d

kristi
14. kvě 2009

ja jsem dneska krasne sama doma, ani varit veceri jsem nemusela, uz jsem vylezla z vany, masku si jdu dat na ksicht ted a pak budu tady drbat, cumet na Ano, sefe, hrat si s malou a zpivat a tak..

ja mit chlapa, ktery 11 let nejde do hospody, tzn. ze asi nema kamarady, zaliby nebo tak neco? to je fakt dost divny a s takovym bych nevydrzela, protoze by jistojiste chtel to same po mne a to ja teda respektovat nehodlam

susik77
14. kvě 2009

Aj moj chodi len sem-tam-s kolegami z prace al. na firem. akcie. som rada, ze moc nepije, takze opity este domov neprisiel, ja mam tiez k tomu odpor 😖 asi preto, ze moj otec je alkoholik.
max. si da nealko pivo al. 2 deci vina.

ja nemam blizko nasich, takze si to vacs. uzivam s malou 😎 teraz uz asi polhodky spi, ale mm je za 10 minut doma, takze si moc samoty neuzijem. idem zehlit a pozerat ordinaciu 😎

susik77
14. kvě 2009

inak, myslim si, ze kazdy by mal mat moznost raz za cas vypadnut z domu berz partnera a deti. Aj ja som rada, ked sa sem-tam dostanem-sporadicky-tak 1x za 3 mesiace 😎
mala ma teraz znovu zavisl. obdobie, hrooozne place, ked ideme prec obidvaja s mm a nechavame ju s niekym inym, tak uz radsej organizujem volnocas. akcie s nou ak to len trochu ide...

evi3
14. kvě 2009

super anketa 🙂 , moj vždy chodil málo, ako máme dcéru, tak ešte menej, nejako mi zlenivel 😀 . A ja by som tak občas potrebovala byť večer sama, ovládač len pre seba, pc len pre seba 😀 😉 . No a občas ešte ide s kamošmi na golf na 2 dni, čo je úplne super, lebo nechrápe po návrate z lokálu a ja som spokojná, že viem, že je niekde ukotvený a že sa vráti až druhý deň večer 🙂

horallka
15. kvě 2009

ahoj karotko,
tak môj chodí do hospodky na pivo pravidelne, lebo on tvrdí, že je obyčajný chlap robotník a po celodennej drine si to pivo s chlapmi dá aj keby čo bolo. A ja mu v tom nijak nebránim- opitý mi nechodí, ani po nociach, aj finančne nám to vychádza, takže nie je dôvod, aby mi to vadilo. No a čo robím, keď je na pivku? Venujem sa sebe, deťom, pozerám telku a užívam si kľud-keď už deti spia. Alebo sa učím - chodím ešte do školy. A takto nám to funguje.